Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Mm-3_zps38d4803f
Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?

+14
Isabel Flecther
Whoopi Blaze
Jonathan Levitt
Nathan Dwight
Kat Giulio
Rosemary Ruby Silent
Dean M. Ryze
Ruby Bianca Howlett
Thomas Blake
Castiel Boecher
Scarlett Demon
Ofelya Forfeit
Katniss Alistar
Morgana
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 22 2012, 21:25

Önce beynine girerdim, sonra beynindeki hücreleri teker teker yok etmeye başlardım. Bu ona hem acı verir hem de kesin bir ölüm olur...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24 2012, 21:43

Öncelikle ellerini bağlarım. Daha sonra saçlarını sıfıra vururum. Başına sıkı bir şekilde özel başlık takarım. Saçlar uzamaya başlayınca dışa doğru değil kafatasının içine doğru uzar. Bu sayede kişi çıldırır. En son olarak da ona tabancayı verip tabancayı ağzına dayayarak kendisini öldürmesinin daha iyi olacağını söylerdim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 30 2012, 02:32

Önce üyenin başını, bir tane bile saç bırakmamacasına tamamen tıraş ederim. Hemen o anda bir deve kesmekte, devenin derisinin en kalın yeri olan boynundan parçalar keserek, kanlı kanlı, esirin tıraşlı başına sımsıkı sararım.
Bu işkenceye maruz kalan kişi bazen acılar içinde kıvranarak ölmektedir (ki onlar da şanslı sayılmalıdır!), ölmesse boynuna, kafasını yerlere sürtmesin diye bir boyunduruk takarım. Bu haliyle esiri götürüp, çığlıklarının da duyulmayacağı ıssız bir yere, elleri kolları bağlı, aç ve susuz, kızgın güneşin altında günlerce bırakırım. Tabi güneşte kavrulan deri kurudukça, kafayı bir mengene gibi sıkmakta, işkence dayanılmaz hale gelmektedir. Fakat işkenceyi asıl dayanılmaz yapan sadece bu değildir. Kafadaki saçlar bir taraftan uzamaya çalışmaktadır. Fakat dışarıya doğru büyüyemediği için, kafa derisinin içine doğru büyümeye çalışmaktadır. Sonunda kişi, aklını yitirmekte, hafızası iyice sıfırlanmaktadır. Adeta, içine saman doldurulmuş bir post (korkuluk) haline gelmektedir.

İşkencenin beşinci günü kişinin yanına gidip boynundaki engeli çıkarıp, kendisine yiyecek içecek veririm. Böylece kişi, beden gücünü yeniden toplayıp kendine gelmektedir. Fakat bundan böyle o normal bir insan değildir, o artık bir mankurttur!

Hafızası iyice boşaltılan kişi, babasını, soyunu-sopunu, çocukluğunu v.s. asla hatırlamamakta, hatta insan olduğunu bile bilmemektedir. Yani ağzı var, dili yok. Efendisine mutlak surette itaat eden, gayet evcil bir hayvana benzemektedir. Kaçmayı bilmediği için böyle bir riski de yoktur mankurtun... Sadece karnının acıktığını hissetmekte o kadar... Efendisinin emir ve komutlarına bir köpek sadakatiyle bağlıdır. Mankurtlaşan kişi, en kötü ve en zor işleri gık demeden yapmaktadır. Sarı-Özek’in uçsuz bucaksız çöllerinde kavurucu sıcak altında deve sürüleri otlatmak ancak onların yapacağı iştir. Ölmeyecek kadar yiyecek, donmayacak kadar giysi vermek yeterlidir onlar için. Onlarıda yapmayınca kendiliğinden ölür zaten...

-Mankurt efsanesi

-Sonrada niye fesatsın Very Happy
Nathan Dwight
Ateş Perisi l Pastane sahibi
Nathan Dwight

Lakap : The Rock

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 30 2012, 13:07

Ben kıyamam ki ona. Ama madem soruluyor hemen söyleyeyim.
Ellerine ve ayaklarına ayrı ayrı teller bağlardım ve elektroşokla çığlık atarak ölmesini seyrederdim. Önce yavaş yavaş, sonra da yüksek voltajlara çıkardım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 30 2012, 14:13

Uykusunda yastıkla boğarım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 01 2013, 04:46

Şah damarına bıçak saplarım direk ölsün acısız.
Ofelya Forfeit
Sihirbaz | Akademi Öğrencisi
Ofelya Forfeit

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 01 2013, 18:25

Pm sine şarbon katıp mail atarak (teknoloji gelişti Razz)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 02 2013, 13:28

O nasıl oluyor öyle Ofelya?
Bende akupunktur tedavisinde kullanılan iğnelerden ölmesini sağlayan sinirlerden birine yani ensesindeki sinirlerden birine bu iğneyi batırırdım. Sonra da vücudundaki tüm kan önce beyne doğru gidecek ve daha sonra da vücudundaki kanlar bulduğu bütün deliklerden dışarı akacak Nasıl ölüm ama?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 02 2013, 17:49

Balta!
Ofelya Forfeit
Ofelya Forfeit

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 02 2013, 19:21

Sana özle dev bir tekerlek yapar. Seni tekerleğin dışına bağlar ve çivili bir yokuştan aşağıya yuvarlardım. ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 03 2013, 17:16

Ellerini ve kollarını bağlardım sıkı bir şekilde ve üstünden sana değmeyecek biçimde bir büyü baltayı sallandırırdım bir mekanizma ile. Sonra o balta sallana sallana ve yavaş yavaş aşağı iner mekanizma sayesinde ve acılı bir biçimde ortadan ikiye ayrılarak ölürsün.(TESTERE USULÜ)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 03 2013, 19:45

Heee iyi bende testere usulü söyliyim o zamn Very Happy : Kaburgalarına özel üretilmiş bir makineyi sanaa bağlardım her bir kaburga kemiğini bir demir tutacak şekilde sonrada düğmesine basardım göğüs kafesin açılırdı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 06 2013, 22:24

Ne kadar iğrenççç.
Seni suya sokardım ve ver elektriği gitsin.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 07 2013, 19:24

Kafasından asit dökerdim beyni erirdi

-Sorry Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 07 2013, 21:19

Önemli değil canım. Bende baltayla oranı buranı doğrardım. En sonda kafanı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 07 2013, 23:31

Arkadan gizlice elektroşok verirdim yüksel waltta
Nathan Dwight
Nathan Dwight

Lakap : The Rock

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 09 2013, 22:05

Ölene kadar buz gibi suda tutardım
Jonathan Levitt
Hava Perisi
Hava Perisi
Jonathan Levitt

Lakap : ----

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 17 2013, 18:00

Direk boğardım
Whoopi Blaze
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Whoopi Blaze

Lakap : Kıvılcım

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 17 2013, 18:12

Direk yakarım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 17 2013, 23:09

Hücrelerine ayırırdım
Ofelya Forfeit
Ofelya Forfeit

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 18 2013, 11:42

Bir gökdelenden çivili bir yatağın üstüne atarım. Yüz üstü düşerse daha çok hoşuma gider Smile
Jonathan Levitt
Hava Perisi
Hava Perisi
Jonathan Levitt

Lakap : ----

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 18 2013, 12:14

elektrikli sandalyeyle tanıştırırım kendisini nasılsa yüksek voltajdan ölür
Isabel Flecther
Sihirbaz
Sihirbaz
Isabel Flecther

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 29 2013, 22:52

zehirlerim o.o yavaş ve acılı bir ölüm
Stacy Demon
Sihirbaz
Sihirbaz
Stacy Demon

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 05 2013, 14:08

Kıyamam ben ona dermişim Very Happy korkudan öldürürdüm Razz
Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

Lakap : Zehirli Sarmaşık

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?   Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 13 2013, 13:45

bitkilerle direk boğarım Razz

Üstteki üyeyi nasıl öldürürdün?
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Üstteki Üyeyi Nasıl Öldürürsünüz?
» Üstteki Üyeyi Nasıl Öldürürsünüz?
» Üstteki Üyeyi Üç Kelimeyle Anlat.
»  Üstteki üyeye kızdığında ne atarsın ?
» Üstteki seni öperse?