hell ♣ puanlama. Mm-3_zps38d4803f
hell ♣ puanlama. Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hell ♣ puanlama.

2 posters
YazarMesaj
Helaine M. Mærkovic
Cadı
Cadı

Lakap : hell.

hell ♣ puanlama. Empty
MesajKonu: hell ♣ puanlama.   hell ♣ puanlama. Icon_minitimeÇarş. Tem. 17 2013, 23:02

*

ps;; aslında ortalamayı çok daha iyi bir şekilde yapabiliyordum. fakat sitede olan bir sıkıntıdan mı, benim dikkatimden kaçmasından mıdır bilinmez, bir türlü ortalanmadı yazı. şahsi düşüncem; rp'lerde dış görünüşün oldukça önemli olduğudur. lâkin kendi kodumu kullandığımda, yazının boyutunda anlaşılmaz değişimler oluyor. neyse, bunu sonradan sorunlarınıza bildireceğim. sonuç olarak;; aslında dışarıdan çok daha iyi görünen bir rp idi benimkisi bir zamanlar. bir de, okunduktan sonra silinmesini rica ediyorum. ^^
bknz. bu yazı da çok büyük çıktı mesela. elim ayağım dolandı sinirden. boyut ayarlayamıyorum. o kadar büyük ki, okurken resmen gözlerim acıdı.
Gloria Winston
Cadı
Cadı
Gloria Winston

Lakap : Angel

hell ♣ puanlama. Empty
MesajKonu: Geri: hell ♣ puanlama.   hell ♣ puanlama. Icon_minitimeÇarş. Tem. 17 2013, 23:11

Rpniz onaylanıyor. Başvuru yapabilirsiniz. Smile

hell ♣ puanlama.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rp puanlama
» hell ♣ başvuru.