Kurgu hakkında. Mm-3_zps38d4803f
Kurgu hakkında. Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kurgu hakkında.

2 posters
YazarMesaj
Bulba Thompson
Avcı / Sihirbaz
Avcı / Sihirbaz

Kurgu hakkında. Empty
MesajKonu: Kurgu hakkında.   Kurgu hakkında. Icon_minitimeCuma Ağus. 09 2013, 04:25

Açıkçası, kurgunuzu okudum ve cadı-sihirbaz-peri üzerine az çok bir şeyler anladım. Fakat bana göre avcılar hakkındaki bilgileri eksik tutmuşsunuz, veya benim gözümden kaçmış. Karakterimi de edineceğim bilgiye göre avcı yapmak istediğim için, bana yardımcı olur musunuz?

Ayrıca, ismimi Bulba Thompson olarak değiştirebilir misiniz?
Caitlyn
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Caitlyn

Kurgu hakkında. Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu hakkında.   Kurgu hakkında. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 10 2013, 00:15

Avcıların eksik olmasının nedeni aslında avcı üye sayısının azlığı ve şu anlık bir liderin bulunmaması.
Avcılar yanlarında taşıdıkları özel tılsımlarla savaşıyorlar, tılsımlar bir cadı ile karşılaştıklarında onları hem uyarıyor hemde cadıların büyülerinden korunmalarını sağlıyor. Yani tılsımlar cadı yeteneklerini bir çeşit bloke ediyorlar. Ayrıca cadıları öldürmek içinde yanlarında özel yakıcı bir sıvı bulunduruyorlar ve bu sıvıyı cadının üzerine döküp ateşe veriyorlar. Avcılar, doğuştan avcı yeteneklerine sahip olup bir klanda doğuyorlar ve o klanın amblemi bedenlerine işleniyor. Avcıların tılsımları onlara özel ve yetenekleri geliştikçe güç kazanıyorlar. Yani her avcı, önüne çıkan her cadının gücünü bloke edemiyorlar.

Ayrıca sorun için teşekkürler, bu ayrıntıyı hatırlatman iyi oldu ^^
https://mirai.1forum.biz

Kurgu hakkında.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?
» Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?