AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Kurgu hakkında.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Bulba Thompson
Avcı / Sihirbaz
Avcı / Sihirbaz

MesajKonu: Kurgu hakkında.   Cuma Ağus. 09 2013, 04:25

Açıkçası, kurgunuzu okudum ve cadı-sihirbaz-peri üzerine az çok bir şeyler anladım. Fakat bana göre avcılar hakkındaki bilgileri eksik tutmuşsunuz, veya benim gözümden kaçmış. Karakterimi de edineceğim bilgiye göre avcı yapmak istediğim için, bana yardımcı olur musunuz?

Ayrıca, ismimi Bulba Thompson olarak değiştirebilir misiniz?
Caitlyn
Cadı l Admin
Cadı l Admin

MesajKonu: Geri: Kurgu hakkında.   C.tesi Ağus. 10 2013, 00:15

Avcıların eksik olmasının nedeni aslında avcı üye sayısının azlığı ve şu anlık bir liderin bulunmaması.
Avcılar yanlarında taşıdıkları özel tılsımlarla savaşıyorlar, tılsımlar bir cadı ile karşılaştıklarında onları hem uyarıyor hemde cadıların büyülerinden korunmalarını sağlıyor. Yani tılsımlar cadı yeteneklerini bir çeşit bloke ediyorlar. Ayrıca cadıları öldürmek içinde yanlarında özel yakıcı bir sıvı bulunduruyorlar ve bu sıvıyı cadının üzerine döküp ateşe veriyorlar. Avcılar, doğuştan avcı yeteneklerine sahip olup bir klanda doğuyorlar ve o klanın amblemi bedenlerine işleniyor. Avcıların tılsımları onlara özel ve yetenekleri geliştikçe güç kazanıyorlar. Yani her avcı, önüne çıkan her cadının gücünü bloke edemiyorlar.

Ayrıca sorun için teşekkürler, bu ayrıntıyı hatırlatman iyi oldu ^^

_
http://mirai.1forum.biz

Kurgu hakkında.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bazı Müzik Aletleri Hakkında Bilgi
» WwW.TrPivot.CoM // Pivot Hakkında Herşey Bu Sitede
» Vergi indirimi (sakatlık İndirim)hakkından yararlanmak için gerekli evraklar
» H.I.P.S Hakkında (Nedir? Ne İşe Yarar?)
» Orgonik Tarım Hakkında Bilgi