Aşkın Hakimiyeti Mm-3_zps38d4803f
Aşkın Hakimiyeti Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşkın Hakimiyeti

2 posters
YazarMesaj
David Collins
Cadı l Felsefe ve İmitasyon Profesörü
David Collins

Aşkın Hakimiyeti Empty
MesajKonu: Aşkın Hakimiyeti   Aşkın Hakimiyeti Icon_minitimeCuma Kas. 15 2013, 16:37

"Görevinin ne olduğu ya da o adamın önemi umurumda bile değil Rebekah, sen benimsin..."

Günlerdir içinden çıkamadığı düşünce sonunda son bulmuştu. Rebekah'a aşık olduğunu artık biliyordu. Ondan kaçmasının tek nedeni bu aşkın gelip geçici bir hoşlantıya dönüşmesini istemesiydi. Ama dönüşmemişti, aksine aşk daha çok büyümüş ve tüm benliğini ele geçirmişti. Tıpkı, Rebekah'ın kokusunun beynini ele geçirmesi gibi... Cadıyı öpmeye başladığı ilk saniyede kendini kaybetmişti. Rebekah'ın itirazsın karşılığı kalbinin deli gibi atmasına neden olurken duygularının sadece kendi içinde olmadığıyla ilgili bir umut oluşturmuştu, içinde. Belki de yaşanan onca şeyden sonrada Rebekah'da bir şeyler hissetmeye başlamıştı. Elleri cadının bedeninde gezinirken nefes nefese bir halde cadı geri çekildiğinde buna izin verdi. Onu dinlerken anladığı tek şey günlerdir kafasını karıştıran düşüncelerin onunda zihnini ele geçirdiğiydi. Bir elini Rebekah'ın yanağında gezdirerek ona doğru sokuldu.

"Günlerdir bende aramızdaki karmaşanın içinden çıkmaya çalışıyordum... Ama artık ne olduğunu biliyorum... Sana aşık oldum..."

Bu açıklamadan sonra kızı yeniden öpmeye başladığında bu kez büyüsü onları malikanesine götürmek içindi. Oturma odasının orta yerine geldiklerinde Rebekah dengesini kaybettiği için onu belinden kavradı öpücüğü ile hala kesmemişti. Zar zor kendini geri çektiğinde bakışlarını onun gözlerinde sabitledi.

"Az önce söylediklerimi duydun... Seni seviyorum ve istiyorum... Seni hiç kimse ile paylaşamam bu belki sana haksızlık gelebilir ama benim olmanı istiyorum... Sadece benim..."
Rebekah Oswald
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Rebekah Oswald

Aşkın Hakimiyeti Empty
MesajKonu: Geri: Aşkın Hakimiyeti   Aşkın Hakimiyeti Icon_minitimeC.tesi Kas. 16 2013, 22:26

Ona en çok neden kızmıştı emin değildi. O kadınla oynaştığı için mi yoksa görevini mahvettiğinden mi ? Bu tam bir muammaydı. Hissettiği karışık duyguların içinden çıkmaya çalışırken duydukları kalbinin delice çarpmasını sağlamıştı. Bedenini engelleyemediği bir heyecan dalgası sararken david'in sözlerini yanlış anlamaya mahal vermeden algılamaya çalışyordu. Sen benimsin demişti. Kendisini sahiplenmişti. Bu normalde kendisini dehşete düşürmeliydi lakin garip bir şekilde sevindiriyordu. Tanrım ona ne oluyordu böyle? Beyni felaket çanları çalarken çekip gitmek yerine neden kalmasını söyleyen duygularını dinliyor ve hipnoz edilmiş gibi gözlerini onun gözlerinden ayıramıyordu? Dudaklarına kapanan dudaklaraysa hiç düşünmeden karşılık vermişti. Söylediği mantıklı cümlelere ise kendi bile inanmıyorrdu. David'in dokunuşu ruhunu rahatlatıp bedeninin alev almasını sağlarken sözlerini dikkatle dinledi. Aralarındaki mesafe azalınca farkında olmadan nefesini tutmuştu.

Duyduğu üç harfli sözcükse kanını dondurdu. Aşk... Gereksiz bir duygu olduğunu düşündüğü şey başına gelmiş olamazdı değil mi? Olamazdı. Aslında lanet olsun olabilirdi. Bundan emin değildi çünkü daha önce hiç birine aşık olmamıştı. İçindeki karmaşa gözlerine de yansırken dudaklarına kapanan dudaklara yaşadığı iç savaşa rağmen direk karşılık verdi.

Zaman ve mekan kavramını kaybetmiş bir şekilde onu öperken arkasındaki duvarın yok olmasıyla dengesini kaybettiği dengesini david sayesinde yeniden bulmuştu. Öpüşme gittikçe derinleşirken onun geri çekilip söylediklerinden sonra derin bir nefes alıp dudaklarını ısırarak söyleyeceklerini düşündü. Bir süre sonra kararsızca ''David ben... e-evet aramızdaki bu şey kafamı karıştırıyor ve sana karşı garip olduğunu düşündüğüm duygular hissediyorum... Ama aşık mıyım? Emin değilim '' dedi. Bu konuda konuşmak oldukça zor gelmişti. Derin bir nefes alarak ''Üzgünüm ama aşkın ne olduğunu bilmiyorum. Daha önce hiç aşık olmadım. Sadece senin olma konusunda ise bir problemim yok. Sadece senin olabilirim tabi seni bu geceki gibi başka kadınlarla oynaşırken görmediğim sürece '' dedi.Cümlenin sonuna doğru sesinde bastırmakta zorlandığı bariz bir kıskançlık vardı.   
David Collins
David Collins

Aşkın Hakimiyeti Empty
MesajKonu: Geri: Aşkın Hakimiyeti   Aşkın Hakimiyeti Icon_minitimeCuma Kas. 29 2013, 18:24

Ondan kurtulmaya çalışmıştı. Lanet olsun ki bu konuda elinden gelen her şeyi yapmıştı. Ama cadı hep bir şekilde yoluna çıkmış ve dahası onu tahrik etmişti. Odasında olanları düşündükçe içindeki karamsar düşünceler daha da artmıştı. Çünkü o gün orada sadece iki bedenin birbirini tatmin etmesi gerçekleşmemişti. O gün... O gün, cadıya sevgi göstermişti. Kollarının arasındaki harika bedene değildi, bu sevgi. Evet kızın tadını baştan beğenmişti zaten bu nedenle onunla otele gitmişti ama düşünceleri bir yandan da bedeninden uzaklaşmış sadece Rebekah'a yoğunlaşmıştı. Bugün onu, o cadının yanında görmek ise kıskançlığını körüklerken tüp iplerin kopmasını sağlamış. O na ulaşmak için önüne koyduğu tüm engelleri yok etmişti. Şimdi onu evine getirerek asla ondan vazgeçmeyeceğini cadının anlamasını istiyordu. Cadının tatlı tadı zihnini ele geçirmişken zar zor uzaklaşmış ve duygularını ortaya dökmüştü. Cadının tepkisini beklerken onu deli gibi öpmek istese de içindeki merak yüzünden bekliyordu. Kızın dudağını ısırması onu tahrik ederken kelimeler dökülünce onu dikkatlice dinledi. Rebekah'ın da kendisine karşı bir şeyler hissetmesi yüzünde bir gülümseme oluşturdu. Son sözleri ile yüzündeki gülümseme daha da arttı. Cadının hissettiği kıskançlık hoşuna gitmişti. Onu elinden tutup kendine yaklaştırıp yanağını okşadı.

"Sana aşkın ne olduğunu seve seve öğretirim, bebeğim. Benim açımdan ise aşk uzun zaman önce anlamını yitirip kaybettiğim ve kalbimi herkese kapattığım bir şey... Ama sen taş kalbimi harekete geçirip sana aşık olmamı sağladın. Bu yüzden seni bu kadar severken başka birine el sürebileceğim den şüpheliyim"

Ona giderek daha da yaklaşırken dudaklarına kapandı. Elleri özlediği bedende gezinirken bir süre bu şekilde tadını çıkardıktan sonra üst kata yatağına gitmek için bir büyü mırıldandı. Rebekah'ı yavaşça yatağa yatırıp üzerine çıktı. Bu yatağa hiç bir kadın girmemişti, eski karısı bile... İçindeki aşk ise eskiden olduğundan bile fazlaydı. Buna inanamıyordu ama onu öperken bunu da takmıyordu. Rebekah, yavaş yavaş çıplak kalırken dudaklarını bütün bedeninin tadına bakmaya başladı.
Rebekah Oswald
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Rebekah Oswald

Aşkın Hakimiyeti Empty
MesajKonu: Geri: Aşkın Hakimiyeti   Aşkın Hakimiyeti Icon_minitimeC.tesi Kas. 30 2013, 21:41

Aşk sözleri... Ona anlamsız gelen bu cümleleri david'in ağzından duymak kalbinin deli gibi çarpmasına,içinin garip bir mutluluk ve sevinçle dolmasına neden olmuştu. Heyecandan ne yapacağını şaşırmış bi şekilde söyleyecek kelime ararken dudaklarını dişlediğinin farkında değildi. Deyim yerindeyse 525 yaşında olup dünyanın neredeyse tüm hallerini gördüm diyebilecek bu cadının eli ayağına dolaşmış, insanları öldürürkenki o soğukkanlı halinden geriye eser kalmamıştı. Her zaman ne yapacağını bilen rebekah'ın yerini ergen, kendisinin hiç tanımadığı oldukça savunmasız bir cadı almıştı. Cümle kurmakta bile oldukça zorlanırken kendi hislerini kekeleyerekte olsa kelimelere dökmüştü. Hayatında ilk defa kekelemişti! Bu haline içten içe kızıyordu. Ne zaman böyle aciz olmuştu? Duygular mantıklı düşünceleriyle çelişmeye başladığında sessizliğe gömülmüştü. Onu içine düştüğü girdaptan karşısındaki yakışıklı cadının dokunuşu kurtardı. Yanağını okşayan eli ruhuna huzur verirken tüm çelişkilerinden kurtulmuş kendini yabancı olduğu ve başa çıkmakta zorlandığı duygulara bırakmıştı.

Bu bilinmezliğin onu korkutuyor olduğu gerçeğini david'in kokusunu derin bir nefesle içine çekerek görmezden gelmeye çalıştı. Duydukları onu sevindirirken son sözleri jace'i hatırlamasıyla suçluluk hissetmesini sağlamış olmasına rağmen dudaklarına kapanan dudaklar her şeyi unutturmuştu. Bedeninde gezinen eller inlemesini sağlarken kendini yatakta bulduğunda aklına gelen şeyle inlemeleri arasında zorlanarakta olsa ''David... Dur, dur bir dakika'' diyerek onu durdu. Aslında bunu yapmak hiç istememişti ama onun evinde oldukları gerçeği rahatsız ediyordu. Gözleri onun gözleriyle buluştuğunda ''Biz... senin evindeyiz. Yani ot-otele gi-gitsek daha iyi o-olmaz mıydı?'''diye sordu.  
David Collins
David Collins

Aşkın Hakimiyeti Empty
MesajKonu: Geri: Aşkın Hakimiyeti   Aşkın Hakimiyeti Icon_minitimeÇarş. Ara. 04 2013, 21:05

Rebekah'ın şaşkın bakışlarının ardından ona açıklamaya yapmaya başladı. Cadı ile konuşurken kendi hislerinin doruk noktası onu korkutmaya başlamıştı aslında... Evet daha önce de aşık olmuştu ve o kişi ile de evlenmişti. Şimdiki hislerini ise eski duygularıyla kıyaslayamıyor adeta bir duygu denizine sürükleniyordu. Rebekah'a hiç kimseye olmadığı kadar aşıktı. Zaten kelimelerinde de bu vardı. Cadı bir şekilde taş kalbine sızmayı başarmış ve kendine orada bir yer bulmuştu. Düşünceler birbirini kovalarken tüm sesler kesildiğinde öpüşmeye başladılar yeniden... Onu yatak odasına götürmesi de oldukça kısa sürmüştü. Cadının teni, tadı bir zehir gibi içine işlerken kıyafetlerinden kurtulmaya başladı. Dudaklarını bir süre sömürdük den sonra boynuna ilerledi. Tenine bıraktığı öpücükler göğüslerine kayarken cadının sözleri ile geri çekildi. Onun neden durmak istediğini anlamadı. Derin nefeslerle cümlenin devamını beklerken sözler dudağında bir gülümseme oluşmasına neden oldu. Gülümseme önce çapkınca olsa da sonradan şeytani bir hal almıştı.

"Bebeğim, artık sadece benim olacağını kabul ettiğine göre biz artık sevgiliyiz... Seni seviyorum ve ben sevdiğim kadını tek gecelik bir ilişki gibi otele atacak bir erkek değilim... Bu ev artık bizim tıpkı senin benim olman gibi..."

Kızın yeniden dudaklarına kapanırken başladığı işi kısa sürede bitirerek onu tamamen çıplak bıraktı. Dudakları, tadı harika dudakları bıraktığında bedeninde her bir noktayı öpmeye başladı. Cadının bedeninde tadına bakılmadık yeri kalsın istemiyordu. Onu özümsemek istiyordu... Göğüslerini emmeye başladığında kadınlığını okşamaya başladı. Oda dudaklarından nasibini almıştı, şimdi ise oldukça yavaş bir şekilde elleri  onu okşuyordu. Cadının inlemeleri odayı doldururken altında yanan ateş gibi bedenin tadına bakmayı sürdürdü. Erkekliği çok sertti ama henüz içine girmeyecekti. Bu cadıya kaç erkeğin sahip olduğunu bilmiyordu, ama bundan sonra sadece kendisine ait olacağını biliyordu. Bu yüzden aklına bir fikir geldi, bir nişan... Bu bedene başka bir erkek el sürmeye kalkarsa başkasına ait olduğunu bilmeliydi. Önce pantolonun dan kurtulup bedenini ona bastırdı. Rebekah'ın yalvaran bedenini umursamıyor gibiydi. Başını boynuna gömdüğünde önce öptü sonra dişlerini tenine sertçe batırıp aynı hızla içine girdi. Hareketleri vahşice sürerken ağzına gelen kan tadı ile dişlerini çekerek onu emmeye başladı. Yara oldukça ufaktı ve kapanması kolay, iz ise kalacaktı... Rebekah'ın bu izi kaldırmaması için bir büyü yaptı. Sonrasında ise her hareket onu zevkin doruklarına biraz daha çıkardı. O an gelip bedeni infilak ettiğinde, Rebekah çoktan ikinci zevk noktasına ulaşmıştı. Kendini yana atarak Rebekah'ın göğüslerini üstüne başını koydu.

"Seni seviyorum, bebeğim..."
Rebekah Oswald
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Rebekah Oswald

Aşkın Hakimiyeti Empty
MesajKonu: Geri: Aşkın Hakimiyeti   Aşkın Hakimiyeti Icon_minitimePerş. Ara. 05 2013, 22:57

Huzursuzluğunu dile getirdikten sonra david'in gülümseyişi baştan gerginliğini alsa da sonradan tüylerini ürpertmişti. Hiçbir şeyden korkmayan biri olarak onun kendisini yanlış anlamasından deli gibi korktuğunu görerek sıkkın bir nefes aldı. Cümlesini yeniden gözden geçirirken kendisine karmaşık duygular hissettiği yakışıklı  cadı konuşmaya başlamıştı. İlk cümlesi gerçekleri bir kez daha algılamasını sağladı. Artık sevgiliydiler. Gerçekten sevgiliydiler ve rebekah'ın nasıl davranması gerektiğiyle ilgili en ufak bir fikri yoktu. Bilgi aşırmak adına çıktığı görevlerdeki sahte sevgililerinin işini kolaylaştıracağını düşünmüyordu çünkü o zaman hayatında gelişen rol yeteneği dışında değişen hiçbir şey olmuyordu. Şu an olansa oldukça farklıydı. Onun ağzından yine o özel iki kelimeyi duymak kalbinin oldukça hızlı atmasını sağlamış son cümleyse kafasını karıştırmıştı. Derin bir nefes alıp '' Şey... evet ama... ''diye cümleye başlasa da sonradan vazgeçip susarak durumu kabullendi. Dudaklarına kapanan dudaklara büyük bir tutkuyla karşılık verirken elleri özlediği bedende dolaşmaya başlamıştı. Bedenindeki öpücükler ve dokunuşlar baştan çıkmasını sağlarken inlemeleri kısa sürede odayı doldurmuştu. Onun en ufak bir dokunuşunda alev alan bedeni zevk ve acı içinde kıvranırken beklenti dolu, yalvaran bir sesle cadının adı döküldü dudaklarından.

Her bir dokunuş bir işkenceye dönüşürken söylemeyi başarabildiği tek şey david'di. Boynunda hissettiği acıyla çığlık atarken bedeni aynı zamanda istediğine ulaştığı için rahatlamıştı da... O andan itibaren kendini kaybetmişti. David rahatladığında o ikinci doyuma ulaşmış bir şekilde yorgunluktan ölüyordu ve oldukça mutluydu. Gözlerini kapayıp dinlenirken duyduklarından sonra '-''Sanırım bende seni seviyorum da... ''  diyerek duraksadı. Ona nasıl hitap edeceği konusunda kısa bir tereddüt yaşadıktan sonra '' Sevgilim. '' dedi. Onun başını yastığa koyup dudaklarına ufak bir öpücük kondurup geri çekildiğinde gözlerini onun gözlerine dikerek '' Bu arada otel odalarına alışsan iyi edersin canım çünkü ben otelde yaşıyorum. ''  diyerek gülümsedi.
David Collins
David Collins

Aşkın Hakimiyeti Empty
MesajKonu: Geri: Aşkın Hakimiyeti   Aşkın Hakimiyeti Icon_minitimeCuma Ara. 06 2013, 20:56

Rebekah'ın otel fikrine karşı çıkmıştı. Bu ona anlamsız geliyordu. Sevdiği kadın ile paylaştıkları her bir anın özel olması gerekiyordu. Bu yüzden otel kesinlikle olmayacak bir şeydi. Yeteri kadar uzun bir zamanı otellerde geçirmişti. Şimdi sevdiği kadın ile evde vakit geçirebilirdi. Cadının sanki buna karşı çıkacakmış gibi görünen tavrını görmezden gelerek dudaklarına kapandı. Sonra olan her şeyi tutkusu ve şehveti yönetirken ona son derece acı verici bir şekilde sahip olmuştu. Öyle ki kızın tatlı teninin tadı yanında kanının tadını da öğrenmişti. Kızın baş döndüren kokusu içine dolarken onu yeniden isteyen bedeni onu şaşırtmıyordu. Kızın göğsünde soluklanırken onu sevdiğini yeniden dile getirdi. Bu içinde tutabileceği bir şey değildi. Gerçek buydu, onu seviyordu. Cadının dudaklarından sevildiğini duymak yüzünde ukala bir gülümseme oluşmasına neden olurken çıplak göğsüne bir öpücük kondurdu. Aynı anda kızın ellerini üzerinde hissettiğinde başını yastığa koyup öpücüğüne karşılık verdi. Cadı geri çekilir çekilmez gözleri çıplak bedeninde gezindi. Oldukça karşı konulmaz ve seksiydi. Duyduklarının ardından yine şeytani gülümseme belirdi yüzünde. Bu acımasız ve karanlık yanının tek nedeni kaybetme korkusuydu. Onu elleri arasına almışken başka bir yere gönderemezdi. Her zaman gözünün önünde olmalıydı. Tersi kabul edilemezdi. Kızı üzerine doğru çekip dudaklarına kapandı. Öpüşme derinleşirken onu altına alıp bileklerinden yatağa sabitledi. Çıplak bedenini kıza sürterken onu deli ettiğinin farkında olarak başını geri çekti. Harekete devam etse de öpmüyordu.

"Güzelim otel konusunda ciddiyim... Artık otel yok ikimiz içinde... Burası evimiz dedim ve ikimizde burada yaşamaya başlıyoruz, sevgilim..."
Rebekah Oswald
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Rebekah Oswald

Aşkın Hakimiyeti Empty
MesajKonu: Geri: Aşkın Hakimiyeti   Aşkın Hakimiyeti Icon_minitimeC.tesi Ara. 07 2013, 22:57

Onun yanında olmak, onunla birlikte olmak kelimelerle anlatamayacağı kadar güzeldi. Bedenini yabancı olduğu bir huzur kaplıyordu. Beynini meşgul eden, intikamı ve geçmişiyle ilgili sesler uzun süreliğine olmasa da şimdilik susmuştu. Tatmin duygusu onu ele geçirirken gözlerini kapadı. Her şey o kadar mükkemmeldi ki bu onu korkutuyordu. Mantığı duygularına teslim olarak doğru yapıp yapmadığını sorgulamakla kalmayıp kendisinin yabancı olduğu bir dünyaya adım attığını ve bunun hiçte güvenli olmadığını yüksek sesle söylerken derin bir iç çekti.  Artık doğruyla yanlışı ayırt edemiyordi.  Hoş söz konusu aşk olunca mantıklı davranmanın ne kadar doğru bir şey olduğunu da bilmiyordu ya neyse bunun zaten bir önemi yoktu çünkü duyguları ile hareket ederek sanırım ile başlasa da o iki kelimeyi çoktan söylemişti. Yüzündeki gülümseyiş iç savaşına rağmen silinmezken dudaklarında yeniden onun dudaklarını hissettiğinde aklındaki herşey uçup gitmiş ve ona karşılık vermişti.

Öpüşme derinleşip kendini onun altında bulduğunda bedeni yorgun olmasına rağmen yeniden alev almıştı. David'in hareketleri onu deli ederken dudaklarından bir inilti döküldü. Yakışıklı cadı geri çekilip konuşmaya başladığında duydukları şok olmasını sağladı. Şaşkınlıkla  ''Ne?''  diye sordu. Sevgilisi olduğuna hala alışmaya çalıştığı, duygularını ve kalbini meşgul eden cadıyı iterek ''Bir dakika birlikte yaşamak mı? Ama... Ama her şey daha çok yeni yani ben henüz aramızdaki bu şeye tam olarak alışıp uyum sağlayamamışken ve biz henüz sadece birkaç saattir sevgiliyiz.''  dedi.

Bu hız onu gerçekten korkutmaya başlamıştı. Gözlerini onun gözlerine dikerek  ''Demek istediğim şu ki sence de  fazla erken değil mi? Önce ikimizinde birbirini tam olarak tanıması gerekmez mi? Bunun için bence zamana ihtiyacımız var''  dedi. İkidir onun otel mevzusuna takıldığını fark ederek  ''Ayrıca otellerle ne alıp veremediğin var David? Ne olmuş otelde yaşıyorsam?Kendime bir ev tutsam tüm sorun çözülecek mi yani?''  diye sordu.  
David Collins
David Collins

Aşkın Hakimiyeti Empty
MesajKonu: Geri: Aşkın Hakimiyeti   Aşkın Hakimiyeti Icon_minitimePaz Ara. 08 2013, 21:29

Şu an hiç olmadığı kadar mutluydu. Rebekah'ın çıplak göğsünde kalp atışlarını dinlerken gerçekten mutlu olduğunu hissediyordu. Ne kadar da garipti? Bir kaç ay evvel bu durum imkansız gibiydi. Rebekah ile karşılaştıkları ilk gün ise kesinlikle çökmüştü. Ama o gün aynı zamanda kurtuluşu ile tanışömştı, şu an kalp atışlarını duyduğu harika cadıyla... Mutluluğunun elinden alınmasının nasıl bir şey olduğu bilen zihni aşık olduğu kadını kaybetmemek adına her şeyi yapmaya hazırdı. Bu yüzdende ilk elden onunla aynı evde bir an önce yaşamaya başlamak istiyordu. Kızın itirazını görmezden gelerek onu altına alıp delirtmeye başladı. Her bir temas kendisini de en az aşık olduğu kadın kadar çıldırtıyordu. Cadının sözlerinin ardından yeni itirazı ile onu dinlemeye başladı. Diğer yandan hala bedenini onun en delici yerine sürtmeye devam ediyordu. Konuşmaya karar verdiği anda başka bir cümle ile sustu... Oteli neden bu kadar taktığı ortada değil miydi? Anlaşılan ona öğretmek zorundaydı.

"Sence neden takmış olabilirim... İlk tanışmamızı hatırla sadece tek bir gece için seninle bir oteli paylaştık. Şimdi ise farklıyız. Sen benim aşık olduğum kadınsın... Sadece zevk için bir gecelik otele atacağım, seksi bir vücut değil."

Konuşmasının sonuna doğru öfkelenmişti. Ne yani birlikte yaşama fikri bu kadar mı itici geliyordu. Üstelik... Üstelik onu sevdiği bile söylemişken... Öfke gözünü kör ettiğinde önce tutuşunu sertleştirmiş sonrasında ise onu bırakmıştı. Bedeni deli gibi arzu ile dolu olsa da cadıdan uzaklaştı. Yatağın kenarında oldukça sert bir şekilde konuşmaya başladı.

"Sevdiğin adamla aynı evde yaşama fikri bu kadar mı rahatsız edici... Ben sevdiğim kadını yanımda istiyorum, her şekilde de..."
Rebekah Oswald
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Rebekah Oswald

Aşkın Hakimiyeti Empty
MesajKonu: Geri: Aşkın Hakimiyeti   Aşkın Hakimiyeti Icon_minitimePaz Ara. 08 2013, 23:35

Onunla aynı evde kalmak düşüncesi heyecanlanmasını sağlıyordu ama bir yandan da korkutuyordu. Öfke dışında bir duygu hissetmeyen biri olarak bu iyi duygular onu allak bullak ediyordu.  Aşk, sevgi, sevgililik bunlar ona oldukça yabancı şeylerdi. Mantıkla hareket etmeye alışık biri olarak kalbiyle hareket etmeye başladığında sudan çıkmış balık gibiydi. Zihni zayıf olsa da kendisiyle hala savaş verirken duruma alışmaya çalışan benliği oldukça ürkek davranıyordu. David'in bu otel mevzusuna niye taktığını duyduklarından sonra zorda olsa anlamıştı sonunda ve kendinde yeni bir çözüm sunmuştu. Bileklerindeki baskının ani artışıyla boş bulunduğu için acıyla inledi. Sevdiği adamın bir anda öfkelenmesi şaşırtırken durumu anlamaya çalıştı. Ne olmuştu? Yanlış bir şey mi söylemişti? Onu kırmış mıydı? Endişeyle ona bakarken cadının üzerinden kalkması ile afalladı.

Duydukları şok etmeye yetmişti. Aceleyle  ''Ne? Hayır... Elbette hayır senle yaşama fikri itici gelmiyor''  dedi. Birkaç saniye sessiz kalıp durumunu açıklamak adına yine mantıklı cümleler aradı. Gözleri sevgilisinin gözleriyle buluştuğunda ona tereddüt etmeden yaklaşıp elini yanağında bir süre gezdirdikten sonra dudaklarına küçük bir öpücük kondurup geri çekildi.

Derin bir nefes alarak  ''Bak ben seni seviyorum ve yanından ayrılmak istemiyorum. Bence birlikte yaşamak fikri harika ama herşey o kadar yeni ve ben bu duygulara o kadar yabancıyım ki hızla gelişen bu olaylar ile birlikte tanımadığım bu dünya bu beni... beni sanırım korkutuyor.'' dedi. Ona biraz daha yaklaşıp kokusunu derin bir nefesle içine çekerek''Anlaşılan bu konuda senin öğretmen benimse öğrenmem gereken çok şey olacak...''  dedi. Gözlerini onun gözlerine dikerek  '' peki bundan sonra beraber yaşayacağımıza göre burası yatak odamızmı oluyor?''  diye sordu. Direk olarak konuya girmese de onunla yaşamayı kabul ettiğini açıkça gösteren bir cümle kurmayı başarabilmişti.
David Collins
David Collins

Aşkın Hakimiyeti Empty
MesajKonu: Geri: Aşkın Hakimiyeti   Aşkın Hakimiyeti Icon_minitimeSalı Ara. 10 2013, 22:01

Otel konusunda böylesine takıntılı olmasının tek bir nedeni vardı, aşk... Rebekah'ı ölen eşi ile asla kıyaslamıyor olsa da ortada bir gerçek vardı. Onu hiç kimseye duymadığı bir aşkla bağlıydı. Bu yüzden otel köşelerini sevdiği kadına layık görmüyordu. Bu düşüncesini söylemese de ortada olduğunu sanıyordu, ama Rebekah kendine göre düşünerek olaya farklı açıdan bakıyordu. Bununsa tek sonucu onun sinirlerinin harap olmasıydı. Ani gelen öfke ile uyarılmış bedenini bile göz ardı etmesine neden oldu. Aslında şu an, ani gelen bir ihtiyaçla öfkesini cadıya kusmak istedi. Hatta kısa bir süre olsa da bileklerini sıktı. Devamı ise çok daha acı verici olacaktı. Yinede ona olan aşkı buna engel olduktan sonra onu rahat bıraktı. Önce niyeti onu rahat bırakmak hatta çekip gitmek olsa da ayrı kalma fikri rahatsız edici olduğundan yatakta oturdu. Son cümleler de ağzından dökülürken gözlerini duvara dikti. Duyduklarından sonra derin bir nefes aldı. Öfkesini geri plana atmak istese de tazeliğini koruyordu. Dudaklarına kapanan dudaklara öfke yüzünden karşılık vermeyi başaramadı. Cadının kurduğu cümlelerin ardından öfkesi biraz olsun azaldı. Konuşmanın devamı ise onunla çok işi olduğunun bir kanıtıydı. Karşısında duran sevdiği kadının yanağına elini koydu.

"Kabul etmene sevindim ve anlaşılan seninle çok işimiz var sevgilim... Ayrıca evet burası yatak odamız... "

Kıza yaklaşıp dudaklarına tutkulu bir öpücük verdikten sonra onu yatağa itti. Uyarılmış bedenini daha fazla göz ardı edemeden yumuşaklıkla sertlik karşımı ona sahip oldu. Bedeni tatmin olduktan sonra cadının üzerine yığıldı. Nefesini kontrol altına aldığında kendini yana atmayı başardı. Rebekah'ı kollarının arasına alıp sıkıca sarıldı. Üstüne çöken ağırlıkla esnedi.

"Sanırım sana küçüğüm demek zorunda kalacağım sevgilim... Aşk konusundaki tecrübesizliğinden dolayı... Şunu unutma birini severken, korku hep var olan bir şey... Tıpkı benim seni kaybetmekten korkuyor olmam gibi... Anlaşılan sende tanımadığın duygulardan korkuyorsun "

Son sözlerinin ardından gözleri yavaşça kapandı. İçine dolan baş döndürücü koku ile uykuya daldı.
Rebekah Oswald
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Rebekah Oswald

Aşkın Hakimiyeti Empty
MesajKonu: Geri: Aşkın Hakimiyeti   Aşkın Hakimiyeti Icon_minitimeÇarş. Ara. 11 2013, 18:12

David'in ani öfkesi,tavrı yanlış bir şey yaptığını düşünmesini sağlıyordu. Onu kızdırmak istememişti ya da kırmak sadece kendi düşüncelerini dile getirmişti. Bunun aralarındaki yanlış anlaşılma ve problemleri çözmesi gerekiyorken sorunları daha da büyütmekten başka bir işe yaramamıştı. Olayların bu raddeye gelişini şaşkınlıkla izledi. Bu güne kadar açık konuşmak sorun çözmede çok işe yaramıştı ama anlaşılan konu aşk olunca işler farklı yürüyordu. Sözleri sevgilisini sakinleştirmek yerine öpücüğüne karşılık vermeyecek kadar öfkelendirirken derin bir nefesle ne yapacağını düşündü. Sonraki kurduğu mantıklı! cümlelerle hiç yapmadığı bir şey yapıp alttan almaya çalıştı. Ne kadar başarabildiğini bilmese de bu durumun son bulmasını umarak onun evinde yaşamayı kabul ettiğini dile getirdi. Diğer türlü bu işin gittikçe uzayacağı kesindi. Rebekah bu ev konusunda zorlanacaktı belki ama en azından deniyecekti.

Bu sorunları çözmese de aynı gündemin yeniden tartışılmasını bir süre ertelerdi. David'in sözleriyle derin bir nefes alıp sessiz kaldı. Ona kabul etmekten başka bir çıkar yol bırakmadığının farkındamıydı acba? Yakışıklı cadının son sözleriyle en başta yapması gerekeni yapıp etrafa kısa bir göz gezdirdi. Artık sürekli olarak kalacağı odayı birden merak etmişti. Gözleri onun gözleriyle buluştuğunda ''Yatak odamız... Kulağa tuhaf gelse de güzelmiş '' dedi. Dudaklarına kapanan dudaklara tereddütsüz karşılık verdiğinde kendini yatakta bulmuştu. Yeniden son derece ateşli bir şekilde onun olduğunda yorgunluktan gözlerini açık tutmakta zorlanmaya başlamıştı. Kendini onun huzurlu kollarında bulduğunda derin bir nefes aldı. Yüzünde mutluluktan ufak bir gülümseme belirirken onun kolları arasında uyumaya çok çabuk alışabileceğini düşündü. Hatta alışmaya başlamıştı bile...

David'in sözleriyle  ''Küçüğüm mü?Hayır asla olmaz...  Sevgilim, aşkım ya da diğer sevgi sözcüklerini tercih ederim. ''  dedi. Başını onun göğsüne yaslayıp gözlerini kapayarak ''Ve korkmana gerek yok beni kaybetmeyeceksin... ''  dedi. Kısa sürede uykuya dalmıştı. 

Aşkın Hakimiyeti
1 sayfadaki 1 sayfası