Acı Dolu Yakarışlar Mm-3_zps38d4803f
Acı Dolu Yakarışlar Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Acı Dolu Yakarışlar

2 posters
YazarMesaj
Reyes
Hava Perisi
Hava Perisi
Reyes

Acı Dolu Yakarışlar Empty
MesajKonu: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimeC.tesi Tem. 12 2014, 01:10

Kız bu geceki en büyük hatasını yapmış, zayıf yeteneğini onu durdurmak için kullanmıştı. Bunun karşısında ise hisleri rayına oturmuştu. Karşısındaki bu kendine güvenen ezik, sihirbazı oluyordu. Bu durumu hazmetmesi onun bir kaç dakikasını aldı. Sihirbaz ile ne yapılacağına karar vermesi gerekiyordu. Onu da sıradan biri gibi Jezebel'e verebilirdi. Gerçi güçlenmek ona da iyi geleceğinden bağlanmalarını isteyebilirdi. Bu o an için daha mantıklı gelirken kızın tavırları eğlenceli bir sinyal verdiğinden şimdilik bu bağ kısmını askıya aldı. Bileklerini sertçe sıktığı sihirbaz insanca salak bir cümle kurduğunda sinsice gülümsedi. İnsanlar gerçekten de zavallı yaratıklardı. Biraz inanç ile etrafındakileri çözebilecek zekaya sahiplerdi ama bu zekayı kullanabilen insan sayısı çok azdı. Kızda o azınlıktan yanaydı anlaşılan... İlk sihirbaz kelimesinden kendini hemen aptal bir şapka ve içindeki tavşana adapte etmişti.

"O küçük beyninle yanlış kişiye kelime oyunu yapıyorsun. Eğer, şapkadan bir şeyler çıkarmak istersen bunu ayarlayabilirim... Saide'nin kopmuş kafasına ne dersin? Bence bu oldukça güzel olur..."

Kızın bileklerini bırakarak bir adım geri çekildi. Kız zaten istese de uzaklaşıp oradan kaçamazdı. Aklına evdeki korkak kedicik geldiğinde kızın gözlerini ona dikti.

"Şimdi ben bir periyim Phoebe, adım Reyes ve o kadar şansız bir sihirbazsın ki senin perin oluyorum... Kanıt istiyorsan saniyeler içinde evimde olacağımızdan inanmaya başlayabilirsin... Elbette bir gerizekalı gibi aklını kaçırmazsan... Umarım evimdeki kediciğin aklı hala yerindedir..."

Kızın bileğini kavrayıp onu evine mahzenin olduğu yere götürdü. Karanlığın içinde korkak kediciğin ağlamaları duyuluyordu. Işığı yakmayı o an için aklına getirmediğinden anlaşılan kızın korkusu daha da büyümüştü. Işığı bir büyü ile yaktığında iki kızın birbirine yaklaşmasını izledi. Birbirlerinden destek almaları iyi bir şeydi, en azından biraz daha uzun süreli onlarla oynayabilirdi.

"Eee Phoebe artık inanıyor musun? Seninle konuşarak vakit kaybetmek istemiyorum... Bu gece eğlenmek için elimde hiç bir malzeme yoktu ama siz bu eksiği tamamladınız, hadi oynayalım..."
Phoebe Mylene
Sihirbaz
Sihirbaz
Phoebe Mylene

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 16 2014, 22:51

Karşısındaki adamın neler saçmaladığı ile ilgili en ufak bir fikri yoktu. Mantıklı düşünemiyordu. Korku tüm hücrelerini ele geçirmişti ve detayları fark etmekte zorlanıyordu. Aklında kızlarla ilgili binlerce soru varken kendi geleceğiyle ilgili endişeleri de geçen her dakika artıyordu. Adamın gevelediği zırvalıklara cevap verirken özellikle aralarında bağ olmadığı kısmına değinmişti. Böylelikle onun kendisini bırakacağını düşünmüştü ama bunun yerine duydukları donmasını sağladı. Telaşla ''Hayır… Hayır… Saide’yi öldürme lütfen. '' Dedi. Karşısındaki kişi ise onu hiç umursamayarak konuşmasına devam etmişti. Ona gecesini mahvettiği için nefretle bakarken ''Peri? Bana varlığına inanmadığımız şeylerden biri olduğunu mu söylüyorsun. '' Dediğinde bileğini onun elinden kurtarmaya çalışarak ''Bırak beni seninle hiçbir yere gitmek istemiyorum ''diye bağırdı. O ara ortamın değişmesiyle donup nefes dahi almadan etrafa baktı. Buraya nasıl geldik sorusu ile onun yüzüne bakarken reyes adındaki bu adi herifin gerçekten de peri olup olamayacağını düşünürken duyduğu ağlama sesiyle bileğini ondan kurtarmayı başarıp hızlı adımlarla sesi takip etti.

Saide’yi gördüğünde kız kendisine koşarak sarılmıştı. Onu teselli etmek adına '' Tamam sakin ol… Ben yanındayım '' diyerek saçlarını okşarken perinin söyledikleri ile gözlerini onun gözlerine dikerek '' Eğlenmek? İnsanlar oyuncak değildir. '' Dedi.
Reyes
Hava Perisi
Hava Perisi
Reyes

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimePerş. Tem. 17 2014, 23:32

İnsanlar ve onların küçük beyinleri... Bazı şeyleri algılama yeteneklerine bayılıyordu. Ama şu an bayılma evresinde değildi. Kendini pekte istemediği bir durum içinde bulmuştu. Artık bir sihirbazı vardı... Sihirbaz ise kendini cesur sanan elinde kalması muhtemel bir dişiydi.Sihirbazlarla ilgili saçmalığına cevabı gayet rahat bir şekilde vermişti. Kızın yalvarışı ise onu sadece güldürmeye yetmişti. Mahzene kadarki olan hiçbir şeyi umursamamıştı. Ne onun yakarışını dinleyebilirdi, ne de istediğini yerine getirebilirdi. Yapmak istediği şeye çoktan karar vermişti. Bunu korkak fareleri ile paylaştığında Phoebe'nin sözü ile ufak bir kahkaha attı. Kısa bir durum değerledirmesi yapmaya karar verdi. Elinde birazdan muhtemel bir şekilde kalp krizi geçirecek korkak bir kedi, korkusuna rağmen minicik cesaretini de aptalca kelimelere harcayan gereksiz bir sihirbaz vardı. Bir büyü ile onları yan yana gelecek şekilde duvara zincirledi.

"Cesur olduğunu mu sanıyorsun küçük fare? İster inan ister inanma ikinizde benim oyuncaklarım oluyorsunuz ve şimdi eğlence zamanı..."

İki kıza bakarken Saide çoktan ağlamaya başlamıştı ve yalvarıyordu da... İç gıcıklayıcı sesi ruhuna işliyor ve onu besliyordu. Atacağı kesiklerle birlikte duyacağı çığlık şimdiden onu heyecanlandırmaya başlamıştı. Sivri uçlu, keskin oyuncakları ortaya çıktığında bir hançeri eline aldı. Saide ile oynamak zevkli olacak çünkü henüz sihirbazı konusunda karar vermemişti. Büyük ihtimal ağlayan güzeli öldürecekti. Sihirbaz ise bedeninde derin yaralarla kurtulabilirdi. İlk önce sihirbazına yaklaştı. Kızın elbise askılarını kestiğinde, elbise bacaklarına doğru kayarak düştü. Kız artık iç çamaşırlı kaldığında kızın bedenini süzerek ona yaklaştı.

"Şimdi sihirbaz biraz çığlık atmaya ne dersin... Beğenirsem belki arkadaşına dokunmam..."

Göğüslerinin oluğunda soğuk metali bir süre gezdirip, hafif bir çizik attı. Saide'nin korkulu yakarışları bir anda ona odaklanmasını sağladığında kıza gitti. Tişörtünün önünü gezerek yırttıktan sonra sihirbazla aynı noktaya ama bu kez daha derin bir kesik açtı. Kızın çığlıkları kulağına adeta melodi gibi geliyordu.
Phoebe Mylene
Sihirbaz
Sihirbaz
Phoebe Mylene

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimePaz Tem. 20 2014, 22:58

Peri olduğuna inanmaya başladığı reyes adındaki adama bakarken yapabileceklerinin bir sınırı olmaması daha çok ürkütmeye başlamıştı fakat bunu belli etmemeye çalışıyordu. Ona sıkı sıkıya sarılmış arkadaşını teselli etmeyi denerken duydukları öfkelenmesini sağladı. Belki sihir denen o şeyi gerçekten yapabiliyor oldukları için kendilerinden üstün olabilirlerdi ama bu onlara phoebe ve saide gibi savunmasız insanlarla bir oyuncak gibi oynayabilme haklarını vermezdi. Buna dayanamayarak birkaç söz söylediğinde kendisini mahzenin duvarında bulmuştu.

Yavaş yavaş son kalan cesaret kırıntılarını kaybetse de sessiz korurken duydukları sinirlenmesini sağladığından ‘Adi herif.’ Diye söylendi. Ortaya çıkan bıçaklarla saide gibi oda nefesini tutmuştu. Zincirlerden bileklerini kurtarmayı denese de oldukça sıkıydılar üstelik kurtulmayı başarsa bile arkadaşıyla buradan ayrılmayı başarma şansları lanet olsun ki çok düşüktü. Şanslarına hakaretler ederken perisi olduğunu iddia eden adamın kendisine yaklaşışını izledi. Elbisesi yerle bir olduktan sonraki sözler dişlerini sıkmasını sağlarken ''Sizin dilinizde sihirbaz demek ne anlama geliyor bilmiyorum ama ben o dediğin şey değilim… Ben bir insanım… Anladın mı insan.  '' Dedi. Son cümlelerini üzerine basarak söylemişti. Göğüslerinin oluğunda bıçağı hissetmek ürpertirken nefesini tuttu. Gözlerini kapayıp olabileceklere kendisini hazırlamayı denerken bedeninde oluşan çizikle acıyla yüzünü buruşturdu.

Dudaklarından çıkan ufak inlemeyi yarıda kesmeyi başararak gözlerini araladığında onun saide’ye yönelmesiyle telaşla
''Bırak bizi…  ''dedi. Arkadaşının çığlıkları kulaklarını doldururken ona  ''Keş şunu  '' diye bağırdı. Gözlerini onun gözlerine dikerek''Tamam diyelim ben o dediğin kişiyim o zaman derdin benimle değil mi? Onu serbest bırak. Zarar verme... Lütfen  ''dedi. Gözleri dolmuştu.
Reyes
Hava Perisi
Hava Perisi
Reyes

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimeSalı Tem. 22 2014, 00:11

Mahzende iki kızla geçireceği bir başka eğlenceli gecenin başlamasına az kalmıştı. Mahzenine getirdiği ilk zavallı kızlar bu iki ürkek değildi. Daha önce de bir çok kez işkence etmek için ya da sabahlara kadar acı ve zevki tattıracağı kızı buraya getirmişti. Şimdiki menüsünde ise kendi sihirbazı ve onun son derece korkak kız arkadaşı vardı. Neler yapacağını ufak bir şekilde toparladığında sivri oyuncaklarını partiye dahil etti. İşleme başlamadan önce Phoebe ile çok kısa konuşmuştu. Ama kız hala aynı görüşünü sürdürüyordu. İçinde birazcık iyi yan olsa sihirbazına biraz ders verir ve gerçeği görmesini sağlardı. Ama o iyi değildi. Bu da ona işkence etmesi için yeterli bir nedendi. Kızın teniyle biraz oynadığında korkak fareye yöneldi. Sihirbazın sözlerini duyduğunda ise bir anlık durdu.

"Sizi bırakacağım Phoebe, eğlencem bittiği zaman... Gerçi senin durumun hala karışık eğlece bittiğinde konuşuruz..."

Saide adlı kızla oynamaya başladığında yarasını isteyerek daha fazla deşti. Bununla birlikte duymak istediği çığlık da ortaya çıktı. Kızın sesindeki bir şey onu fazlasıyla etkiliyordu. Buna uzun bir süre devam etmeye karar verdiğinden bir sonraki yaralarını daha yüzeysel açmaya karar verdi. Tam o sırada sihirbazı yeniden konuşmaya başlamıştı.

"Haklısın derdim seninle... Ama bana istediklerimi vermen için birazcık gösteri izlemen gerek... Dediğimi yapan biri olduğumu anlamalı ve ona göre davranmalısın, Phoebe... Üstelik Saide'nin çığlıkları bir harika..."

Saide ile göz göze geldiklerinde yaş dolu gözlerini fark etti. O anda sivri oyuncağını bırakıp elleri ile onun yumuşak tenini okşamaya başladı. Göğüslerini bir süre okşayıp kan kaplı tenine bir kaç öpücük kondurdu. Hemen ardından da yüzeysel yaralarına devam etti. Çığlıklar hala devam etse de giderek kısılmaya başladı. Yaraları her ne kadar yüzeysel olsa da kızın limiti dolmak üzereydi. Kız kendinden geçtiğinde onu bir büyü ile tezgaha koydu. Kan kaybetmeye devam ediyordu, durdurmak içinse hiç bir girişimde bulunmadan sihirbazına döndü.

"Gösteri nasıldı, Phoebe... Ben gerçekten çok hoşlandım... Şimdi karar verme zamanın, Saide'nin hayatı karşılığından ne kadar ileri gidebilirsin... "
Phoebe Mylene
Sihirbaz
Sihirbaz
Phoebe Mylene

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimeSalı Tem. 22 2014, 17:41

Arkadaşının gözleri önünde zarar görmesine ve çığlıklar atıp ağlamasına dayanamıyordu. Üstelik reyes adındaki o aşağılık herifin şuan işkence ettiği kız onun için sadece sıradan bir arkadaş değildi. Saide onun olmayan ailesi gibiydi. Ona diğer kızlara verdiğinden daha fazla değer veriyordu.  Gözleri dolmuş bir şekilde perisinin söylediklerini dinledikten sonra ‘Sen iğrenç birisin’ dedi sinirle şuan elinden gelse bu adamı hiç düşünmeden öldürebilirdi. Üstelik şiddetten nefret eden kişiliğine rağmen sırf bir kız kardeşi gibi gördüğü kıza yaptıkları yüzünden ona zarar verebilirdi. Kızın acı dolu yakarışları kulaklarını yeniden doldurduğunda ağlamaya başlamıştı. Çırpınarak ''Kes şunu. Lütfen dur artık ''dediyse de sesini duyuramamıştı. Arkadaşının sesi kesildiğinde korku ile ona baktı.

Hareketsiz kalması daha çok ağlamasını sağlarken duyduklarına öfkeyle ''Gösteri? Arkadaşıma işkence ettin lanet herif. Bunu izlemek oldukça berbattı '' Diye bağırdı. Onun kan kaybeden haline bakarken gözlerinden birkaç damla daha yaş aktı. Son sözleri beyninde yankılanırken gözlerini onun gözlerine dikerek ''Söyle ne istiyorsun. '' Dedi. Hıçkırıklarına engel olmaya çalışarak ''Onun hayatına karşılık ne istersen verebilirim.  Para konusunda sıkıntım yok '' dedi.  
Reyes
Hava Perisi
Hava Perisi
Reyes

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimeSalı Tem. 22 2014, 18:17

Saide adlı oyuncağından oldukça memnun kalmıştı. Oyuncakları konusunda oldukça titiz olduğundan bu onu şaşırtsa da kızın çığlıklarını duymaya devam etmek için işine devam etti. Onun tatlı çığlığı zihnini ele geçiriyor ve oldukça zevk veriyordu. Ama ne yazık ki her güzel şeyin bir sonu vardı. Kızı metal tezgaha bıraktığında sihirbazına odaklandı. Onun ağlayış ve yakarışları Saide'nin çığlıkları yokken daha bir ilgi çekici gelmişti, hatta güzel... Kızın sözlerinden sonra ise isterik bir kahkaha attı. Eline yeniden ucu sivri metal oyuncaklarından birini alarak sihirbazına yaklaştı. Elindeki hançerin sivri ucunu kızın göğsünün dolgunluğuna değdirdi. Küçük bir kesik kızın güzel dolgunluğunda yer alırken dudaklarını uzatarak kesiği öpüp, hafifçe yaladı. Nefesi kızın tenine değerken konuştu.

"Hala basit düşünüyorsun, Phoebe. Sana peri olduğumu söyledim, bana inanmış olduğunu varsayıyorum... Sence benim insanların değer verdiği kağıt parçasına ihtiyacım var mı?"

Dili kızın tenine değerken kanlı yeri biraz yaladı. Sonrasında kokusu hoşuna giden tenin tadını merak ederek kızın dolgunluğun da dilini gezdirdi. Hafif öpücükler kondurduğu göğüs bundan hoşlandığını belli edercesine sertleşirken geriye çekildi. Elindeki hançerle Saide'nin yanına yaklaşıp hançeri kızın bedeninde gezdirdi. Kesmiyordu, ama bu bile sihirbazını tedirgin etmeye yetiyordu.

"Arkadaşının hayatına karşılık şu dar kafalılığını bir kenara bırak, seninle konuşmak istiyorum... Konuşmanın sonunda ise, istediğim her şeyi yerine getireceksin. İşte o zaman kızın hayatı kurtulur... Zaman Saide'nin şu an en büyük düşmanı, biz ne kadar çabuk anlaşırsak onun yaşama şansı artar. Aksi takdirde ona veda etme gerek..."
Phoebe Mylene
Sihirbaz
Sihirbaz
Phoebe Mylene

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimeSalı Tem. 22 2014, 23:45

Saide’nin hayatına karşılık ne kadar ileri gidebilirdi? Emin değildi ama yapabileceği her şeyi yapmaya hazırdı. Yeter ki o yaşasın diye düşünüyordu. Onun için var olan tüm kaynaklarını harekete geçirebilir ve yeri yerinden oynatabilirdi fakat bir peri kendisinden ne isteyebilirdi ki? Reyes ve onun dünyası hakkında hiçbir şey bilmese de insanların dünyasında periler masal kahramanı olmasının dışında her şeyi yapabilen canlılardı ancak adı üstünde onlar hayali ve var olmayan şeylerdi. Gerçeklerinin neler yapabildiğini bilmiyordu eğer kitaplardaki gibiyse hiçbir şeye ihtiyacı yoktu. Peki phoebe gibi sıradan bir insandan ne isteyebilirdi ki? Phoebe mylene’nin elinde olan ve ona verebileceği tek şey parasıydı ve o saide için tüm mal varlığından vazgeçmeye hazırdı. Reyes ona yaklaşıp teninde bıçağı gezdirirken korku ve nefretle ona baktı. Bedeninde oluşan çizik acıyla inlemesini sağlarken tenine değen dudaklarla kendisini geri çekmeyi denedi ama duvara dayalı olduğu için bir işe yaramamıştı.

Perisinin sorusu üzerine sinirle ''Bilmiyorum… Hakkınızda hiçbir şey bilmediğimden ne isteyebileceğin konusunda da hiçbir fikrim yok ama elimde olan tek şey maddi güç ve ondan da saide için vazgeçebilirim'' dedi.

Tenine değen dudaklardan kurtulma şansı olmadığı için sinirle dişlerini sıktı. Ağzına geleni saymak istese de saide’nin durumunu düşünüp onun için sessiz kalmıştı ama bu durumdan hoşlanmadığı oldukça belliydi. Reyes yine arkadaşının yanına gittiğinde endişe ile ona baktı. Hançerin kızın bedeninde gezinmesiyle korkmaya başlamıştı. Duyduklarıyla onu anlamaya çalışırken''Seni dinliyorum… Benden tam olarak ne istiyorsun?'' diye sordu.
Reyes
Hava Perisi
Hava Perisi
Reyes

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimePerş. Tem. 24 2014, 14:53

Oyuncağı Saide ile işi bittiğinde sihirbazına odaklanmıştı. Kıza başta çığlık attırmak istese de onu çeken dolgun göğüslere karşı koyamayarak teninin tadını algılamak için dudaklarını değdirmeye başladı. Kondurduğu küçük öpücüklerin karşılığı da tadı da oldukça hoşuna gitmişti. Buna biraz daha devam edeceğini düşünürken kızın sözlerini duydu. Hala basit düşünüyordu. Ona verebileceği o kadar çok şeyi vardı ki... Örneğin bu dolgunlukları ona verebilir, tatlı inlemeler eşliğinde ona zevk verebilirdi. Gerçi konu tezgahtaki kız olduğunda Phoebe her şeyi yapmaya hazır görünüyordu. Elini kızın göğsüne atıp hafifçe sıkarken gözlerine baktı.  

"Sence elinde olan tek şey para mı? Hala basit düşünüyorsun güzelim..."

Ondan uzaklaşıp Saide'nin yanına vardığında öncelikli konuyu hatırladı. Sihirbaz olduğundan bir haber olan bu güzel ama basit yaratığa bu konuyu anlatmalıydı. Onun dışında yanından ayrılmaması konusunu konuşmalı ve en önemlisi de bağlarını dile getirmeliydi. Saide'nin üzerinde gezdirdiği metal oyuncakla kızın dikkatini daha fazla çekmeyi hedeflerken onun hazır olduğunu gördüğünde konuşmaya başladı.

"Öncelikle Phoebe sen bir sihirbazsın... Şapkadan tavşan çıkarmıyorsun, özel bir yeteneğe sahipsin... Tıpkı bazı insanlar gibi... İnanmamayı seçsen de daha bir saat önce gücünü bana karşı kullandın, hareketsiz kalmamı sağladın... Ama elbette ben senin perin olduğum için gücünü bloke edebildim..."

Kızın söylediklerini algılaması bekledi. Bunun yanında yeni bir saçmalama girişimi içinde kendini hazırlıyordu. Henüz ondan istediği şeyi ise dile getirmemişti. Hançeri Saide'nin boğazına dayarken isteğini dile getirdi.

"Senden istediğim, bu işi kabullenmen ve bana bağlılık yemini etmen Phoebe... Artık geri kalan hayatında bana bağlı olacaksın, sihirbazım olarak seni yakın tutmalıyım... Eee kabul ediyor musun? Kabul ettiğinde olacakları da söyleyeyim, Saide yaşadıklarını unutacak ve tüm yaraları tedavi edilecek..."

Phoebe Mylene
Sihirbaz
Sihirbaz
Phoebe Mylene

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimeCuma Tem. 25 2014, 23:54

Periyle olan konuşmalarının gittikçe sarpa sardığını görebiliyordu. Reyes’in yaptığı her hareket söylediği her bir söz  daha da sinirine gidiyordu. Tanrı aşkına hala inanamıyordu. Sıradan olan hayatı nasıl bir anda bu kadar dehşet verici olabilmişti. Dışarıya çıktıkları bu gecenin diğerlerinden farksız olması gerekirken şuan geldikleri nokta phoebe’nin kanını donduruyordu. Perinin göğsünü sıkarak söyledikleriyle kaşlarını çattı. Bu sefer sessiz kalmayı seçmişti çünkü aklına onunla seks denen o şeyi yapabileceği gelmiş ve bu fikirden arkadaşını kurtarmak için bile olsa hoşlanmamıştı. Asıl konuya geçebilmeleri için birkaç cümle kurduktan sonra gözleri arkadaşının gittikçe solan teninde, kan kaybeden bedeninde dolaşıyordu. Boğazındaki bıçak içindeki korkuyu büyütürken duydukları birkaç dakikalığına durup derin bir nefes aldı. Gözlerini gözlerine dikerek ''Şanssız bir sihirbazım o zaman…  ''   dedi.

Gözlerini kapayıp aklını toparlamayı deneyerek ''Tamam dediklerine bakılırsa özel bir gücü olan sihirbaz dediğiniz bir grup insandan biriyim. Gücümden emin değiliz ama bu seni durdurmamı sağlamıyor. Kısaca  sihirbaz olmam hiçbir işe yaramıyor da diyebiliriz ''   dedi. Olayı sindirememiş olsa da bir an önce arkadaşını kurtarmak adına konuyu uzatmayarak sustu. Sonradan duydukları gözlerinin şaşkınlıkla büyümesini sağladı.

Nefes almayı dahi unutarak ''Ne? ''   diye sordu. Söylenenleri tek seferde anlayabilecek kadar zeki olsa da duyduklarına inanamadığından sorma gereği duymuştu. Saide’nin solan yüzüne bir süre baktıktan sonra iç çekerek ''Tamam… Kabul ediyorum. İstediğin gibi sana bağlılık yemini edeceğim ve yakınında olmak için buralardan bir ev tutacağım. Böylelikle hayatımın her anına burnunu daha kolay sokabilirsin  ''   dedi.
Reyes
Hava Perisi
Hava Perisi
Reyes

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimeC.tesi Tem. 26 2014, 17:40

Phoebe'nin bedeninde gezen parmakları ve dudakları algıladığı tenden hoşlanmıştı. Ama ne yazık ki şimdilik başka bir konu vardı. Sihirbaz ve peri arasındaki bağ... Eğlencesi bitmişken ona bunu anlattı, basit ve anlaşabileceği tarzda... Saçma bir cümle beklemiş olsa da kız sadece şansızlığından bahsetmişti. Bu konuda ise ona hak veriyordu. Şansız biri olarak onun sihirbazıydı ama diğer yandan şanslı da sayılırdı. Başka birine ait olsaydı, ona türlü işkenceler edip Jezebel'e götürürdü ya da uğraşmaz kendi elleriyle öldürürdü. Kız en azında hala yaşayabilecek olması düşünüldüğünde şanslı sayılırdı. Boynuna hançer dayadığı kıza bakarken az önceki çığlıkları kulaklarında yankılandı. Onu iyileştirip yeniden işkence etme dürtüsü bedenini ele geçirirken Phoebe'nin sesi ile kıza döndü. İsteklerine vereceği tepki ya kızın iyileşmesine ya da daha çok acı çekmesine neden olacaktı. Kızın kabulü ise ikilemde kalmasını sağladı. Tatlı çığlıklara sahip bu kızı bırakması gerekiyordu, diğer yandan da tadını sevdiği sihirbaz onun oluyordu. Hangisinin iyi olduğuna karar vermek zordu. Ayağa kalktığında Phoebe'nin son kelimeleri isterik bir kahkaha atmasına neden olurken hızla yanına ilerledi. Bir eli yeniden göğsünü tutmuştu. Bu biraz istem dışı bir hareket olsa da onu yavaşta ovalarken konuşmaya başladı.

"Başka bir ev fikrin zekice... Ama benimle kalıyorsun, başka bir yerde değil. Bağlılığını ise ölümsüzleştirelim. "

Kızın dudaklarını öptüğünde iki göğsünü de okşamaya başlamıştı. İçinden mırıldandığı bir büyü ile kızın göğsünün oluğunda parmaklarını gezdirdi. Oluşan işaret onu birbirlerine bağlamıştı. Kızdan uzaklaştığında gözlerine baktı.

"Oluşan işaretle birbirimize bağlandık, güzelim... Gerçi peri sihirbaz bağı da bizi birbirimize bağlıyor ama bu işaretin bir kaç farklılığı var... Seni istediğim zaman bulmamı, söylediğim bir şeyi yerine getirmediğinde bana haber veriyor. Sözümden çıkarsan da olacak şey bariz... Başta Saide olmak üzere tanıdığın herkese işkence etmek..."

Yavaş adımlarla Saide'nin yanına yaklaştığında parmakları yavaşça yaraların üzerinde gezindi. Dokunduğu ten iyileşirken hafızasında da küçük oynamalar meydana geldi. Büyü tamamlandığında kız yok oldu. Sihirbazının bağını çözdüğünde ona doğru adım atmaya başladı.

"Saide 'i evime yolladım. İstersen telefon eder kontrol edersin... Şimdi yalnız kaldığımıza göre sana kalacağın yeni yeri göstereyim... "
Phoebe Mylene
Sihirbaz
Sihirbaz
Phoebe Mylene

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimePtsi Tem. 28 2014, 01:09

O alçak adamı geri kalan tüm hayatı boyunca bağlı kalmak bu oldukça büyük bir karardı. Her an her saniye birinin hayatına müdahale etmesine izin vermek kaldırabileceği bir şey olmamasına rağmen söz konusu ailesi gibi gördüğü kişinin hayatıysa olayı farklı bir boyuta taşıyordu. Reyes’e hayır demeyi çok istemesine rağmen bunu kabul etmişti. Bir hayata karşılık başka bir hayat. Görünürde adil bir takastı.

Başına gelecekleri hayal dahi edemiyor olmasına rağmen bundan en az hasarla kurulmak için başka bir evde kalmayı önermişti. Göğsünün okşandığı gerçeğini görmezden gelmeye çalışırken duyduklarıyla nefesini tuttu. İtiraz etmeyi düşündüğü esnada dudaklarına kapanan dudaklarla dondu. Tacize uğruyor ve hiçbir şey yapamıyor olmasının verdiği sinir ve üzüntüyle zincirlerinden kurtulmayı denedi. Bedenini ele geçiren çaresizlikle bu durumun bitmesini beklerken bir süre sonra dudaklarındaki dudaklar ve göğsünün okşanması garip hissettirmişti. Rahatsızlık yavaşça kaybolup yerini zevke bıraktığında ona karşılık vermemek adına kendisiyle savaşırken perinin geri çekilerek söylediklerinden sonra kendine gelerek sinirle '' Sen pislik herifin tekisin. ''  Dedi.

Başka bir şey söylemeden kendisini engellemeyi başarmıştı. Biraz daha konuşursa anlaşmanın bozulacağından korkuyordu. Reyes adındaki adi adamın arkadaşına yaptığını sessizce izledi. O yok olduktan sonra zincirleri yok olmuştu. İç çamaşırlarıyla mahzende onun kendisine yakınlaşmasını izlerken '' Bu aynı ev mevzusu olmak zorunda mı? Beni sık sık ziyarete gelerek de hayatımı cehenneme çevirebilirsin ''  diye isyan etti.
Reyes
Hava Perisi
Hava Perisi
Reyes

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimePtsi Tem. 28 2014, 11:30

Kızla karşılaştığından beri ilk kez zekice kurduğu bir cümleye tanık olmuştu. Ona yakın bir evde kalma fikri güzeldi ama bu istediği yakınlığın bir tanımı değildi. Onu buraya getirmişti, onun buradan gidişinin imkansız olduğunu bilerek... Kızın kabulünü ölümsüzleştirmek adına onun dudaklarına kapandığında algıladığı tat hoşuna gitti. Tenindeki yumuşaklık onu beğenmesini sağlasa da bunu sürdürmeyi bırakarak işareti oluşturmaya odaklandı. Aslında buna gerek yok gibi görünüyordu. Yani sonuçta aralarında zaten kırılmayacak bir bağ vardı. Ama bu mühür daha detaylı ve tam onun istediğini ona verdiğinden yapmıştı. Saide adlı kızla uğraşmayı bitirdiğinde üzerinde sadece iç çamaşırları ile oldukça seksi görünen sihirbazına yaklaştı. Kızın isyan dolu sözleri ile gülümseyerek adımlarını hızlandırdı. Onu bileğinden kavrayıp duvara dayadığın da benini bedenine yasladı. Dudakları birbirlerine değmek üzereyken konuştu.

"İsyanını sevdim... Aslına bakarsan fena fikirde değil... Ama içimden bir his senin bu evde kalmanın bana daha çok eğlence vaat ettiğini söylüyor. O yüzden zeki fikirlerini bir kenara bırak ve burada kalmaya alış. Fikrim değişmeyecek..."

Bu kez dudaklarına sertçe kapandı. Alt dudağını dişleri arasına aldığında yavaşça emerken, elleri çıplak teninde gezindi. Saniyeler sonra ise sihirbazın üzerinde bir kıyafet oluşmuş ve ellerini ondan uzaklaştırmıştı. Sihirbazın üzerinde kestiği kıyafetin aksine daha normal bir elbise vardı. Mahzenin kapısını açarak onun bileğini kavrayarak kendisi ile adım atmasını sağladı. . Yukarı doğru çıktıklarında kıza odasında yan odayı gösterdi.

"Artık burası senin odan... Kişisel eşyalarını ise düşünme ayarlarız..."

Phoebe Mylene
Sihirbaz
Sihirbaz
Phoebe Mylene

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 30 2014, 01:33

İçinden bunun için ödediğin bedel çok fazla diye fısıldayan sesi bastırmaya çalışırken başını arkadaşını son gördüğü yerden periye çevirdi. Artık ölene kadar ona  bağlıydı. O ne derse yapacak ve hayatını reyes adındaki bu acımasız kişinin gözetiminde geçirecekti.  Derin bir nefes alıp bunu hazmetmeye çalıştı. İsyanına engel olmak ise yapamadığı bir şeydi. Perinin yanına gelip kendisini duvara yapıştırmasıyla rahatsızca kıpırdadı. Bedenini bedenine yaslamamış olsaydı elleri arasından kurtulmayı deneyebilirdi. Reyes’se ona neredeyse nefes almak için bile yeterince yer bırakmamıştı. Dudakları dudaklarına bu kadar yakınken az önceki olayın kendisinde yarattığı etkiyi hatırlamamaya çalıştı.

Sözler sinirini gün yüzüne çıkarırken sıkıntıyla '' Tamam anladım ayrı ev yok. Seninle bu cehennemde yaşamak zorundayım şimdi bırak beni.'' Dediği esnada dudaklarına kapanan dudaklar şok etti. Öpüş başta canını acıtsa da algıladığı tat hoşuna gitmeye başlamıştı. Bedeninde gezinen eller rahatsız etmeyi bıraktığında garip hissetmeye başladı. Ona karşılık vermemek için dirense de bu hoşuna giderken dudaklarının kıpırdadığını fark edip dehşetle kendisini daha çok sıktı. Onun geri çekilmesiyle derin bir nefes aldı. Üzerinde oluşan elbise rahatlatmıştı.  Peri bileğinden tutup onu çekiştirirken birkaç kez elini ondan kurtarmayı denemiş beceremeyince pes etmişti.

Durumu kabullenip saide ve tanıdığı diğer arkadaşlarının işkence görmemesi ve hayatlarının tehlikeye girmemesi için reyes’in isteğiyle peşinden odaya girdiğinde bileğini kurtarıp odayı incelemeye başladı. Yatağa oturarak '' Diğer bir değişle küçük hapishanem.'' Dedi. Gözlerini onun gözlerine dikerek '' Normal hayatımı yaşamakta özgür müyüm bari? Yoksa onlara da yeni kurallar getirip yasaklar mı koydun?'' diye sordu. Sesinde bastırmakta zorlandığı bir öfke vardı.  
Reyes
Hava Perisi
Hava Perisi
Reyes

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimePerş. Tem. 31 2014, 17:53

Sihirbazını bir an önce öpmeyi bırakması gerekiyordu. Yoksa bu işin sonunda onun isteyip, istemediğini önemsemeden ona sahip olacaktı. Belki de bunu göz ardı ederek yatağa atmak iyi bir fikirdi. Bu sayede kız başka bir evde kalamayacağını da daha iyi öğrenmiş olurdu. Diğer yandan ise o kendi sihirbazı olarak en azından böyle bir ayrıcalığı hak ediyordu. Bu onu umursamadığından değildi, aslında. Kendi doğruları buna bir şekilde engel oluyordu. Onu yarı çıplak halinden kurtardığında odasına götürdü. Bundan sonraki yaşayacağı yer burası olacaktı. Oda mahzendeki çığlıkların duyulmaması için özel olarak tasarlanmıştı. Bazen eğlence için eve kız getirdiğinde bu odayı kullanıyordu. Gerçi artık Phoebe evdeyken kız getirmezdi. Gerçi belki de getirirdi... Kız yatağa oturduğunda oda sırtını duvara dayayıp kollarını önünde birleştirdi. Sözlerinin ardından şeytani bir gülümseme takındı.

"Burası hapishane değil, güzelim... Eğer öyle olacağını düşünseydim, seni aşağıda zincirlerine bağlı bir şekilde tutardım... "

Sonraki cümlesine ise henüz cevap vermemişti. Bu kızın derdi de neydi? Onun fazla özgürlüğünü kısıtlamayacaktı, tabi kurallarına uyulduğu sürece ama o bunu ister gibi soruyordu.

"Aslında burada yaşamak dışında normal hayatın hala devam edecekti, elbette benim haberim olduğu sürece... Onun dışında bir kısıtlama yoktu... Ama bu lafların sana zorla kurallar koymamı sağlamaya çalışıyorsan bana uyar..."
Phoebe Mylene
Sihirbaz
Sihirbaz
Phoebe Mylene

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimePaz Ağus. 03 2014, 23:20

Daha önce birçok kriz anını başarıyla yönetmiş biri olan phoebe şuan bu konuda pekte başarılı değildi. Başına gelenleri ve bu akşam yaşadığı berbat geceyi hak etmediğini düşünüyor böyle düşündükçe de sinirleri tepesine çıkıyordu. Derin birkaç nefes alıp öfkesinden kurtulmayı denerken perinin sözleriyle burnundan soluyarak dudaklarını ısırdı. Ona cevap vermek istemiyordu. Kendisini tutmalıydı. Aklını farklı şeylere yoğunlaştırmayı denerken arkadaşını aramadığını hatırlayıp odaya göz gezdirdi. Telefonu gördüğünde hızla alıp saide’yi aradı. Endişe dolu birkaç dakikanın ardından kızın açmasıyla rahatlayarak bir süre onunla konuştu. İyi olduğundan ve hiçbir şey hatırlamadığından emin olduğunda telefonu kapayıp gözlerini periye dikti.

Az önceye nazaran daha sakin bir şekilde '' hayır hiçbir şey yapmaya çalışmıyorum. Böylesi de yeterince zor zaten. '' Diyerek yatağa doğru birkaç adım atıp durdu. Aklına gelen şeyle ona bakarak '' Bu günden başlayarak mı burada kalıyorum yoksa en azından evimden eşyalarımı toplamam için zaman verecek misin? '' diye sordu. Gözlerinde gördüğü bir şey iç çekmesini sağlamıştı.

Reyes
Hava Perisi
Hava Perisi
Reyes

MesajKonu: Geri: Acı Dolu Yakarışlar   Acı Dolu Yakarışlar Icon_minitimePtsi Ağus. 04 2014, 17:43

Sessizce sihirbazının hareketlerini izledi. Acı dolu yakarışına bayıldığı kızı kontrol edeceği beklediği bir şeydi. Bu yüzden sessiz kalmak onun için  pekte zor olmamıştı. Artık onun bedenine yaklaşmadığı içinde beğenisi azalmış hatta yok olmuştu. Şu andan itibaren kız onun güçlenmesine sebep olacak bir oyuncaktı, hepsi bu. Bunun içinde Jezebelle konuşması gerekiyordu. Cadının istediğini yerine getireceğine ise kesinlikle emindi. Çünkü elindeki perilerden farklıydı. En önemlisi o bir köle değildi. Cadının istediklerini yapsa bile aynı zamanda özgürdü. Buda ritüelin bir kaç gün içinde gerçekleşeceğinin bir kanıtıydı. Sihirbazının telefon konuşması bittiğinde aralarında garip bir diyalog meydana gelmişti. Kızın aptalca soruları, yapmayı düşünmediği bir kaç şeyi yapmak istemesine neden olsa da bundan vazgeçti. Phoebe'nin yeri belliydi. Kendi kuralları içinde özgür sayılırdı. Zaten nerede olsa onu bulmasını sağlayacak bir laneti üzerinde taşıyordu. Bu da zincire vurmasına gerek olmadığını gösterirdi. Gerçi onu zincire vurup, kırbaçlamak hoş bir  ortam yaratabilirdi. Ama bunu başka bir güne sakladı. Kızdan sonunda mantıklı bir cümle geldiğinde konuşmaya karar verdi.

"Evet şu andan itibaren kalacağın yer burası. Eşyaları ise kafana takmaman gerektiğini söylemiştim." 

Odanın içinde bulunan dolaba kızın bedeninde uygun bir sürü giysi oluşturdu. Her türde ve boyda...

"Dolapta bedenine göre ihtiyaç duyacağın  her türde giysi  var... Onun dışında gülük yapacağın şeyleri bana anlatacak ve ona göre hayatına devam edeceksin. Ama şimdilik sadece yeni durumuna alışmaya çalış, konuşmayı sabah yaparız... Bana zıt gitmediğin sürece de kimse zarar görmez... İyi geceler..." 

Konuşması ile odadan ayrıldı. Bugünkü zevk alışkanlığının biraz gerisinde kalmıştı. Bu da yeni kurbanlar bulmasını gerektiriyordu. Bunun bilincinde şeytani bir gülümseme ile evden ayrıldı. Nasılsa kız ondan habersiz çıkamazdı, dışarısı ile iletişimini de engelledi.. Bu da yarına kadar o çok istediği hapishane de olacağını gösteriyordu.

Acı Dolu Yakarışlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Korku Dolu Zevk