Arzunun Esiri Seksi Tavşan Mm-3_zps38d4803f
Arzunun Esiri Seksi Tavşan Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Arzunun Esiri Seksi Tavşan

2 posters
YazarMesaj
Serenity Lea Flair
Cadı
Cadı
Serenity Lea Flair

Arzunun Esiri Seksi Tavşan Empty
MesajKonu: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimePtsi Kas. 24 2014, 00:49

Restoranın köşesine sinmiş, şeytana dönüşen Deamon'ı izliyordum. Restoran tamamen kan gölüne döndüğünden her nefeste kan kokusunu alıyordum. O üzerime gelirken korksam da beni kollarına çeken adama çaresizce sığındım. Canım yanıyordu, kalbim ise deli gibi atıyordu. Onun kokusu ise iyi geliyordu. Bu gerçekten garipti. Yani onun kölesiydim ama buna rağmen güvende hissetmem... Kokusunun başımı döndürmesi de çabasıydı. Boynuna kondurduğum küçük öpücüklerin ardından onun dudaklarına kapanma hissime engel olamamış ve onu öpmeye başlamıştım. Dudaklarım beni ısıran adam yüzünden acıyordu, dilimde bıraktığı tat ise midemi bulandırıyordu. Ama Deamon'ın tadı beni ele geçirirken bedenimde gezinen ellerle sızlayan morlukların acısı dindiğinde onu öperken yaşlı gözlerime rağmen gülümsedim. Kahramanım beni iyileştirmişti. Onun acı dolu sesini duyduğumda ise kendime lanet okudum. O da bıçaklanmıştı bunu nasıl unuturdum. Kanı durdurmaya çalışırken Deamon'ın sözlerini duydum. Kısa sürede eve geldiğimizde Deamon'ın yarasına baktım.

"Evde olduğumuz ve yaralarımı iyileştirmiş olmana minnettarım ama lütfen kendi yaranı da iyileştir..."

Onun büyü yapmasını izlerken üzerime baktım. İyice yırttığım elbise artık bir elbise değildi. Bende üzerimdeki kumaş parçalarını yere fırlattım. İç çamaşırlarla kaldığımda utanmam gerekirdi ama utanmıyordum. Aksine içimde garip bir istek oluşmuştu, o adamın bedenime bıraktığı iğrenç hissi, kokuyu her şeyi yok etmek istiyordum. Bedenimde sadece Deamon'ın kokusunu istiyordum. Onun yarasını iyileştirdiği konusunda emin olduğumda onu yatağa doğru ittim. Normalde onu pek hareket ettiremezdim. Ama şu anki boşluğundan yararlanmış onu yatağa atmıştım. Üzerine çıkıp tek bir kelime bile etmeden dudaklarına kapandım. Yırtılmış gömleğini üzerinden çekip çıkarırken ellerim pantolonu ile uğraşmaya başladı. Düğmesini açıp, fermuarı indirirken dudaklarım boynuna oradan da göğsüne kaydı. Göbeğine doğru indirdiğim öpücükler yavaş yavaş erkekliğine ilerliyordu.
Deamon Clades
Cadı
Cadı
Deamon Clades

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimeCuma Kas. 28 2014, 22:35

Bu… Bu garipti. İlk defa kendisinden önce başka birini düşünüyordu.  Şuan yaptığı şeye hiçbir anlam veremiyor ama engelde olamıyordu. Kızın varlığı bir şekilde onu etkiliyordu. Kıskançlık denen şeyle ilk defa karşılaşıp ortalığı kan gölüne bulamasının başka bir nedeni olamazdı.  Hareketleri kontrolünden çıkmışken düşüncelerine engel olamayarak  derin bir nefes aldı. Onu ortamdan uzaklaştırma isteğini daha fazla yok sayamayarak ikisini de eve, güvenli ortama götürecek büyüyü yaptı.  Tatlı cadısının üzerinde gördüğü rahatlama ile bir parça gevşediğini hissetti. Bu kavganın başından bu yana bastırdığı acıyı daha çok hissettirdi. Kaşları çatıldı. Gözlerini yarasına diktiğinde kızın harika sesini duydu. Kelimeler zihninde dönüp dururken bir büyü mırıldandı. Vücudu tamamı ile iyileştiğinde tatlı cadısına baktı. Onun soyunmaya başlaması ise nefesini kesti. O gerçekten kendinde miydi? Şokta olduğu için bu halde ise de eğer sanırım buna oldukça çabuk alışabilirdi. Boş bulunduğu için lea’nın itiklemesi ile yatağa düştü. Bir süre tepkisiz kalıp kızın ne yapmaya çalıştığını çözmeyi denerken onun üzerine çıkması ile gözlerini gözlerine dikip derin bir nefes aldı. Hareket etmeyi isterdi ancak kız her geçen dakika aklını biraz daha başından alıyordu. Dudaklarına kapanan dudaklara karşılık verirken baştan çıktı. Bedeni alev almış bir şekilde onu delice isterken kızı altına aldı. Şuan ona sahip olmaktan başka bir şey istemiyordu ancak kızın yaşadıklarını göz ardı edip psikolojik çöküntü yaşaması riskini göze alamadığı için kendisini dizginleyerek kızın saçlarını okşayıp gözlerinin içine baktı. Dudağına az öncekilere kıyasla daha masumane bir öpücük kondurdu. Onu dışarı psikolojisi çökmesin, akıl sağlığı yerinde kalsın diye çıkarmıştı ama ondada katliam yaratmıştı.

Sesinin sakin çıkmasına özen göstererek Kendini nasıl hissediyorsun? diye sordu. Elleri yüzünü tatlılıkla okşarken Aslında daha normal bir akşam düşünmüştüm. Sana iyi gelecek bir şey. Üzgünüm dedi.
Serenity Lea Flair
Cadı
Cadı
Serenity Lea Flair

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimeC.tesi Kas. 29 2014, 11:48

Restoranda olanları hatırladıkça hem mide bulantım hem de korkum artıyordu. Ama şu an Deamon'ın bir iblisten farksız olduğu anı değilde, adamın tenime yaptıklarını anımsıyordum. Bedenime zorla dokunmasını, beni zorla öpen dudaklarını ve karşılık vermediğim için canımı acıtmak adına dişini tenime geçirmesini... Tüm o şeyleri geride bırakmak içinse aklıma tek bir şey gelmişti. O da bana güzel gelen tek bedenle vakit geçirmek. Şimdiye dek tüm birlikteliklerimiz cadı istediğinde gerçekleşmişti, şimdi ise ben onu istiyordum. Hem tutkuyla hem de adamın tüm iğrençliklerini geri de bırakmak istercesine... Onu yatağa yatırdığımda öperken yavaş yavaş kendime geliyordum. Tenine kondurulan öpücükler dilimdeki iğrenç tadın yerine onun tadını bırakırken mutlu olmuştum. Öpücükler aşağı doğru kayıp yaramazlık yapmam için erkekliğini ortaya çıkartırken tenime değen ellerle daha çok cesaret alarak sertliği okşamaya başladım. Baştan çıkan Deamon beni altına alırken bedenimi ona sundum bana daha fazla dokunmasını istiyordum, buna ihtiyacım vardı... Ama cadı sadece saçımı okşayıp dudaklarıma tatlı bir öpücük kondurdu. Bu canımı sıkmıştı, ben tutku istiyordum bana sahip olmasını istiyordum. Neden böyle davranıyordu? Sorusunu duyduğumda derin bir nefes aldım.

"İyi olmayı deniyordum... Neden durdun?"

Tatlı okşamaları devam ederken duyduğum kelimeleri sindirmeye çalıştım. Üzgünüm demişti, bana kölesine... Efendi olduğunu sürekli vurgulayan adam gerçi son zamanlarda öyle sayılmasa da yine de öyleydi işte... Ellerimi onun yanaklarına koyup hafifçe okşadım tıpkı onun bana yaptığı gibi ama sonra çenesini biraz sertçe kavrayıp kendime çekerek dudaklarına yapıştım. Öpmek yerine alt dudağını ısırıp emmeye başladım. Tadını daha fazla hissetmek için sonrasında boynuna ilerleyip kulak memesini ısırdım... Ardından yavaşça emerek kulağına fısıldamaya başladım.

"O pis adamı unutmam için bana yardım et... Bedenimi iyileştirmiş olsan da iğrenç tadı ve dokunuşları hissediyorum, hatırlıyorum... Her birinin yerine seni hissetmek istiyorum..."

Konuşmam biter bitmez boynunu biraz sertçe ısırdım, sırf bana dokunmadığı için sonrasında ise emerken ellerim teninde gezmeye başladı. Onu baştan çıkarmaya çalışıyorum. Çocuk kalbimin asla yapmayacağı bir şekilde...
Deamon Clades
Cadı
Cadı
Deamon Clades

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimePaz Kas. 30 2014, 00:29

Kendini bildi bileli ilk defa ikileme düşmüştü. Düşünceleri ve tavırları her zaman bir bıçak keskinliğinde netken şimdi belirsizdi. Aslında ne istediğini biliyordu. Kızla farklı fanteziler gerçekleştirip ona vahşice sahip olmaktı niyeti onu durduran tek şey ise cadının aklını kaçırmasını istemiyor olmasıydı. Farklı düşünceler eşliğinde kendi ihtiyaçlarını göz ardı ederek psikolojisinin çöküşünü engelleyeceğini düşündüğü becerebileceğinden ise pek emin olmadığı bir şekilde düşünceli davranmayı denedi. Ona hiçbir anlam ifade etmeyen üzgünüm sözcüğünü dile getirirken elinden geldiğince içten davranmaya çalıştı. Kızın sorusu ile derin bir nefes aldı. Tamam pes ediyordu. İnce düşünmek ona göre değildi. Ya da olmadığı biri gibi davranmak yeterince zorken birde kölesinden neden durdun diye fırça yemişti. Ama kabahat ondaydı. Sanane onun akıl sağlığından dimi? Yanağında hissettiği okşayışla gözlerini kızın gözlerine dikti

Azarlama dedikleri şey sinirlerini bozsa da tepki vermedi. Bir şey bunu engellemişti. Dudaklarına kapanan dudaklara bir süre sonra karşılık verdiğinde kızın öpücükleri ve ısırışları ile inledi. Duydukları ile kızı altına alıp gözlerini gözlerine dikerekPekala bebeğim. Kendini bana bırak dedi. Vücuduna öpücükler kondurup ara ara sertçe ara ara da tatlılıkla ısırıp göğüsleri ile ilgilendi. Elleri kadınlığının derinliklerini okşarken durdu.

Kendini geri çekip sinsice gülümseyerek Hadi yeni bir fantezi deneyelim.
dedi. Bir büyüyle kıza tavşan kostümü giydirerek onu inceledi. Beğeni dolu bir sesle Harika görünüyorsun. Peki seksi tavşancığım olarak biraz oyun oynayalımdiyerek onu üstüne aldı. Derin bir nefesle kokusunu içine çekerkenKontrol sende dedi.
Serenity Lea Flair
Cadı
Cadı
Serenity Lea Flair

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimePaz Kas. 30 2014, 02:30

Deamon'ın düşünceli tavrı dikkatimi çekse de ben pek mantıklı düşünecek durumda değildim. Adamın bana yaptığı her şeyi unutmak istercesine onu öperken onun durmasını biraz sert olsa da sitem ederek dile getirmiştim. Aslında korkmam gerekirdi. Çünkü Deamon pekte emir verilecek, kızılacak ya da ters davranılacak biri değildi. Normalde korkardım da ama şu an tamamen başka bir hissin kontrolüne geçmiştim, arzunun. Onun güzel kelimelerine arzudan kıvranan yanımın emrinde ısırarak ve okşayarak yanıt vermiştim. Onu baştan çıkarmaya çalışarak tenini özenle öpüyor, dişlediğim yerlerin dilimle acısını alıyordum. Kulağına fısıldadığım sözlerden sonra istediğim gerçekleşmiş Deamon beni öpmeye başlamıştı. Sert dokunuşları canımı yaksa da umurumda olmadan inliyordum çünkü dokunan kişi Deamon'dı. Bacaklarımın arasındaki hazineyi ele geçiren parmaklar ise nefesini kesmişti. Bana sahip olmasını beklerken durması soru dolu bakışlarımın gözlerine kenetlenmesine yol açtı. Duyduğum cümle kıkırdamama neden olurken alt dudağımı ısırdım.

"Deneyelim, sahip..."

Fantezi... Animelere beni kavuşturan şeylerden biriydi ama şimdi sadece onu istediğim için gerçekleşmesini istediğim bir olaya dönüşmüştü. Üzerime giydirilen kıyafete bakarken gülümsemem devam etti. Pembe renkli seksi kıyafet ve saçımda tavşan kulakları. Duyduğum kelimelerin ardından kendimi onun üzerinde bulurken gözlerinin içine baktım. Gözüme bir ziyafetten farksız görünen bedenin üzerinde parmaklarımı gezdirirken dudaklarına öpecek kadar yaklaşıp es geçerek boynuna yöneldim ve tenini yalamaya başladım. Kulağına doğru ilerlerken geldiğim nokta da durdum.

"Yaramaz bir tavşan olabilirim..."

Tenini yalamaya devam ederken dudaklarına geldiğimde alt dudağını uzun süre emdim. Elim ise pantolonunun içine girmiş sertliğini okşamaya başlamıştı. Dudaklarını öpmeye başladıktan kısa süre sonra göğsüne doğru bir yol izledim. Daha aşağılara ilerlerken ortaya çıkardığım sertliği yavaşça ağzıma aldım. Onu uzun süre bana öğrettiği ve onun sevdiği şekilde çıldırtma noktasına dek emdim. Hırıltıların doruğa ulaştığı yerde ise teması kesere ayağa kalktım. Yatağın üzerinde ayaklarımı onun bedenini iki yanına yerleştirip seksi hareketlerle dans etmeye başladım. Ellerim kendi göğüslerimle, bacaklarımda dolaşırken cadının arzu dolu gözlerine bakıyordum.

Deamon Clades
Cadı
Cadı
Deamon Clades

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimePtsi Ara. 01 2014, 23:55

Kızın kendisini tersleyen tavrı ile bir parça sağ duyulu davranmaya çalışma işine son verip tamamıyla arzuladığı bedene ve ihtiyaçlarına odaklanmıştı. Derin bir nefesle tatlı kokusunu içine çekerken tam olarak ne istediğine karar verip bir büyüyle kızın üzerini değiştirdi. Altındaki enfes tavşan aklını başından alırken dudaklarını dudaklarında bir süre gezdirdi fakat son anda durdu. Bu seksi tavşanın neler yapabileceğini deneyimlerinden ne kadar faydalanacağını görmek ve anın tadını çıkarmak istediğinden onu üzerine aldı. Bedeninde gezinen eller vücudundaki alevi harlarken tenine değen dille birlikte inledi. Lea’nın bu kadınsı yanına bayılıyordu. Cadının direk havaya girerek söyledikleri gülümsetirken kendini ona bıraktı. Erkekliğindeki dokunuşlarla inlemeleri hırlamaya dönüşürken kızın onu emmesi ile deliye dönmüştü. Tam sınıra geldiğinde durması ile kıvranan bedeniyle birlikte ona baktı.

Tanrı aşkına kız gerçekten harikaydı ve günden güne sevişme konusunda daha iyi oluyordu. Onun seksi dansını tatlı kölesini bileğinden tutup kendine çekerek bölmüştü. Duruma daha fazla seyirci kalamamıştı onu istiyordu. Kızı tek hamleyle altına alıp bedeni ile ilgilenmeye başladı. Bir büyüyle kızın üzerindeki kıyafetlerden kurtulup tenine öpücükler kondurarak en özel hazinesinin olduğu yere yavaşça indi. Kızın kadınlığını önce diliyle keşfedip ardından hafifçe ısırıp emdi. Cadının çığlıkları kulaklarına ulaştığında sınırda olduğunu görüp durdu. Üzerinde son kolanlardan acele etmeden kurtulup üzerindeki yerini aldı. Lea’nın içini sert bir darbeyle doldurduğunda hareketsiz kalarak ona bakıpAklımı başımdan alıyorsun güzelim dedi ve onun içinde çıldırtacak yavaşlıkta hareket etmeye başladı. Kızın bedeninin inflak edeceğini düşündüğünde ara ara hareketsiz kalıp yeniden hareket etmeye başlıyor onu rahatlamanın kıyısına getirip istediğini vermeyerek işkence ediyordu.
Serenity Lea Flair
Cadı
Cadı
Serenity Lea Flair

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimeSalı Ara. 02 2014, 17:01

Yeni bir fantezinin içine düşmüşken, aklımda Deamon'ın tadından ve dokunuşlarından başka hiç bir şey kalmamıştı. Adamı tamamen zihnimden uzaklaştırmış ve bana verilen göreve direk odaklanmıştım. Aslında bu tuhaftı. Yani çocuksu yanım hala olduğu gibi duruyordu. Hala anime seven, oyun oynamak isteyen o tatlı kızdım. Ama arzunun esiri olan bedenim tamamen başka şekilde çalışmaya başlamıştı. Deamon'ı arzularken beni dönüştürdüğü şey oldum, seksi tavşan... Onu dilimle, dudaklarımla çıldırma noktasına getirirken kulaklarımı dolduran hırıltılarla ayağa kalkıp dans etmeye başladım. Onun arzudan kararan gözlerini görmek hoşuma gitmişti. Göğüslerim üzerinde gezinen ellerimle dolgunlukları avucuma yerleştirip sıkmaya başladım. İçten içe bu dokunuşu yapan kişinin Deamon olduğunu hayal ediyordum. Çıplak bacaklarım da, yuvarlak kalçalarım da gezen ellerimin ardından cadının tutuşu ile bir kaç saniyede önce onun üzerine ardında altına geçmiştim. Üzerimdeki sabırsız cadı beni soyduktan sonra bacaklarımın arasına gömdüğü dudakları ile beni deli etti. Ellerim saçlarını kavrayıp acımasızca çekerken tatmin arayışındaki bedenimle inmeler çığlıklarıma dönüştü. Kısa sürede onu içimde hissettiğim Deamon'ın hareketsizliği ile gözlerine odaklandım. Dudaklarından dökülen kelimeler hoşuma giderken başını ellerimin arasına aldım.

"Sende benim başımı döndürüyorsun..."

Harekete başladığında doyuma ulaşacağım anı beklemeye başladım. En sert ve tatmine ulaşacağıma anda ani yavaşlama kaslarımı zorluyordu. Bunu bir kaç kez tekrar eden cadının beni acımasızca kıvrandırması sinirlerimi bozarken yatakta yerlerimi değiştirdim. Artık onun üzerindeydim.

"Acımasız efendi... Bunu ödeyeceksin, seksi şey seni, seni...

Omzunu sıkıca tutup yukarı aşağı istediğim hızda ve sertlikte hareket ederken ilk tatminlik bedenimi ele geçirdi. Ama yetmedi, devamını istiyordum. Onunda tatmin olmasını bir sonrasında onun rahatladığını fark ettiğimde yeniden tatmin oldum. Nefes alamıyordum. Kalbim göğsümden çıkacakmış gibi atarken cadının üzerine yığıldım. Hala tek beden olarak onu içimde hissediyordum. Başımı boynuna gömmüş kokusunu içime çekerken ona bir itirafta bulundum. Sevgimin aşk olduğunu sanmıyordum ama onu seviyordum.

"Deamon. Seni seviyorum..."
Deamon Clades
Cadı
Cadı
Deamon Clades

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimeÇarş. Ara. 03 2014, 21:05

Deamon kendini sıkmayı bırakıp her şeyi oluruna bıraktığında içinden geçenleri dile getirdi. Kızın sözleri onu memnun etti. Dudaklarına kapanıp tatlı kölesinin dudaklarını açlıkla sömürürken kızı birkaç kez tatminliğin sınırına getirip bıraktıktan sonra cadının yüzündeki ifade ile sinsice gülümsedi. Kendisini onun altında bulduğunda istediği şeyi alacağını anlamıştı.

Kelimelerin anlamını yitirdiği harika bir zamanda onun hareketleri ile kendinden geçip zevkin doruklarında dolandı. Bir süre sonra bedeni tatmin olup rahatladığında üzerinde nefes nefese olan güzelliğe baktı. İpeksi saçlarını okşayıp harika kokusunu içine çekerken sevişmeleri esnasında söylediği sözler geldi aklına… İlk defa içinden geldiği için gülümsedi. O esnada kızın sözleri dondurdu. Seni seviyorum demişti.

Bunu derken tam olarak neyi kastetmişti? Normal bir kadın söyleseydi ona aşık olduğundan emin olurdu ama söz konusu lea olduğunda hiçbir şey net değildi. O yetişkin formuna bakmaksızın çocuksu davranışlar sergileyerek anime denilen o zırvalıkları seyreden biriydi. Hal böyleyken kimse ama hiç kimse üzerindeki kadının kolay anlaşılabildiğini söyleyemezdi. Kafa karışıklığı ileBende senden etkileniyorum. Dedi. Dudaklarına ufak bir öpücük kondurup geri çekilerekBu nedenle uslu durduğun süreleri de göz önüne alarak güçlerinin bir kısmını sana geri veriyorum bebeğim dedi ve bir büyüyle lea’nın gücünün yarısını sahibine geri verdi.
Serenity Lea Flair
Cadı
Cadı
Serenity Lea Flair

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimeÇarş. Ara. 03 2014, 21:57

Cadı içime girdiğinde bedenim rahatlamıştı. İhtiyacım olanın bilincinde ona karşılık verirken Deamon'ın acımasız kıvrandırması yüzünden sinir olmuştum. Cadı beni tatmin etmeliydi, buna mecburdu. Diğer yandan tek bir düşünce ile onun üzerine çıktığımda kendimi arzuya teslim ettim. Cadı madem istediğimi vermiyordu, öyleyse ben zorla alırdım. Sonunda bedenim rahatladığında nefes almakta zorlanırken söylediğim kelime beni bile şaşırtmıştı. Onu sevdiğimi söylemiştim ve bu doğruydu da... Onu seviyordum, tadını, kokusunu bana dokunmasını... Zaten bu yüzden yemekteki adamı unutmak adına onun tadına ihtiyaç duymuştum. Cadının etkileniyorum demesi ise hoşuma gitmişti. Onu etkilemek güzeldi. Animeler de izlediğim aşık karakterler den farklı olduğumuzu biliyordum ama yine de ona alışmıştım, işte... Sonrasında söyledikleri ile doğrulup gözlerinin içine baktım. Güçlerimi bana geri veriyordu yani en azından bir kısmını... Büyüsüz halde neredeyse cadı olduğumu unutmuş duruma gelmiştim. Güç bedenime yavaşça dolarken onun dudaklarını öpüp geri çekildim.

"Teşekkür ederim... Bu artık köle olmadığım anlamına mı geliyor? Yoksa sadece biraz daha özgür bir köle miyim?"

Bu mantıklı sorumun ardından ise aklıma yiyemediğim pastalar ve Deamon'a bile söylediğim garip istek geldi. O hala içimde ve kadınsı olmama rağmen çocuklaştığımı hissediyorum. Sevdiğim iki şeyin karışımına olan merakım ise körükleniyordu. Bebeklerim ve Deamon... Büyüm de olduğuna göre deneyebilirdim. Birden ayaklanıp üzerime sadece bir gecelik geçirip Deamon'ın altına sadece kısacık bir şort giydirerek el ve ayak bileklerinden yatağa bağladım.

"Büyünün seni ne kadar bağlı tutabileceğini bilmiyorum, Deamon... Ama benim için bir süre bağlı kal... Adam yüzünden hiç olan bebeklerimi seninle birlikte senin üzerinde yemek istiyorum..."

Ardından bir büyü ile sevdiğim pastaları oluşturdum. Parmağımı bulaştırdığım pasta kremasını bir süre emdikten sonra Deamon'ın göğsüne boynuna bedeninin hemen hemen tüm bölgelerine yayarak üzerine uzandım. Dilimi gezdirirken pastanın tatlı aroması beni memnun ederken arkasından hissettiğim Deamon'ın tadı kışkırtmaya başlamıştı. O an için hem çocuk hemde bir kadındım... Dilimi ise bir an olsun onun teninden uzaklaştırmıyor temizlediğim yerleri yeniden kremaya buluyordum.
Deamon Clades
Cadı
Cadı
Deamon Clades

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimeÇarş. Ara. 10 2014, 22:56

Üzerin de seksi tavşancığı ile dinlenirken aklına onun bu halleri yumuşamasını sağladığından güçlerinin bir kısmını geri vermişti. Böylelikle psikolojisini bozmamak için dışarı çıkartıp daha da berbat ettiği kızın moralini az biraz düzeltmeyi ummuştu. Aslında onu tamamıyla özgürde bırakabilirdi tabi bunun için hazır hissetseydi. Ne yazık ki hissetmiyordu bu yüzden kısmi özgürlük tanımıştı. Cadının sevinçle dudaklarına kapanmasına duraksamadan karşılık verdi. Kızın onu öpüşleri hoşuna gidiyordu ve galiba buna alışmaya başlamıştı çünkü artık donup kalmıyordu.

Lea’nın geri çekilip söyledikleri ile derin bir nefes alıp gözlerini kapadı. Onlarca hatta milyonlarca kelimenin arasından en doğru cümleyi bulmaya çalışıyordu. Olayı özetleyecek bir şeyler… Bulduğunu düşündüğünde boğazını temizleyerekÖzgür sayılırsın. Bana günlük planını harfi harfine anlattığın sürece dışarı çıkabilirsin, güçlerin sende ancak üzerinde hala işaretimi taşıyorsun böylelikle seni istediğim an bulabilirim ve bana yalan söyleme yoksa sonuçları kötü olur diyerek ufak bir açıklama yaptı. Kızın kalkışını sessizce izlerken üzerinde beliren seksi gecelikle çapkınca sırıttı ancak el ve ayaklarından yatağa bağlandığında bu sırıtış anında kayboldu. Dişlerini sıkıp seksi güzelliğin niyetini anlayana kadar sessiz kalmaya çalışırken bir hayli zorlanıyordu.

Lea eğer ona saldırmayı planlıyorsa hayatının hatasını yapıyordu. Ona karşı garip saplantılı, korumacı yanına rağmen yapmak zorunda kalırsa onu hiç düşünmeden öldürebilirdi. Aklındaki bu düşünceler gözlerine karanlığın çökmesini sağlarken duydukları ile kalakaldı. Bu şaşırma işinden artık sıkılmıştı ama elinden başka bir şey gelmiyordu. Kız doğru ifade buysa eğer süprizlerle doluydu. Bir iki derin nefes alıp normale döndüğünü düşündüğündeSen nasıl istersen bebeğim diyerek kendini ona bıraktı. Cadı dilini üzerinde gezdirmeye başladığında deamon bu ağır tahrikle inlemeye kısa süre sonra ise kıvranarak hırlamaya başlamış olsa da henüz kendisini çözecek kadar kendini kaybetmediğinden aynı zamanda bu fantezi işini sevdiğinden tatlılıkla Güzelim bu işkenceye bir son ver artık dedi.
Serenity Lea Flair
Cadı
Cadı
Serenity Lea Flair

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimeC.tesi Ara. 13 2014, 23:09

Büyüsüz geçen onca günümden sonra gücün yeniden bedenimi ele geçirmesi tuhaf hissettirmişti. Neredeyse kendimi normal bir insan olarak düşünmeye başlayacaktım. Hepsi de şu an yatağa bağladığım cadı yüzündendi. Ama sonuçta bana güçlerimi geri vermişti. Özgürlük ise kısmende olsa elimde sayılırdı. Hem içten içe yalnız evime dönmek istemiyordum. Çünkü Deamon beni onca yılın ardından birilerine bağlı olmaya alıştırmıştı. Bunu her ne kadar kölelik adı altında iğrenç görünen bir sıfatla yapmış olsa da durum ortadaydı. Üstelik onu gerçekten sevmeye başlamıştım. Büyülerimi bir dizi kurala bağlamış olsa da ona söz vererek ilk gücümü yaramazlık yapmak için kullandım. Bebeklerim ortaya çıktığında onların üzerindeki kremalar Deamon'ın bedenine bulanırken dilimle yalamaya başladım. Lanet olsun çok güzeldi. Normalde bir pasta dan alacağım tadın kat ve kat fazlasını aldığımı hissediyordum. Buda doyumsuz çocuksu yanımı körüklüyordu. Deamon inleyip baştan çıkıyor olsa da ben kendimi pasta cennetine düşmüş bir çocuk gibi hissederken o kısmı pek algılamıyor, damağımdaki tadın büyüsüne kapılmış hareket ediyordum. Cadının işkence ile ilgili sözlerini duyduğumda başımı kaldırıp ağzım burnum çikolata kaplı bir şekilde ona baktım.

"İşkence mi? Ben sadece tatlının tadını çıkarıyorum. Lanet olsun ki harika ve ben doyamıyorum..."

Konuşmadan sonra bu kez hedefimi değiştirerek göbeğine indim. Her yeri böylesine harika olamazdı. Yani dimi? Ama tatmaya devam ettikçe daha fazlasını istiyordum. Birazdan şeker komasına girecek olmamı da umursamıyordum, üstelik. Boğazımın kuruduğunu hissettiğimde ise alışkanlık üzere büyüm aklıma gelmediğinden koşarak mutfağa gidip bir bardak su içtim. Sonrasında geri döndüğümde ise yatağa bağlı bir Deamon yerine bana yiyecek gibi bakan Deamon ile karşılaştım.

Deamon Clades
Cadı
Cadı
Deamon Clades

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimePaz Ara. 14 2014, 23:15

Kontrolü tamamen başka birine bırakmak bu görünürde de olsa deamon’un asla yapmayacağı bir şeydi. Açıkçası fantezi sevse de bu durumda olmak onu rahatsız ediyordu ancak güzel cadının geçirdiği berbat geceye neden olduğu dahası özgürlüğünü elinden aldığı için en azından bir süre istediğini gerçekleştirmesine izin verdi. Kızın dili ile onu deli edişi en üst düzeye ulaştığında bu oyuna bir son vermesini istedi. Karşılığında duyduğu cevap hem hoşuna gitmiş hem de zaten pek sahip olmadığı erdemi de yok etmişti. Dayanamadığı anda cadıyı altına almayı düşünürken onun kalkıp gidişi ile öfkelendi. Bir büyüyle bağları yok edip hızla ayaklandı. Arzu ve sinir bedeninin her bir hücresinde gezerken onunla yüz yüze geldi. Onu bileğinden tutup hızla duvara yapıştırarak dudaklarına kapandı. Elleri bedeninde gezerken üzerindekileri tek bir hareketle parçalara ayırdı.

Kontrolünü kaybettiği için sert bir şekilde kızı okşarken göğüsleri ile tatlılıkla ilgilendi. Bir parmağını kızın içine sertçe kaydırıp derinliğini okşarken dudakları boynuna doğru ilerliyordu. Dili ile kızın atan nabzının üzerinde tahrik edici darbeler indirdikten sonra kulak memesini dişledi. Kadınlığındaki ilgiye son verip lea’nın bir bacağını beline doladıktan sonra sertçe içine yerleşti. Vuruşları sert ve hızlıydı. Onunla bir süre ayakta ilgilenip tadını çıkardıktan sonra kız ilk doyuma ulaştığında içinden çıkıp seri bir hareketle ama yavaşça kızı yere yatırdı.

Tatlı cadısı rahatlamış olabilirdi ama deamon bunun kıyısında bile değildi. Boynunu ve dudaklarını önce tatlı sonra sert bir şekilde ısırıp emerken kızın içine yeniden yerleşip hareketlerini daha da hızlandırarak doyuma ulaştı. Lea’yı kolları arasına çekip dudaklarına ufak bir öpücük kondurarak Sen yediğin pastalardan daha tatlısın güzelim. Sana bir türlü doyamıyorum dedi. Nefes nefese olsa da ona henüz doyamamıştı.
Serenity Lea Flair
Cadı
Cadı
Serenity Lea Flair

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimePtsi Ara. 15 2014, 19:40

Pastaların tadı onunla beraber neden böylesine güzeldi? Dahası bu yaptığıma nasıl karar vermiştim? Tamam tavşan halimle oldukça kadınsı olmuştum. Ama bebeklerim ortaya çıktığında ufak bir çocuktan farksızdım. Dilim onun bedeni üzerinde gezerken bile... Boğazımın kuruluğu beni pasta kremasından uzaklaştırırken mutfakta kana kana su içtim. Boğazımı yakan sıvının, susuzluğumu giderdiğinden emin olduğumda odaya geri döndüm. Aklımda olan tek şey yeniden o harika tadı tatmak olduğundan gözlerim yatakta Deamon'ı aradı. Ama cadı yatakta değildi. Dahası kendimi ne olduğunu anlamadan duvarda onun dudakları tarafından öpülürken buldum. Üzerimde bulunan tek gecelikte parçalara ayrılırken dokunuşları bedenimi çok çabuk ele geçirdi. Dudaklarıma uygulan baskının arasında onu öpmeye başladım, dudaklarında hala kremayı hissediyordum. Tadının büyüsüne kapılmış onu öperken içime kaydırılan parmakla başımı geriye atıp, inlemeye başladım. Cadının omuzlarını kavrarken onu itmekle çekmek arasında kalmıştım. Kadınsı yanım şu an ortalıkta yoktu ama cadı pekte bunu umursamıyordu. Yaptığı tüm hareketler bedenimi alev alev yakarken konuşmaya çalıştım.

"De... Deamon..."

Bacağım kavrandığında ise onu içimde hissederek çığlık attım. Canım yanmamıştı aslında ama çocuk benliğimin korkmasına da engel olamamıştı. Onun hareketleri sürerken doyuma ulaştığımda kendimi tükenmiş hissediyordum. Bacaklarım titrerken yere uzandığım içim memnun olurken üzerime uzanan cadı ile ellerim onun omuzlarını kavradı. Dişlerini tenimde hissederken yeniden inlemeye başladım. Buna içimdeki vahşi yanla karşılık vermek isterken yeniden içime giren sertlikle inlerken saçlarını sertçe kavrayıp kendime çekerek dudaklarına dişlerimi geçirdim. Neredeyse kan çıkaracak kadar sertçe ısırıp, içime sert girişleri ile aynı ritmde neredeyse kanamasına sebep olacağım dudağını emdim. Ellerim ise çıplak bedeninde gezerken, tırnaklarım sırtında çizikler oluşturmaya başladı. Bir süre sonra yeniden ama bu kez onunla doyuma ulaştım. Bana söylediği sözler gülümsememe neden olurken çocukça kıkırdadım. Yaptığımız şey çocukça değildi ama benim hissettiğim duygular bundan ibaretti. Yorgun bedenimi onun üzerine yerleştirip gözlerinin içine bakarken ellerimle saçlarını okşadım.

"Sayende pasta zevkim mahvoldu, kötü efendi..."

Deamon Clades
Cadı
Cadı
Deamon Clades

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimePerş. Ara. 18 2014, 00:00

Şu an kollarında lea değil de başka bir kız olsaydı tadını çıkardığını düşünüp onu yollayabilirdi fakat bu cadıya bir türlü doyamıyordu. Bedeni yorgun olmasına rağmen onu hala delicesine istiyordu. Üstelik sadece bedenen de değildi. Bunu nasıl anlatırdı bilemiyordu. Sanırım buna alışmak deniliyordu. Lea haricinde de birçok kölesi olmuştu ancak hiçbirine iyi davranmamıştı hoş bu tatlı cadıya da iyi davrandığı söylenemezdi sadece işkence etmiyor ve uslu durduğu sürece istediklerini yerine getiriyordu.
Bu bile onun için bir değişiklikti. Şuan üzerindeki cadıda başkalarında olmayan ne vardı bilmiyordu ama her neyse bunu sevmişti. Tatlı güzelliğin mızmızlanması ile gülümsedi.

Dudakların ateşli bir öpücük kondurup geri çekilerek Merak etme bebeğim üzerimde ne zaman istersen o zaman pasta yiyebilirsin diyerek sinsice sırıttı. Derin bir nefes alıp hızlı bir hareketle kızı da kucaklayarak kalktı. Hiçbir açıklama yapma gereği duymadan ikisini de banyoya götürdü. Bir büyüyle duşu ayarladıktan sonra kızı suyun altına bırakıp kendi de yanındaki yerini aldı. Elindeki sabunu kızın saçlarına sürerken Her yerin krema olmuş diye bildirdi. Kızın kokusu başını döndürmeye başladığında yeniden sertleştiğini hissetti. Elleri kızın vücudunu sabunlarken işler değişmiş göğüslerini okşamaya başlayıp parmaklarını kızın içine kaydırarak derinliklerini okşamaya başlamıştı.

Lea’nın tatlı iniltileri kulaklarını doldurmaya başladığında kızın derinliklerinin tadını çıkartırken duyduğu inleme sesi ile onu küvet de ayağa kaldırıp duvara dayadıktan sonra sertçe içine girdi. Ardından yavaş ritimlerle tadını çıkara çıkara göğüslerini öpüp dişleyerek hazzın doruklarına ulaştığında nefes nefese bir halde küvete oturup kızı kucağına çekti. Sırtını küvete dayayıp kucağında kızın sırtını okşarken kız ile aralarındaki nihai temas kesilmemişti. Bir eli kızın saçlarını okşarken Sanırım sana alışmaya başlıyorum dedi.  
Serenity Lea Flair
Cadı
Cadı
Serenity Lea Flair

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimePerş. Ara. 18 2014, 22:04

Cadıyı sadece su içmek için yalnız bırakmıştım, döndüğümde ise yemeğe hazır bir ziyafetten çok canavara benzemişti. Nedenini bile sorgulamama izin vermeden beni duvara dayadığında hızlıca baştan çıkmıştım. Üstelik çocuk ben olduğum halde durum bundan ibaretti. Gerçi yine de onu zevkle ısırdığım için memnundum. Nefesimi düzenlerken de sitemimi dile getirmiştim. Ben daha pastalara doyamamıştım, cadı beni öptükten sonra duyduklarıma gülmeye başladım. Yani yeniden o enfes tadı alabilecektim.

"Bunu sana zevkle hatırlatırım, acımasız efendi..."

Kucağa alındığım da çocuksu yanım biraz dizginlenmişti. Cadının üzerimdeki etkilerini kontrol edemiyordum. Beni kadınsı, son derece arzu dolu birine dönüştürmüştü. Diğer yandan anime ve oyun delisi yanımla onu sevmeye başlamıştım. Kadınsı yanımı ise bu sevgiye dahil etmek istemiyordum. Çünkü aptal değildim. İzlediğim animeler de aşkın ne olduğunu görmüştüm ve arzulu yanım sevmeye odaklanırsa ona aşık olurdum. Köle olduğum bir adama ise aşık olmak istemiyordum, her ne kadar özgür sayılıyor olsam da... Özgür demişken... Deamon evden ayrıldığında malikaneden çıkmak için sabırsızlanıyordum. Küvete yerleştirildiğim de yıkanacak olmamla hafifçe kıkırdadım. Bende elime bir lif alıp çikolataya bulanmış cadının göğsünü silmeye başladım. Bedenim onun dokunuşları ile temizlenirken bir anda göğüslerim sıkıldığında dudaklarımı ısırdım. İçime kaydırılan parmakla inlemeye de başlamıştım. Ayağa kaldırılıp sırtım taş duvara değerken Deamon'ın omuzlarını kavradım. Dur bile dememiştim, çünkü dokunuşları yüzünden baştan çıkmıştım. İnleyip ona karşılık verdikten sonra tatminlik bedenimi ele geçirirken yeniden nefesimi düzenlemekle uğraşıyordum. Başımı onun çıplak göğsüne dayamışken aramızdaki iç gıcıklatıcı teması görmezden gelmeye çalışırken Deamon'ın sözleri ile başımı kaldırdım. Elimle onun yanağını hafifçe okşarken gözlerine bakıyordum. Ardından dudaklarını öpüp alt dudağını oldukça yavaşça emdim, sanki lolipop emiyordum. Kendimi geriye geçtiğimde yüzüm gülüyordu.

"Ben de sana alıştım. Ben... Yapayalnız biriydim sana kadar..."

Cümlenin verdiği ağırlıkla gülen yüzüm solarken gözümden bir damla yaş aktı. Aklıma uzun zamandır düşünmediğim ailem gelmişti.

"Artık banyoyu bitirsek, su soğudu ve ben çok yoruldum, Deamon..."

Deamon Clades
Cadı
Cadı
Deamon Clades

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimeC.tesi Ara. 20 2014, 22:21

Kolları arasında az önce onu görmeye alıştığını itiraf ettiği kızla küvette otururken sıkıntıyla derin bir nefes aldı. Aralarında bir şeyler oluyordu. Deamon’un daha önce hiç hissetmediği, bilmediği şeyler ve o bunu istiyor olduğundan emin değildi ama kızı hayatından çıkartamıyordu da.

Bu yüzden genel olarak yapmadığı bir şey yapıp her şeyi zamana bırakmaya karar vererek lea’yı kendine biraz daha çekti. Onun artık kısmen özgür olduğunu hatırlayarak birkaç büyü yaparak kızı korumaya aldı. Nereye gideceğini bilmiyordu ama her nereye gidecekse deamon’a düşman olup tatlı cadısının üzerindeki işaret yüzünden onun aurasını hissettiklerinde çocuksu güzelliğine zarar vermeye kalkabilirlerdi. Deamon ise bunu göze alamazdı.

Önlem almanın verdiği rahatlıkla gevşerken yüzünde hissettiği elle gözlerini seksi tavşanına dikti. Dudaklarına kapanan dudaklara tutkuyla karşılık verirken onun geri çekilip söyledikleri ile kaşlarını çattı. Gözünden akan yaş canını sıkarken lea’nın yanağını okşayarak göz yaşlarını sildi. Yanağına masumane bir öpücük kondurarakArtık yalnız değilsin ve olmayacaksın da dedi. Suyu bir büyü ile ılıtarak banyolarının tamamlanmasını sağladı. Onu kucaklayıp yatağa geçtiklerinde onun üzerine bir gecelik kendine de bir şort giydirdi. Kızı yanına çekip kokusunu içine çekerkenE anlat bakalım yarın ki planın nedir? diye sordu.
Serenity Lea Flair
Cadı
Cadı
Serenity Lea Flair

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimePaz Ara. 21 2014, 00:36

Cadıya alışmak iyi miydi yoksa kötü mü? Buna cevap vermem zordu. Onun öfkeli halini de görmüştüm arzulu hallerini de... Beni gerçekten korkuttuğu zamanlarda vardı. Peki şimdi olan neydi? Onun sıcaklığında kendimi güvende hissederken hatta onu sevmeye başlamışken... Lanet olsun kafam çok karışmıştı. Diğer yandan yalnızlığım yeniden kendini göstermişti. Aileme ne olduğunu bilmemek sinir bozucuydu. Hepsinin yok edildiğini biliyordum yani en azından bana söylenen buydu. Cadı beni bıraktığında ise gidebileceğim tek yer boş evim olacaktı. Bunun hüznü gözlerimden akan yaşa sebep olurken Deamon'ın masum öpücüğü ve sözlerinden sonra yeniden gülümsedim. En azından gülümsemekle bir sorunum yoktu. Cadının sözlerinin altındaki anlamı anladığımda nedensiz yere nefesim kesildi. Beni bırakmayacağını bir şekilde ifade etmişti. Suyun soğukluğu bedenimi titretirken ılınan su ile banyoyu sonunda bitirmiştik. Onun kucağında bir bebek gibi yatağa götürülmek gerçekken hoştu. Yatakta kollarının arasında derin bir nefes alırken sorusu ile başımı hafifçe yukarı kaldırdım.

"Yarın mı? Şey... Aslında bilmiyorum. Yani gidip görebileceğim bir yakınım yada arkadaşım yok... Belki dondurma yemeğe giderim ya da lunaparka ya da oyun salonuna..."

Oyun salonu ve lunapark fikri gözlerimi ışıl ışıl parlatmaya yetmişti. Uzun süredir bu evde kapalıydım ve rengarenk ışıklarla dolu bir park bana gerçekten harika görünmüştü. Diğer yandan belki bir kaç oyun ya da anime satın alırdım. Kafam da türlü türlü şeyler dönerken yanımdaki çıplak göğse baktım. Çikolata kaplı teninin tadı hala damağımda kalmıştı. Sanki hala üzerinde çikolata varmış gibi dilimi çıkartarak göğsünü yaladım. Kendine has aroması bile mükemmeldi. Kendimi biraz yukarı kaldırıp şeker dudaklarını bir süre emdikten sonra aklıma gelen şeyle dişlerimi dudağına geçirdim. Bu neden daha önce aklıma gelmemişti. Ben kıskanç bir kızdım oyuncaklarımı, animelerimi hiç bir şeyi mi kolay kolay paylaşamazdım. Deamon bunların hiç biri elbette değildi ama tadını çıkardığım bu tene başka birinin elini yada dilini sürmesinin düşüncesi bile sinirimi oldukça bozmuştu. Öyle ki sinirden ısırdığım dudağından kan tadını aldığımda hemen kendimi geri çektim.

"Deamon, efendim ben şey... Özür dilerim duygularımı kontrol edemedim... Sen... Yani senin... Benden başka şu an bir kölen var mı? Sana böyle yakın durup tadını çıkaran bir kadın, eğer varsa onunla düello yapmak istiyorum... Çünkü onu öldürebilirim... Yani öldürmeliyim..."

Deamon Clades
Cadı
Cadı
Deamon Clades

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimeCuma Ara. 26 2014, 00:21

Deamon kolları arasında olan güzelliğin saçlarını okşayıp ne yapacağına nasıl bir şekilde ilerleyeceğine karar vermeye çalışırken ona verdiği özgürlüğün eksilerini düşündü. Kaçmaya kalkışabilirdi. Gerçi kız ona alışmaya başladığını gösteriyordu ama bu yardım isteme kısmını gerçekleştirmeyeceği anlamına gelmiyordu. Kötü tarafta yer alıyor olduğunu az çok tahmin ettiğini düşündüğü lea caitlyn’den yardım isteyebilirdi. Bu durumda ondan kısa süreliğine de olsa kurtulmuş olurdu. Aslında eğer o iyilik meraklısı cadı liderlik görevini askıya alıp Deamon’u öldürmeye gelirse belki de sonsuza dek kurtulabilirdi.

Peki bu umurunda mıydı? Hayır ölmeyi umursamıyordu. Ama bu tatlı cadının ölebilme ihtimalini kesinlikle önemsiyordu. Yaptığı büyüye rağmen içi rahat etmediği için kızın günlük planını öğrenmek istedi. Duydukları ile derin bir nefes aldı. Lunapark mı demişti gerçekten? Gözlerindeki çocuksu bakışla bunun doruluğundan emin oldu. İç çekerek düşüncelere daldığı esnada göğsünün yalanması ile kendine geldi. Dudaklarının emilmeye başlanması ile yorgun bedenine aldırmaksızın onu öptü. Öpüşme esnasında dudaklarının sertçe dişlenmesini garipsedi.

Dudağından ağzına kan tadı yayıldığında kaşları çatıldı. Neler olduğunu anlamaya çalışırken kızın geri çekilip söyledikleri ile birkaç dakika tepkisizce durdu. Kendine geldiğinde kahkaha atarak kızı altına alıp tatlı dudaklarını öptükten sonra geri çekildi. Sinsice gülümseyerek
Bir düşüneyim diyerek onun kendisini kıskanmasının tadını çıkardı. Sonra onu yeniden öperek Yok güzelim. Tek kadın sensin. Bu arada bana bir daha efendim deme sinir oluyorum dedi.
Serenity Lea Flair
Cadı
Cadı
Serenity Lea Flair

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2014, 23:31

Cadıyı ne ara hayatımın merkezine koymuştum bilmiyordum. Ama durum onsuz yalnız kalacağım fikrine kadar gitmişti. Üstelik bu yalanda değildi. Şu saniye benden bıksa yapayalnız olduğum eve dönecektim ve bu durum yalnız yaşayan bana acı vermişti. Ailemi hatırlatması ise çabasıydı. Tam kötü duyguları cadının sözleri ile atlatmışken yeni bir düşünce bedenimi ele geçirdi. Ya bu tadı harika olan adama benden başka biri sahipse? Eğer böyle bir şey varsa diğer kadını yok etmeye hazırdım ve bunu da o saniye dile getirdim. Her ne kadar konuşmamdan öncesi fiziksel bir acıya sebep olsa da, hatta beni sırf bu yüzden cadıdan korkutsa da katil olmaya karar vermiştim. Deamon ise tepkisiz bir şekilde bana bakıyordu. Cevap vermediği her saniye beni korkuturken attığı kahkaha ile şaşkın bakışlarımı ona diktim. Komik olan neydi? Cadının hala dudakları kanlıydı ben ise katil olmaya hazırdım. Orta da gerçekten de komik bir şey yoktu. Kendimi onun altında bulduğum da tadına doyamadığım dudakların öpücüğüne karşılık verdim. Hissettiğim kan tadını bile umursamıyordum. Zaten bu ilk de değildi. Yani savaştan geldiği belli olan haliyle kanlı halini umursamadan benimle sevişen bir adamın, kanlı dudaklarımı öpmem bir ilk değildi. Öpücük sona erdiğinde perinin tavrı ve kelimeleri ile öfkem bakışlarıma yansıdı.

"Ne? Ne demek düşüneyim? Bir çok kişi var da kaçının bu kategoriye girdiğine mi karar veremiyorsun?"

Birden öfkeli kurduğum bu cümlelerden sonra göğsünü yumruklamaya başladım. Bu elimde değildi. O benimdi. Başka biri dokunamazdı, tadına bakıyor olamazdı. Her ne kadar bir köle için fazla şey istiyor olsam da, istiyordum işte... Yeniden gelen öpücüğe hırsım ve öfkem yüzünden karşılık vermezken sonraki kelimelerle dondum. Deamon be benimdi. Bana aitti. Üstelik efendi dememe sinir oluyordu. Bu durumda ben de her ne kadar özgür bir köle olduğumu iddia etse de köle olmaktan çıkmıştım. Yüzüm bir anda gülmeye başladığında onun benimle oynaması yeniden bakışlarımı öfkeye çevirdi. Ani bir şekilde onunla yerimizi değiştirip göğsüne vurmaya başladım.

"Sen... Sen... Çok kötüsün tamam mı? Neden benimle dalga geçiyorsun. Ben çok korktum çünkü seni sadece kendime istiyorum."

Yüzümün kızardığını fark ettiğimde ellerim yavaşça dururken az önce yumruklarım dan nasibini alan göğse bir kaç öpücük kondurduktan sonra başımı kalbinin üzerinde koydum. Esnemeye de o sırada başlamıştım.

"Seni seviyorum, Demon... Hadi uyuyalım üzerinde uyusam sorun olur mu?"

Deamon Clades
Cadı
Cadı
Deamon Clades

MesajKonu: Geri: Arzunun Esiri Seksi Tavşan   Arzunun Esiri Seksi Tavşan Icon_minitimePtsi Ocak 12 2015, 23:37

Kız kendini kıskanmıştı. İlk başta buna inanamadığını belli eden gözlerle baksa da sonradan durumu hazmedip kahkahayı basmıştı. Kim derdi ki bu çocuksu, oyun aşığı, tadı enfes cadı gerçekten bir kadın gibi onu kıskanacak diye? Kendi de dahil hiç kimsenin aklına gelmezdi. Bu şaşırtıcı ama aynı zamanda güzel gelişmeye odaklanıp derin bir nefesle lea’yı biraz kızdırıp eğlenmeye karar vererek olabilecek en kaçamak cevabı verdi. Düşünüyor numarası yaparken tatlı cadısının yüzündeki ifadenin tadını çıkarttı. Öylesine sevimliydi ki kendini onu izlemekten alıkoyamıyordu. Lea’nın tavrı ve söyledikleri sinsice gülümsemesini sağladı.

Göğsüne kondurulan cılız yumruklar onu öfkelendirmekten ziyade zevk veriyor olsa da bu durumu daha fazla sürdürme taraftarı olmadığı için kızın dudaklarına kapanıp gerçekleri dile getirdi. Cadısının sudan çıkmış balık misali ona bakması ile alnına onun kadar masum bir öpücük kondurdu. Kendisini bir anda onun altında bulduğunda itiraz etmemişti. Gülümseyerek onun hareketlerini izlerken hıncını çıkartması için ona müsaade etti. Ne diyebilirdi ki? Kesinlikle hak etmişti. Kızın öfkeyle kurduğu sözcükler buzdan kalbine bir nebze ulaşabilmeyi başardığında yüzü kızaran güzelliğin yanağını okşadı. Düz bir sesle Sadece seninim bebeğim.  dedi. Göğsüne kondurulan öpücüklerle gözlerini kapayıp anın tadını çıkarırken lea’nın yeniden seni seviyorum demesi ile sırtını okşayarak Beni etkiliyorsun güzelim.Sana değer veriyorum  dedi. Bedeninin yorgunlukla uykuya geçiş aşamasına son bir gayretle direnerek kıza sıkıca sarılıp Sorun değil  dedi  ve bilinci karanlığa gömüldü. Uyku bedenini ele geçirmişti.

Arzunun Esiri Seksi Tavşan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seksi Ritmler
» Seksi Çığlıklar
» Seksi Kuzenler Arasında
» Eski Dost, Seksi Öğrenci