Kıskanç Hamile Mm-3_zps38d4803f
Kıskanç Hamile Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kıskanç Hamile

2 posters
YazarMesaj
Saevus Letalis
Avcı Lideri
Avcı Lideri
Saevus Letalis

Kıskanç Hamile Empty
MesajKonu: Kıskanç Hamile   Kıskanç Hamile Icon_minitimeCuma Ekim 02 2015, 16:40

Sevdiği kadının başına bir şey gelecek olmasının ihtimali bile bedenindeki tüm kanın Hoş geldin partisinden sonra yaptığı evlenme teklifinin sonucundan gayet memnundu. Lexina'a hoşlanma ve tutku ile başlayan hisleri aşkla sonlanmış ve hatta ilk meyvesini vermişti. Evet bebekleri şu an sadece bir ilkti. Trey gibi tek çocuk olmasını istemiyordu, bu yüzden babalığa biraz daha alıştığında ikinci hatta üçüncü çocuğu sevdiği kadından istiyordu. Sadece şu an onu korkutmak istemediğinden sessiz kalıyordu. güne başlarken yanında uyuyan güzelliği bir süre süzdü. Ardından dudaklarına yapışarak uyanmasını bekledi.

"Günaydın, sevgilim... "

Onu bir süre daha öptükten sonra yatakta sevdiği kadını yalnız bırakarak mutfağa ilerledi. Olar için hazırlanmış kahvaltı tepsisini kontrol ettiğinde alarak odaya çıktı. Sevdiği kadın hala yatakta tembellik yapıyordu.

"Hadi kalk bebeğim. Emimin bebeğimiz de acıkmıştır, babası da acıktı. Hem de yemeğe hem de sana..."

Göz kırpıp kahvaltı yapmaya başladıklarında kahvaltı sonrası ona sahip olma fikrini aklına gelen şeyle bozdu. Düğün için planlar yapması gerekiyordu. Lexina'nın karnı daha fazla büyümeden bu işi çözmeliydi ve bunu yaparken de sevgilisinin şüphelenmemesi gerekiyordu. Onu eve kapatamayacağı da bir gerçek olduğundan mecburi bir şekilde klana gideceklerdi. Kahvaltı sonrası banyoya girmek için ayaklandığında içindeki tutkuya yenik düşmüş bir şekilde Lexina'ı kucaklayıp banyoya götürdü. Onun tadına burada bakarsa daha kısa sürebileceğini umut ederek dudaklarına yapışıp duşun altında onunla tutkulu bir şekilde sevişti. Sonrasında birbirlerini yıkarken içindeki sevgiyi yeniden dile getirdi.

"Seni seviyorum, Lexi. İyi ki benimsin. Her saniye sana dokunmak istiyorum ama ne yazık ki görevler... "

Sonraki dakikaları hazırlık içinde geçerken onu klana götürdü. Yine bir aksilik olmaması için onu tek çalıştırmıyordu. Adolph 'u da yardım için yanına vermişti. O işine ayrılırken kendini ofise attığında dakikalar sonra Arcelia yanına geldi. Her zamanki ufak toplantılarını gerçekleştirirken aklında hala planlaması gereken bir düğün vardı.
Lexina Helix
Avcı
Avcı
Lexina Helix

Kıskanç Hamile Empty
MesajKonu: Geri: Kıskanç Hamile   Kıskanç Hamile Icon_minitimeC.tesi Ekim 03 2015, 23:39

Sevmek ve sevilmenin nasıl bir şey olduğunu en harika haliyle görüyordu. İnsan sevdiği adamın yanında her gece uyuyup her sabah onunla uyanmaktan başka ne isteyebilirdi ki? Güneş ışıkları gözüne çarpıp onu rahatsız etmeden önce lexi bu fikirlerini desteklercesine çeşitli rüyalar görmüştü. Uykusu dudaklarında hissettiği tatlı dudaklarla bölünürken öpücüğe kendine gelemese de karşılık verdi. Seavus geri çekildiğinde gülümseyerek ‘Günaydın aşkım… ’   dedi. Bir süre daha sevgilisini öptükten sonra onun gidişiyle yeniden hafif bir uykuya daldı. Sevgilisinin sesi kulaklarını doldurduğunda gözlerini zorlukla aralayıp erkeğine baktı. Elindeki tepsi kalbinin delicesine çarpmasına neden olurken duyduğu sözlerle kalbi yerinden çıkacakmış gibi daha da hızlı atmaya başladı. Bu yakışıklı adam kesinlikle kalp ritmini bozuyordu.  Onu baştan aşağı süzerek ‘ kahvaltı kısmını atlayıp beni yemene hiç itirazım olmaz hayatım ’  diyerek kıkırdadı. Yataktan hızla kalkıp ‘Ama haklısın bebeğimiz kesinlikle acıkmış olmalı ’  diyerek onunla birlikte kahvaltısını etti. Girdikleri duşta geçirdikleri ateşli sevişme bedenini fazlasıyla yorsa da halinden son derece memnun bir şekilde ‘Bende seni seviyorum sevgilim… Trey’e beni bu eve zorla getirdiği için minnettarım.  ’  diyerek hızla giyindi.

Sessiz geçen yolculuklarından sonra sevgilisini öpüp eğitim alanına gitti. Dersler esnasında daha da yorulduğunu hissedip sınıfı adolpha teslim ederek özlediği sevgilisinin yanına gitmek için yola çıktığında arcelia’nın  şuan onun odasında olmasıyla ilgili kulak misafiri olduğu dedikodularla kıskançlıktan gözü dönmüş ve siniri tepesine çıkmış bir şekilde koşarcasına klan liderinin odasına gitti. Odaya kapıyı çalmadan daldığında göğüslerini aşık olduğu adamın gözüne sokmaya uğraşıp işveyle ona rapor veren kızı gördüğünde sinirle ‘Sevgilim…  ’   diye araya girdi. Gözlerini arcelia’ya dikerek ‘Bölmüyorum dimi? Arcelia ben araya girmeden önce göğüslerini seavus’un gözüne sokmaya uğraşıyordun ya o yüzden soruyorum.  Bu arada hatırlatmama izin ver lütfen sırnaştığın ve adeta kur yaptığın kişi benim sevgilim ’  diye bağırdı.
Saevus Letalis
Avcı Lideri
Avcı Lideri
Saevus Letalis

Kıskanç Hamile Empty
MesajKonu: Geri: Kıskanç Hamile   Kıskanç Hamile Icon_minitimePaz Ekim 04 2015, 23:40

Evde ateşli iki sevgili olsalar da geldikleri klanda şimdilik ayrı kalmışlardı. Aslında ona kalsa sevdiği kadını buraya getirmezdi ya da sadece odasında kalmasını sağlardı. Ama ortada bir durum vardı, o da Lexina'nın savaşçı kişiliği... Eğitim işini bile ona zoraki bir şekilde kabul ettirmiş iken fazlası olmayacağının farkındaydı. Hem zaten şu an sorunu bu değildi. Bir an önce işleri yoluna koyup düğün için planlar yapması gerekiyordu. Bu yüzdende Arcelia ile olan görüşmesini yapmak için kızı hemen odasına çağırmıştı. Önce bir kaç avcı hakkında konuşurken özel raporları göreceği anladığında sandalyesini iterek masasından biraz uzaklaştı. Arcelia her zamanki mini eteği, göğüslerini belli eden gömleği ve topuklu ayakkabıları ile yanına yaklaşırken bir an onunla geçmişini düşündü. Aynı bu gelişlerinin bir kaçında baktığı şey raporlar değil de kızın bacak arası ya da göğüslerini olmuştu. Ama şu an bütünü ile görüp arzuladığı tek bir kişi vardı, kadını... Bu yüzden de tadını iyi bildiğini dolgunlukları görmezden gelerek kağıtlara odaklandı. Tam o sırada aniden açılan kapı ise sinirlerini bozmaya yetti. Hangi dengesiz buna cür'et edebilirdi? Kükremek için hazırlanırken sevdiği kadının sesini duyduğunda sakinleşti. Duyduğu kelimelere sessizce gülerken burnunun ucundaki göğüslerin aniden uzaklaşması ile başını Arcelia'a çevirdi. Kız ne diyeceğini bilemez bir şekilde kızarırken onu bulunduğu durumdan kurtardı.

"Raporları bırak ben incelerim. Çıkarken  de kimsenin odaya gelmemesini sağla"

"Peki efendim.

Arcelia çıkarken hızla yerinden kalkıp Lexina'ı kolları arasına çekip dudaklarına yapıştı. Bir süre tadını çıkartıp geri çekildiğinde gülümsedi.

"Kıskanç halinle son derece baştan çıkarıcı oluyorsun, bebeğim. Ama ortada kıskanacak bir şey yok. Benim istediğim her şey zaten şu an ellerimin arasında... Başkasını görmem bile, seni seni seviyorum."
Lexina Helix
Avcı
Avcı
Lexina Helix

Kıskanç Hamile Empty
MesajKonu: Geri: Kıskanç Hamile   Kıskanç Hamile Icon_minitimePtsi Ekim 05 2015, 18:11

Öfkeden gözü dönmüş içten içe arcelia’yı gebertme planları yaparken sevdiği adamın odasına koşarcasına ilerleyip içeri daldığında gördüğü manzara kızın saçlarına yapışıp kafasını duvara sürterek kıvılcım çıkartma isteğine neden oldu. Aslında düşünmüştü de gözlerini kalemle oyup boğazına masanın üzerindeki zarf açacağını saplamakta yeterince tatmin edici olabilirdi. Kızın üzerindeki kıyafeti gördükten sonra onu parçalarına ayırma konusunu da gözden geçirmeye başlamıştı çünkü o lanet olası sürtüğü daha önce bu konuda uyarmıştı. Ona özellikle daha kapalı kıyafetler tercih etmesini yoksa bu haliyle onu saevus’un yanında görürse itina ile başına ufak kazalar açacağını söylemişti ama anlaşılan kız onu dikkate almamıştı. Aşağılık kadın göğüslerini lexi’nin bağırmasıyla evlenme planları yaptığı adamın gözüne sokmaktan vazgeçip karşısında şekilde şekle girerken sinirle onların yanına ilerledi.

Kızın saçına yapışacağı sırada kendini aşık olduğu adamın kolları arasında bulmak afallatırken kıza açıkça öldürürüm seni tarzında bakıp gidişini izlerken   ‘Seni bir daha bu kıyafetlerle sevgilimin yanında görürsem yemin ederim kafanı duvara sürtüp kıvılcım çıkartmaktan büyük bir zevk alırım. Belki böylelikle bir daha aşık olduğum adamın gözüne göğüslerini sokma gibi bir aptallık etmezsin ’   diye bağırdı. Eğer seavus araya girip onu kolları arasına almasaydı çoktan üzerine atlayıp saçını başını yolup kafasını yere vurmaya başlamıştı ancak sevdiği adam durumu anlamış olacak ki kız odadan çıkana kadar onu bırakmamıştı.

Arcelia gittikten sonra burnundan solur bir şekilde erkeğine döndüğü esnada dudaklarına kapanan dudaklar bütün dengesini alt üst etti öfkesi yerle bir olurken ona büyük bir arzuyla karşılık verip onun kolları arasında zevkle eridi. Duydukları kalbinin göğüs kafesinden çıkmak için uğraşırcasına hızlı atmasını sağlarken gülümsedi. Parmakları seavus’un göğsünde hafifçe gezinirken iç çekip   ‘Bunu duymak beni fazlasıyla mutlu etti hayatım çünkü seni delicesine seviyorum ancak senin gözün benden başkasını görmese de onun böylesine sana sırnaşması hoşuma gitmiyor… ’   Dedi. Arcelia’nın tavırlarını hatırlayıp öfkeyle dişlerini sıkarken   ‘Ayrıca o sürtüğün sana nasıl yiyecekmiş gibi baktığını gördüm. Sırf bunun için bile onu öldürebilirim ’  dedi.
Saevus Letalis
Avcı Lideri
Avcı Lideri
Saevus Letalis

Kıskanç Hamile Empty
MesajKonu: Geri: Kıskanç Hamile   Kıskanç Hamile Icon_minitimeSalı Ekim 06 2015, 22:07

Lexina'nın kıza söylediği tehditleri dinlerken içten içe onu tuttuğuna memnun oldu. Sanki bir an ellerinden kaçsa Arcelia'nın boynunu kıracakmış gibiydi. Aslında boynunu kırmak bile basit bir tanım gibi görünüyordu, çünkü Lexina daha çok işkence edecek gibi bakıyordu. Güzel sevgilisinin kollarının arasında olması bile tahrik ederken kıskançlık dolu hareketlerinin onu daha fazla tahrik ettiğini fark etti. Bunun sonucu da elbette onun dudaklarına kapanmak oldu. Kimsenin gelmeyeceğini bildiğinden söylediği bir kaç kelimeden sonra onu yeniden öpmeye başlamıştı. Elleri teninde gezinirken kokusunu derin bir nefesle içine çekti. Öpüşmeleri sonlandığında göğsünde hissettiği dokunuşlarla güzelini dinlerken yüzünde hala gülümsemesi vardı. Diğer yandan onu sıkı sıkı tuttuğuna gerçekten memnundu. Arcelia ile aralarında geçenler ortadaydı, diğer yandan kızın hala ilgisi de olduğunu biliyordu. Ama onu bu şekilde değilde işi ile değerlendirdiği için yanında tutuyordu. Bu yüzden de Lexina'nın kızmasına yada üzülmesine gerek yoktu. Onun kelimeleri bittiğinde elini tutarak masasına yanaştırdı. Kızı masa ile arasına alırken başını elleri arasına aldı.
"Kıskanç olduğunda sahiden çok çekicisin bebeğim. Buna devam ettiğin için bedelini ödeyeceksin. Hem ayrıca Arcelia'ı kafana takma bebeğim. Ben seninim, senin ve bebeğimizin..."

Dudaklarına kapandığında hızla kalçalarını avuçladı. Onu masaya oturtup soyarken dudaklarını emiyor ve ısırıyordu. Oldukça tahrik olduğu için bir an önce onun içinde olmak istiyordu. Kızı saniyeler içinde çıplak hale getirirken dolgun göğüslerini avuçlayarak emmeye başladı. Bacak arasına gerekli ilgiyi parmakları ile gösterirken dakikalar içinde parmaklarının yerini dudaklarını aldı. Algıladığı tatta bir çeşit afrodizyak olmalıydı, çünkü az önce olduğundan daha fazla sert olduğunu hissetti. Doğrulup pantolon ve çamaşırından kurtulduğunda bacakları arasında yerini alarak hızla içine yerleşti. Ona dakikalarca sahip olurken göğüslerini ısırıp, emiyor ve daha fazla tahrik olmasını sağlıyordu. Lexina'nın bir kaç tatmin olduğunu bildiğinden kendini onun içinde serbest bıraktı. Titreyen bacakları hareket edemez halde olduğu için bir süre kıpırdaması. Biraz kendine geldiğinde onun kavrayıp bacaklarını beline dolayarak odadaki koltuğa yerleşti. Başını göğsüne yatırıp saçlarını okşarken gülümsüyordu.

"Yerini hiç kimse, hiç bir şey dolduramaz, sevgilim. Kıskançlık yapman hoşuma gidiyor ama yok yere kendini ve bebeğimizi üzmenin bir anlamı yok bunu istemiyorum."

Lexina Helix
Avcı
Avcı
Lexina Helix

Kıskanç Hamile Empty
MesajKonu: Geri: Kıskanç Hamile   Kıskanç Hamile Icon_minitimeSalı Ekim 13 2015, 00:44

İçindeki arcelia’yı öldürme dürtüsü sevdiği adam dudaklarına kapandığında öpücük boyunca arzusuyla bastırılsa da nefessiz kalan ciğerlerine temiz havayı çekmek için geri çekildiğinde yeniden belirgin bir şekilde ortaya çıkmıştı. Bu elinde değildi. Hatırladıkça çıldıracak gibi oluyordu. Kolları arasında eridiği adamın sözleri sevinmesini sağlamıştı ama hala kadını sırf ona sırnaştığı için var olan öldürme arzusunu tamamıyla yok etmemişti. Bunu ellerini üzerinden çekemediği harika adamın göğsünde parmaklarını gezdirirken dile getirdikten sonra onun yönlendirmesiyle masaya geldiklerinde gözlerini seavus’un gözlerine dikti. Bir an çok kısa bir süreliğine de olsa dalıp gitmişti. Durgunluğundan onunla masa arasında kalıp başı onun sıcak ve güzel elleri arasına alındığında kurtulup kendine geldiğinde duyduklarına gülümsedi. Cevap vereceği sırada dudaklarına kapanan dudaklarla söyleyeceği sözleri yutup algıladığı enfes tadın keyfini çıkartarak öpücüğü derinleştirdi. Zaten sürekli onu arzulayan bedeni kısa sürede alev alırken hissettiği dokunuşlarla zevkle inleyip daha sabah birlikte olmalarına rağmen özlediği vücudun üzerinde ellerini gezdirip ufak bir keşfe çıktı. Dudakları da ellerini takip ederken dili ara sıra eşlik etmekten geri kalmamıştı. İnlemeleri kadınlığındaki özel ilgiyle hat safhaya ulaşıp ara ara çığlıklara dönüşürken dayanamadığını belli eder bir şekilde ‘Aşkım… ’   diye zar zor konuştu. Sınırda olduğunu fark eden erkeğini içinde yerini alırken dudaklarından onun adı döküldü.

Bedenini saran kısa süreli rahatlamanın ardından sevgilisinin hareket etmeye başlamasıyla zevk uçurumundan sayamadığı kadar fazla yuvarlanıp doyuma ulaşarak seavusla birlikte rahatladıkları son seferde yorgunluktan nefes alamayacak durumdaydı. Başını onun göğsüne yaslayıp nefes almaya çalışırken kucağında koltuğa taşınırken esnedi. Koltukta kalbinin sahibinin kucağında saçları okşanırken halinden son derece memnundu. Duydukları ile kafasını kaldırıp göz göze gelmelerini sağlamıştı. İç çekerek ‘İlginin sadece bana odaklı olduğunu duymak beni sevdiğini hissetmek, görmek kelimelerle anlatamayacağım kadar mutlu ediyor ama elimde değil. Seni delicesine severken oldukça kıskanıyorum ’   dedi. Dudaklarına küçük bir öpücük bırakıp geri çekildiğinde ‘Ayrıca o kızın sana olan ilgisini sürekli görmek deli ediyor ’   diye homurdanmayı ihmal etmemişti.  
Saevus Letalis
Avcı Lideri
Avcı Lideri
Saevus Letalis

Kıskanç Hamile Empty
MesajKonu: Geri: Kıskanç Hamile   Kıskanç Hamile Icon_minitimePaz Ekim 18 2015, 18:32

Lexina ile sevişmek... Şu anki planları içinde olmasa da gerçekleşen şey tam olarak bu olmuştu. Kucağındaki kadınının saçlarını okşarken hala kendine gelmeye çalışıyordu. Konu Lexi olduğunda dürtülerine engel olması neredeyse imkansızdı. Onu zaten görerek bile baştan çıkmaya hazır bedeni son kıskançlıkla kolaylıkla yoldan çıkmıştı. Tatlı sevgilisinin sözlerini dinlerken bir yandan da onu sahiden mutlu etmeyi başardığına memnundu. Bir kaç gün sonrası sürprizin onu daha fazla mutlu etmesini umut ediyordu.
"Beni kıskanıyor olmandan, memnunum bebeğim. Tek sorun seni arzulayan yanımın yoldan çıkıyor olması, gerçi bundan da şikayetçi değilim sevgilim. Bende seni deli gibi kıskanıyorum..."
Nefesi yeni yeni düzelirken Lexina'nın Arcelia ile ilgili kısımla farkına varmadığını şeyleri gördü. Arcelia ile toplantıların son zamanlarda sadece işine odaklı olduğundan kıyafetlerinin ve harekelerini pek görmüyordu. Derin bir nefes aldığında konuşmaya başladı
"Sinir sana da bebeğe de zarar verir, sevgilim. Sakinleş... Arcelia ile konuşurum ama yine de gözüm senden başkasını görmüyor bunu unutma..."
Sonrasında yavaşça kalkarak odasında bulunan banyoya kadını ile ilerledi. Antrenman sonrasında duş alabilmesi adına odasında da bir banyosu vardı. Kendi ve kadınını yıkadıktan sonra kıyafetlerinin giyerken kafasında olan fikirleri gerçekleştirmek adına yalnız kalmasını gerektiğini fark ederek konuşmaya başladı.
"Sevgilim... Benim bir kaç işle daha uğraşmam gerekiyor, sen istersen dinlen yada çalışmalara devam et. Ama kendinin fazla yorma... Aslında eve gitsen daha mı iyi olur?
Lexina Helix
Avcı
Avcı
Lexina Helix

Kıskanç Hamile Empty
MesajKonu: Geri: Kıskanç Hamile   Kıskanç Hamile Icon_minitimeC.tesi Kas. 07 2015, 23:42

Sevgilisinin kolları arasında onun kendine olan aşkından emin bir şekilde geçirdiği harika anların ardından dinlenmek içini kelimelerle anlatması çok zor bir mutluluk ve huzur veriyordu. Yaşadıkları güzel zamanlar sanki bir rüyadan farksızdı. Bazen bunun bozulacağından fazlasıyla korkuyordu. O arcelia adındaki sürtüğün ise bunu bozmak için elinden geleni ardından koymayarak sürekli olarak aşık olduğu adamın üzerine atlamaya çalıştığını görmekse hem moralini bozup hem de sinirlerini tepesine çıkarıyordu. Bu kadın bu gidişle elinde kalacaktı. Hatta buradan çıktıktan sonra onun odasına uğrayıp kızla özel ufak bir sohbet etmek harika olabilirdi. Seavus’un bebekle ilgili sözlerinin ardından birkaç derin nefesle kendini toparlamayı denedi. Kesinlikle o kadının saçını başını yolmazsa rahat etmeyecekti ama bu bekleyebilirdi.

Erkeğinin son sözleri üzerine o da giyinmeye başlarken Biraz daha burada kalır fazla yorulduğumu hissedersem eve geçerim hayatım. Hem zaten adolph tepemde sürekli yorulduysan ben devir alıyım diye başımı ütülerken çok fazla eğitim alanında durmama imkan yok merak etme…   dedi. Bütün kıyafetlerini giyip ona gitmeden önce küçük bir öpücük bıraktıktan sonra Ayrıca arcelia konusuna daha kalıcı bir çözüm getirsen olmaz mı? Mesela onun yerine başka birini işe alman gibi? Mümkünse kesinlikle erkek olan biri?   diye sordu bütün sevimliğini ve cazibesini kullanarak.
Saevus Letalis
Avcı Lideri
Avcı Lideri
Saevus Letalis

Kıskanç Hamile Empty
MesajKonu: Geri: Kıskanç Hamile   Kıskanç Hamile Icon_minitimePaz Kas. 08 2015, 12:35

Sevgilisinin kıskanç halleri tatmin olan bedenini şu an sadece güldürüyordu. Lexina'nın bu halini daha önce pek görmemişti. Ama bu halinin kesinlikle tatlı olduğu bir gerçekti. Onunla beraber giyinirken sevdiği kadını sevgi sözcükleri ve bebeklerini düşünerek sakin olması konusunda telkin ederken duydukları onu memnun etti. Adolp, güvenebileceğim sayılı adamlarından biriydi. Gerçi sevdiği kadın söz konusuyken güveneceği hiç bir erkek yoktu, ama yine de Adolp onun en acımasız yüzünü görmüşken üstüne üstlük başka birini severken Lexina'a yan gözle bakmaya cesaret edemezdi. Kadınının son konuşması yine Arcelia konusuna geldiğinde onu bileğinden tutarak kendine çekti. Dudaklarına son derece ateşli bir öpücük kondurup, kalçalarını yavaşça sıkarken nefessiz kalarak geri çekildi.
"Bu şekilde baştan çıkarıcı olmaya devam edersen seni akşama kadar odama kilitleyeceğim, güzelim. Arcelia, konusunu kafaya takma diyorum ve söz veriyorum yerine birini almayı gözden geçireceğim tamam mı?"
Lexina'nın yüzünde oluşan gülümsemenin ardından ona yeni bir öpücük verdikten sonra kadını ile beraber odasından çıktı. Düğün için planlaması gereken çok fazla şey vardı.

Kıskanç Hamile
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamile Eğitmen, Kıskanç Lider