Kahvaltı Sürprizi Mm-3_zps38d4803f
Kahvaltı Sürprizi Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kahvaltı Sürprizi

2 posters
YazarMesaj
Jace Light
Hava Perisi
Hava Perisi
Jace Light

Lakap : Kalpsiz, Sapık, Bencil

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimePerş. Kas. 19 2015, 23:40

Kollarımda uyuyan seksi güzelle gözlerimi açarken yatakta hafifçe gerindim. Hareketlerim kızında hareketlenmesini sağlarken kendi tarafına dönmesi ile ona arkadan sarıldım. Saçlarını çekerek boynuna öpücük kondurmayı düşündüğüm anda gördüğüm morlukla gülümsedim. Malia'nın bedeninde izler bırakmayı sahiden de alışkanlık haline getirmiştim. Zaten benim olan bir şeye işaret koymak garip gelse de sert fantezilerimin sonunda oluşan ısırıklar ben istemesem de morluk ve kızarıklara neden oluyordu. Boynuna bir kaç öpücük bıraktığımda kulağına fısıldamaya başladım.

"Uyan bakalım, prenses. Bugün seninle işimiz var... Banyodan sonra hemen giyin."

Malia gözlerini hafifçe araladığında söylediğim sözlere soru soran bakışlarla yanıt verirken onu soru işaretleri ile baş başa bırakarak banyoya ilerledim. Yaptığım duştan sonra odaya geçtiğimde kız banyoya girerken bende kıyafetlerimi giymeye başladım. Bugün er zamanın aksine onunla vakit geçirmek adına dışarı çıkacaktık. Zaten kuzenler ve Jasper yüzünden oldukça uzak kalmıştık. Üstelik kız bana aşık olmuştu. Yani bunu kullanmak muhtemelen güzel olacaktı. Malia'nında gelip giyinmesinin onu elinden tutarak evden dışarı çıkardım. Ufak bir ışınlanma büyüsü ile geldiğimiz sokakta el ele yürümeye devam ederken gördüğüm ilk kahvaltı yapılacak dükkana girerken peri kızının etrafı izlemesi ile hafifçe gülümsedim.

"Şapşal bakışlarla etrafa bakma, Malia. Sadece bana aşık bir kızla vakit geçirmenin nasıl olacağını merak ediyorum."

Konuşmamın sonunda gelen garsona siparişleri verirken etrafı incelemeye başladım. Bir kaç kızın bana bakışlarının arasında, bazı erkeklerin Malia'a baktığını gördüm. Yine de sakindim, çünkü onun bana ait olduğunu biliyordum.

Malia Terra
Toprak Perisi
Toprak Perisi
Malia Terra

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimePaz Ara. 20 2015, 21:24

Aşık olduğunu kabul etmekle kalmayıp itiraf da ettiği adamın kollarında huzurla uykuya dalarken duydukları aklında dolanıp duruyordu. Sevgiyi hiç hissetmemiş birine bunu gösterip öğretebilir miydi? Bundan emin değildi ama deneyeceğini biliyordu. Gerekirse onun hoşlandığı yöntemleri sürpriz olarak kullanıp en azından sadece ilgisinin kendi üzerinde olduğundan emin olarak farklı yollara başvuracaktı ancak bir şekilde jace light’ın o el değmemiş buz gibi kalbini ısıtmanın bir yolunu bulacaktı. Bunu yapabileceğini ümit ederek geçirdiği gecenin ardından boynunda hissettiği öpücükle uykusu hafifledi. Gözlerini aralamayı başardığında duyduğu sözler şaşırtmıştı. İşler derken neyi kastettiğini merak ettiğini açıkça belli eden bir şekilde ona bakarken ' Günaydın… ' dedi. Perinin duşa girmesiyle derin bir nefes alıp oda toparlandı. Aşık olduğu adam çıktıktan sonra oda duşa girip hazırlandığında hala durumu anlamaya çalışıyordu. Geldikleri yere inanamayıp etrafa bakınırken duydukları ile kendini toparlamaya uğraşıp onunla masaya oturduğunda içeri girerken el ele olduğunu gördükleri halde jace’e yiyecekmiş gibi bakan kızlar sinirini bozarken ' Birlikte vakit geçirmek…

Bunu hep istemiştim ama doğrusu seni yiyecekmiş gibi bakan kızları hesaba katmamıştım. '
Diye mırıldanırken yemekleri gelmişti. En azından garsonları erkek sürekli masaya gelip ilgilenme bahanesiyle birisi sırnaşmayacak diye düşünerek gülümseyip nezaket icabı garsona gülümseyip teşekkür etmişti. 
Jace Light
Hava Perisi
Hava Perisi
Jace Light

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimePaz Ara. 20 2015, 21:57

Malia'ı her zamanki gibi becermenin aksine dışarıya çıkarmak benim için oldukça büyük bir değişiklikti. Sonuç olarak ben her hangi bir kızla kafeye gidip oturacak tipte biri değildim. Evet kuzenler ile böyle bir deneyimim olmuştu ama işin ucunda grup yapma olduğundan ve görev icabı sadece takılmıştım. Şimdi ise yanımda bana aşık olduğunu söyleyen bir kız vardı. Aklıma eski sevgilisi geldiğinde ukala yanımın egomu yükseltmesine izin verdim. Çünkü Malia sevgilisi varken benimle birlikte olmuştu. Ama böyle bir şeyi bana yapmayacağına emin olmuştum. Üstelik bana doğru her baktığında parıldayan gözleri daha önce hiç görmemiştim. Kulağıma ulaşan mırıltısını duyduğumda onu belinden kavrayıp kendime çekerek saçını kenara çektim. Açılan boynuna ufak bir öpücük kondurarak onu serbest bıraktım. Masamıza yerleştiğimiz de ona takılmak için cümle kuracağım sırada bizimle ilgilenen garsona gülmesi ile elimi yumruk yaptım. Adamın bunu teklif olarak görüp gelmesi ve üstüne Malia'a yakın bir şekilde sipariş almaya çalışması ile bağırdım.

"Canını seviyorsan kaybol..."

Cümlem bitip adam toz olduğunda bakışlarımı Malia'nın beyazlamaya başlayan yüzüne çevirdim.

"Beni kıskandığında tam da güzel bir şeyler söyleyecektim. Ama görünen o ki şu an ilgini çeken ben değilim de o garson. Eee Malia... Gülüşünün devamını o adama gösterecek misin?"

Malia Terra
Toprak Perisi
Toprak Perisi
Malia Terra

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeÇarş. Ara. 23 2015, 23:34

Kıskançlıktan ölüyordu evet. Bunu da jace ile el ele içeri girmelerine rağmen ona yiyecekmiş gibi bakan kızlara ters bir bakış atıp mırıldanmasına engel olamamıştı. Hayal ettiği şey sonunda gerçek oluyordu ama o da aşık olduğu adama bakan kızlar yüzünden sinirlenmekle heba oluyordu. Bozulduğu açıkça belli olan yüz ifadesi jace’in onu yanına çekmesiyle anında değişip yüzüne güzel bir gülümseme yayılırken boynuna kondurulan öpücükle gözlerini onun gözlerine dikip iç çekti. Tek bir hareketi bile bütün ruh halini değiştirmeye yetiyordu. Tanrım nasıl bir durumun içine düşmüştü böyle? Masaya geçtiklerinde garsona nezaket icabı gülümseyip sipariş verirken duyduğu bağırma ile korku ile yerinde sıçradı. Perinin öfkeli bakışlarına karşılık rengi solarken duydukları ile ağzı açık kaldı. Şaşkınlıkla   'Ne?'  diye sordu. Aşık olduğu adamın onu kıskanmış mıydı?

Aklında bu soru dönerken onun yanlış anladığını fark edip hızla   'Tanrı aşkına sadece nezaket icabı gülümsemiştim. Ayrıca sana aşıkken başka adamlara kur yapabileceğimi düşünüyor musun gerçekten?'  diye sordu.
Jace Light
Hava Perisi
Hava Perisi
Jace Light

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeCuma Ocak 01 2016, 23:28

Kaybolan garson öfkemi geçirmeye yetmezken karşımdaki peri kızına baktım. Her hareketi, her mimiği benim için önem teşkil ederken bir kızı kıskanmanın nasıl olduğunu da anlamaya çalışıyordum. Sonuçta daha önce becerdiğim hiç bir kızı kıskanmamış onlara sonradan dokunacak kişiler umursamadan yoluma devam etmiştim. Ama Malia konusunda fazlasıyla takıntılı olmuştum. Bu duruma bekaretini aldığım için düşmediğime ise emindim. Sonuçta o kız hayatıma giren ilk bakire değildi. Sadece bana aşık olan ve fazlasıyla masum olan bir peri kızıydı. Malia'nın itiraz dolu cümlesini dinlerken dikkat ettiğim tek nokta bakışlarıydı. Bana yalan söyleyemezdi. Aslında normalde de yalan söylemeyi başarabildiğini düşünmediğim biriydi. Sözleri biraz olsun beni sakinleştirmeyi başardığı için sorusuna ukala yanımı devreye sokarak cevap verdim.

"Aslında haklısın. Hayatına benim gibi yakışıklı birini alamayacağına göre beni aldatamazsın ve elbette birde bana aşık olma durumun var."

Ardından ona göz kırparken yanımıza gelen başka bir garsonla başımı gelen kişiye çevirdim. Deminki adamın aksine sarışın bir kız bizimle ilgilenirken bana yanaşması ile gözlerimi devirdim. Normalde kızın bu hareketine taciz ve muhtemelen en yakın yerde bir sevişme ile karşılık versem de ilgimin Malia'da kalmasını sağlayarak kahvaltı için sipariş verdim.

"Yaşadığımız karmaşayı saymazsak bu günden memnun musun Malia? Yoksa evde kalıp tadını çıkarmaya devam mı etmemi tercih ederdin?"
Malia Terra
Toprak Perisi
Toprak Perisi
Malia Terra

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeC.tesi Ocak 23 2016, 23:58

Jace onu kıskanmıştı. Buna sevincini bile belli edemeden kendini savunmaya daha doğrusu açıklamaya girişmişti. Konuşması esnasında gözlerini bir an olsun onun gözlerinden ayırmamıştı. Perinin yalan söylediğini düşünmesini istemiyordu. Kulaklarına ulaşan cümleler derin bir nefes almasını sağladığın da gülümseyerek  ' Aşık olduğum adamın yakışıklılığı konusunda bu kadar mütevazı olmasına hayran kaldım doğrusu' dedikten sonra gelen yeni garsonun bayan olmasıyla gözlerini devirerek  ' Yanında bir kız olmasına rağmen yakışıklısın diye sırnaştıklarını düşünürsek haklısın aslında'  diye ekledi. Onun dibine girecek olan kıza elinde olmadan ters bir bakış atarken  ' Pardon duyma sorunu mu yaşıyorsunuz yoksa yanında birisi olduğu halde bir erkeğin içine düşmek hobiniz mi?'  diye sorduğuna kendi bile şaşırmıştı. Kıskandığını açıkça belli edince kız ona cevap vermek yerine hızlıca ortalardan kaybolmuştu. Utanmış mıydı? Sanmıyordu. Malia’ya göre böyle davranmasının tek nedeni jace’ten yüz bulamamış olmasıydı. Sipariş verirken aşık olduğu adam bir kez bile kıza bakmamış yakınlığını görmezden gelmişti.

Bu da peri kızını açıkçası fazlasıyla mutlu etmişti. Periye gülümseyerek  ' Evet seninle birlikte zaman geçirmekten çok memnunum. Tabi yatakta yaptıklarımızda ayrıca zevkli… Peki sana aşık olan biriyle bir şeyler yapmak nasıl bir duygu?' diye sordu. Sorusuna yanıt beklerken suyundan bir yudum almıştı ki bir kadının gelip jace’in kucağına oturup dudaklarına kapanmasıyla boğulma tehlikesi yaşayarak öksürük krizine girdi. 
Jace Light
Hava Perisi
Hava Perisi
Jace Light

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeÇarş. Ocak 27 2016, 22:04

Erkek garson karmaşasının sonrasında yanımıza gelen kızın da ondan hiç bir farkı yoktu. Sadece hedefleri değişiklik göstermişti. Malia'nın kıskanç ve kendine güvenen  tavrı beni memnun ederken ona göz kırparak sipariş sonrası konuşmamı yaptım. Soruma verilen cevaplar peri kızını tam burada masanın üzerinde becermem için gerekli etkinin üzerime yerleşmesini sağlarken sorduğu soruyla gülümsedim. Onun dudaklarına ateşli bir öpücük kondurduktan sonra sözlerimi sıralamayı düşünsem de aniden kucağıma yerleşen ağırlık ve dudaklarıma kapanan dudaklarla kala kaldım. Bedenim Malia'dan dolayı tahrik olduğundan oluşmaya başlayan sertliğim üzerimdeki kadının kalçalarına sürtünürken onun ağzımın içine inlemesi yüzünden kendimi onu öperken buldum. Burnuma ulaşan kokunun rahatsızlığı ile öpüşmeye aniden son vererek kızı kendimden uzaklaştırdım. Ardından da üzerimden iterek ayağa kalktım. Beni öpen yüze baktığımda eğlendiğim insanlardan biri olduğunu hatırladım ama ismi kesinlikle hafızam da yer almıyordu. Bana yaklaşıp parmaklarını göğsüme

"Bebeğim neden öpüşmeyi kestin üstelik bedeninde bana son derece duyarlı sertliğini hissettim."

Gözlerimi devirip kıza bakmayı sürdürürken derin bir nefes aldım.

"O etkinin nedeni sen değil, görmezden geldiğin güzellik. Eğer buradan defolup bir an önce gitmezsen benden az önce kaçan garsonla seni herkesin ortasında çiftleştirir, ateşinin sönmesini sağlarım."

Malia Terra
Toprak Perisi
Toprak Perisi
Malia Terra

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeSalı Şub. 23 2016, 22:53

Aşık olduğu adamla vakit geçirirken karşılaştıkları daha doğrusu jace’in karşılaştığı ilgi kıskançlık denen şeytanı harekete geçirse de bunu geri plana atıp ana odaklanmayı başarabilmişti. Şuan karşısında olan yakışıklı perinin kendisine aşık olmadığını bilmesi canını yaksa da onunla normal bir şekilde vakit geçirebilmek mutlu olmasını da sağlıyordu.  Onun bu durum hakkında ne hissettiğini anlamak adına yönlendirdiği soruya cevap beklerken dudaklarına kapanan dudaklara aşk ve tutkuyla karşılık verdi. İçten içe yeri olmadığını bilse de daha fazlasını isterken onunla baş başa dışarda olmayı ne kadar çok istediği gerçeği ile ellerini onun bedeninde uzak tutmaya çalıştı. Bu kararına rağmen eli saçlarında kısa bir süre gezinmişti. Jace geri çekildiğinde kucağına oturan kız şok ederken kızın karşısındaki yakışıklı periyi resmen yemesini öfke ve kıskançlıkla izledi. Aşık olduğu adamın karşılık vermesi ile gözleri dolarken üzüntü denizinde boğulduğunu hissetti… Malia’ya aşık olmadığını biliyordu, sadık kalacağı konusunda da bir şey dememişti belki ama onun yanında başka bir kızı öpmesi bu… Bu onun için çok fazlaydı.  Onları daha fazla izlememek adına hızla kalktığı sırada jace de kızı kendinden uzaklaştırıp ayağa kalmıştı. Aralarında geçen diyaloğu sessizce dinlerken oto kontrolünü bir parça da olsa kazanarak göz yaşlarının akmasını engelledi. Az önce kızın öpücüğüne karşılık verse de sonradan iterek söylediği sözler kırdığı kalbine iyi geldiği esnada kızın sözleriyle dondu.

Ağzı şaşkınlıkla açılırken yüzsüzlüğünden emin olduğu kıza öfkeyle baktı. Kız kendisini şöyle bir süzüp 'Ateşimi senin söndürmeni tercih ederim. Ayrıca bilirsin benim grup yapmakla bir sorunum yok o da bize katılabilir’ demişti. Malia kendine gelmeyi başardığında' Aşık olduğum adamı paylaşma fikri bile mide bulandırıcı. Üstelik ben erkeklerle grupça eğlenebilen basit kızlardan değilim beni kendinle bir tutma ' demişti ancak kızın pişkince Aşk? Üzgünüm tatlım ama yanlış kişi. Onun senin gibi bir kıza bağlanmasını beklemiyorsun değil mi? Üstelik etrafta üzerine atlamaya hazır onlarca kişi varken' diyerek jace’i süzmesi şaşkınlık, öfke, üzüntü üçlüsüyle dona kalmasını sağladı.  
Jace Light
Hava Perisi
Hava Perisi
Jace Light

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2016, 23:14

Bedenim son derece uyarılmış olsa da bunun nedeni kesinlikle kucağımda kıvranan kız değildi. Ondan kurtulup Malia'a baktığımda üzüldüğünü görüyordum. Zaten sanırım kızla devam etmeme nedenim ondan etkilenmemin yanında birde peri kızının üzülecek olmasıydı. Yanımdaki diğer kız ise tehdidi her zamanki oyunlardan sanmış olacak ki beni gruba davet etmişti. Grup, oldukça eğlendiğim bir fanteziydi ve neredeyse her türlüsünü denemiştim. Ama emin olduğum bir şey varsa peri kızını bir başka erkekle paylaşamayacak olduğumdu. Çünkü Malia hayatımda bana özel ilk ve tek kadındı. Evet seviştiğim ilk bakire değildi. Ama hiç biri ne bana bu denli zevk vermiş ne de kalbimi açmıştı. Sadece onlara verdiğim daha doğrusu öğrettiğim zevki başka bedenlerde de keşfetmek istemişlerdi. Malia ile kız arasındaki konuşma sürerken kızın son sözleri gözlerimi devirmeme sebep olsa da haklı olduğu da ortadaydı. Malia'ı benim olmasına rağmen kuzenlerle aldatmış, hayatımda kızları azaltmış olsam da çıkaramamıştım. Yine de kızın haklı taraf olması bebeğimi üzmesi için yeterli değildi. Malia'nın elini tutup yanıma çektiğim de diğer elimle de kızı tuttum. Küçük bir büyü bizi başka bir mekana getirirken kız sanki grup işini kabul etmişim gibi boynuma sarılıp boynumu öpmeye çalışırken onu kendimden uzaklaştırdım.

"Benim dinle! Öncelikle grup teklifini kabul etmedim. Bir diğer şey ise Malia haklı o senin gibi değil ve ben onu senin aksine başka bir adamla paylaşmam."

Bir adım geri çekildiğim de aklıma kıza verebileceğim ceza geldi. Aynı zamanda bende eğlenecek ve keyif alacaktım. Malia'a başka bir erkeğin dokunmasına izin vermesem de bu kızı kullanabilirdim.

"Yine de şöyle bir şey yapacağız, Malia'ı benim için hazırlayacaksın. Beni alan kişi ise o olacak sen ise tahrik olmuş halinle buradan def olup gideceksin. Eğer itiraz edersen bir sonraki dakika da nefes alamayacağından emin olabilirsin."

Malia Terra
Toprak Perisi
Toprak Perisi
Malia Terra

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimePaz Şub. 28 2016, 22:37

Kızın söylediği sözler şaşkınlıktan çok üzüntüye neden olmuştu. Haklıydı. Jace’in ona ne sadık kalmak ne de ufak bir sevgi göstermek gibi bir niyeti olmamıştı. Başlarda sadece kölesiydi şimdi de yatak arkadaşı gibi bir şeydiler. Ne olduklarını bilmiyordu ama ne olmadıklarını çok iyi biliyordu. Birbirlerine aşık iki sevgili değildiler. Karşısındaki sürtük doğruları söylese de malia hiçbir zaman kalbine söz geçirebilen biri olmamıştı. Hüzünle dolan gözlerini yere dikip derin bir nefes aldı. Ne söyleyebilirdi ki? Peri kızının jace kendisini kıskanıp paylaşamasa bile kesin olan diğer şeyler canını sıkıyordu. Kolundan tutup çekilmesiyle dikkati dağıldı. Önce geldikleri yere baktı. Gözleri yanındaki kızı bulduğunda soru soran tarzdaki bakışlarını periye dikti. Duyduklarının bir kısmı gururunu okşayıp sevindirse de son sözleri donmasına neden oldu. Doğru anladığından emin olmak adına  ' Ne? O kız sana dokunmayacak ama bana do-dokunacak mı?' diye sordu. Kızın kahkahası odayı doldurduktan sonra  '  Benim bununla bir problemim olmaz yalnızca ödülümün aşık olduğun adam olmasını isterdim. Ona dokunacak ve birlikte olacak tek kişinin senin gibi bir kız olması birazcık haksızlık… Yine de sen başka birine aşık olmayı düşün derim. O pek senlik değil tatlım. Sen onun için fazla ımmm nasıl desem yetersiz? masum? Onun gibi bir şey işte öylesin'  diyerek göz kırpması sinirlendirmişti.

Kollarını göğsünde kavuşturup kıza kötü bir bakış atarak  ' Kiminle olduğum ya da olmadığım seni ilgilendirmez. Senin gibi biri bana akıl verebilecek son kişi bile olamaz. Küçük beynini başkalarına öneride bulunmak için heba etme ve kendine sakla tatlım' derken son kısmın üzerine vurgu yapmıştı. Kızın bozulan yüzü gülümsetmişti ta ki  ' Sen bana üstü kapalı salak ya da beyinsiz mi dedin'   diyerek sinirle kolundan tutup malia’yı duvara sertçe yaslayana kadar. O kıza ters ters bakarken kızın dudaklarına kapanmasıyla şok oldu. 
Jace Light
Hava Perisi
Hava Perisi
Jace Light

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeSalı Mart 01 2016, 20:43

Aklımda kız konuşana kadar grup yapmak olmasa da kızları getirdiğim bu mekanda gerçekleşecek olan tam olarak buydu. Malia'ı bir erkekle paylaşmam mümkün değildi. Ama bu seksi hatun işime yarabilirdi. Üstelik kuzenlerden sonra iki kız garip bir ihtiyaç olmuştu. Gerçi Malia tek başına da yeterliydi. Yine de değişiklik yapmak kıza bağlanmam içinde hoş bir şey olabilirdi.  Kızların ağız dalaşı bile zevke gelmemi sağlarken kız beklediğim atağı gösterdiğinde Malia'nın şok olmuş hali gülmeme neden oldu. Çırpınıyor olsa da inatçı dudaklar öpmeye devam ediyor dahası elleri ile tahrik etmeye çalışıyordu. Bu kadar izlemek yeter diye düşündüğümde kıza arkadan dayanarak duvara ittiğimde Malia duvara yapışmış kız ise ikimizin arasında kalmıştık. Elimi her iki kızın bacak arasına attığımda sert okşamalar ikisinin birbirlerinin yüzlerine inlemeleye başlamaları ile sonuçlandı.  Kızın boynuna öperken Malia'ı soymaya başlamasını istediğim de o isteğimi yerine getirirken bende parmağımı onu tatmin etmek kullandım. Diğer elim ise Malia'nın ıslaklığı ilke sırılsıklamdı. Kız çığlıklar atarken inlerken pozisyonu bozmadan Malia'nın dudaklarına uzanarak onu öpmeye başladım. Benim öpücüğüm ve kızın dokunuşları onu mahvederken kızın tatmin çığlığını duyduğum anda kızı aradan çıkartarak Malia'nın çıplak bedenine bedenimi bastırdım. Arkamdaki hareketi fark ettiğimde kız pantolonumu çıkarmaya başlamış ve beni zevke getirmeye uğraşsa da biraz dokunmasına izin verdikten sonra nefes nefese kalmış Malia'dan uzaklaşarak kıza döndüm.

"Seninle işimiz bitti, gidiyorsun."

"Ama henüz seni içimde hissetmedim."

"Seni arzulamıyorum, lafımı ikiletme kaybol..."

Kız yanımızdan gittiğinde yeniden Malia'n odaklandım.

"Bebeğim fazlalık gittiğine göre kaldığımız yerden devam edelim."

Dudaklarına kapandığım anda kalçalarını tutup bacaklarını belime sararak içine yerleştim. Her hareketim sert ve hızlıyken ikimizde nefes nefese kaldığımızdan hızlı bir şekilde doyuma ulaştık. Bacaklarım titrediğinden ayakta durmak zor olduğundan oluşturduğum bir koltuğa oturup yaslanırken Malia'nın çıplak bedenini kucağıma alarak başını göğsüne yaslayıp saçlarını okşamaya başladım.

"Benim yüzümden üzülmeni istemiyorum, bebeğim. Ama nasıl biri olduğumu biliyorsun. Aşkını hak etmeyen biri olsam da senin benimle olmandan mutluyum. Her neyse biraz dinlendikten sonra günümüze devam etmek ister misin? Gezimiz henüz bitmemişti."

Malia Terra
Toprak Perisi
Toprak Perisi
Malia Terra

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeSalı Mart 01 2016, 22:18

Dudaklarına kapanan dudaklarla şok olmuş çırpınırken aklı karmakarışıktı. Kızın söylediği her şey doğruydu ancak aşık kalbi bütün bunları görmekte duymakta pek istemiyordu. Üzüntüsüyle başa çıkmaya çalışırken hareketleri yavaşlamıştı. Kadınlığında hissettiği dokunuş düşünmesini zorlaştırırken inlemesine engel olamadı. Arzuları yavaş bir şekilde ortaya çıkarken kızın dokunuşları ve öpücükleri mide bulandırıcı olmaktan çıkmış garip hissettirmeye başlamıştı. Benini önce bir ürperti sarmıştı. Sonrasında olan her şey ise vücudunun alev alıp kıvranmasına neden olsa da bütün o karmaşanın arasında dikkatini çeken bir şey olmuştu. O da kızın vücudunda gezinen jace’in elleri… Aşık olduğu adam başka bir kıza dokunuyordu. Kalbi sızlasa da o an için fazlasıyla tahrik olduğundan dudaklarına kapanan dudaklara karşılık verdi. Kızın çığlıkları kesilip kısık birkaç inlemeyle son bulduğunda onun tatmin olduğunu tahmin etmek zor olmamıştı. Perinin onu aradan çıkarıp kendisiyle ilgilenmeye başlaması iyi hissettirmişti. Sonraki kovma kısmı ise inkar etmeye çalışsa da mutlu. Kız gittikten sonra duyduklarına gülümsedi.

Erkeğiyle son derece zevkle birlikte olduktan sonra onun göğsünde dinlenirken duyduklarıyla iç çekti. Gözlerini onun gözlerine dikerek  ' Biliyorum… Beni sevmiyorsun ve sadık olacağını da hiçbir zaman söylemedin.'  Dedi. Üzüntü gözlerine dolarken bakışlarını yere sabitleyerek  ' Her neyse güne devam etmek istiyorum evet.'  Dedi.
Jace Light
Hava Perisi
Hava Perisi
Jace Light

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeC.tesi Mart 05 2016, 22:07

Planladığım günün çokta dışında ilerlerken Malia'nın tadı ile tatmin olan bedenimi dinlendirmeye çalışıyordum. Onun üzüntüsü canımı umursamamam gerektiğini bilmeme rağmen rahatsız ediyordu. Üzülmesini istemiyordum. Ama yine de olduğum kişiyi değiştirmeye de çalışmıyordum. Gerçi Malia ile ilk tanıştığımız adam olduğumdan da emin değildim. Çünkü ona karşı tavırlarımı değiştirmiş, kızlardan tam olarak uzaklaşmamış olsam da büyük bir kısmını hayatımdan def etmişti. İşin en tuhafı ise Isabel hakkındaki düşüncelerimdi. Hayatını mahvettiğim den emin olduğum kıza bile yardım etmek istiyordum ki bu iyi yanın kaynağının Malia olduğuna kesinlikle emindim. Malia'nın üzgün yüzü ve konuşmaları canımı sıkarken onu altıma alarak dudaklarına ateşli bir öpücük kondurdum.

"Bugün işin asıl planım mutluluğun ve benimle birlikte olmandı, bebeğim. Kabul ettiğine göre seni güzel bir yere götüreceğim."

Bir büyü ile kızla kendimi hazırladığımda Malia'nın beğeneceğini düşündüğüm mekana getirdim. Yemyeşil ormanın içinde gölün hemen yanında bulunuyorduk. Kızın elini sıkıca tuttuğumda onunla birlikte yürümeye başladım.

"Burada herhangi biri bizi rahatsız edemez. "

Onu gölün yakınına getirdiğimde bir süre balıkları izlemesine sessizce tanık ettikten sonra onu kendime çekerek dudaklarına yapıştım. Ellerim teninde bir süre gezindikten sonra yanaklarını kavrayıp gözlerine baktım.

"Sen hayatıma girmiş en iyi kişisin, Malia. Seni mutlu etmek istiyorum, değer de veriyorum. İşin aslı sanırım hayatımın bir parçası oluyorsun. Belki seni sevmeyi de öğrenirim. Ama yine de bir pislik olduğumu unutma güzelim."

Malia Terra
Toprak Perisi
Toprak Perisi
Malia Terra

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeSalı Mart 15 2016, 22:38

Aslında canı hiçbir şey yapmak istemiyordu. Az önce giden kızın sözleri, kendisinin az önce dile getirdiği kelimeler yeterince onu üzmüştü. Bunalıma girmesi an meselesiydi farkındaydı ama jace ile birlikte eve dönerlerse şimdi daha kötü olacağının da bilincindeydi. Aklı hep aynı şeyleri pişirip pişirip önüne getirerek onu daha da boğacaktı. Bu yüzden en azından  bir süre oyalanmak, hava almak iyi gelecekti. Jace’in bugünkü planının ayrıntılarını içeren konuşmasını düşüncelere daldığından duymadı. Üzerinde kıyafetler belirdiğinde kendine geldi. Değişen mekan karamsar düşüncelerinde kaybolmaya geri dönmesini engellerken etrafa göz attı. Ormanda olduklarını görünce derin bir nefes aldı. En azından burada aşık olduğu adama sarkan birileri olmazdı. Ya da başka saçma fanteziler öneren birileri… Göle bakıp insana huzur vermesi gereken bu yerin kendine neden pekte iyi hissettirmediğini düşünmemeye çalıştı. Duyduklarına kafasını sallayıp sessizce katılmayı tercih ederken perinin elinden tutup onu yönlendirmesiyle yürümeye başladı. Ne kadar uğraşırsa uğraşsın kızın alayla ‘Yine de sen başka birine aşık olmayı düşün derim. O pek senlik değil tatlım sen onun için fazla ımmm nasıl desem yetersiz?masum? Onun gibi bir şey işte öylesin’ deyişini aklından çıkartamıyordu. Haklı olabilirdi. Belki yanlış kişiye aşık olmuştu. Belki onun için yetersizdi fakat bunları değiştirmek için ne yapabilirdi ki? Jace’i unutup başka birine aşık olmayı başarabileceğini sanmıyordu. Onun fantezi dünyasına elinden geldiğince ayak uydurmaya uğraşıyordu başka ne yapabilirdi ? Gözlerini balıklara sabitlemiş bir şekilde bunları düşünürken perinin onu çekmesiyle iç çekti.

Dudaklarına kapanan dudaklara karşılık vermeye başlaması duyguları karmakarışık olduğu için biraz zaman aldı. Öpüşme sonlandığında onun tutuşuyla gözlerini gözlerine dikmek zorunda kaldı. Üzüntüsünü ne kadar gizlemeye uğraşırsa uğraşsın bakışlarına yansıdığını biliyordu. Bu yüzden elinden geldiğince ona bakmamaya çalışmıştı. Duyduklarından sonra zorda olsa gülümsedi. Değer verdiğini bilmek güzeldi. Bir gün onu sevebileceği düşüncesi umut vericiydi fakat bir şekilde kırılmıştı. Başından beri görmezden geldiği bazı gerçekler şuan canını sıkıyordu.  Ses tonunu ayarlamaya uğraşarak  'Bunları duyduğuma sevindim. Beni önemsediğini bilmek güzel '  diyerek elleri arasından kurtulup  gözlerini yere dikerek  'burası oldukça güzelmiş '  diye ekleyip her şeyden uzaklaşmayı denedi.
Jace Light
Hava Perisi
Hava Perisi
Jace Light

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeCuma Mart 25 2016, 22:52

Malia'ı mutlu etmeye çalışırken her şeyi daha beter bir hale getirmiştim. Nasıl yaptığımdan da emin değildim. Diğer kızın teklifini beynim ile değilde başka dürtülerimle kabul etmiştim. Yine de  grup fantezisinde kızı Malia'nın gözleri önünde becerme girişimin de bulunmamam bana göre bir artıydı. Sonuçta iş fantezi olduğunda sınırlarım olmuyordu. Geldiğimiz yerde Malia'dan zoraki bir şekilde bana karşılık vermesi canımı sıkarken bakışları daha fazla canımı sıktı. Üzgündü ve sırf fark ettirmemek için gözlerini benden kaçırıyordu. Bana arkasını dönüp manzaraya odaklandığında ona arkadan yaklaşarak sarılıp başımı boynuna gömdüm. Manzara ile ilgili sözlerine kulağına tahrik edici şekilde fısıldayarak cevap verdim.

"Senden daha güzel değil bebeğim."

Sonrasında boynuna bir kaç öpücük kondurup ona daha sıkı sarılarak manzarayı izlemeye başladım. Buranın güzelliğini yeni yeni far etsem de sözü hala geçerliydi. Hiç bir manzara peri kızı kadar masum ve güzel değildi. Yaydığı auradan hala üzgün olduğunu hissederken derin bir nefes aldım.

"Düşüncelerini bana odakla, Malia... Kafanın içinde hala kızın sözlerine takmış durumda olduğunu hissediyorum. Muhtemelen ona hak da veriyorsun, bende kötü olduğumu biliyorum. Ama bu yinede seni mutlu etmeye çalıştığım gerçeğini değiştirmiyor. Hoş bunu da beceremiyorum. Çünkü hayatımda ilk art niyetsiz bir insanı mutlu etmeye çalışıyorum, seni."
Malia Terra
Toprak Perisi
Toprak Perisi
Malia Terra

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeC.tesi Mart 26 2016, 00:56

Jace’i kendine tamamen bağlamak için daha ne yapması gerekiyordu. Az önceki o iğrenç grup olayına alışması mı? Daha fazla ahlaksız olması mı? Eğer malia onu bir kızın kendisini başka bir erkeğin baştan çıkarmasına izin verip daha sonra sanki az önce başkaları onlara dokunup öpmemiş gibi aşık olduğum adamla olacak kadar arsızlaşan adi biri olabilirse peri ondan başka kimseye gitmeyip sadece kendisinin olur muydu? Ya da belki de kızın tavsiyesini dikkate alıp jace’i unutarak başka birine aşık olmayı başaramayacağını düşünmesine rağmen denemeliydi? Sorun şuydu ki malia ne az önce söylediği kadar terbiyesizleşebilecek kadar açık görüşlü ne de yanındaki adamı yok saymayı deneyip unutarak başka birine aşık olabilecek kadar kendini güçlü hissediyordu. Yorgundu, kırgındı ve ne istediğini bilemeyecek kadar bir şey düşünemez duruma gelmişti. Kendini jace’in kollarında bulduğunda iç çekti. Bu adamın tıpkı onun gibi kendisine aşık olarak sadece ona ait olmasını isterdi. Ancak gerçekleşmeyeceğini düşünmeye başlamış karamsarlığın dibine vurmuştu bile… Kulaklarına ulan sözcükler anlam kazandığında gözlerini kapayıp o ana odaklanmaya çalıştı.

Boynundaki öpücükler kalbine ulaşsa da kırgınlığını gidermedi. Yeni sözler gözlerini aralamasını sağladı. Derin bir nefes alarak  '  ne kadar uğraşırsam uğraşıyım aklımı az önceki kızın sözlerinden , olanlardan, senin asla sadece ama sadece bana ait olmadığın ve olmayacağın aynı zamanda beni sevmediğin gerçeğinden alamıyorum. Bütün bunlara rağmen şuan bunları konuşmak zaten mahvolan günü daha fazla mahvetmek de istemiyorum.'  dedi. Kolları arasında dönüp yanağına ufak bir öpücük kondurduktan sonra  ' Beni mutlu etmek için hazırladığın bu gün ve süprizler için yine de teşekkür ederim.'  dedi.
Jace Light
Hava Perisi
Hava Perisi
Jace Light

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeC.tesi Mart 26 2016, 17:38

Malia'ı sesimle etkileyip rahatlatmayı denesem de ellerimin arasında ürperdiğini hissediyordum. Bu da ne yaparsan yapayım kızın sözlerini unutmayacağını gösteriyordu. Yinede her şeye rağmen onu öpmeyi bırakmadan teninin tadına bakmaya devam ettim. Duyduğum sözlerden sonra ise derin bir nefes alarak ondan uzaklaştım. İyi bir şeyler yapmak istiyor yine de başaramıyordum. Belki de en iyisi bir şeyleri akışına bırakmaktı. Yanağımda hissettiğim öpücük ve teşekkür sonrası gülümsedikten sonra Malia'nın elini tuttum.

"Evet, günümüz buraya kadar demek ki artık eve gidebiliriz."

Malia Terra
Toprak Perisi
Toprak Perisi
Malia Terra

Kahvaltı Sürprizi Empty
MesajKonu: Geri: Kahvaltı Sürprizi   Kahvaltı Sürprizi Icon_minitimeC.tesi Mart 26 2016, 22:11

Bütün olanlara rağmen gün için jace e teşekkür ettikten sonra manzaraya bir kez daha baktı. Burası, yanındaki perinin davranışları bile aklını dağıtıp kendisini iyi hissetmesini sağlamadığından artık eve gitmek istemeye başlamıştı. Çikolata eşliğinde bunalıma girebilir jace’in görev için çıktığı zamanlar romantik komedi izleyerek canının istediği kadar ağlayarak depresyonunu yaşayabilirdi. O bunları düşünürken aşık olduğu adamın sözlerine tamam anlamında başını salladı. Belki bütün o depresif ruh halinden sonra ailesine gidip biraz vakit geçirerek kendisini toparlamaya çalışırdı. Şuan ise hiçbir şey yapmak istemiyordu. Bir büyüyle eve gittiklerinde zamanın nasıl geçtiğini pek de fark etmedi. Akşam jace’in kollarında uykuya dalarken aklı hiç olmadığı kadar karışıktı.
Rp Sonu.

Kahvaltı Sürprizi
1 sayfadaki 1 sayfası