Panda Bey Mm-3_zps38d4803f
Panda Bey Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Panda Bey

2 posters
YazarMesaj
Panda Bey
Avcı | Felsefe Profesörü
Avcı | Felsefe Profesörü
Panda Bey

Panda Bey Empty
MesajKonu: Panda Bey   Panda Bey Icon_minitimePtsi Ağus. 29 2016, 13:49

İsim: Panda Bey

Irk: Avcı

Fiziksel Özellik: Dalgalı orta uzunlukta sarı saçlara sahip, kısık yeşil gözlere sahiptir, bir seksen boyu vardır.

Kişilik: İnsanlarla konuşmayı genel olarak sevmez. Umursamaz bir tavırla konuşur insanlarla, ama onları önemsediğini bir türlü karşıdaki insana yansıtamaz, bu yüzden her seferinde terk edilen olurum.

Aile Geçmişi: Varlıklı Bir ailenin tek çoçuğudur. Anne ve babası sevgisi tatmadan, alt  yaşına bastığın ailesi bir cadı tarafından öldürülür. Gördüğü şeylere inanamaz, ağlamaklı bir gözlerle anne ve babasının yerde yatan cesetlerine bakar. Cadı ''Hey evlat öldürmek için çok küçüksün, seni şimdilik öldürmicem, büyüdüğün zamannı merakla bekliyor olucam hahahahahaha'' altı yaşımda annemi ve babamı kaybetmiştim, kocaman evde tek başıma kalmıştım. Aradan bir kaç gün geçti, ama eve akrabalarımdan kimse gelmemişti. Annemin cesedi yerde, babamın cesedi ise hemen onun yanındaydı, leş gibi kokmaya başlamışlardı. Annem ve babamı dışarı tam sürükleyerek zorda olsa çıkartırken, birden evin kapısının zorlandığını fark ettim, ve hemen kanapenin arkasına saklandım, babamı yerde bırakıp. Bir süre sonra kapı açıldı, ve içeri siyah pelerinli şapkalı uzun boylu bir adam içeriye girdi, etrafı kolaçan ediyordu, annem ve babamın ölmüş cesetlerini gördü, demek sizde talihsiz kazalardan birini yaşadınız tanrı günahlarınızı affetsin amen diyerek. Babamı omzuna kaldırıp arabanın arka bagajına koydu, annemide alıp arabanın arka bagajına yerleştirdi. Evin içine tekrardan geri geldi, ve evi araştırmaya başladı, yanlışlıkla tozdan ötürü hapşurdum, ve adam koşarak yanıma geldi, hey evlat orada ne yapıyorsun dedi. Tedirgin ve korkmuş bir sesle burası benim evim, asıl sen ne arıyorsun burada dedim ? Evlat gördüklerini az da olsa tahmin edebiliyorum, benimle gelmeni istiyorum. Bir süre düşündükten sonra onunla gitsemde kaybetceğim hiçbirşey kalmamıştı bu hayatta diye düşündüm, ve onunla gitmeye karar verdim. Bir süre sonra ıssız bir araziye geldik, arabayı durdurdu sen burada bekle dedi. Annem ve babamı arabanın bagajından çıkarıp, götürmeye başladı, bir süre sonra durdu ikisinide üst üste koydu, tekrardan arabanın bagajını açıp bir benzin şişesi aldı, annem ve babamın üstüne döktü, bir kaç bir şey dedikten sonra onları yaktı. Aynadan sadece bakıp ağlıyordum, elimden hiç bir şey gelmiyordu. Bir süre sonra adam arabanın kapısın açıp yanıma oturdu, evlat benim ortağım olmak istermisin diye sordu, sana bildiğim herşeyi öğretebilirim dedi. Şaşkın ve tedirgin bir cevapla bana ortağın olmamı istiyorsun ? ama ben daha çoçuğum büyüdüğün zaman bana bir bira ısmarlarsın ödemiş oluruz der gülümseyerek. Aradan uzun bir süre geçer. Bir cadı operasyonunda ona herşeyi öğreten adamın bir cadı tarafından öldürüldüğünü görür. Cadıları öldürmek için yemin eder...

Not: Ufak tefek işim çıktığı için hızlı yazmak zorunda kaldım, noktalama işaretleri ve konuyu biraz hızlı geçtim kusura bakmayın.
Rebekah Oswald
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Rebekah Oswald

Panda Bey Empty
MesajKonu: Geri: Panda Bey   Panda Bey Icon_minitimeSalı Ağus. 30 2016, 21:48

rütbeniz veriliyor

Panda Bey
1 sayfadaki 1 sayfası