Hiç birşey Karşılıksız Değildir Mm-3_zps38d4803f
Hiç birşey Karşılıksız Değildir Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hiç birşey Karşılıksız Değildir

2 posters
YazarMesaj
Simon Lionheart
Cadı
Cadı
Simon Lionheart

Hiç birşey Karşılıksız Değildir Empty
MesajKonu: Hiç birşey Karşılıksız Değildir   Hiç birşey Karşılıksız Değildir Icon_minitimePaz Kas. 09 2014, 21:26

8 Ay Önce

Elinde liste ve bir oda dolusu ceset... İşi ise henüz bitmemişti. Gruplar her zaman en zor kurbanlar oluyordu, çünkü mutlaka bir eksik çıkıyordu. Gerçi eğlenceli olmuyor da, değildi. Kurbanlarının kaçmasını seviyordu. Diğer türlüsü çok kolay oluyordu ve can sıkıcı... Ama kaçan kurbanlar işte en sevdiği onlardı. Onların içindeki yaşama azmini seviyordu ve ölümleri de o derece geciktiriyordu. Tabi en güzel acılar eşliğinde... Elindeki listedeki son adam yüzündeki ifadenin daha da keskinleşmesini sağlamıştı. Şeytani yüzü kan istiyordu, bir oda dolusu ceset bir onu doyurmamıştı. Gecenin karanlığını bir giysi gibi üzerine geçirdiğinde son adamı bulunduğu yere yakın bir ormanda bulmuştu. Gölgelere karışıp bir süre kurbanın nefesini dinledi. Sonrasında ise tam kurtulduğunu düşündüğü anda önünde korkutan altına doldurmasına neden olacak şekilde çıktı. Gırtlağını sıktığı adamı ağaca dayarken nefes almaya çalışmasını izledi. Belli, belirsiz yalvarışlarını. Adama ufak bir lanet yaptığında adam yerde derin kesikler eşliğinde sürünüyordu. Sonrasında eline bir hançer aldı. Lanetler güzel şeylerdi ama elleri ile eti kesmenin zevki her zaman daha çok zevk verirdi. Adamın bedenine hançeri defalarca kez sokup çıkardı. Başta yüksek olan çığlıkları belli, belirsiz inlemere dönüşürken ölü bedeni orada öylece bırakıp karanlığa karıştı. Çalan telefon sesi ile ekrana baktığın yüzünde yarım bir gülümseme oluştu. Yeni bir göreve şimdiden hazır sayılırdı. Ama ne yazık ki sıradaki işe kanlı bir partiden ziyade bir iyilikti. Bir sihirbaza iyilik yapılması gerekiyordu. Durumu kabul ederken merakına engel olamadı. Neden iyilik için ailedeki en sadist kişilik seçilmişti.
Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

Lakap : Zehirli Sarmaşık

MesajKonu: Geri: Hiç birşey Karşılıksız Değildir   Hiç birşey Karşılıksız Değildir Icon_minitimePtsi Kas. 10 2014, 16:27

Fransisconun evinden ayrıldığından beri ağlıyordu. Ne beklediğini bile bilmiyordu. Ondan bir şey beklememesi gerektiğini bildiği halde içindeki lanet umuda küfürler ediyordu. Aşık kalbi öylesine saftı ki onun gibi bir erkeğin yumuşayabileceğine inanıyordu. Uyuduğunu sandığı zamanki kelimeler aklına geldikçe göz yaşları daha da arttı. Onun tarafından hiç değer görülmüyor değildi. Tek sorun bunun yeteri kadar olmamasıydı. Üstelik onun kendi içinde garip yanları ve tatmin duygusu vardı. Bu da Kat'in asla ona tam anlamıyla yetemeyeceğini gösteriyordu. Arabayı kullanırken göz yaşları yüzünden bulanık görmeye başlamıştı. Sırf bu yüzden neredeyse kaza yapacaktı. Zar zor kendini toparlayıp eve vardığında, önce kendini odaya ardından da banyoya kilitledi. Saatler süren banyonun ardından artık ağlamaya takati kalmadığında çıktı. Bir şeyler yapması gerekiyordu. Önce o cadıyı yine unutmak istedi, ama ardından onun yeniden karşısına çıkma ihtimalini düşündü. Canı sıkıldığında belki bir ihtimal aklına geldiğinde yeniden karşısında belirebilir ve onu etkileyebilirdi. Aralarındaki çekimin varlığını yok sayamıyordu. Ama buz kez onu tanıyacağı için kolay hedef olmayacaktı. Bu durumda aklına bir şey geldi, kaybolmak... Cadının ona ulaşamaması için bir büyü yaptırabilirdi.

Ertesi gün kendini biraz daha toparladığında ailesinin tanıdığı cadılardan bir kaçı ile görüştü. Sonunda eline bir isim ve adres belirmişti. Bir cadı ile ilk kez görüşmeyeceği için rahatsızlık duyduğu pek söylenemezdi. Sadece kim olduğunu bilmemenin verdiği bir tedirginlik vardı. Yine de iyi tarafta olması biraz rahatlatıyordu. Koca malikanenin önüne geldiğinde derin bir nefes alıp kapıyı çaldı. Simon isimli cadı onu bekliyor olmalıydı.
Simon Lionheart
Cadı
Cadı
Simon Lionheart

MesajKonu: Geri: Hiç birşey Karşılıksız Değildir   Hiç birşey Karşılıksız Değildir Icon_minitimeSalı Kas. 11 2014, 19:01

İşin bitiminde çalan telefon yeni görev ihtimali ile sevinmesine neden olsa da öğrendiğinden pek hoşlanmış değildi. Kan isteyen benliğini besleyen görevler yerine bir sihirbaza yardım etmesi gerekiyordu. Ne yapması gerektiğini ya da sihirbazın kim olduğunu bilmeden... Bir saat belirlediğinde eve doğru yola çıktı. Temizlenmesi ve kendini biraz toparlaması iyi olacaktı. Sonuçta cinsiyetini bile bilmediği bir sihirbazı korkutmak istemezdi. O an aklına bir şey geldi, belki sihirbaz onun için birini öldürmesi isteyebilirdi. Bu düşüncenin karanlığı benliğini ele geçirdiğinde malikanenin banyosundaydı. Uzun bir banyonun ardında kendini yatağa bıraktı. Uykunun derinliklerine kısa sürede çekilirken onu bekleyen tek şey karanlıktı.

Ertesi gün uyandığında her sabahki antrenmanı yapıp banyo ve kahvaltı serisini bitirdiğinde saatini kontrol etti. Bir kaç dakika sonrada kapı çalmıştı. Gülümsedi, sihirbazın dakik olması güzeldi. Kapıyı açtığında karşısında son derece seksi olan kız vardı. Sihirbazı baştan aşağı süzerken sessizlik içerisinde içeri davet etti. Bir büyü ile oturma odasını misafir ağırlamaya uygun hale getirdi, içecekler ve atıştırmalık. Koltuğa yerleştiğinde kızın gözlerine baktı.

"Sana nasıl yardım edebilirim? Sihirbaz..."
Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

MesajKonu: Geri: Hiç birşey Karşılıksız Değildir   Hiç birşey Karşılıksız Değildir Icon_minitimePerş. Kas. 13 2014, 01:36

Ona daha önce yardım eden cadı ile görüşememek canını sıkmıyor değildi. Ama yapması gerekiyordu. Bu iş bugün bitmeliydi. Üzerinde bir yük olarak görmeye başladığı bu durum biterse hamileliğine daha rahat odaklanabilir ve yapması gerekenleri yapardı. Fransisco'u gördüğü günden beri sürekli ağlamıştı, bedeninin bitkin düşmesi yüzünden bebeğini kaybetmek istemiyordu. Güçlü olmaya çalışarak malikanenin kapısını çaldı. Simon adlı cadıyı düşündü, acaba nasıldı? Nedense yaşlı olacağını düşünmüştü. Kapıyı açan adam ise gerçek yaşını bilmese de hiçte yaşlı görünmüyordu. Hatta oldukça yakışıklı bir cadıydı. Sessiz daveti ile içeri girerken derin bir nefes aldı. Koltuğa oturup ikramlara baktıktan sonra sessizce oturdu. Canı masanın üstündekileri deli gibi istese de yemek istemedi. Adamın sorusunu duyduğunda gözlerini masada ayırdı. Alt dudağını ısırıp, dilini dudaklarında gezdirip biraz ıslattıktan sonra konuşmaya başladı.

"Öncelikle adım Kat... Bay, Simon... Ben sizden bir büyü istiyorum. Bir adamın beni bulmaması için, o bir cadı. Mümkünse isteğim bu..."

Simon Lionheart
Cadı
Cadı
Simon Lionheart

MesajKonu: Geri: Hiç birşey Karşılıksız Değildir   Hiç birşey Karşılıksız Değildir Icon_minitimeCuma Kas. 14 2014, 19:51

Beklemediği güzellikle karşılaştığında yüzündeki gülümsemeye engel olamamıştı. Sihirbaz oldukça güzeldi ve seksi... Bu içindeki merakı uyandıran şey olmuştu. Böylesine tatlı bir yaratık sırf bedenini kullanarak bile istediği her şeyi elde edebilirdi. Ama anlaşılan profesyonel bir yardım gerekiyordu. O da en profesyonel kişiye gelmişti. Gerçi bu profesyonel kişi pek de durumuna uymayan şeyler düşünmeye başlamıştı. Kızın isteğini yerine getirmesine karşılık kız ona ne tür bir ödeme yapacaktı. Belki de harika teninin tadını çıkarmak ödeme için yeterli olabilirdi. İçindeki karanlık düşüncelere istese de engel olamıyordu. Evet iyi tarafta olabilirdi, ama iyi biri olmadığını doğduğu günden bu yana biliyordu. Kızın istediğini öğrenmeyi beklerken masadaki içeceği yudumlamaya başladı. Kız henüz onlara el sürmemişti. Sihirbazı dinlerken adını öğrenmişti, Kat... Kısa ve öz diye düşündü. Tanıma ihtiyacı olmayan güzelliği nitelemesi yeterdi. Derin bir nefes alıp kızın bedenini kısa bir süre süzüp gözlerine odaklandı.

"Peki, Kat... Sana yardım edebilirim, ama elbette bunun bir bedeli olmalı... İşin içine başka bir cadı girdiğinde durumun ne kadar karışık olduğunu biliyor olmalısın... Beni bulduğuna göre, cadıları iyi tanıyorsun..."

Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

MesajKonu: Geri: Hiç birşey Karşılıksız Değildir   Hiç birşey Karşılıksız Değildir Icon_minitimeC.tesi Kas. 15 2014, 12:57

istediğinden emin olma faslını çoktan geride bırakmıştı. İstediği şey barizdi, Fransisco'nun varlığından bir haber olmasını istiyordu. Onu düşünerek üzülmeyi ise artık bir kenara bırakmalıydı. Artık yeni bir yaşama sebebi vardı, kanındaki bebeği... Onun iyiliği için güçlü olması gerekiyordu ve bunu yapacaktı. Buraya gelme nedenlerine odaklanırken cadıdan ne istediğini söyledi. Masadaki kurabiyelerden artık dayanamadığı için bir tanesini ısırmaya başlamıştı. Neden çekindiğini bilmiyordu. Belki de karşısındaki cadının daha önce konuştuklarından hiç birine benzemiyor olmasından durum buydu. Karanlığını bariz bir şekilde hissediyordu. Ama istediği gerçekleşecekse korkaklık etmeyi bırakması gerekiyordu. Sözleri ile bakışlarını ona dikti. Kısa bir düşüncenin ardından kabulünü dile getirdi. Ne isterse yapabilirdi.

"Tamam kabul ediyorum... Ne istersen ödemeye param var yada gücümden bir parça sadece istediğimi gerçekleştir..."

Simon Lionheart
Cadı
Cadı
Simon Lionheart

MesajKonu: Geri: Hiç birşey Karşılıksız Değildir   Hiç birşey Karşılıksız Değildir Icon_minitimeC.tesi Kas. 15 2014, 19:49

Kahveyi yudumlarken sihirbazı süzmeden edememişti. Alacağı ödeme ile ilgili düşünceleri belirginleşirken kız sonunda biraz daha rahatlamış olmalı ki ikramını kabul ederek kurabiye yemeğe başlamıştı. En başta neden böyle davrandığını da anlamış değildi. Ne yani onu uyutup zorla sahip olacağını düşünmüştü. Hadi böyle olacak diyelim, bunun için aptal kurabiye ve içeceğe ihtiyacı var mıydı? Bir uyku tozu işini görürdü. Diğer yandan bedenini karşılık olarak kullanabileceği gerçeği de varken baygın bir kızdan alacağı minimum zevki istemiyordu. Sihirbaz kabulünün ardından söyledikleri ile gülümsedi. Yüzündeki sinsi gülümseme ile ayağa kaldı.

"Basit düşünceler bunlar, Kat... Sence paraya ya da gücüne ihtiyacım var gibi mi duruyorum?"

Sonrasında kızın yanına oturdu. Kokusu bu mesafeden daha da baş döndürücü geliyordu.

"Senden istediğim şeyi şimdilik bir kenara bırakalım... Bana cadıyı anlat, adını söyle... Sonrasında eğer sana dokunmama izin verirsen büyüyü senin için gerçek kılarım..."
Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

MesajKonu: Geri: Hiç birşey Karşılıksız Değildir   Hiç birşey Karşılıksız Değildir Icon_minitimeSalı Kas. 18 2014, 15:07

iHamileliğin verdiği aş erme olayı yüzünden kurabiyeleri tırtıklamaya başlamıştı. Tatları ise oldukça güzeldi. Küçük tatlı kurabiyeler... Daha rahat yutmak içinde meyve suyundan içmeye başladı. Çekingen tavrı sürse de daha rahatlamış görünüyordu. Cadının isteklerini kabul etmeye karar verdiğinde onun sözleri ile bir kaç saniye düşündü. Para ya da güç istemiyorsa ona ne verebilirdi? Paraya ihtiyacı olmadığını ise anlayabiliyordu, sonuçta o bir cadıydı. Gücünü istemiyor olmasına takılsa da sessizce bekledi. Madem basit düşünüyordu cadı kendisini bu konuda aydınlatabilirdi. Cadının yanına oturması ile ani bir refleks ile geriye çekildi. Yine de fazla uzağında değildi, sonuçta aynı koltukta oturuyorlardı. Konuşmalarının devamı dinlerken kendini ona cevap vermeye hazırlıyordu ta ki son kelimeye kadar... Dokunmak mı? Bunun altındaki anlamları düşünürken bedenine basan ateşe engel olamadı.

"Öncelikle cadının adı Fransisco benim sevgilimdi. Ama artık beni bulmasını bile istemiyorum, çünkü beni öldürmeye çalıştı... "

Son kısmı biraz abartmış olabilirdi. Ama aklına daha ikna edici bir şey gelmedi. Sonuçta onun evinde hatırlamadığı bir kaç dakikalık anda neler odluğunu bilmiyordu. Sonrasında ilk iş doktora gitmek olmuştu, bebeklerin sağlıklı olduğunu duyduğunda da rahatlamıştı. Cadının istediği şeye gelince ne yapacağını bilmiyordu ama sonuçta o büyüyü istiyordu. Büyüye ihtiyacı vardı.

"Ayrıca istediğini sana vereceğim ama dokunmakla neyi kastediyorsun? Pek anlamadım, büyü içinde elbette bana dokunabilirsin"
Simon Lionheart
Cadı
Cadı
Simon Lionheart

MesajKonu: Geri: Hiç birşey Karşılıksız Değildir   Hiç birşey Karşılıksız Değildir Icon_minitimeÇarş. Kas. 19 2014, 16:09

Kızın basit düşünceleri onu güldürmüştü. Diğer yandan bedenini gerçekten de karşılık olarak kendisine verecek miydi? Eğer arkasına bakmadan kaçmaya kalkarsa onu bırakır mıydı? Bu sorularının cevabını kızın hareketleri belirleyecekti. Bu yakınlıktan aldığı kokuyu ise gerçekten beğenmişti. Büyüyü yaptırmasına neden olan cadıyı öğrendiğinde kısa bir süre bekledi. Adı tanıdık gelmemişti, zaten önemli de değildi. Kızın sevgilisi olması ise durumu istediği bir konuma getiriyordu, ona sevgilisi kadar yakın olarak bu büyüyü güçlendirebilirdi. Ama herkes biliyordu ki işin içine duygular girdiğinde büyüler çokta kalıcı olmuyordu. Kızın nedenine ise bir şey söylememişti. Konu sihirbazlar olduğunda bazı cadıların onları ne kadar kolay harcadığına tanık olmuştu. Son sözleri ise kaderlerini belirleyen şey oldu. Kıza kesinlikle sahip olacaktı onun kararlılığı bunun olacağını gösteriyordu. Elini kızın yumuşak yanağına değdirip, bir süre okşadı.

"Anlaşılan Fransisco denen cadı gerçekten aptalmış... Senin gibi bir güzelliği elde edip öldürmeye çalıştığına göre... "

Sonrasında elini kızın yanaklarından çekti. Konuşması bittiğinde onun dokunmak istediği tek yer yanakları değildi. Bedeninin her bir köşesinden zevk almaya kararlıydı. Kızı ürkütmemek için şimdilik el sürmemeye karar verdi.

"Sana dokunmama gelince madem cadı sevgilindi, yatmış olmalısınız... Sana onun kadar yakın olduğumda bu büyüyü gerçekleştireceğim... Yani anlayacağın güzelim benimle sevişeceksin, tabi büyüyü istiyorsan... Merak etme zevk almanı sağlayacağım..."

Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

MesajKonu: Geri: Hiç birşey Karşılıksız Değildir   Hiç birşey Karşılıksız Değildir Icon_minitimePerş. Kas. 20 2014, 13:39

Sonunda bunu da söylemişti. Fransisco'nun onu öldürmeye çalıştığını söylemişti. Aklına başka bir mazeret gelmemişti ki... Ne diyecekti? 'Ben hamileyim bebeğimin erkeklere yatan bir adama baba demelerini istemiyorum o yüzden onu hayatımdan uzak tut' Böyle bir cümleyi asla söyleyemezdi. Utançtan yerin dibine girerdi. Kafasında oluşan garip düşüncelere sürekli bir yenisi eklenirken cadının yakınlığını biraz geç fark etti. Yanağındaki dokunuşla cadıya bakarken bu yakınlığın neden gerekli olduğunu anlamaya çalıştı. Ağzını açacakken onun konuşması ile kelimelerin dudaklarından dökülmesine izin vermedi. Duyduğu kelimelerden sonra hafifçe gülümsedi. Cadının iltifatı hoşuna gitmişti. Kalbindeki kırıklık ve kadınlık gururunu inciten adam yüzünden bir erkek tarafından beğenilmek hoşuna gitmişti.

"Teşekkür ederim, iltifatın için..."

Sonrasında yeni bir kurabiye ağzına attı. Bedenine dokunma konusunda hala kafasında soru işaretleri varken cadının yeni kelimeleri ile duydukları ile kurabiye neredeyse boğazında kalıyordu. Hafifçe öksürerek meyve suyunu içti.

"Şey ben... Yani... Bu gerçekten gerekli mi? Büyüyü yapmanı istiyorum ama sevişmek..."

Eli istemsiz karnına giderken cadıya yeniden baktı. Yakışıklı olduğu aşikardı, ama bunu yapabilir miydi? Hamileliğin getirdiği garip hormonlar yüzünden aslında bir erkeğin yakınlığını da istiyordu. Kafası çok karışmıştı.
Simon Lionheart
Cadı
Cadı
Simon Lionheart

MesajKonu: Geri: Hiç birşey Karşılıksız Değildir   Hiç birşey Karşılıksız Değildir Icon_minitimePerş. Kas. 20 2014, 23:31

Kısa bir süreliğine dokunma fırsatı olsa da parmaklarının ucundaki yumuşak teni sevmişti. Sırf onu korkutmamak içinse geri çekildi. Çekimser davranışları evine geldiğinden beri dikkatini çeken şeyken asıl istediği şeyi dile getirdi. Sihirbazın bedenini... Onun karasız kelimelerini duyduğunda gülümsedi.

"Merak etme bu büyünün daha iyi yapılmasını sağlayacak aynı zamanda da bana ödemen olacak, yani gerekli..."

Kızın elini karnına götürmesi dikkatini çekse de bunu umursamadı. Kararsızlık dolu kızın bileğini kavrayıp kendine çekerek zorla dudaklarına kapandı. Tadı beklediği gibi hoşuna giderken elleri saçlarını kavrayarak kendine daha fazla çekti. Eli göğüslerini okşamaya başladığında ağzının içinde hissettiği inleme sesi ile geri çekildi. Kızı kucaklayarak üst kata götürüp yatağa yatırdı. Dudaklarını yeniden sömürmeye başladığı kızı bir yandan da hızlı bir şekilde soymaya başladı. Ona düşünme fırsatı vermek istemiyordu. Kız çıplak kaldığında dudakları göğüslerine kaymış, eli ise kadınlığına inmişti. Kısa sürede baştan çıkardığı kızın içine sertçe yerleşti. Hareketsiz kalarak kızın gözlerinin içine baktı. Artık itiraz etme şansı bile kalmamıştı.  
Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

MesajKonu: Geri: Hiç birşey Karşılıksız Değildir   Hiç birşey Karşılıksız Değildir Icon_minitimeCuma Kas. 21 2014, 13:54

Sevişmek... Bu nasıl bir büyü, nasıl bir ödeme şekliydi. Yapabilir miydi? Bundan bile emin değildi. Yine de geri adım atmak istemiyordu. Daha önce büyü yaptırdığı cadı ondan asla böyle bir şey istememişti. Belki de Simon adlı cadıdan başından beri tedirgin olmasının nedeni buydu. Onda bir şeyler farklıydı. Kararsızlığı gözlerinden okunurken Cadının sözlerini duydu. Gerekli olduğunu söyleyip duruyordu. Cümlesinin ardından ise ona çekilerek öpülmeye başlanmıştı. Anlaşılan cadı cevap bile beklemeyecekti. Dudaklarının ısrarcı baskısına bir süre dirense de göğsündeki dokunuş ile onu öptü. Bedenini ele geçiren dokunuşlar hafif bir iniltiye neden olurken bir kaç saniye içinde kendini yatak odasında buldu. O an bir şekilde itiraz etmek istedi ama her konuşması bir öpücükle bölünüyor, bedeni ise yavaş yavaş çıplak kalmaya başlıyordu. Bedeni tahrike dayanamadığı sırada hala kararsızlığı ile onun adını söylemiş olsa da bedenine yaptığı şeyler inlemelerini daha da arttırdı. Sonrasında ise cadı içine girmişti. Artık durumu değiştirmenin hiç bir yolu yoktu. Hareketsizliği ile bakışlarını birleşirken derin bir nefes aldı. Cadı hoştu ve hissettirdikleri de öyle... Artık ait olduğu bir adam da yoktu. Bunu yapabilirdi. Aldığı zevk bile suç değildi, çünkü olmak istediği asıl erkek sadık kalınmasını bile hak etmiyordu.

"Cevabımı beklemedin ama şimdi söylüyorum... Kabul ediyorum büyüyü yapmak için bedenimi alabilirsin... Ama söylediğin gibi bana zevk ver..."

Cadının saçlarının arasına ellerini geçirip onu kendine çekti. Her şey çok hızlı olmuştu biraz o yüzden dudaklarını kendine yanaştırdığında yavaşça öpmeye ve alt dudağını emmeye başladı. Zevk almak istiyordu buna ihtiyacı vardı. Bacaklarını cadının beline dolayıp, kalçalarını hareket ettirip erkeğin hareket etmesini istersen elleri çıplak bedeninde gezinmeye başladı.
Simon Lionheart
Cadı
Cadı
Simon Lionheart

MesajKonu: Geri: Hiç birşey Karşılıksız Değildir   Hiç birşey Karşılıksız Değildir Icon_minitimeCuma Kas. 21 2014, 19:35

Kat kararsız olsa da o ne istediğini biliyordu. Kız büyüyü istiyorsa ona isteyeceğini verecekti. Onu öpmeye karar verdiği sıra da ise her şey bitmişti. Duyduğu ufak inleme ile artık itiraz etse bile durmayacağının bilincinde kızı yatak odasına götürdü. Onu yatağa yerleştirip hızla baştan çıkardığında içine yerleşti. Aldığı harika hazla o anda hareketsiz kaldı. Kızla göz göze geldiklerinde artık onun kelimelerini duyabilirdi. Gerçi artık itiraz da edemezdi. Kızın kabulü ve kelimeleri onu memnun ederken sinsice gülümsedi.

"Merak etme bebeğim, zevk alacaksın..."

İçinden çıkmadan kızın göğüslerine dudaklarını yanaştırdı. Harika görünen uçlarının bir süre dili ile tadını çıkardıktan sonra ağzının içine alarak emmeye başladı. Aynı anda da yavaş ritmle kızın içine darbeler yapıyordu. Onu daha fazla kıvrandırmak için bir eli birleşme noktalarını okşamaya başladı. Onu hem sert uzvu hemde parmaklarıyla çıldırıyordu. Göğüsleri ile uzun süre oynamanın ödülü kızın tatmin olması olmuştu. Başını göğüslerinden kaldırıp dudaklarına kapandığında bu kez sertçe içinde hareket etmeye başladı. Kıza tekrar ve tekrar o zevki yaşatırken sonunda kendini serbest bıraktı. Tatminlik bedeninde hafif bir halsizliğe yol açsa da bir büyü bunun üstesinden gelmişti. Şimdi kız istediğini ona verdiğine göre istediğini alma sırası Kat'e gelmişti. Onu kollarına çekip sırtında daireler çizmeye başladı.

"Almak istediğimi aldığıma göre şimdi büyüye geçelim... Bir süre o adamı düşünmeni istiyorum gözünün önüne onu getir yeter... Gerisini ben halledeceğim..."

Kızın gözünün önüne beliren yüz yakın temasları sayesinde onun gözlerinde de belirmişti. Bu olduğunda büyünün yapılması için gerekli kelimeleri de söyledi. Kat artık o cadı tarafından bulunmazdı gerçi hala ufak bir kusur vardı, o da Kat'in hisleri... Nefreti devam ettiği sürece cadı uzak duracaktı ama sevgiyi hissederse cadı onu bulabilirdi. Bu ayrıntıyı ise kıza söylemekten vazgeçti. Eğer yeniden kaybolmak isterse yeni bir ödeme ile ona yardım edeceğini düşünmek daha cazip gelmişti. Kızı yatakta altına alıp dudaklarını bir süre vahşice sömürüp yataktan çıktı.

"Büyüyü yaptım, güzelim... Eğer olur da karşına çıkarsa ya da onu görürsen yeniden beni bulabilirsin... Ayrıca rahatına bak istediğin zaman gidebilirsin ya da biraz daha eğlenebiliriz..."

Hiç birşey Karşılıksız Değildir
1 sayfadaki 1 sayfası