Eski Dost, Seksi Öğrenci Mm-3_zps38d4803f
Eski Dost, Seksi Öğrenci Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eski Dost, Seksi Öğrenci

3 posters
YazarMesaj
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

Lakap : Ukala

Eski Dost, Seksi Öğrenci Empty
MesajKonu: Eski Dost, Seksi Öğrenci   Eski Dost, Seksi Öğrenci Icon_minitimePaz Ağus. 11 2013, 15:51

Yeni bir görevden dönmüştü. Yorgun bedenini dinlendirecek olanı ise çok iyi biliyordu. İyi bir duş her şeyi geride bırakmasına yetiyordu. Banyoda sıcak duyun altında yaraları daha fazla kanarken sızlamaya başlamıştı. Ama bunu pek umursamıyordu. Bu acı ve sızılara alışalı çok olmuştu. Küçüklüğünden bu yana başına gelen onca şeyden sonra bu yaralar küçük bir ayrıntıydı. Gelişen yeni olaylara rağmen hayatında değişen hiç bir şey olmamıştı. Sadece bir sihirbazı vardı, onunla ne yapması gerektiğine ise henüz karar vermemişti. Zaten kısa bir süre sonra onu aklından tamamen uzaklaştırdı. Başka şeylere odaklanarak kafasındaki diğer her şeyi görmezden gelebiliyordu. Bu yeteneğe de deneyimleri  sayesinde kavuşmuştu. Beline bağladığı havlu ile ortalarda dolanırken telefon sesi ile oturma odasına geçti. Telefon da sesini duymadığı pek beklemediği biri vardı, Jared. Eski dostu, katil olarak ün yapmış peri... Onunla geçmişte bir kaç işte birlikte çalışmışlardı. Son zamanlarda ise ondan hiç beklemediği bir şekilde hayatına devam ettiğini öğrenmişti. Amcasının hala peşinde olsa da hayatına bir peri kızının girmesine izin vermişti ve onunla mutlu olduğunu da biliyordu. Tegan içinse bu mutluluk durumu sadece bir hayaldi ve neredeyse imkansız. Jared'ın istediklerini dinledikten sonra memnuniyetle kabul etti. İşleri yeni bitmişti. Bir yenisi içinse zaman gerekiyordu. Bu yüzden Jared'ın isteğini gerçekleştirmemesi için hiç bir engel yoktu. Telefonun ardından yemek yedikten sonra kendini rahat yatağına attı. Yarın yapacak çok iş vardı.

Sabah erkenden uyandığında iyi bir kahvaltının ardından giyindi. Çalışma sırasından bahçeyi kullanmayı uygun görmüştü. Bahçenin ortasına çeşitli parkurlardan oluşan bir sistem oluşturdu. Sistem Jared ve kendi için çocuk oyuncağı olsa da sıradan bir perinin ölmesine neden olacak kadar tehlikeliydi. Fia adlı bir peri içinse ortalama bir değerdeydi. Sonuçta onu çalıştırıp iyi bir seviyeye getirmek için eline barbie bebek vererek eğitemezlerdi. Tüm işleri bittikten sonra misafirlerini beklemeye başladı. Onları kapıda karşıladıktan sonra bahçeye geçmelerini sağladı.

"Eee Jared parkuru nasıl buldun, aklındaki böyle bir şey miydi? Emin değilim ama bence şimdilik yeterli olacaktır ve Fia ben Tegan seninle tanıştığıma memnun oldum. Soğuk bir katili elinde tutabildiğine göre seninde cici bir kız olmadığını var sayıyorum. Ayrıca Jared, Fia'nın böylesine güzel bir peri kızı olduğunu telefonda söylememiştin. "
Jared/Keiro
Su Perisi
Su Perisi
Jared/Keiro

Lakap : Jared

MesajKonu: Geri: Eski Dost, Seksi Öğrenci   Eski Dost, Seksi Öğrenci Icon_minitimePaz Ağus. 11 2013, 23:58

Phin ve rose’un evleneceklerini duyurdukları gün yaşanan felaket jared ve fia için çok gerilerde kalmıştı. Fia tamamıyla iyileştikten sonra her şey yavaş yavaş normale dönmüş, eski rayına oturmuştu. Jared ortakları leon ve phin’le irtibatı koparmamış sık sık sevgilisiyle onları ziyarete giderek bu zor zamanları atlatma sürecinde yanlarında olmuşlardı. Elise ile rose iyileştikten sonraysa eski işlerine eskisinden daha büyük bir hırs, öfke ve öldürme isteğiyle geri dönmüşlerdi. Evde oturdukları süreleri telafi etmek adına ard arda baskınlar yaparken jasper’ın gözüne batmayı sorun etmiyorlardı. Hatta en iyi streslerini bu şekilde attıkları söylenebilirdi ama o bunları yaparken sevgilisi yani tek zayıf noktası tehlikedeydi. Katil perilerle ortaklarıyla kendisi sorunsuz başa çıkabilirdi ama sevgilisi kesinlikle kolay hedefti. Bu yüzden onu kendisini koruyabilmesi adına eğitmeliydi ve bunu tek başına yapamayacağının farkındaydı. Ona aşıktı ve alıştırmaları beraber yapmak bir işe yaramazdı. Bunun için tarafsız ve güvenilir biri gerekiyordu aklına gelen tek kişiyse tegandı. Onu arayıp aklındaki planları anlattı. Eski dostunun onaylamasından sonra detayları konuşup telefonu kapattı. Sıra sevgilisine haber vermekteydi. Uyuyan sevgilisinin yanına geri dönüp yatağa yavaşça yerleşti. Onu belinden tutup kendine çekerek dudaklarına uzun bir öpücük kondurdu.

Onu yavaş ve baştan çıkarıcı bir şekilde öperken uyandığını fark ettiğinde bir süre daha onu öpüp geri çekildi. Bir eliyle yanağını okşarken ''Günaydın sevgilim. Biliyorum erken bir saat ama yapacak işlerimiz var bu gün senin eğitimine başlayacağız ve sen yeni öğretmeninle tanışacaksın'' dedi. Dudaklarına küçük bir öpücük daha kondurup yataktan kalktı. Üzerine kot ve tişört giyerken ''Tegan’ın senin için nasıl bir parkur hazırladığını bilmiyorum ama rahat edebileceğin bir şeyler giysen iyi olur'' dedi. Hazırlandıktan sonra onu belinden tutup kendine çekerek saçlarına küçük bir öpücük kondurdu ve ''Kahvaltıyı dışarıda edelim aşkım. Oyalanmak istemiyorum'' dedikten sonra birlikte evden çıktılar önce güzel bir kahvaltı etmişler sonrada arkadaşının evine gitmişlerdi. Arkadaşının sıcak karşılamasının ardından bahçedeki parkura incelemeye başladı. Tegan’ın son sözleriyle ölümcül bir bakış attıktan sonra ''Parkur oldukça iyi aklımdakine çok yakın bir şey umarım basit bir büyüyle de durdurulabiliyordur. Yardımın için saol senden başkasına güvenemezdim.'' Dedikten sonra Sevgilisini belinden tutup kendine çekerek ''Tatlım hazır mısın?'' diye sordu.
Fia Polyxena
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Fia Polyxena

Lakap : Küçük cadı, seksi peri

MesajKonu: Geri: Eski Dost, Seksi Öğrenci   Eski Dost, Seksi Öğrenci Icon_minitimePtsi Ağus. 12 2013, 01:18

Son olanlardan sonra her şey daha güzeldi. Bedeni tamamen iyileştikten son erkeği ile istediği gibi ilgileniyor ve istediği yaramazlıkları yapabiliyordu. Gerçi görevler yüzünden ondan uzak kalıyordu ama buna da bir çözüm bulmaya çalışıyordu. En iyi çözüm ona göre sevdiği erkekle dışarıda olmaktı. Ama Jared bu konuda çok katıydı. Tamam ona hak veriyordu. Yani sevdiği adam gibi eğitilmiş perilerle savaşmak onun için zordu ama belki biraz bir eğitimle onlara karşı güçlenebilirdi. Eğer onunla olacaksa her türlü eğitimden geçmeye hazırdı. Sürekli olarak eğitim odasına girmeyi demesinin nedeni de bu değil miydi? Gerçi artık oraya kesinlikle adım atamazdı. Jared'ı bir kez o halde gördükten sonra ikinci kez aynı acıyı ona yaşatmaya hakkı olmadığını biliyordu. Bu düşünce kafasında dönerken o an bir şey fark etti. Belki de sonunda büyümeye başlıyordu. Garip rüyaların içinde uykunun en derin anında bedeni güçlü eller tarafından çekilmişti. Çekilme hissi ile birlikte dudaklarındaki ıslaklık uykusunu bölmeye başlamıştı. Burnuna dolan erkeksi koku ile öpücüğe karşılık verirken sonunda uyandı. Elleri erkeğin bedeninde gezerken öpüşme giderek derinleşirken Jared'ın geri çekilmesi her şeyi bozdu. Yanağındaki yumuşak dokunuşlarla gülümserken erkeğini izliyordu. Sözlerinin ardından yeni bir öpücükle ödüllendirildiğinde yataktan doğruldu.

"Anladım hayatım, bende eğitmenim olacak kişiyi merak ediyorum".

Konuşmasının ardından dolabına yöneldi. Eğitim olacağından bir elbise giyemezdi bu yüzden siyah bir kot ve üzerine bir gömlek geçirdi. Bu şekilde oldukça rahat edebilirdi. Sevdiği adama uyarak evden ayrıldığında onunla birlikte dışarıda kahvaltı yaptı. Aklında ise Tegan denen kişi vardı. Onun nasıl biri olduğunu merak etmişti. İlk kez Jared'ın geçmişinden biri ile tanışacaktı ve bu onu eğitimi kadar heyecanlandırmıştı. Onun bir katil olduğunu bildiğinden Tegan'ın da ondan pek farkı olacağını sanmıyordu. Sonunda bir malikaneye geldiklerinde etraf oldukça hoşuna gitmişti aynı şekilde ev sahibinin tavırları da. Onun sözlerinin ardından gülümsedi, Jared'ın bakışları ise kıskançlık sinyalleri veriyordu.

"İltifat için teşekkür ederim ve ayrıca tanıştığıma memnun oldum, Tegan."

Konuşmasının ardından yeniden sevdiği adama odaklandı, ardından ise parkura. Onun sözlerine başı ile onay vererek parkurun başına geçti. Eğer onunla olmak istiyorsa kendini geliştirmeliydi ve bu parkur aşması gereken ilk engeliydi. Derin bir nefes aldıktan sonra işe koyuldu.
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

MesajKonu: Geri: Eski Dost, Seksi Öğrenci   Eski Dost, Seksi Öğrenci Icon_minitimePtsi Ağus. 12 2013, 15:43

Beklemedik yardım teklifini hiç düşünmeden kabul etmişti. Jared'ı iyi tanıyordu. Normalde yardım isteyecek biri kesinlikle değildi. Ona göre her işi kendi yapması gerekiyordu. Ancak o zaman iş doğru ve düzgün olurdu. Aslında bu düşünce de onunla aynı fikirdeydi. O da kimseden yardım almadan kendi işini kendi hallederdi. Belki de bu yüzden yardımı düşünmeden kabul etmişti. Bahçeye indiğinde parkuru hazırlamaya başladı. Parkur bir sürü etaptan oluşuyordu. Girişten girildiği andan itibaren bıçaklar, elementler hava da uçuşmaya hazırdı. Parkur hem refleksleri geliştirmek üzerine hemde dayanıklık arttırmak içindi. Aslında şu an hazırladığı bu şey ona göre bebek işiydi. Ama henüz Fia konusunda pek bir bilgisi olmadığında orta dereceli bir şekilde hazırlamıştı. Sonuçta çokta basit yapamazdı. Eğer olur da Jared'ın yanında yer alırsa katil perilerle şansının fazla olması parkurun iyi olmasına bağlıydı. İki peri aurasını hissettiğinde misafirlerini karşıladı. Vakit kaybetmemek adına da onları bahçeye getirmişti. Onlara kısa bir bilgi verip kızla konuştuğunda Jared'ın öldürücü bakışlarına maruz kalmıştı. Onu ilk kez bir kıza böyle davranırken görüyordu. Bu ilgi çekici olmasının yanında ilginç bir durumdu.

"Merak etme, parkur çok zor olmamakla birlikte çokta basite indirgenmedi. Ayrıca evet her hangi beklenmedik durumda bir büyüyle sistemi kapatabiliriz. Güzellik hazırsa ben yerimi alıyorum o başlangıç noktasına gittiğinde başlatıcam"

Parkurun kontrol mekanizmasının bulunduğu yere ilerledi. İki sevgilini konuşmasının ardından Fia yerine geçmişti. Kız hazır görünüyordu. İçten içe öyle olmasını umuyordu. Çünkü beklediğinin altında bir durumdaysa parkurun orta yerinde onun cesedini bulmak kaçınılmazdı. Kız başlarken onu dikkatle seyretti. İlk aşamaları geçmişti, sıradan bir peri buraya kadar bile gelemezdi. Elementler ve bıçaklardan kolay kaçıyordu. Ama iş gerçek bir peri yüzleşmesine geldiğinde oldukça zorlanmıştı. Periyi yok etmiş olmasına rağmen bedeninde yaralar oluşmuştu. Jared'ın endişe dolu gözlerini gördüğünde kızın bir sonraki aşamaya geçmesine izin vermedi. Parkuru kapattığında Fia'ı elinden tutup Jared'ın yanına getirdi.

"Başlangıç için güzel, yaralarınla ilgilendikten sonra isterseniz devam ederiz. Senin yorumun nedir, Jared. Bence başlangıç için Fia oldukça iyi gidiyor. "
Jared/Keiro
Su Perisi
Su Perisi
Jared/Keiro

MesajKonu: Geri: Eski Dost, Seksi Öğrenci   Eski Dost, Seksi Öğrenci Icon_minitimePtsi Ağus. 12 2013, 18:04

Tegan’ın evine giderlerken aklında parkurun nasıl olacağıyla ilgili sorular vardı. Onunla olan ortak geçmişleri oldukça karanlık olmasına rağmen ikisi iyi dosttu. Normalde kimseden yardım almazdı. Kendi işini kendi yapmak gibi bir alışkanlığı vardı ama konu fia olunca onla karşılaşıp acımasızca savaşmak konusunda başarılı olamayacağını biliyordu. Eski dostu onları kapıda karşılamış ve misafirperverliğini konuşturarak onları bahçeye almıştı. Gözüne parkur takılmıştı. Dikkatle etapları incelerken tegan’ın sorusuyla fikirlerini dile getirip merak ettiği en önemli şeyi sordu. Aldığı cevap onu tatmin etmişti. Başını tamam anlamında sallayarak   '' Bu iyi. Her ihtimale karşı sistemi kapatmaya hazır ol. Yaralandığı anda eğitim biter.'' Dedi. Cümleler sakin ve son derece ciddi bir sesle söylenmiş olmasına rağmen dikkat edilirse altında yatan endişeyi fark etmek mümkündü. Sevgilisinin alnına küçük bir öpücük kondurup   '' Bol şans sevgilim''diyerek onu parkurun başına yolladı. Fia etaplara başladığında gözlerini bir an olsun onun üzerinden ayırmadan yaptığı her hareketi dikkatle izledi. Gerek gördüğünde ya da sistemde bir sorun çıktığında olaya dahil olmak için tetikte beklerken sevdiği kadının ilk etapları başarıyla geçmesi onu rahatlatmıştı. Karşılaştığı periyi alt etmekte zorlandığını gördüğünde endişe ve sabırsızlıkla yerinde kıpırdanıp tegan’a baktı. Karışmamasını gösteren bakışlardan sonra yumruğunu sinirle sıkıp yeniden karşılaşmayı izlemeye başladı.

Fia periyi öldürmüştü ama aynı zamanda da yaralanmıştı da endişeyle sevdiği kadına bakarken parkurun kapanmasıyla rahat bir nefes aldı. Sevgilisi yanına geldiğinde yaralarını dikkatle incelerken arkadaşının yorumunu duydu. Gözlerini onun gözlerine dikip yarım bir gülümsemeyle   '' Evet periyle karşılaştığında oldukça dikkatsiz davranmasının yanında çoğunlukla düşünmeden hareket etmekle büyük hata yapsa da genellikle iyiydi.'' Dedikten sonra sevgilisini belinden tutup kendine çekerek   '' Gel buraya küçük cadı. Yaralarınla ilgilenilmeli'' dedi. Gözlerini kapayıp gücüne odaklandıktan sonra birkaç iyileştirme büyüsü yaptı. Gözlerini açtığında kızın yaraları tamamen iyileşmişti. Aldığı tüm yaralar kaybolmuştu sanki hiç yaralanmamış gibi… Gülümseyip onun dudaklarına küçük bir öpücük kondurduktan sonra   '' Böyle daha iyi. Eee sevgilim devam etmek istiyor musun? Yoksa bugünlük bu kadar yeterli mi?'' diye sorduktan sonra arkadaşına dönerek   '' Öğrencin hakkında ne düşünüyorsun tegan? Sence onunla işin bittiğinde benimle göreve çıkabilecek kadar iyi olacak mı?''diye sordu.
Fia Polyxena
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Fia Polyxena

MesajKonu: Geri: Eski Dost, Seksi Öğrenci   Eski Dost, Seksi Öğrenci Icon_minitimeSalı Ağus. 13 2013, 19:58

Tegan denen peri ile tanışacak olmaktan dolayı oldukça heyecanlıydı. Aynı şekilde eğitimin nasıl olacağını da çok merak ediyordu. Bugün kendini her şekilde ispat etmesi gerektiğinin bilincindeydi. Çocuksu bir kız olabilirdi ama yine de bu kızın içinde kötü bir tarafta vardı. Onu üzen herkese karşı bir canavar... Hoş bu canavar ile Jared'ı karşılaştırdığında canavar bir kedi gibi görünüyordu ama yine de çalışıp kendini geliştirdiğinde ona bir şekilde ayak uydurmak istiyordu. Erkeklerin konuşmasını dinledikten sonra parkurun başlangıç noktasındaki yerini aldı. Tegan, kısa süre sonra parkuru devreye soktuğunda ilk aşamaları hızlı bir şekilde geçmeyi başarmıştı. Refleksleri kuvvetli olduğundan ve olabileceği muhtemel şeyleri hesaba kattığından bıçaklar ile silahlardan kaçmak kolay olmuştu. Aynı şekilde element içerikli büyülerde de iyiydi. Ama bir anda hiç hesapta olmadan önünde bir peri belirdiğinde ne yapacağını bilemedi. Yine de vazgeçmek, geri adım atmak onun yapacağı en son şey olduğundan savaşmaya başladı. Bir kaç dikkatsizlik bedeninde yaralara neden olurken yılmadan savaşmayı sürdürdü. Bir kaç dakika içinde peri yerde cansız yatarken nefes nefese kalmıştı. Derin nefesler alarak nefesini düzenlemeye çalışırken parkura hala devam edebileceğini göstermek adına adım atmıştı ki mekanizmanın kapatılması ile Tegan'ın elini tutması bir oldu.

Sevdiği erkeğin yanına geldiğinde elini ondan kurtarıp iki adamın parkur ile ilgili yorumlarını dinledi. Jared'a nazaran Tegan daha iyimserdi. Çünkü sevgilisine göre hala çok çalışması gerekiyordu. Eğer niyeti onu pes ettirmek ise gerçekten yanılıyordu.

"Sizi anladım beyler ama eminim gün geçtikçe daha iyi olurum"

Jared'ın yaralarına ilgilenmesinden sonra dudaklarına kapanan dudaklara yanıt verdi ama Tegan'ın varlığı yüzünden kısa kesmişti. Yaraları geçip kendini iyi hissettiğinde onun sorusunu düşündü. Evet kesinlikle devam etmek istiyordu.

"Ben devam etmek istiyorum, Tegan bir eğitmen olarak bana başka ne hazırladın..."
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

MesajKonu: Geri: Eski Dost, Seksi Öğrenci   Eski Dost, Seksi Öğrenci Icon_minitimeÇarş. Ağus. 14 2013, 20:06

Fia, parkura başladığında gözünü ondan bir an olsun ayırmadı. Her hangi bir ters durumda hemen müdahale etmesi için dikkatini ona vermesi gerekiyordu.  Peri kızı parkurları geçmeye başladıkça ve bunu kolay bir şekilde yapınca yüzünde bir gülümseme ile Jared'a baktı. Jared da en az kendi kadar tetikte duruyordu. Onunla son zamanlarda pek görüşememişlerdi. Bu yüzden ne zaman bir aşk adamı olduğunu bilmiyordu. Aslında neden böyle bir aşk adamı olmaya karar verdiğinden haberi yoktu. Gerçi Fia'a dikkatlice baktığında bunun nedenlerini bulmak zor değildi. Peri kızı oldukça seksi ve aynı zamanda çok güzeldi. Cesaretini de parkura korkusuzca girmesinden anlamıştı. Gerçi cesaretinden önce dikkat çeken özelliği kesinlikle seksi bedeniydi. Bir an Fia'a başka bir şekilde bakmaya başladığını fark ettiğinde başını iki yana salladı. Çapkın ve kızları yatağa atma konusunda iyi olsa da dostunun sevgilisine böyle bir şey yapamazdı. Parkuru izlemeye devam ederken ortaya çıkan periden sonra Jared neredeyse parkuru durdurmasını isteyecekti. Ama onu bir şekilde bakışları ile dizginlemeyi başarmıştı. Fia da başta yara almış ama sonra iyi görünmüştü hatta devam etmek istiyor gibiydi. Ama buna izin vermeyerek parkuru kapattı. Kızı, sevgilisine götürürken yumuşak tenine dokunmuştu. Sadece bir kaç dakika... Ama yine de peri kızından etkilenmişti. Kız elinden kurtulduğunda eğitmen olayına geri döndü. Yorumlardan sonra gülümserken kızın hala istekli tavrı hoşuna gitmişti.

"Jared, bence hala işimiz var ama onun da söylediği gibi gün geçtikçe iyi olacağını düşünüyorum..."

Bir süre düşünüp kıza yeni bir parkur hazırlamayı düşündü. Ama sonra vazgeçti. Parkur yerine daha etkili bir yol biliyordu. Jared'ın yanında savaşmak istiyorsa ona eşdeğer olmalıydı. Aynı şekilde gerçek bir pratik parkurdan daha etkiliydi.

"Aklımda bir fikir var sevgili öğrencim. Yeteneğini daha iyi anlamak adına benimle kapışmaya ne dersin?"

Bu soruyu sinsi bakışları ile dile getirmişti. Ama kızın cesareti ona evet demeyi mecbur kılmıştı. Kısa sürede karşılaşmaya başladıklarında her zamankinden farklı bir Tegan vardı, Fia'nın karşısında... Kendini bir şekilde tutuyordu. Ama sonra bir noktada işleri ciddileştirmeye karar verdi. Kızla büyü konusunda aralarında bir sorun olmamıştı, ama sıra yakın dövüşe geldiğinde kavgaları Fia'nın bedeninin üstüne çıkarak hareketsiz kalmasını sağladığında son buldu. Kızın harika kokusu onu altına alır almaz etkisini göstermişti. Bu nedenle üzerinden kalkması da bir hayli çabuk oldu.
Jared/Keiro
Su Perisi
Su Perisi
Jared/Keiro

MesajKonu: Geri: Eski Dost, Seksi Öğrenci   Eski Dost, Seksi Öğrenci Icon_minitimePerş. Ağus. 15 2013, 23:50

Yakın dostunun sevdiği kadını elinden tutup kendisine getirmesini elinden geldiğince normal karşılamıştı. Sinirini ve kıskançlığını bastırmaya çalışırken katil kimliğine bürünmeyi başarmıştı sonunda… İçindeki endişe gözlerinden okunurken onun kendisine doğru gelişini izledi. Birkaç cümlenin ardından kızı incelemişti. Tegan’ın sorduğu soruya acımasızca cevap verirken sevgilisinin çalışma şevkinin kırılıp kırılmadığını düşünmemişti. Kendiyle göreve gelmeyi düşünen bu hayalperest sevgilisinin biraz kendine gelmeye ihtiyacı vardı ve oda bu konuda kararlı adımlarla ilerliyordu. Küçük cadısının  ve tegan’ın iyimser yorumundan sonra  '' Gün? Biz şuna ay diyelim ya da yıl. Evet yıl. Birkaç yıl içinde eminim benimle göreve çıkacak kadar iyi olursun hayatım'' dedi. Tegan’ın şaşkın bakışlarına ölümcül bir bakışla karşılık verdi. Kızın kendisini koruyabilmesi için eğitim almasını istiyordu evet ama kendisiyle göreve çıkmasını kesinlikle istemiyordu. Bu oldukça tehlikeliydi ve o etrafta olduğu sürece işine odaklanabileceğini de düşünmüyordu. Peri kızı inatla eğitime devam etmek istediğinde saçlarını sıkıntıyla karıştırıp iç çekti. Bulundukları yerdeki masaya yaslanıp gözlerini arkadaşına dikti. Gözlerinde sinsi parıltılar belirirken  '' Neden biraz da pratik yapmıyorsunuz?'' diye sordu.

Yüzündeki yarım gülüş onu biraz zorlaması konusunda eski dostuna mesaj veriyordu. Tegan’ın önerisine balıklama atlayan sevgilisine sen iflah olmazsın tarzında baktı. Karşılaşmalarını tüm söylediklerine rağmen endişe ile izledi. Fia’nın ona inat tüm tahminlerini yanıltmak istercesine savaştığını görmek gülümsetti ama bu gülümseme tegan’ın onu altına alıp hareketlerini engellemesiyle solup gitmişti. İçindeki kıskançlık, sinir, endişe ile dişlerini sıktı. Gözlerinin rengi koyulaşmıştı. Katil kimliğinde olduğu için sakin adımlarla onların yanına ilerledi. Sevgilisine elini uzatarak kalkmasına yardım ettikten sonra  '' Çok çalışmalısın küçük cadı ''dedi. Derin bir nefesle tegan’a dönüp  '' Yorumların fazla iyimser olmakla birlikte kabul etmeliyim ki iyi bir öğretmensin tegan. Neden küçük öğrencine ufak bir gösteriyle bu günkü çalışma sürenizi sonlandırmıyoruz?'' diye sordu. Yüzünde oluşan tehlikeli gülümsemeyle  '' Kısaca biraz antrenmana ne dersin eski dostum? Bakalım hala hatırladığım kadar iyi misin?'' diyerek göz kırptı. Birkaç saniye içinde ona saldırmıştı.
Fia Polyxena
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Fia Polyxena

MesajKonu: Geri: Eski Dost, Seksi Öğrenci   Eski Dost, Seksi Öğrenci Icon_minitimeCuma Ağus. 16 2013, 15:40

Parkur işi biter bitmez, erkeklerin yanında onları dinlemeye başladı. elbette onların yorumları önemliydi. Sonuçta biri eğitmeni, diğeri kendini ona kanıtlamak zorunda bırakmış olan sevgilisiydi. Jared'ın bakış açısı sinirini bozuyordu. Sanki ne yaparsa yapsın birlikte savaşmalarına izin vermeyecek gibiydi. Sırf bu duruma düşmemek için yorgun olsa da eğitime devam etmek istediğini söylemişti. Hatta bunu Tegan'a söylemişti. Tegan dan beklediği yeni bir parkur yada görevdi. Ama o birden kendisi ile karşılaşmasını istemişti. BU duruma ise balıklama ile atladı, Fia. Deli cesareti yüzünden başına bir çok bela almıştı. Yani Tegan ile de başına alacağı bela yeni olmayacaktı. Hm ne olabilirdi ki, en fazla Tegan tarafından biraz fazla hırpalanırdı. Sonuç olarak onu öldürmezdi. Gerçi yinede böyle düşünmek cesaretini kırıyordu. Buna izin vermek için başını iki yana salladı. Tegan'ın karşısına gözü kara bir şekilde çıktı. Jared'ın bakışlarını ise görmezden geldi, onu bu işten alı koymasını istemiyordu. Karşılaşma başladığında büyüler konusunda oldukça iyi gitmişti. İş yakın dövüşe geldiğinde ise bir süre daha devam edebilirdi. Ama bir anda Tegan'ın değişen hareketleri yüzünden kendini perinin altında hareket edemeyecek halde buldu. O an göz göze gelmişlerdi. Onun nefesini bu kadar yakından hissetmek garipti. Perinin farklı bir havası vardı. Her kızı kendine çekebilen türden... Peri üzerinden kalktığında derin bir nefes aldı. Jared'ın yorumu ile sevdiği erkeğe dil çıkardı.

"Ne yaparsam yapayım, hiç memnun olmayacaksın dimi. Ayrıca yeni başladık ve günler konusunda kararlıyım... Canım..."

Bu konuşmadan sonra erkeklerin arasındaki konuşmaya takıldı. Dinlenmek için derin nefesler alırken onların kararı ile karşılaşmayı izlemeye başladı. Onlara bakarken Tegan'ın az önce kendini nasıl tuttuğunu bir kez daha fark etti. Onlar gibi olmak için çok çalışması gerekiyordu. Ama aynı zamanda bu durumun bir an önce olmasını istiyordu. Bu isteği bir süre sonra endişeye dönüştü. Jared'a bir şey olacağından endişe ediyordu. Gerçi dost olduklarını biliyordu ama birbirlerine gerçekten yumruk attıkları gerçeği sevdiği adamın canının yandığını gösteriyordu. Bir süre sonra dayanamadığı için erkeklere yaklaştı.

"Gösteriyi beğendim, bu işe bir son verseniz ve sevgilim bizde eve gitsek. Bugün başka eğitim alamayacağım ortada..."

Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

MesajKonu: Geri: Eski Dost, Seksi Öğrenci   Eski Dost, Seksi Öğrenci Icon_minitimeC.tesi Ağus. 17 2013, 01:08

Peri kızının, dostunun sevgilisi olduğunu farkındaydı. Ama kızdaki bir şey onu her incelediğinde, garip bir şekilde etkisi altına almasına neden oluyordu. Şu an Jared olmasa ve o kızla dışarıda bir yerde karşılaşsa kızı hiç düşünmeden altına alırdı. Ama şu an böyle bir şey imkansızdı. O kız her şeyden önce Jared'ın sevgilisiydi. Tegan her şey olabilirdi ama en iyi dostuna böyle bir şeyi yapacak kadar adi değildi. Kafasını dağıtmak adına derse aç görünen peri kızına ne yapacağını düşündü. O an aklına onunla karşı karşıya gelmek geldi. Sonuçta eğitmeni ile bir karşılaşma parkurlardan daha iyiydi. Jared'ın onayı ve Fia'nın istekli tavrı durumu kolaylaştırmış, karşılaşma başlamıştı. Karşılaşma başladığında az önceki tüm düşünceleri bir kenara bırakıp buna odaklandı. Başta kıza yumuşak davransa da sonradan bunun onun için kötü olduğuna karar verip kızı hareketsiz bıraktı. İşte o an kıza bu kadar yakın olmakla ne kadar büyük bir hata yaptığını anladı. Kızın tatlı kokusu benliğini ele geçirirken dudaklarına kapanma isteği hat safhaya çıktı. Kendini hemen toparlayıp ayağa kalktığında kısa bir süre Jared ile göz göze gelmekten kaçındı. Bu eğitim devam edecekse gerçekten çok işi vardı.

Jared'ın tepkisi ve Fia'nın çocuksu tavrından sonra derin bir nefes alıp kendine gelmeye çalıştı. Onun gibi biri için duygularını saklamak pekte zor değildi. Eski dostunun sözlerinden sonra ona sert bir bakış attı.

"Elbette, Fia içinde iyi bir gösteri olur..."

Bu konuşmadan sonra karşılaşma başladı. Jared'a karşı kendini tutmasına hiç gerek yoktu. Jared'ın da kendini tutmadığını çok iyi biliyordu. Uzun süre karşılaşma Fia'nın sesi ile son buldu. Her iki peri de yaralı bir haldeydi. Bu karşılaşma bedenine iyi gelmişti. Dövüşmeyi bıraktıklarında gözlerini önce peri kızına sonra dostuna dikti.

"Sanırım az önce sorunun cevabını aldın, dostum. Ayrıca, bugünkü çalışma yeterli sevgilinle evinize gidin. Bir sonraki eğitimde görüşürüz."

Eski Dost, Seksi Öğrenci
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eski Bir Dost
» Eski Bir Bela
» Eski Dostlar...
» Seksi Çığlıklar
» Seksi Ritmler