Şok eden gerçek  Mm-3_zps38d4803f
Şok eden gerçek  Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şok eden gerçek

2 posters
YazarMesaj
Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

Şok eden gerçek  Empty
MesajKonu: Şok eden gerçek    Şok eden gerçek  Icon_minitimePerş. Tem. 24 2014, 23:11

Ormanda tegan ile asla aklına gelmeyecek bir şekilde eğlenirken ortaya çıkan periler her şeyi mahvetmişti. Garipti ki buna alışıktı. Yani hayatının her anında mutlu olduğu kısacık zaman diliminin içinde bunu mahvetmeyi başaran birileri hep olmuştu. Orada durmuş sessizce perilerin saçmalıklarını dinlerken kavga kısmı için sabırsızlanmaya başlamıştı çünkü söyledikleri sözler onun sinirlerini tepesine çıkarmaya yetmişti. Hala onların zırvalıklarına katlanmasının tek nedeni etkilendiği perinin korumacı tavrına olan şaşkınlığıydı. Kendisine değer verdiğini biliyordu ama bu kadarını düşünememişti. Bu hoşuna giderken diğer yandan da kendisini onun kendisini koruyamayacağını düşünmesine kızmıştı. Savaşa başladıktan kısa süre sonra tegan’dan duydukları dikkatini dağıtsa da durumu çabuk toparlayıp önündeki perilerle ilgilenmişti daha doğrusu tegan’ın ilgilenemediklerini öldürüyordu. Önündeki son periyi de öldürdüğünde nefes nefese bir haldeydi ve ani gelen baş dönmesiyle sendelemişti. Kendisini toparlamayı başardığında kendisine gelen silahı fark etti. Büyü yapmak için yeterli zamanı olmadığı için sonunu kabullenmiş bir şekilde büyünün kendisine çarpmasını beklerken tegan’ın önüne geçip hedef olmasıyla şok olmuş bir şekilde ''Tegan… '' dedi.

O yere düştüğünde telaşla eğilip nabzına baktı. Hala yaşadığını gördüğünde derin bir nefes alıp bir büyüyle ikisini eve götürdü. Onu odalarındaki yatağa yatırıp gücüne odaklandı. Suyun iyileştirme özelliğini kullanarak birkaç büyü yaptı. İyileşeceğini bilse de içinde engelleyemediği bir endişe ve karmaşa vardı. Tegan onun için kendi hayatından vazgeçmişti… Bir an bile düşünmeden silahın önüne atlamıştı. Kendisine bu kadar değer verdiğini bilmek içinde bir şeyleri harekete geçirdi.

Bir eli farkında olmadan onun yüzünde bir süre art niyetsiz bir şekilde gezinmeye başladı o sırada yaptığını fark edip elini geri çekti. O ne yapıyordu? Üstelik neden onu umursuyordu ki? Ya da daha önemlisi onu art niyetsiz sevmek niye hoşuna gitmişti.  Kafası karma karışık bir şekilde onun uyanmasını beklerken kendisini tutamayıp yanağına masumane bir öpücük kondurdu.  
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

Lakap : Ukala

Şok eden gerçek  Empty
MesajKonu: Geri: Şok eden gerçek    Şok eden gerçek  Icon_minitimeCuma Tem. 25 2014, 15:10

Sevdiği kadınla geçireceği harika dakikalar bir peri grubu yüzünden hiç olmuştu. Zaten bu bile sinirlerinin yeterince gerilmesine sebep olurken duydukları ile kontrolden çıkmıştı. Kırılan kemik seslerinin onu tatmin etmesine izin verirken diğer yandan Anya'ı korumaya çalışıyordu. Onun kendisinin korumakla ilgili sözlerinden sonra mümkün olduğunca  tek bir peri ile uğraştığında emin oldu.  Her şey istediği ölçüde gidiyordu, ta ki perilerin liderinin yaptığı lanete kadar... O an ne yapacağını şaşırmışken sevdiği kadının önüne atlamakta tereddüt etmemişti. Bedenine giren ağrı ise yaptığının tam bir aptallık olduğunu ona hatırlatmıştı. Neden peri kızının önüne atladığını biliyordu, bu konuda artık şüphesi yoktu. Ona deli gibi aşıktı. Ona söylemiyor olsa da aşıktı. Bu yüzden ondan bir bebek istiyordu, bu gerçekleştiğinde kalbini ona açabilmek için... Şimdi ise ne durumdaydı? Acılar içinde kıvranıyordu. Kendinden geçerken kendine bildiği en güzel küfürleri saydı. Karanlığın içinde olması muhtemel şeyleri düşündü. Acaba yaşayacak mıydı? Anya ona yardım eder miydi? Peri kızının tavırları biraz değişmiş olsa da sevildiğini düşünmüyordu. Bu da onu ölüme terk edebilir demek oluyordu.

Gözlerini yavaşça açtığında Anya'ı baş ucunda görmek kalbinin hızlı atmasına sebep oldu. Peri kızı ona yardım etmiş, evlerine getirmişti. Üstelik göğsündeki dayanılmaz acıyı da hissetmiyordu. Doğrulmaya çalışırken de acı hissetmediğin den   emin olduğunda peri kızının bileğini kavrayarak hafif bir manevra ile altına aldı. Dudaklarına son derece tutkulu bir öpücük verirken zar zor geri çekildi.

"Hayatımı sana borçluyum, güzelim... "

Onu tekrar öptüğünde aklına gelen şeyle bir büyü mırıldandı. Anya'nın henüz hala dümdüz olan karnının içinde bebeklerinin varlığını hissettiğinde kendini hızla geriye çekti. Yüzünde mutlulukla karışık şapşal bir ifade oluşurken Anya'nın gözlerine içine baktı. Saf aşkı bakışlarına yansıyordu.  

"Sana aşık oldum, Anya... Aslında bu yeni bir şey değil, seni uzun zamandır seviyorum... Sadece bunu kendime saklıyordum ama artık öğrenmeni istiyorum... Seni çok seviyorum..."
Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

Şok eden gerçek  Empty
MesajKonu: Geri: Şok eden gerçek    Şok eden gerçek  Icon_minitimeCuma Tem. 25 2014, 23:12

Tegan yaralandığında zaman durmuştu. O an için düşünebildiği tek şey yarasının ne kadar derin olduğu, çok fazla kan kaybedip kaybetmediğiydi. Periyi iyileştirebilecek en güçlü büyüleri aklından geçirirken onu eve götürmüştü. İşin garibi tüm o telaş dolu süre boyunca bir kez bile durup ölmesini izlemeyi düşünmemişti. Halbuki onu kurtarmaya bu kadar odaklı davranmasaydı o öldükten sonra özgür kalacağı gerçeğini görebilirdi.

Aslında kendisine dürüst olması gerekirse bunu içten içe bilse de perinin yaşamasını istediği için görmezden gelmeyi tercih etmişti. Ondan etkilendiğini kabul etmek zorunda kalırken tegan uyandığında derin bir nefes aldı. Gözlerini onun gözlerine dikerek '' Sonunda uyanabildin. Su perisi olduğum için şanslısın yoksa şuan büyük bir acıya katlanmak zorunda kalacaktın ''dedi. Kendisini onun altında bulduğunda duyduklarıyla gülümseyerek '' Aslında ödeştik diyelim. '' Dedi.

Dudaklarına kapanan dudaklarına karşılık verdiğinde içindeki endişenin yavaş yavaş dindiğini hissetti. Karmaşa ise sonunda dinmişti. Artık bazı şeyleri kabullenmek istemese de belirginleşmişti. Perinin kendisini geri çekip söyledikleriyle bir anlık donukluk yaşadı. Kendini toparlamayı başardığında '' Ben… Yani aslında beni etkiliyorsun bunu nasıl başardın bilmiyorum ama aklımı ve duygularımı karıştırıp senden hoşlanmamı sağladın… Yine de sana bağlanmak istemiyorum. ''dedi. Olan o kadar şeyden ve duyduklarından sonra her ikisi içinde dürüst olmak istemiş ve içinden geçenleri söylemişti.
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

Şok eden gerçek  Empty
MesajKonu: Geri: Şok eden gerçek    Şok eden gerçek  Icon_minitimeC.tesi Tem. 26 2014, 18:06

Kendinden geçerken aklına gelebilecek en güzel küfürleri etmiş olsa da gözlerini açtığında gördüğü güzellik tüm karamsarlığını yok etmişti. Anya onu kurtarmış, iyileştirmiş bununla da yetinmeyip başında beklemişti. Buda hoşlanmaya başladığını gösteriyordu. Onu altına aldığında teşekkürünü dile getirirken aldığı cevap ile gülümsedi.

"Sana göre ödeşmiş olabiliriz, güzelim. Ama ben kadınımı kurtarırken karşılık beklememiştim."

Doyamadığı dudaklara kapandıktan sonra aklına gelen şeyi yaptı. Sevdiği kadının karnını kontrol ederken bir bebeğin varlığını hissettiğin de şaşkına dönerek geri çekildi. O saniye de ipler elinde kaymış ve tüm bedenini kalbi ve duyguları kontrol eder olmuştu. Ona aşık olduğunu dile getirirken çekinmiyor değildi. Ama bebeklerinin varlığına güveniyordu. Kızın donukluğu ile harika yüzünü izlerken konuşmasını dinledi. Hoşlandığını duymak güzel olsa da bağlanmak istemiyor oluşu can sıkıcı bir durumdu. Onu duymazdan gelerek harika dudaklarına ateşli bir öpücük kondurdu. Hafifçe göbeğini severken geri çekildi.

"Dürüst olmana memnun olsam da, seni bırakamam Anya... Ben çoktan sana bağlandım. Seni seviyorum. Üstelik elimin altında büyüyen bebeğimiz de bizi birbirimize bağlıyor..."
Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

Şok eden gerçek  Empty
MesajKonu: Geri: Şok eden gerçek    Şok eden gerçek  Icon_minitimePtsi Tem. 28 2014, 00:19

Onun için endişelenirken ondan hoşlanmaya başladığını kendisine itiraf etmek zorunda kalmıştı. Lanet olsun ne kadar ondan nefret etmeye devam etmeye çalışırsa çalışsın bir türlü başaramamıştı. Her inatçı ve sinir bozan tavrında karşılaştığı sakin, anlayışlı ve kesinlikle insanın aklını başından alacak türde ateşli bu peri onu ister istemez etkilemeyi zamanla başarmıştı. Biraz daha onun yanında durursa ona bağlanacaktı biliyordu ve bundan korkuyordu da. Aklında ya zamanla ona aşık olursam sorusu dolanırken birine bağlanmak istemeyen benliğinin kontrolünde onunla konuşmuştu.

Aşk, duygusallık başkalarının başına gelebilecek en güzel şey olabilirdi kendisi ise bunu kesinlikle istemiyordu. Daha önce duyguların insanların ne denli dikkatini dağıtıp büyük felaketlere yol açtığını görmüştü. Bu yüzden aşık olmak istemiyordu ama özgürlüğünü çalan bu adam ondan hoşlanmasını sağladıysa zamanla kalbini çalmayı başarması da muhtemeldi.
Aklı karma karışık karamsar düşüncelerle boğuşurken dudaklarına kapanan dudaklarla kendine gelip öpücüğe karşılık verdi. Peri geri çekildiğinde tegan’ın gözlerine baktı. Göbeğini okşaması rahatsız ederken hafifçe kıpırdadı.

Duydukları ise şok etmişti. Kendini toparlamayı başardığında '' Ne?'' diye sordu. Nefes almayı dahi unutarak '' Tegan anlaşılan yere düşerken kafanı oldukça sert çarpmışsın çünkü ben hamile değilim. Yani bu mantıken imkansız… Ben korunuyorum'' dedi.
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

Şok eden gerçek  Empty
MesajKonu: Geri: Şok eden gerçek    Şok eden gerçek  Icon_minitimePtsi Tem. 28 2014, 13:00

Anya'nın hamileliği beklediği bir şey olmasına rağmen yinede şok olmasına neden oldu. Sonuçta düşünmek farklı, bunun gerçekleşmesi farklı şeylerdi. Baba olmanın fikri bile harikayken gerçekliği ile içinde bir mutluluk oluştu. Duyguların kontrolsüzlüğü ile onu adında ele geçirmişti. Anya'nın sözleri var olan mutluluğunun üzerine bir sis perdesi gibi düşse de ona olan aşkı yine onu öpmesine neden olmuştu. Bebeği varlığı ile birlikte artık birbirlerine ait olduklarını vurgularken bu kez şaşırma sırası peri kızındaydı. Onun yüzünde şaşkınlık ile bir eli hala yeni yeni oluşmaya başlayan bebeğin bulunduğu göbeğini okşuyordu. Bu okşama öylesine güzeldi ki... Tanıştıkları günden beri onun tenine her dokunduğunda bu onu baştan çıkarmak içindi. Arada sırada şefkat olsa da tutku her zaman ön plandaydı. Şimdi ise olan tek şey sevgiydi. Peri kızı şaşkınlığının içinde konuştuklarını o anki sevgi sarhoşluğu içinde biraz geç algıladı. Korunduğu kısma bir anlığına takıldığında böyle bir şeyi yapmış olduğunu alında biliyordu. Zaten bu büyüye engel olmasının tek nedenine buydu. Burnunu onun buruna sürterken nefesi dudaklarını yalıyordu.

"Kafamı ne kadar sert çarpmış olsam da senin sayende iyiyim, aşkım... Hamileliğin ise bir gerçek bende senin korunmanı engelleyen bir büyü yaptım. Yani hamilesin, bebeğimi annesi olacaksın ve sonsuza dek kadınım..."

Dudakları ise saniyeler sonunda içinde doyamadığı dudaklara kapandı.
Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

Şok eden gerçek  Empty
MesajKonu: Geri: Şok eden gerçek    Şok eden gerçek  Icon_minitimePtsi Tem. 28 2014, 23:53

Tegan’ın söylediği ilk cümle kanını dondurmaya yetmişti. Hamilelik düşüncesi birkaç saniyeliğine bile ürpermesini sağladı. Anne olmak ciddi bir şeydi. Büyük sorumlulukla birlikte farklı bir dünyaya adım atılıyordu ve anya kesinlikle o dünyaya ait değildi. Bunu biliyordu.

Karnı burnunda evde oturup savaştan uzak durmak düşüncesi bile içini sıkmaya yetmişti. Neyse ki önlemini aldığı için birkaç saniye içinde rahatlayıp durumu tegan’a aktarmış onun yanlış hayallere kapılmasına engel olmayı denemişti. Her ne kadar ondan hoşlanıyor olsa da hatta ilerde bağlansa da bebek isteyeceğini düşünmüyordu. Sözlerine rağmen perinin karnını okşamasıyla bundan hoşlanmadığını belli edercesine kıpırdadı. Onunla burun buruna geldiğinde nefesi kesildi. Duydukları ise şok olmasını sağlamıştı. Öncelikle konuşmaya çabalayarak ''Aş-Aşkım... '' kelimesini tekrarladı. Kendisine gelmeyi başardığında dehşetle ''Ben… Ben anne olamam. Buna hazır değilim. '' Dedi.

Dudaklarına kapanan dudaklara alışkanlık üzere bir süre sonra karşılık verse de bir büyüyle bedenini kontrol ettiğinde gördüğü gerçekle hızla onu iterek ''Tanrım. Gerçekten hamileyim. Peki şimdi ne yapacağız? '' diye sordu. Gözlerinde korkuyu, dehşeti ve heyecanı aynı anda görmek mümkünken teganı itip yataktan hızla kalktı. Bara doğru ilerlerken ''Sert bir içkiye ihtiyacım var. '' Dedi. Bara gidip kendisine bir içki doldurdu ve içmeye yeltendi.

Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

Şok eden gerçek  Empty
MesajKonu: Geri: Şok eden gerçek    Şok eden gerçek  Icon_minitimeSalı Tem. 29 2014, 20:04

Sevdiği kadınla bebeklerinin olmasını deli gibi istersen aslında bu konu ile ilgili hiç bir şey bilmediğini fark etti. Şimdiye dek tek yaptığı onu hamile bırakmaya çalışmaktı, fazlası yoktu. İşin sonunda ise başarısını görmüştü, Anya hamileydi. Peri kızının şaşkınlığı ve kabulsüzlüğü ile kurduğu cümleleri bir süre dinledikten sonra konuşmaya başladığında ona aşkım demişti. Bu o an için öyle doğru gelmişti ki... Anya'nın dudaklarından bu kelimenin çıkışı ise kesinlikle mükemmel hissettiriyordu. Yeni bir öpüşme girişimini elinden geldiğince uzun tutarken Anya'nın geri çekilmesi ile durdu. Gözlerindeki şaşkınlığın yanında gördüğü dehşet onu korkutmaya yetmişti. Kadını bu bebeği istemezse ne olacaktı?Konuşması ile hızlı bir şeyler düşündü. Aslında yapacakları şey belliydi. Kadınını hayatının sonuna kadar kendine ait kılacak ve doğacak çocuklarına birlikte bakacaklardı. Bunun yanında evlilikte olması muhtemel bir diğer şeydi. Düşüncelerine daldığı bir zamanda sevdiği kadının sesini duyduğunda kendine geldi. Bara giden kadınını gördüğünde yataktan hızla kalkıp elindeki içki şişesini kaparak onu kucağına aldı. Yatağa geldiklerinde yatağın kenarına oturup kucağına aldığı aşkına sarılırken saçlarına dokundu.

"Ne yaptığını sanıyorsun, hayatım... Artık içki yok bebeğimizi düşünmek zorundayız... Ayrıca bebeğimizle ilgili yapılacak en iyi şey senin bana ait olman ve bizim ona bakmaya kendimizi hazırlamamız... Seni çok seviyorum, Anya..."

Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

Şok eden gerçek  Empty
MesajKonu: Geri: Şok eden gerçek    Şok eden gerçek  Icon_minitimePerş. Tem. 31 2014, 23:00

Bebek. Anya’nın uzaktan sevmeye bayıldığı ama yapmayı hiç düşünmediği bir şeydi. Bir sürü hayalinin arasında Anne olmaya yer olmamıştı hiç şimdiyse aklının ucundan bile geçmeyen bir şeyin başına geldiğini öğrenmişti. Tegan’ın yaptığı büyüye içinden lanetler okurken boğazının kurumasıyla bara yönelmişti. Aklında bin bir düşünce gezerken bundan sonra ne yapacağını düşündü.

Hamile kalmayı istemediği için onun yaşamına son vermekle doğurmak arasında bir seçim yapmalıydı. İç çekti. Bunu gerçekten yapabilir miyim diye düşündü. Gerçekten masum ve korunmasız bir canlının hayatına son verebilecek kadar acımasız olabilir miydi? Tarafındaki iyi ve tarafsız insanları korumaya bu kadar uğraşırken kendi canından, kanından birini yok etmek. Düşüncesi bile onu boğarken bunu yapamayacağına karar verdi.

Kabullenmekte zorlandığı gerçekler bilincini dipsiz bir kuyunun içine doğru çekerken kendini tegan’ın kucağında bulmasıyla kendine geldi. Peri yatağa oturduğunda gözlerini onun gözlerine dikti. İçinde olan karmaşa bakışlarına da yansırken sözlerini dinledi. Başını onun omzuna yaslayarak ''En iyi şey bu mu emin değilim ama onun yaşamına son verebilecek kadar acımasız değilim. Daha önce birçok kişiyi öldürmüş olsam da bunu onun kadar küçük ve savunmasız bir şeye yapamam. ''  diyerek başını kaldırıp gözlerini onun gözlerine dikti. Derin bir nefes alarak ''Bu yüzden senin dediğin şeyi deneyeceğiz. Ne kadar becerebilirim belli değil fakat sana ait olacağım. Normal iki sevgili gibi olabiliriz belki.  Benim senden mükemmel baba bendense harika bir anne olacağı konusunda ciddi şüphelerim var yine de. ''  Dedi. Sonra onun yaptığı büyüyü hatırlayarak ''Aferin sana tegan. Bağlanmak ile sorumluluk almaktan korkup kaçan birini hamile bıraktın. ''  Dedi sinirle.
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

Şok eden gerçek  Empty
MesajKonu: Geri: Şok eden gerçek    Şok eden gerçek  Icon_minitimePerş. Tem. 31 2014, 23:52

Nasıl bir baba olacağını yeni yeni düşünüyordu. Bunu çok önceden düşünmesi gerektiği bir gerçekti, ama onun aklı bu yönde yeni çalışmaya başlamıştı. Uzun zamandır Anya ile bebeklerinin olmasını isterken böyle bir şeyi nasıl düşünmemişti? Bu sorumluluk oldukça büyüktü. Üstelik peri kızının istemeyecek olması da bir gerçekti. Onu kendine aşık etmek adına bebeklerini kullanmayı tutku dolu gecelerde planlamıştı. Şimdi ise iş kesinlikle ciddiydi. Peri kızının tavırları ise onu daha çok endişelendiriyordu. Üstelik hamile haliyle içki içmeye bile kalkışmıştı, bu da durumun kötü olduğunu kanıtlıyordu. Bu işi çözmenin ise en mantıklı yolunu ararken bulduğunu düşündü. Sevdiği kadınla sonsuza dek birlikte olmak istiyordu, doğacak çocuğu ile birlikte hatta doğacak başka çocukları ile de...

Şimdi ise yapması gereken kollarının arasında çocukla uğraşmalıydı. Hamile olan kadını... Aklındaki düşünceleri olduğu gibi kelimelere dökerken Anya'nın sözlerini dinledi. İlk cümlesi kanını dondurmuştu. Yapmamaya karar verse bile bir an için karnındaki bebeği öldürmeyi düşünmüştü. İkisinin bebeğini... Göz göze geldiklerinde bakışları endişesini yansıtırken yeni kelimeler onu rahatlatsa da hala sevgili olma kısmına belki diye yaklaşması kötüydü. Ona aşkım derken sevgisini hala kazanamamış olmak, bebeklerine rağmen kötü hissettiriyordu.

"Şey, ben..."

Ne açıklama yapacağını bilmeden başladığı şeyde yarım kaldığında Anya'nın son öfkeli sözlerini dinledi. Ne yapacağını bilemezken peri kızını yatağa uzatıp yatağın ucuna oturdu. Zor olsa da onunla temasını kesmişti.

"Ben özür dilerim, Anya... Belki bebeğimiz olursa beni sevebilirsin, sanmıştım... Tıpkı benim sana aşık olduğum gibi... Ama anlaşılan yanılmışım..."

Peri kızının üzerinde kendisi ile ilgili tüm büyüleri ve işaretleri ortadan kaldırdı. O, dünyada sahip olmak istediği şeyken anlaşılan bu asla gerçekleşmeyecekti.

"Sana yaptığım tüm büyüleri yok ettim, Ayna... Artık tamamen özgürsün... "

Yataktan kalkıp içki dolabına yöneldi, tamamen dağılmış haldeydi.
Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

Şok eden gerçek  Empty
MesajKonu: Geri: Şok eden gerçek    Şok eden gerçek  Icon_minitimeCuma Ağus. 01 2014, 00:43

Ona değil kendisine sinirliydi aslında. Tegan’a karşı hissettikleri yüzünden kendisineydi. O yaralandığında gerçek anlamda dehşete düştüğünü biliyordu. Periye senden hoşlanıyorum dese de bu sıradan bir hoşlantıdan çok daha fazlasıydı.
İyi bir anne olamamaktan, sorumluluklardan korktuğu için hırçın davransa da içten içe heyecanlıydı. Bu garip bir histi. Anlatamıyordu ama hem güzeldi hem de endişelendiriyordu. Hoşlandığını hatta sevmeye başladığını fark ettiği adama söylediklerinden sonra bebeklerinin nasıl olacağı ile ilgili düşüncelere dalmıştı. Bir eli farkında olmadan karnına giderken duyduğu sesle kendine gelip gözlerini bebeğinin babasına dikti. Duyduğu ilk sözlerle derin bir nefes aldı. Bu sefer fazla mı ileri gittim? Diye düşünürken sonraki duydukları ve yaptıklarıyla birkaç dakika dondu. Kendisini toparlamayı başardığında yataktan kalkıp onun yanına gitti.

Elini tutup kendisine bakmasını sağladığında tegan’ın elindeki içki şişesini alıp bir kenara koydu ve sessizce yanağını okşadı. Dokunuşlarında sevgi ve şefkat vardı. Dudaklarına tatlı ve hafif bir öpücük kondurup geri çekilerek
''Özür dilerim. Sana çok kötü davrandım ve tam anlamıyla dürüst olmadım. Aslında…   ''  diyip durdu. Gözlerini gözlerine dikerek ''Sana tamamıyla dürüst olacağım ama önce oturalım olur mu? Başım dönüyor.  ''  Diye yarı doğru yarı yalan bir cümleyle tegan’ı yatağa götürüp oturttu. Kendisi de onun kucağına yerleşip kollarını boynuna dolayarak ''Aslında hoşlanmaktan çok daha fazlası var. Seni sevmeye başladım. Nasıl başardın bilmiyorum ama başardın.   ''  dedi.

Yeniden küçük bir öpücük kondurup dudaklarına geri çekildi. Gözlerini gözlerinden  ayırmayarak ''Bugün orada senin için gerçekten endişelendim ve o an orada seni bırakıp özgürlüğüme kavuşmak aklımın ucundan bile geçmedi. Çünkü sana değer veriyor ve inkar etsem de… se- seviyordum.  ''  Dedi.

Periye sarılarak ''Dürüst olamayıp sana işkence ettiğim için üzgünüm. Ama bundan sonra elimden geldiğince senin istediğin şekilde uysal biri olmaya çalışacağım. Söz veriyorum aşkım.   '' dedi. Onun elini tutup göbeğine götürerek ''Yine de bebeğimizin yaptırabileceği mızmızlıkların olmayacağı konusunda garanti veremem  ''  diyerek gülümsedi. Evet sonunda başından beri inkar ettiği şeyi kabul edip söylemişti ona aşıktı.
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

Şok eden gerçek  Empty
MesajKonu: Geri: Şok eden gerçek    Şok eden gerçek  Icon_minitimeCuma Ağus. 01 2014, 17:06

O an da Anya ile temasını kesmek hayatında yaptığı en zor şeydi. Ama yapmıştı. Bunun yanında ona çok istediği özgürlüğünü de vermişti. Doğmamış bebekleri ile birlikte peri kızı hayatta en çok istediği şeydi. Ona delicesine aşık kalbini durduramamıştı. Peki sonuç ne olmuştu? Sevdiği kadının öfkeli kelimeleri ile daha doğmamış çocuğunu öldürme düşüncesini... Aksine karar verse de bunu düşünmesi bile yetmişti, kalbinin parçalanmasına. İşte o an ilk kez hayatından vazgeçmek istedi. Ölmek yok olmak... Onuz kalmaktansa hayatına son vermek istedi. Bir hiçliğe düşmüşcesine atığı adımlar  içki dolabının önünde son buldu. Şişeyi eline aldığında elindeki dokunuşla dondu. Beklemediği bu engelin ardından yanağındaki dokunuşlar donmuş halini hala düzeltmiş değildi öyle ki dudaklarına değen ateşli dudaklara bile karşılık vermemişti. Anya'nın sesi ile kendine geldiğinde onu dinlemeye başladı. Hayatında ilk kez bir kadın karşısında kendini aciz hissetti. İlk cümlesinin sonrasında ise içine bir endişe düştü. Baş dönmesi iyi bir şey olamazdı. Peri kızının isteğine uyup yatağa oturdu.

"İyi misin? Ben..."

Konuşması kucağına oturan kızla kesilmişti. Duydukları ise şok geçirmesine neden oldu. Anya onu seviyordu... O an için konuşma ve hareket kabiliyetinin olmasını isterdi. Resmen donmuş bir şekilde peri kızına bakıyordu. Elinin altında henüz minnacık olan bebeği hissettiğinde normale döndü. Peri kızına sıkıca sarılıp onu yatakta altına aldı.

"Uysal olup olmaman önemli değil, Anya... Ben seni istiyorum, kadınım olmanı... Seni öyle çok seviyorum ki..."

Dudaklarına kapandığı peri kızını delice öperken bir kaç dakika önce olanları anımsadı. Hayatından vazgeçmişken hayat bulmuştu. Elleri onu soymaya başladığında kendini tutamadan tutkunun onu ele geçirmesine izin verdi. Delice bir tutkuyla sahip olduğu kadını ile yanı anda mükemmel ana ulaştı. Peri kızını kolları arasına aldığında,  bir eli karnını okşuyordu.

"Aşkım, beni öyle mutlu ettin ki..."

Mırıldanmanın ardından hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu bir uykuya daldı.

Şok eden gerçek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayal Mi Gerçek Mi?