Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Mm-3_zps38d4803f
Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Suçlulukla Doğan Sinsi Plan

2 posters
YazarMesaj
Scarlett Demon
Sihirbaz
Sihirbaz
Scarlett Demon

Lakap : Katil, kan emici, dengesiz, psikopat

Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Empty
MesajKonu: Suçlulukla Doğan Sinsi Plan   Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Icon_minitimeSalı Nis. 09 2013, 13:24

Başına gelen onca şeyden sonra akademi de olmak garip geliyordu. Belki de hiç gelmemesi onun için daha iyi olurdu. Jared onlara sonuçta eğitim verecekti. O halde neden buraya geri dönmek zorundaydı. İnsanların arasına karışmak istemiyordu. Derste, Dante'yi gördüğü ilk anda nefesi kesilmişti. Sırf onunla görüşmemek için ders bitimi acele ederek kendini kızlar tuvaletine kapatmıştı. Periyle aralarında olan şeylerden sonra onu aldatmış gibi hissediyordu. Aslında gibisi fazlaydı onu aldatmıştı. Perinin onu öpmesine başta izin vermese de sonra onu öpmüştü. Tabi tek kötü olan şey bu değildi. Perinin üzerinde yarı çıplak bir şekilde onu baştan çıkartmıştı. Üstelik gücünü kullanarak... Aklından neler geçiyordu ki o an... Bedeninin ne istediği ortadaydı, perinin ona sahip olmasını istemişti. Sonraki konuşmalarında kendine gelmiş olsa bile bedeni onu istemekten vazgeçmemişti. Eğer Jared o an yardım etmek yerine onu altına alsa karşı koyabilir miydi? Bu lanet soruya kalbi Dante'e ait olsa bile hayır cevabını veremiyordu. Aslında evette diyemiyordu. Soru havada asılı kalmış bir bela gibi onu takip ediyordu. Tuvalette aynanın karşısına geçerek kendine baktı bir süre. Düşünceler yüzünden ağlamaya başlamıştı. Bunu ise yeni fark ediyordu. Musluğu açarak yüzüne bir kaç kez su çarptı. Başına ağrı girmişti ve aynı şekilde kalbi acıyordu. Bir sonraki derse nasıl gideceğinden bir haberdi. Belki de en iyisi hiç gitmemekti. Burada ders bitene kadar bekleyebilirdi. Zaten sonra Leon kuzeni ile kendisini alacaktı. Ama kuzeni, onun yokluğunu mutlaka fark ederdi ve elbette Date de. Kızlar tuvaletine saklanmak Dante de işe yarasa da Elise de kesinlikle işe yaramazdı. Aklını kaçırmak üzereydi. Nefesi birden kesildiğinde bedenini saran korkunç ağrı nedeniyle bir anda çığlık attı, çok geçmeden de her şey karardı.

-

Sonunda bitmişti. Daha ne kadar dayanabileceğini merak ediyordu doğrusu... Her şey bir yana sonunda gün yüzüne çıktığı için mutlu olmuştu. Öncelikle gözlerindeki yaşları sildi. Gözlerinin altındaki morluklar ve kızarıklık ise ufak bir güç denemesi ile normale döndü. Saçlarını düzelttikten sonra kıyafetin etek boyuyla biraz oynadı. Etek onun için fazla uzundu. Zaten mini olan elbise onun ellerinde süper miniye dönüşmüştü. Bir sonraki derse gitmek için tuvaletten ayrılırken sadece tek bir hedefi vardı, Dante... Dersin bitimine yakın bir kağıda kısa bir not yazmaya başladı. "Aşkım seninle konuşmamız gereken şeyler var, ilk karşılaştığımız yerde seni bekleyeceğim". Kağıdı güzelce katladıktan sonra sınıftaki çoğu erkeğin bakışları üzerinde bir şekilde Dante'e yanaştı ve yanağına tatlı kısa bir öpücük kondurduktan sonra eline kağıdı verip gözden kayboldu.

Astronomi kulesi iki genç aşık için özel bir yerdi. Burası hem ilk karşılaştıkları hemde ilk kez öpüştükleri yerdi. Ne var ki onlar için özel olan bu yer, bugün bir kabusa ev sahipliği yapacaktı.
Dante Drake
Sihirbaz
Sihirbaz
Dante Drake

MesajKonu: Geri: Suçlulukla Doğan Sinsi Plan   Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Icon_minitimeC.tesi Nis. 13 2013, 22:21

Dalgın bir şekilde bir sonraki derse girerken kafasının içinde bin bir düşünce vardı. Sevgilisini uzun zamandır doğru düzgün göremiyordu. Onu delicesine özlemişti buna rağmen scarlett’ın sürekli ondan kaçıyor olmasına bir anlam veremiyordu. Okulda ders aralarında resmen saklambaç oynuyorlardı. Neler olduğunu anlamıyordu. İlişkilerinde hiçbir problem yokken aralarındaki bu garip kovalamacanın nedenini çözemiyordu. Bu durum onu sinir etmeye başlamıştı. Onlar sevgiliydi. Tüm problemlerini konuşarak çözmeliydiler birbirinden kaçarak değil. Sevgilisinin aralarına ördüğü duvarlar her geçen gün onu daha da rahatsız ediyordu. Sınıfa girdiğinde boş sıralardan birine geçti. Çok geçmeden scarlett da gelmişti.

Gördüğü şeyle sinirleri tepesine çıkmıştı. Kız resmen aceleyle evden çıkarken altına bir şeyler giymeyi unutmuştu. Sadece mahrem yerlerini kapatan bez parçasıyla okula gelmesinin başka bir açıklaması yoktu. Elindeki kalemi öfkeyle kırarken onunla bu konuyu ders bitiminde konuşmayı aklına not etti. Ona bakan erkeklerin hepsinin gözlerini itinayla oyduktan sonra onları zevkle gebertebilirdi şuan. Ders bitene kadar dersi dinlemek bir yana bir kere bile profesöre bakmamıştı. Öfkeli gözlerini sevdiği kadından bir saniye ayırmamış arada sınıftaki erkeklere öldürücü bakışlar atarken sonradan döveceklerini aklına kayıt etmişti. Ders bitiminde yerinden hışımla kalkarken scarlett’ın yanına gelip yanağına sulu bir öpücük bırakmasıyla şaşkınlıkla sevgilisine bakarken eline tutuşturulan kağıdı fark etmesi zaman aldı.

Kağıdı okuduktan sonra katlayıp cebine koydu ve koşar adım astronomi kulesine gitti. Sinirine dokunan beyinsizleri daha sonra dövebilirdi öncelik ondan sonunda kaçmayı bırakan sevgilisinindi. Dante’ye açıklaması gereken çok fazla şey vardı. Astronomi kulesine girdiğinde rahatsız edilmemek için kapıyı gücüyle kilitledikten sonra öfkeli gözlerini sevgilisine dikerek ''Seni dinliyorum hayatım. Benden sürekli kaçma nedenine geçmeden önce çok merak ettiğim bir şeyi sormama izin ver lütfen…'' dedi soğuk ve sakin ses tonuyla. Scarlett meraklı bakışlarını ona diktiğinde ''Hangi lanet olası nedenle evden çıkarken altına bir şey giymedin? O sadece mahrem yerlerini örten bez parçasının bir açıklaması olsa iyi olur'' diye bağırdı öfkeyle.
Scarlett Demon
Sihirbaz
Sihirbaz
Scarlett Demon

MesajKonu: Geri: Suçlulukla Doğan Sinsi Plan   Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Icon_minitimePaz Nis. 14 2013, 20:58

Sonunda tamamen tüm bedeni ele geçirdiğin de yaptığı ilk iş ikizi yüzünden çirkin görünen yüzünü düzeltmek olmuştu. Hemen ardından ise üzerinde bulunan kıyafeti olabildiğince baştan çıkarıcı bir hale soktu. Elbisenin üst kısmını biraz aşağı çekerek göğüs dekoltesini oluşturmuş, eteği ise kıvırıp oldukça kısaltmıştı. Yeterince seksi olup olmadığını öğrenmenin tek bir yolu vardı. Oda bu kızlar tuvaletinden ayrılıp öğrencilerin arasına karışmak... Erkeklerin ona bakışlarından şu an nasıl göründüğünü anlayacaktı. Koridorda sınıfa doğru ilerlerken karşısına çıkan neredeyse bütün erkeklerden ona bir çeşit yiyecek muamelesi yaparak bakmaya başlamıştı. Bu durum ona haz verirken sınıfa girdi. Sınıfta da durum pek farklı olmamıştı. Dante’e bir süre baktıktan sonra yerine oturdu. Ders boyunca erkeklerin çoğu dersten çok kendisi ile ilgilenmişti. Onun ise ilgilendiği tek bir kişi vardı, Dante. Hazırladığı kağıdı ona götürürken yanağına hoş bir öpücük bırakmayı ihmal etmemişti. İşi bittiğinde hafif kırıtarak sınıftan ayrıldığında neredeyse bir kaç kişi peşine takılıyordu. Astronomi kulesine doğru ilerlerken yolunu bir zavallı kesmeye çalışmıştı.

“Çok seksisin güzelim ve dersler çok sıkıcı bir şeyler yapmaya ne dersin.”

“Üzgünüm ama zaten bir randevum var o yüzden kaybol”

Konuşması çocuğa yetmemiş olacaktı ki çocuk onun koluna dokunmuş neredeyse onu zorla istediği yere götürecek gibi bir davranışa girişmişti. Zor kullanmak öyle mi? Bir erkeğin zor kullanarak bir şey yaptırabileceği en son kişiydi kendisi. Aurası devreye girdiğinde çocuğun koluna dokunan eli ani bir şekilde içten çürümeye başladığında çocuğun çığlığı yüzünde sinsi bir gülümse oluşturdu. Çocuk çığlıklar atarak kaçmadan önce aldığı enerjiyi ona geri verse de acıyı yok etmemişti. Yok kere acı çeken zavallı gittiğinde kuleye gidip Dante’i beklemeye başladı. Bekleyişi çok uzun sürmeden Dante gelmişti. Bakışlarındaki öfkeyi gördüğünde bunun nedeninin ne olduğunu o an anlamıştı. Kıskançlık, ona bakan onca erkeği görmek Dante’i deli etmişti. Sorduğu sorulardan sonra ona yaklaşarak elini tutarak yanına yürümesini sağladı. Scarlett’ın ağlama krizine girdiği noktada durarak yere çöktü ve Dante’nin de yanına oturmasını sağladı. Oturduğunda elbise daha fazla yerini gözler önüne sererken bir eli Dante’nin yanağını okşamaya başladı.

“Ben seni çok özledim Dante. Ayrıca bana kızma. Bu kıyafetin tek nedeni seni baştan çıkarmak.”

Konuşması bittiğinde Dante’i kendine çekerek öpmeye başladı. Elleri erkeğin bedeninde baştan çıkarıcı bir şekilde gezinirken kendini geriye çekti.

“Seni ilk kez burada öpmüştüm ve seni tekrar, tekrar öpmek istiyorum”

Konuşmasının bitiminde yeniden onu öpmeye başladı. Tıpkı söylediği gibi... Şimdiye kadar Dante fark etmemiş olabilirdi. Ama çok sevdiği Scarlett, artık burada değildi.
Dante Drake
Sihirbaz
Sihirbaz
Dante Drake

MesajKonu: Geri: Suçlulukla Doğan Sinsi Plan   Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Icon_minitimeSalı Nis. 16 2013, 20:55

Scarlett’ın bu konuda daha önce konuşup anlaşmış olmalarına rağmen giydiği bez parçası zaten gergin olan sinirlerinin iyice gerilmesini sağlamıştı. Astronomi kulesine girdiğinde aklında dövülecek bir çok kişinin ismi, planladığı komplolarla beraber burnundan soluyordu. İçeriye girdiğinde ilk işi kapıyı kilitlemek olmuştu. Kendisinden sürekli kaçmasıyla birlikte davranışlarındaki gariplikleri bir kenara bırakıp onu katil olmanın eşiğine getiren kıyafetlerden başladı konuya doğru konuşmaları gereken bir sürü konu vardı ama şuan en önemlisi buydu. Elini öfkeden yumruk yapmıştı. O kadar çok sıkıyordu ki kemikleri sızlamaya başlamıştı fakat önemsemeyerek sorularının cevabına odaklandı. Okulu erkeklerin başını yıkabilecek kadar sinirliydi. Hiddetle sorduğu soruya bir cevap beklerken sevgilisinin yanına gelip elini tutmasıyla içindeki öfkenin giderek azaldığını hissetti.

Bunun böyle olmaması gerekiyordu. Gözlerini içinde kaybolduğu gözlerden ayırmayarak onun çekiştirmesiyle onunla birlikte yürümeye başladı. Bir süre sonra durmuşlardı. Scarlett’ın yere oturmasıyla oda sevgilisinin yanına oturdu. Aklına bir an ilk karşılaştıkları zaman geldi. O zamanlar şimdiki durumdan çok farklı olsa da şu an oturdukları yerde öpüştüklerini hatırladı. Yanağında aşık olduğu kadının dokunuşunu hissetmesiyle birlikte düşüncelerinden sıyrılıp onun söylediklerine odaklandı. Duydukları içindeki öfkenin daha fazla yok olmasını sağlarken dudaklarında hissettiği dudaklarla onu belinden tutup kendine çekerek tutkuyla öpmeye başladı.

Onu uzun süre öptükten sonra geri çekilip ''Beni baştan çıkarmak için böyle giyinmeye ihtiyacın yok normalde de fazlasıyla beni tahrik ediyorsun'' diyerek onu tekrar öpmeye başladı bu sefer elleri özlediği bedende yavaşça geziniyordu. Merak ettiği ve sormak istediği o kadar şey varken özlemi daha ağır basıyordu. Dili karşısındaki scarlett’ın ağzının derinliklerini keşfederken onun kendini bir anda geri çekilerek söyledikleriyle derin bir nefes aldı. Bir eli şefkatle sevgilisinin yanağını okşarken ''Seni çok özledim sevgilim'' diye ekledi ve yeniden dudaklarına kapandı. Nefessiz kalana kadar onu büyük bir tutku ve şehvetle öptükten sonra ikisinin de soluklanması için geri çekildi ama sevdiği kadından uzaklaşmamıştı. Eli hala onun belinde diğeri yanağında onun gözlerine bakarken nefesi biraz düzene girince düşünceli ve otoriter bir sesle ''Benden neden kaçıyordun scarlett?'' diye sordu.
Scarlett Demon
Sihirbaz
Sihirbaz
Scarlett Demon

MesajKonu: Geri: Suçlulukla Doğan Sinsi Plan   Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Icon_minitimeÇarş. Nis. 17 2013, 23:46

Çocuğu ilk öpücüğü ile birlikte kendine neredeyse esir etmişti. Aslında neden esiri olmayacaktı ki sonuçta şu an dudaklarının tadı harika olan bu yaratık Scarlett'ın sevgilisiydi. Elleri erkeğin bedeninde yavaşça gezmeye başladığında Dante, onu kendine çekerek kolları arasına almıştı. Öpüşmeleri nefesini kesiyor ve her bir dokunuş erkeği olduğu kadar kendisini de baştan çıkartıyordu. Uzun öpüşme sonrası nefes nefese bir halde kurduğu cümleye şehvetle gülümsedi sadece... Bu sözleri bir yerden hatırlıyordu. İkizinin onun için giyindiği yıl başı gecesinden ve onunla yeninden öpüşmeye başladıklarında tutkulu öpüşmeyi sürdürdü. Scarlett, kimliğine düşündüğünün aksine oldukça kolay adapte olmuştu. Sonuçta bu tatlı yaratığın içinde yatan şeytanı bilen kimse yoktu. Özlem dolu kelimelerin ardından neredeyse gerçekten sevgili olduklarına inanmaya başlayacaktı. Ama aslında olan bu değildi. Onu sevdiğini bile sanmıyordu. Sadece tadı hoşuna gidiyordu. soluksuz öpüşmeleri tamamlandığında nefesi kesilmiş bir şekilde çocuğa bakmaya başladı. Ellerini hala bedeninde hissetmek hoşuna gidiyordu. Sonunda otoriter ses tonunu kullanarak sorusunu sorduğunda sıkkın bir surat ifadesi takındı, yüzüne. Sonra Dante'nin ellerini bedeninden uzaklaştırıp ona bakmaya başladı. Baktığı tek şey gözleriydi.

"Sana her şeyi anlatacağım sadece birazcık sabır..."

Bir süre daha ona bakmayı sürdürdüğünde göğsünden yavaşça geriye doğru itip onu yere uzattı. Erkekliğinin üstüne oturduğunda üzerinde zaten şu an pek bir yerini kapatmayı beceremeyen kıyafetinden kurtulup sadece iç çamaşırları ile kalakalmıştı. Kalçasını hafif hareketlerle erkeğe sürterken, parmakları da sert göğsünde gezinmeye başladı. Gömleğini pantolondan kurtarıp tek tek yavaşça düğmelerle oyalandı. Düğmelerle işi bittiğinde gömleği açtı. Erkeğin nefesini kestiğini biliyordu, bunu bile bile baştan çıkarıcı hareketi sürdürürken sonunda çıplak kalan göğsüne eğildi. İlk önce nefesini çıplak teninde gezdirdi. Ardından dudakları tenine değerken öpücükleri yavaş yavaş yukarı doğru çıktı. Dudakları, onun dudakları ile buluştuğunda Dante'nin bileklerini kavradı. Söyleyeceği sözlerden sonra kaçmasını istemediği için hareket etmesine engel olacak kadar yaşam enerjisi emdi. Dudakları hala dudaklarında olduğu için yaşam enerjisi ciğerlerine doluyordu. Erkeğin halsizliğini hissettiğinde enerji emilimini kesti. Daha fazlası bitkin düşmesini sağlardı ve o baygın bir oyuncak istemiyordu. Üstünde doğrularak kalçalarını oynatmayı sürdürürken konuşmaya başladı.

"Ben yalnızca birazcık eğlenmek istemiştim Dante ama senin tatlı, masum sevgilinin küçük kalbi bu eğlenceyi kaldıramadı. Benim eğlencemi böldüğü yetmezmiş gibi neredeyse senden de uzak kalmama neden olacaktı".

Çocuğun üzerine uzanıp yeniden dudaklarını öpmeye başladığında, öpücükleri boynuna oradan kulağına kaydı.

"Benim nasıl eğlendiğimi tahmin edersin. Tam böyle senin gibi bir oyuncak bulmuştum, Dante. Onu baştan çıkarıp bana sahip olması için gereken kıvama getirmiştim. Biliyordum sadece bir iki saniye sonra bana sahip olacağını biliyordum. Ama senin sevgilin ne yaptı, eğlenmemi bozdu."
Dante Drake
Sihirbaz
Sihirbaz
Dante Drake

MesajKonu: Geri: Suçlulukla Doğan Sinsi Plan   Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Icon_minitimePerş. Nis. 18 2013, 18:40

Dante dudaklarında sevdiği kadının dudaklarını hissetmesiyle dünyayı unutmuştu. O an için sadece scarlett vardı. Uzun süren kovalamacanın ardından bildiği en önemli şey onu çok özlediğiydi. Özlediği dudakları öpüyor olmanın verdiği huzur ve mutlulukla kendinden geçmişti. Elleri her santimini ezbere bildiği vücudunda keşif yaparken öpücükleri daha da derinleşmişti. Şehvet ve tutku dolu nefes kesen öpüşmenin ardından kendini geri çekip merak ettiği asıl konuya giriş yaptı. Aralarındaki problemin ne olduğunu bilmek istiyordu. Sevgilisinin garip davranışları onu yormaya başlamıştı. İlişkileri normal olmasa da sorunların en aza inmesini istiyordu. Karşı taraftan gelecek cevabı büyük bir merakla beklerken sevdiği kadının değişen yüz ifadesini dikkatle inceledi. Ellerinin arasından kurtulmasına ses çıkarmamıştı. Anlaşılan konuşacakları konu baya ciddiydi. Duyduklarıyla gerilen sinirleriyle beraber alaycı bir kahkaha atmamak için kendini zor tuttu. Sabretmesini istiyordu öylemi? Hangi hakla? Yeterince sabretmemiş miydi zaten? Onunla daha birkaç dakika öncesine kadar okulda köşe kapmaca oynadıklarını unutmuş değildi.

Scarlett’ın onu geri itmesiyle yavaşça yere uzandığında sıkıntılı bir şekilde nefesini dışarı verdi. Aklı fazlasıyla karışıktı. Sevgilisinin erkekliğinin üzerine oturmasıyla yapmaları gereken konuşmalarının uzun bir süreliğine erteleneceğini anlamıştı. Sevdiği kadının üzerinde sadece iç çamaşırlarıyla kalmasıyla zor toparladığı dikkati anında dağılmıştı. Gömleğinin düğmelerini çözmesini yüzünde çapkın bir sırıtışla izlerken onun kalçalarını oynatmaya başlamasıyla inlemesine engel olamadı. Dokunuşları bedeninin alev almasını sağlamıştı. Tenine değen nefes içindeki tutkunun ortaya çıkmasını sağlarken öpücükler inlemesine neden oluyor elleri de onun vücudunda geziyordu. Uyanan erkekliği onun içine girmek için onu zorluyordu. Dudakları onu dudaklarıyla buluştuğunda belinden tutup onu kendine daha çok bastırdı. Bileklerinden tutulup yere sabitlenmesinin ardından birkaç dakika sonra tüm vücuduna nedensiz bir halsizlik hakim olmuştu. Dudakları scarlett’ın dudaklarından ayrıldığında arzu ve şehvetten boğuklaşan sesiyle bir inleme firar etti ağzından. Sevgilisinin konuşmaya başladığını fark etmesi ve ona odaklanması zor olmuştu. Karşısındaki kişinin onun aşık olduğu kişi değil de stacy olduğunu anlaması zaman aldı. Duyduğu şeylerle şaşkınlıktan gözleri büyürken içini tarifi imkansız bir öfke ile öldürme isteği sarmıştı. Eğlence?

Stacy karakterinin eğlence anlayışını biliyordu daha önce kendisiyle yaptıklarını hala hatırlıyordu. İçinden bu duruma lanetler ederken dudaklarında tekrar o tatlı dudakları hissettiğinde hareket etmeyi denedi ama başaramamıştı. Bu onu daha çok sinirlendirdi. Stacy’nin yeniden konuşmaya başlamasıyla sıktığı dişlerinin arasından ''Kahretsin tahmin etmek istemiyorum '' dedi sinirle. Öpücüklerin vücudunda yarattığı etkileri göz ardı etmeyi deniyordu. Stacy’nin söylediği her şey onu daha da çileden çıkartıyordu. Sevgilisinin başka bir erkeği öptüğünü hatta onu baştan çıkarıp onunla bu derece yakın olduğunu düşündükçe delirecek gibi oluyordu. Öfkeden yumruğunu sıkarken duyduğu son cümlelerle derin bir nefes aldı. Sevdiği kadın ondan başka kimseyle olmamıştı en azından bunu bilmek onu rahatlatsa da öfkesinden bir şey kaybetmemişti. Gözlerini onun gözlerine dikerek öfkeyle ''Lanet olsun stacy… Senin gerçekten sevgilim scarlett’ın diğer kişiliği değil de ölen kardeşinin ruhu olduğunu var sayarak konuşuyorum Bunu kardeşine nasıl yapıyorsun? Onun hayatını mahvediyorsun ve benim nefretimi kazanmayı başardın '' dedi.
Scarlett Demon
Sihirbaz
Sihirbaz
Scarlett Demon

MesajKonu: Geri: Suçlulukla Doğan Sinsi Plan   Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Icon_minitimeCuma Nis. 19 2013, 16:50

Kalçalarının her hareketi Dante'nin dudaklarından bir iniltinin firar etmesini sağlıyordu. Sesi duyduğu en güzel melodi gibiydi. Ama onun sesini, tadını bu denli sevmesinin ikizi ile arasında olan aşktan kaynaklandığı düşüncesi yanlış mı olurdu, bilemiyordu. O erkeği, dokunuşları öpücükleri ile çılgına çevirirken gücünü kullanıp onun hareketini kısmen de olsa engelledi. Tam olarak hareket edemiyor sayılmazdı aslında. Yinede ayaklarını üzerinde durmayı başarabileceğini sanmıyordu. Üstelik onu üzerinden de kesinlikle atamazdı. Kalçalarını hareket ettirirken hissettiği sertliğin bir süre keyfini çıkardı. Şu an deli gibi onu içinde istiyor olsa da ona anlatması gereken şeyler vardı. İlk açıklama sonrası erkeğin ortaya çıkan ani öfkesini hissetmişti. Ama dudaklarını öpme isteğine karşı gelemediği için onu öptükten sonra açıklamasına devam etti. Sinirle söylediği kelimelerle ses tonu daha da hoşuna gitmişti. Şu an öfkeli haliyle delice altındaki bu erkeğe sahip olmak istiyordu. Onun üzerine tam olarak uzanıp gözlerinin içine bakarken umarsızca kalçalarını oynatıyordu. Sözlerini duyduğunda şehvetli bir kahkaha attı. Eli aşağı inip erkekliğinin üzerinde çıldırtacak yavaşlıkta hareket ederken konuşmaya başladı.

"Demek benden nefret ediyorsun, şu an hissettiğim bu sertlik beni arzuladığını gösteriyor".

Konuşmalarından sonra onun dudaklarını öpmeye başladı yeniden. İkizini hala hissetmiyor olmak hoşuna gitmişti. Altında başka bir erkek olsa büyük ihtimalle çırpınarak kendine gelmeyi denerdi. Ama dokunduğu bu ten sevdiği erkeğe aitti. Büyük ihtimalle bu yüzden onun kollarında olduğunu düşünerek kendini tamamen bırakmış olmalıydı ki bu durum onun işine geliyordu. Tutkulu bir şekilde onun dudaklarını sömürürken erkeğin karşılık vermemesinin tek nedeni inatçı kişiliği yüzündendi. İnatçılık, şimdi neden hala sevgili olduklarını anlayabiliyordu. Onun üzerinde doğrulup gözlerine bakmaya başladı.

"Peki, sen kazandın demek beni istemiyorsun. Öyleyse sana bir seçenek sunuyorum. Ya şu an beni tatmin edersin ya da ben buradan çıkar çıkmaz karşıma çıkan ilk erkeği altıma alırım. Daha sen gelmeden önce bir çocuk beni götürmeye oldukça meraklıydı. Seni beklediğim için kabul etmedim, ama madem yoksun. Bu teklifi düşünsem iyi olacak".

Kollarını yukarı kaldırıp bedenini esnetti bir süre... Sonrasında içinde bulunan tüm enerjiyi erkeğe geri vererek üzerinden kalktı. Elbiseyi eline geçirip üzerine geçirdi. Oldukça seksi görünüyordu, bu halde bir erkeğin ona hayır demeyeceğini çok iyi biliyordu.
Dante Drake
Sihirbaz
Sihirbaz
Dante Drake

MesajKonu: Geri: Suçlulukla Doğan Sinsi Plan   Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Icon_minitimeCuma Nis. 19 2013, 23:04

Duydukları öfkeden delirmesine neden olmuştu eğer yapabilseydi şuan bir şeyleri kırıp dökerdi ama bırak bir şeyleri kırıp dökmeyi yerinden kalkacak kadar bile kendini iyi hissetmiyordu. Her hareketi o kadar yorucu geliyordu ki kıpırdamak bile istemiyordu genç adam. O tatlı dudakları başka birinin öpmüş olduğu gerçeği içinde daha önce hiç hissetmediği bir his olan öldürme isteğini ortaya çıkarırken scarlett’ın başka bir erkekle bu şekilde olduğu görüntüler beyninde dönüyor onu daha da çıldırtıyordu. Şuan katil olmak için gerekli her şey mevcuttu. Akıl almaz bir öfke,bastırılması imkansız öldürme isteği, ölümcül bir güç de dahil olmak üzere her şeye sahipti. Sinirle söylediği kelimelerin ardından erkekliğinde hissettiği dokunuşlarla inlememek için dudaklarını kanatacak kadar ısırdı. Sinirle '' Seni arzuladığım gerçeği nefret etmediğimi göstermez'' dedi.

Dudaklarında hissettiği dudaklarla gözlerini kapayıp onun başka bir erkeği öptüğü gerçeğine odaklandı. Böylelikle zor olsa da karşılık vermeden durabilirdi. Dudakları dudaklarından ayrıldığında gözlerini araladı. Bir kez daha aynı direnç kırma eğilimini başarıyla atlatabileceğinden şüpheliydi. Stacy’nin söyledikleriyle birkaç dakika onu izledikten sonra öfkeyle yerinde doğruldu. Başka biriyle olacaktı öyle mi? Kendi sevgilisi onu aldatacaktı ve bunu ona gayet rahat bir şekilde söylüyordu. Sinirle ayağa kalkıp onu kolundan tutuğu gibi duvara yapıştırıp bedenini onun bedenine yaslayarak hareket kabiliyetini engellerken ellerini kızın iki yanına koyarak ona kaçacak yer bırakmamıştı. Burnundan soluyarak '' Bana bak sen benim sevgilimsin tamam mı? İster stacy ol ister scarlett bir şeyi kafana soksan iyi edersin sen bana aitsin bu beden ve o tatlı dudaklar benim.'' Diyerek dudaklarına sertçe kapandı. Ondan nefret ettiğinin bir yalandan ibaret olduğu gün gibi ortadaydı. Kızgınlıkla söylenmiş kelimelerden ibaretti onlar. Scarlett ya da stacy artık hangi ruh hali içindeyse onun sevgilisiydi ve bu ihanet girişimi onu çileden çıkartsa da ondan nefret etmiyordu.

Sadece kalbi kırılmıştı. Diğer yandan onun stacy halini sevmediğini de biliyordu. Ondan nefret etmiyordu ama bu şekilde davranırken onu sevmiyordu da ya da o öyle sanıyordu. Elleri sertçe sevgilisinin vücudunda dolaşırken üzerindeki kıyafetlerden de bir çırpıda kurtulmuştu. Onu bileğinden kavrayıp hızlı bir hareketle ve hiçte nazik olmayan bir şekilde yere yatırıp üzerine çıktı. Dudakları boynuna kaydığında küçük baştan çıkarıcı ısırıklar bırakırken iç çamaşırlarından da kurtulmuştu. Öpücükleri göğüslerine kaydığında bir tanesini ağzına alıp emerken diğerini de sertçe okşuyor arada hafif canını acıtacak derecede ısırıyordu. Bir eli daha aşağılara inip kadınlığını okşarken dokunuşları nezaketten yoksundu. Üzerindekilerden de hızla kurtulup hızlı bir şekilde içine yerleşti. Gidip gelişleri hızlı ve sertti. Onun derinliklerinde kendini kaybederken geçen her saniye doruğa yaklaşıyordu. Sonunda scarlett rahatladığında oda kendini son bir itişle serbest bırakıp sevgilisinin üzerine yığıldı. Bir süre sonraysa yana kayıp onu kollarına aldı. Saçlarına küçük bir öpücük kondururken '' Çok tatlısın ve ben seni seviyorum.'' Dedi gözleri yorgunlukla kapanırken…
Scarlett Demon
Sihirbaz
Sihirbaz
Scarlett Demon

MesajKonu: Geri: Suçlulukla Doğan Sinsi Plan   Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Icon_minitimeC.tesi Nis. 20 2013, 16:27

Dante'nin ona karşılık vermemesi sinirlerini bozmuştu. Tadı güzel olabilirdi, ama ona yalvaracak hali yoktu. Bu halde istediği her erkeği baştan çıkarabilirdi. Üstelik akademide ona yiyecek gibi bakan bir çok kişi vardı. elbet bir tanesi ona istediğini verirdi. Kapıya doğru ilerlerken arkasındaki hareketliliği fark etti. Onun çekip gideceğini düşünmüştü ama birden bileklerinde hissettiği güçle kendini duvara yapışmış vaziyette buldu. Dante'nin arzu dolu bakışlarını fark etmişti, elbette tek görülen bu değildi. Öfkesi de oldukça net bir şekilde belli oluyordu. Zor kullanarak onu duvara sabitlemesine neredeyse gülecekti. Aurası tekrar işe koyulduğu anda sanki onu bu şekilde tutmaya devam edebilirdi. Duydukları karşısında onun gözlerinin içine baktı.

"Sen benim değil, Scarlett'ın sevgilisisin... "

Konuşmaya devam etmesi dudaklarına değen dudaklarla yarım kaldı. Sert öpücüğe bir an bile düşünmeden karşılık vermeye başlamıştı. Zaten istediği bu değil miydi? Tutku dolu öpüşmeleri sürerken kendini bir anda yerde buldu. Güçlü bedenin altında olmak ona iyi gelmişti. Dante, oldukça sert davranıyordu, bu da verdiği zevki daha da arttırıyordu. Bedeninde hissettiği ellerin ardından oda ellerini erkeğin bedeninde gezdirmeye başladı. Zaten üzerine çıktığında gömleğini neredeyse çıkarmıştı, bu yüzden onu soymak için fazla uğraşmasına gerek yoktu. Bu yüzden elleri yön değiştirip aşağı doğru kaydı ve onun pantolonunu çekiştirerek çıkardı. Göğüslerinde hissettiği dişler ile erkeğin başını kavrayıp kendine doğru çekti ve dudaklarını dişlerinin arasına alarak ısırıp, emmeye başladı. Çok geçmeden tüm dokunuşlar bir işkenceye dönüştüğünde erkeğini içinde hissederek inlemeye başladı. Bu saniyeden sonra yaptığı tek şey bedenini tamamen ona bırakıp sadece inlemekti. O an gelip tüm bedeni rahatladığında yüzünde istediğini almış olmanın verdiği memnuniyetle bir ifade oluşmuştu. Dante'nin kolları arasına yerleştiğinde onun söylediği sözlere sadece güldü. Erkeğin üstüne çıkıp gözlerinin içine baktı.

"Kendini kandırma Dante beni sevmiyorsun, sen ikizime aitsin, benim içinse sadece bir oyuncaktan ibaretsin."

Sözlerinin ardından gözlerine inen karartı artık gitme vaktinin geldiğini gösteriyordu. Derin bir uykuya dalarken diğer benlik yavaşça ortaya çıkıyordu.

-
Hissettiği baş ağrısı giderek kaybolmaya başlamıştı. Yavaşça gözlerini araladığında başının altında bulunan sert ama aynı zamanda yumuşak olan şeyi sevmişti. Yastığı olduğunu sanmıyordu. Burnuna gelen koku ile bir anda gözlerini açıp doğruldu. Dante'nin yanındaydı, üzerine baktığında ise çıplak olduğunu gördü. Aklında kalan en son şey kızlar tuvaletinde olduğuydu. Dehşete düşmüş bir ifadeyle sevdiği erkeğe baktı.

"Dante neler oluyor... Biz neden bu haldeyiz...ve...ve... Benim kıyafetlerim nerede..."
Dante Drake
Sihirbaz
Sihirbaz
Dante Drake

MesajKonu: Geri: Suçlulukla Doğan Sinsi Plan   Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Icon_minitimePtsi Nis. 22 2013, 00:05

Dante stacy’nin söylediklerine kahkahalarla güldü. Öfkesi gözlerinden gayet net bir şekilde okunurken bu kadar sakin kalabilmesi gerçekten bir mucizeydi. Alayla gülümseyip ''İster diğer kişilik ol ister kardeşinin ruhu bu beden bana ait bunu kafana sok. Bahsettiğin gibi gerçekten ölen kardeşinin ruhuysan kullandığın bedenin sana ait olmadığını hatırlatmama gerek yoktur herhalde '' dedi. Dudaklarını sertçe kapandığında hareketlerinin nezaketten yoksun olmasını umursamadı. Ona diğer birlikteliklerinin aksine yumuşak davranmıyordu. Elbiselerini parçalamayı düşündüyse de sonrası için onlara ihtiyacı olacağı gerçeğiyle onun için işkence olsa da yavaşça çıkarmıştı. İçindeki tutkuya teslim olup ona vahşice sahip olduktan sonra kollarının arasına alıp sarılmıştı. Dudaklarından sevgi sözcükleri dökülürken stacy’nin üzerine çıkarak söylediklerine soğuk bir gülümsemeyle ''Bu sözlerin sana olduğunu söylemedim zaten ben ikizine ya da diğer kişiliğine demiştim '' dedi.

Sevdiği kadının bir anda göğsüne düşmesiyle endişelenmişti. Yere düşmemesi için son anda onu yakaladığında rahat bir nefes aldı. Stacy’nin gözlerine bakarken gördüğü tanıdık ifadeler onu gülümsetti. Sevgilisinin gözlerinde gördüğü dehşet ifadesiyle yeniden scarlett’a kavuştuğunu anlamanın verdiği huzurla onun sorularına rağmen gözlerini kapayıp birkaç dakika derin nefeslar aldı. Ardından tek hareketle kızı kucağına alıp yavaşça yere bıraktı. Ayağa kalkıp sevgilisinin giysilerini alarak ona verdikten sonra ''Anlatacağım ama önce giyinelim. Kapıyı kilitlemiş olsam da bu şekilde konuşabileceğimizi düşünmüyorum '' diyerek az önce çıkardığı pantolonunu üzerine geçirdi. Bu süre içinde söyleyeceklerini düşünüyordu. Gömleğini de üzerine giydi ama düğmelerini iliklemedi.

Alık balık misali şaşkınca kendisine bakan sevgilisi de giyinince ona doğru yaklaşıp elbiseyi ilk haline getirdi. Böylelikle katil olmaktan kurtulmuştu.Yere oturup sevgilisinin de yanına oturmasını sağladı. Gözlerini sevgilisinin gözlerine dikerek ''Durum şu ki senin stacy halin yine devreye girdi. Sınıfa son derece sinir bozucu kıyafetinle gelip ders bitiminde beni kuleye çağırdığını yazan bir not verdin '' dedi. Bunu birkaç dakika hazmetmesini bekledikten sonra ''Buraya geldiğimde dudaklarıma yapıştın ve beni baştan çıkardın sonuç olarak beraber olduk. Bu arada benden kaçma nedenini de söylemeyi ihmal etmedin. '' Dedi. Onun yanağını okşayarak ''Buna en yakın zamanda bir çözüm bulmalıyız sevgilim. Belki bir psikolog ya da perin… Stacy halini sevmiyorum ve sen ne kadar son anda kötü bir şey gerçekleşmeden eski haline dönmeyi başarsan da durum daha kötü olabilir '' dedi.
Scarlett Demon
Sihirbaz
Sihirbaz
Scarlett Demon

MesajKonu: Geri: Suçlulukla Doğan Sinsi Plan   Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Icon_minitimePtsi Nis. 22 2013, 23:57

Kafası allak bullaktı. Neden çıplaktı, neden buradaydı? Hatırladığı en son şey, kızlar tuvaletinde ağlıyor olduğuydu. Lanet olsun, o insan içine çıkmak istemediği için kendini o dört duvar içerisine kapatmamış mıydı? O halde bu lanet yerde ne işi vardı? Yanında şu an bulunmaktan en çok rahatsız olduğu kişi ile birlikte... Aklı almıyordu. Yine mi kendini kaybetmişti? Bu kez durumu anlayamamıştı bile... Yok olup gittiğinin farkına bile varmadan bedenini ele geçirmiş olabilir miydi? Bu kabus ne zaman sona erecekti? Üzerini örtmeye çalışmadan Dante'e sorularını yöneltti. Öylesine şaşkın ve dağılmış bir haldeydi ki. Durumu tek başına toparlaması imkansızdı. Dante, konuşmadan önce sözlerine uyarak giyindi. Elbiseyi üzerine geçirdiğinde bir şeyi fark etti. Bu kıyafet evden ayrıldığında böylesine baştan çıkarıcı ve dekolteli değildi. Dante, üzerindeki elbiseyi düzeltirken sadece boş gözlerle onu seyretti. Elbise normal haline geldiğinde yere oturdu. Etrafına baktığında yeni yeni Astronomi kulesinde olduklarını fark etti. Sevdiği erkeğin gözlerine korku dolu gözlerle bakarken her bir kelime içindeki endişeyi daha da arttırdı. Stacy kişiliği mi? Bunu anlamıyordu, gerçekten... Gördüğü onca terapi de hiç bir doktor bunu söylememişti ona. Her biri kafasına göre onu değerlendirmişti, ama yorumlarında ikizi ile alakalı hiç bir şey yoktu. Onun hakkında sadece kabuslarından haberdarlardı. Ama o olduğunu söylemek... Yanağında hissettiği hafif dokunuş ile dağılmış kafasını toparlamaya çalıştı.

"Ben çok, çok üzgünüm... Hiç bir şey hatırlamıyorum ve... Ayrıca Stacy kişiliği olayını ise gerçekten anlamıyorum. Şimdiye kadar gerçekten böyle bir şeyi hiç kimse söylemedi bana... Hem bana hiç bir psikolog iyi gelmedi bugüne kadar... En son götürdüklerinde iki kişiyi öldürmüştüm ve şu an perimin hayatında yer almakta istemiyorum... Onun hayatını da neredeyse mahvetmek üzereydim..."

Daha fazla konuşmadan ağlamaya başladı. Kendini berbat hissediyordu. Bir virüs gibi bulunduğu her yerde, herkesi en kötü şekilde etkiliyordu.

"Phin'in hayatını mahvedemem, bunu yapamam. Bunun yanında senin de hayatını mahvediyorum. Bunu sana söyledim, daha önce de... Seni hak etmiyorum. Ben yaşamayı bile hak etmiyorum. Kaç kez ölmeyi denediğim hakkında bir fikrin var mı? Çok kere ama hiç biri işe yaramadı. Sanki yaşamak için lanetlendim... Lanet, lanet, lanet olsun..."

Ellerini alnına götürdü. Nefes alamıyordu, sanki. Titremeye başladı, kalbi deli gibi atıyordu. Kalp krizi belirtileri. Normalde ölümü beklerdi ama ölmeyeceğini çok iyi biliyordu. O an Dante'e baktı. Ona olan sevgisi öylesine büyük ve öyle inanılmaz geliyordu ki... Ona yaklaştı. Belkide ayrılmaları en iyi şeydi. Ama onu sok kez tatmadan bırakamazdı. Ona doğru yaklaştığında önü zaten açık olan gömleğini üzerinden çıkarıp onu yere yatırıp dudaklarına kapandı. Elleri erkeğin bedeninde, neredeyse her yerindeydi. Acelesi varmış gibi onu çıplak bırakmaya çalışıyordu. Üzerindekileri ise sıyırmaya başladı. Bedeni titremeler yüzünden soğuk terler dökerken tutkusu ile alev aldı. Öpücükleri boynuna kayarken her ikisi de neredeyse çıplaktı.

"Biliyorum giyindik ama beni al Dante, beni sevmeni istiyorum, hemen şimdi..."
Dante Drake
Sihirbaz
Sihirbaz
Dante Drake

MesajKonu: Geri: Suçlulukla Doğan Sinsi Plan   Suçlulukla Doğan Sinsi Plan Icon_minitimePerş. Nis. 25 2013, 19:30

Cümleleri birbiri ardına kurarken olabildiğince yalın bir şekilde anlatıyordu her şeyi. Stacy hali gün geçtikçe aralarında daha büyük bir soruna neden olurken bu durumdan bir şekilde kurtulmaları gerektiğini düşünüyordu. Nasıl olacağı konusunda hiçbir fikri yoktu aslında. Belki bir psikolog yardımı ya da az öncede dediği gibi scarlett’ın perisinin yardımını alabilirlerdi. Okulu yöneten ve iyi tarafta olduğu kesin olan cadıya bile danışabilirlerdi. Bu durumdan kurtulmalarını sağlayacak herhangi bir şey artık ne olursa uygulamaya hazırdı. Sevgilisini ilk tanıştıkları zamanki haliyle geri istiyordu. Her stacy oluşunda bir şeyler daha da kötü gitmeye başlamıştı üstelik artık kendisi de ne yapacağını bilmiyordu. Scarlett’a aşıktı ama bu duruma daha ne kadar devam edebilirlerdi? Kendini kaybettiği zamanlardan birinde ona ihanet ederse ne olursa olsun bunu kaldıramayacağını biliyordu. Lanet olası kızın eğlence anlayışı onu bir gün katil edecekti. Sevgilisinin konuşmaya başlamasıyla düşüncelerinden arınıp kafasını kaldırarak gözlerini onun gözlerine dikti. Gördüğü pişmanlık,acı,hüzün hiç hoşuna gitmemişti. Duydukları ise kanını dondurmaya yetmişti.

İntihar… Neden bahsediyordu bu? Onun ölmesini değil yaşamasını istiyordu tabi bu sorundan kurtulmasını da aklı karmakarışık ne söyleyeceğini düşünürken onu kendine çekip sarılarak saçlarını okşadı. Yumuşak bir ses tonuyla '' Öyle şeylerden bahsetme lütfen senin ölmeni değil yaşamanı ve birlikte güzel anılarımızın olmasını istiyorum'' Dedikten sonra dudaklarına uzun tutkulu bir öpücük bırakıp geri çekilerek '' Yaptıklarını isteyerek yapmıyorsun ve biz buna mutlaka bir çözüm bulacağız sevgilim'' dedi. Scarlett’a sıkıca sarılıp onu teselli etmeye çalışırken teselliye ihtiyacı olan asıl kişinin kendisi olduğunu biliyordu buna rağmen içinde bulundukları durum bunun tam tersi olması için onu zorluyordu. Sevdiği kadından duydukları karşısında şaşkınlıkla birkaç saniye ona baksa da bu durumu sorgulama gereği duymadan dudaklarını öpmeye başladı. Elleri sevgilisinin bedeninde dolanırken az önce ilk haline getirdiği elbiseyi yeniden büyük bir beceriyle çarçabuk çıkarıp kızı altına aldı. Ona bir kez daha nerede olduklarını önemsemeyerek sahip olduktan sonra giyinip sevgilisiyle bir süre konuştu. Sonrasında okulun bittiğini haber veren zille beraber kapıyı gücüyle açtı. Öğrendiklerinden sonra onun güvenliği için vakit kaybetmeden kuzeninin yanına gitmesi gerektiğinin bilincinde olduğundan onu elise’in yanına götürüp bıraktıktan sonra birkaç işi halletmek için şirkete gitti. O okuldan çıkarken elise ile scarlett’ta güvenli malikaneye çoktan gitmişlerdi.

Suçlulukla Doğan Sinsi Plan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük Plan