Hayat Bazen Çok Reröreröe Mm-3_zps38d4803f
Hayat Bazen Çok Reröreröe Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayat Bazen Çok Reröreröe

2 posters
YazarMesaj
Chrysanthum Tempest
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Chrysanthum Tempest

Lakap : Arachne

Hayat Bazen Çok Reröreröe Empty
MesajKonu: Hayat Bazen Çok Reröreröe   Hayat Bazen Çok Reröreröe Icon_minitimeÇarş. Kas. 14 2012, 19:37

Kulaklığı takmış, kafayı sıraya koymuşken 'naaabeeeeer' diye enseni tutan eleman var ya,
"acil annemi ariycam be abii" diye telefonu götürüp, "sarji bitti la bunun" diye getiren kanka var ya, Dizinin en heyecanli yerinde yurutulmeyen video var y, hani senin takim 85. dakikaya 1-2 girdiginde rakip talima penalti veren hakem var ya,
Hani Cok saglam gerilim filmi önerip, en gerilim sahnede "bo!" diye haykirip seni 2 metre sıçratan yavş.k var ya, babani aradiginda "abi burda ot mu cekilir bari yengeye de ver altinda nefessiz kaldi" diyen agır liseli var ya, hani cami onunden gecerken '666 Number Of The Beast" dinleyen ve sakirtlerce taslanan gariban var ya,
Hani kulaklık takmanıza rağmen ''Bigiji Şirinyer'' diye para uzatan insan var ya, hani arabayla usulca yaklasip arkadan korna calan sarhos var ya, işte ben oyum.

.

Adım Ceren.

Arkadaşlar kısaca uyan tenefusteyiz der.

1756 da İzmir'de doğdum. Doğma büyüme İzmirliyim.
İzmir.. Ülkemin balkonudur İzmir. Denize karsi balkonda rakı yuvarlamayan hic Izmirli olmamistir.. Ulu Önder'in Konstantin icin ne dedigini bilirsiniz; “Hayret! Bu şehir üç yıldır işgal altında ve buraya gelip rakı içmemiş, O zaman niçin İzmir'i almak istemiş ki!”

18 yaşımda dönüştürüldüm.
Evet, reelde de vampirim.

Fen- Lise sonum bu sene. Seneye kendimi Stanford Universitesinde Mimarlik okurken goruyorum. Gecen hafta Toefl denemesine girdim; eh tabi yazmaya yazmaya paslanmis kalem. Bu ara genelde fiction yazdigimdandir herhal, bicem degismis. Kompozisyon dilinden apayri bir dil yaratmisim. Bu sene yazmaya da rpye de kisa soluklu bir ara vermis bulunmaktayim.
Örnek bir öğrenci sayılmam, ama fizikte, uzay geometride ve diger tum saysıal derslerde, aptamille beslenmiş bebe gibi parlayabilirim. Stanford degisimi olan okullardan; IYTE icin kıçı kirip calismam gerek galiba..
Ha bir de mezun olunca saclarimi mor boyatip, kollarimi grudge dovme ile kaplattiracagim. Aslinda gecen sene saclari magenta yapmistim; akti akti Hurrem turuncusu oldu. Ucan Spagetti canavari belami itinayla verdi.

Lilith ile ortak özelliklerimiz bol, ama o kadar tutkulu değilim, gayet odunum. Baileys ve Jack Daniels ile tutkulu bir ilişkimiz var.
Onun dışında benzeriz birbirimize.
Hayat felsefemiz, Nietzche sevgimiz..
.
Crimson - Tempest ise apayri bir olay..

neleri severim ?

Eric Northman severim,
Bill Compton, severim.
Kitap yazardım, bu ara okuyorum. Anne Rice: ki vampir edebiyatının tanrıçasıdır, Stephen King, Lauren K. Hamilton, Bram Stroker ve tabiki Charleine Harris . tercihim daha çok fantastik, felsefe, sciencefiction, korku veya komedi. Vampir edebiyatı vazgeçilmezimdir.

Tiyatro ve karikatür ile amatör ilgilenirim. Seneye Tobava ve bateriye baslayacagim. Smoke on the water ve sweet dreams calacak kadar elekteo gitarim var, blok flutte ottururum. Sesimi Amy Lee ye benzetirim, belki de benzemek istiyorum. Simone'a aşığım, gelecegin Korey Cooperi olma niyetindeyim.
Film izlemeyi, müzik dinlemeyi, oturmayı, yemek yemeyi..

Hayatı severim ya ben .

Müzik tercihim daha çok Black, Heavy...hertürlü Metal arasında değişir ki, aslinda 80 ler vazgeçilmezimdir: Black Label Society, Dark Tranquillity, Cradle of Filth , Anathema, Avenged Sevenfold, Marilyn Manson, Epica, Pink Floyd, Deep Purple , Otep , Opeth, Metallica, Nightwish, Dream Theater, Guns And Rosses, Scorpions, Iron Maiden, Black Sabbath, ... başlıca dinlediklerim.
Yanlis zamanda doğdum ben. Evet evet.. geldiğim yere geri gitmek istiyorum.. beni.. beni alın lütfen..

True Blood başta olmak üzere 88 tane dizi izliyorum .
aynı anda 2 dizi birden izleyerek sakız çiğneyebiliyorum.

Playstation oynamayı severim. Resident Evil 3 te silahları bulamamistim, halan içime oturan bir gercektir bu.
Manyak gibi Sims oynadığım da doğrudur.
Hayatta en çok sevdiklerim PC 'm ve TV'm.

[basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, gözyaşlarına hakim olamadı, kameralarımıza sümkürdü]

Karikatürle ilgilenirim. Demiş miydim? Eh bunadik galiba.

Çizmeyi de severim, daha çok okurum.
Yiğit Özgür'ü camı açıp 'Bütün Dünya Duysun. Aylavyu Yiğit Özgüüüeer' diyecek kadar severim.
Keşke icimdekileri acip gosterebilsem ona, keske onu içime sokabilsem.. iste bunlar hep seks.

Ciddi değilim.

Ve evet. Tahminler doğru:

HUNİLİYİM.

Ayakkabı numaram 39.

44 bedenim...sanırım.

Yay Burcunu tutuyorum.

"Ya kız milletine de holiganlık yakışmıyo ya, yanımda ana avrat küfreden bir kızla maça gitmem, dumur olurum lan.' diyen arkadaşla, son gittigimiz Galatasaray maçından beri görüşmuyoruz.
Sari kırmızı akar kanım. Galatasarayliyim..

Çok öttüm.

Biri beni durdursun..

Spoiler:

Spoiler:

evet 10. Sınıf evet ergendim. Neyse ki bitti bu ergenlik. zaa xDe
Spoiler:
Fotoşok
Spoiler:

Şimdi Hürrem turuncusuyum. Eser kalmadı lan bu cici halimden..
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Diana Maurice
Cadı
Cadı
Diana Maurice

Hayat Bazen Çok Reröreröe Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Bazen Çok Reröreröe   Hayat Bazen Çok Reröreröe Icon_minitimeSalı Ekim 28 2014, 10:39

Memnun oldum gülüm Ceren'i birkaç rp sitesinde de gördüm galiba Very Happy

Hayat Bazen Çok Reröreröe
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Bir Hayat
» Ölüm ile Hayat Arasındaki Çizgi