Mavi ve Yeşil Mm-3_zps38d4803f
Mavi ve Yeşil Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mavi ve Yeşil

2 posters
YazarMesaj
Stacy Demon
Sihirbaz
Sihirbaz
Stacy Demon

Mavi ve Yeşil Empty
MesajKonu: Mavi ve Yeşil   Mavi ve Yeşil Icon_minitimePerş. Ekim 03 2013, 18:11

Hayatı mükemmel gidiyordu. Eksik yıllarına rağmen asla içinde bir boşluk hissetmiyordu. Bunun en büyük nedenlerinden biri Dante iken diğeri ikiziydi. İkizi ile daha sık görüşmeye başladıkları için ondan çok fazla şey öğreniyordu. Kaçırdığı yıllarda olanları... Öğrendiklerinin bir kısmı onu üzse de diğer yandan hatırlamadığı içinde memnundu. Bunun yanında ikizinin Dante ile olan ilişkisini destekliyor olması da hoşuna gidiyordu. Ona kendini baştan teslim etmiş olsa da hep içinde bir yerlerde acaba yanlış mı yaptım sorusu olmuştu. Yine de ikizinin varlığı bu soruyu bertaraf etmesini sağlıyordu. Dante’e gerçek anlamda aşıktı. Çocuk olarak hayata dönse de onun yanında bir kadına dönüşmüş ve kalbini ona adamıştı. Bundan da pişman değildi. Dante’nin ilgisi ve sevgisi onun için her şeyden önemliydi. O yokken günün büyük bir bölümünü Dante’nin onun için dizayn ettirdiği botanik bahçesinde, çiçekler ile ilgilenerek geçiriyordu. Çocukluk yıllarından aklında kalan en detaylı anılar bitkilerin arasında geçirdiği zamanlardı. İçinde yaşadıkları büyük malikane de sera ve botanik bahçesi bulunuyordu. O zamanlarda bitkileri hep sevmişti hatta gücünü fark ettiğinde solmuş bir çok bitkiyi yetenekleri ile yaşama döndürüyordu. Bahçıvanları bunun nasıl meydana geldiğini hiç çözememiş olsa da ortada ki tek neden Stacy'di. Hatta ilk kez gücünü de bu sayede öğrenmişti. Ama harika görünen gücünün yanında ikizinin gücü kötüydü. Şu an yeni yeni fark ediyor olsa da güçleri kişiliklerine de yansımıştı...

Akademiye gidecek olmamasına rağmen sabah erkenden uyanmış ve bir daha da uyumamıştı. Yanında yatan harika adamın yorgun olduğunu bildiğinden sadece dudaklarına masum bir öpücük kondurarak yataktan ayrıldı. Kendini yine bitkilerin içinde bulmuştu. Hava oldukça güzel görünüyordu. Bitkilerin arasında ruhunu dinlendirirken aklına bir fikir geldi, sevdiği erkekle piknik yapmak... O uyurken piknik için malzemeler ve yemekler hazırladı. Nora, ona yardım etmiş olsa da ikizinin bazı söylediği yemekleri de denemişti. Odaya geri döndüğünde sevdiği adamın yanağına öpücükler kondurarak onu uyandırdı. Uyanır uyanmaz onu kolları arasına almak için çalışan erkekle biraz uğraşması gerekse de sonunda kurtulmuş ve giyinmeye başlamıştı. Giyinirken ona istediğini söyledi, biraz ikna ile her şey çözüldüğünde Dante'nin hazırlığı bittiğinde malikaneden ayrıldılar.

Bu şehirde bilmediği çok yer olduğu için nasıl bir yere gitmek istediğini Dante'e tarif etti. İstekleri doğrultusunda sevdiği adamın seçimi ile oraya varmaları uzun sürmedi. Vardıkları yer yeşil ve mavinin mükemmel uyumunu gösteriyordu. Bir süre manzaraya baktıktan sonra sevdiği adama dönüp dudaklarına küçük bir öpücük kondurdu.

""Aşkım burası gerçekten harika... Şimdi bir şeyler yiyelim, sonuçta kahvaltı yapmadık... Bu arada yemeklere Nora yardım etse de çoğunu ben yaptım..."

Konuşmanın ardından göl manzaralı çimenlerin üzerine yerleşip geciken kahvaltının tadını çıkardılar.
Dante Drake
Sihirbaz
Sihirbaz
Dante Drake

Mavi ve Yeşil Empty
MesajKonu: Geri: Mavi ve Yeşil   Mavi ve Yeşil Icon_minitimeCuma Ekim 04 2013, 15:16

Scarlett'ı affettikleri günden beri kız dante'nin malikanesini ikinci evi haline getirmişti. Jon'un olmadığı her an soluğu stacy'nin yanında alıyor ve kendisine inat onunla uzun uzun zaman geçiriyordu. Lenoirde onunla çok sık görüşmek istemediğini dile getirirken ikiziyle aynı evde yaşadıklarını dahası sevgili olduklarını tamamen unutmuştu... İnsanın sevmediği ot burnunun dibinde biter hesabı sürekli onunla  yüzyüze gelip ona nazik davranmak zorunda kaldığı için şirkette geçirdiği süreleri uzatmıştı. Akşamları eve yorgun argın gelse de sevgilisiyle ilgilenmek için mutlaka zaman ayırmaya özen göstermesine rağmen bazen yorgunluktan uyuyakaldığı da oluyordu. O akşamda yorgunluktan uyuyakalmıştı. Sabah dudaklarına kondurulan öpücüklerle uyandığında aşık olduğu kadına duyduğu özlemle onu kollarının arasına almak için hamle yaptı. Ona olan arzu ve tutkusu devreye girmiş işe gitmeden önce onunla vakit geçirmeyi planlamasına neden olmuştu. Sevdiği kadın ellerinin arasından kaçtığında sakin kalmaya çabaladı. O giyinirken onu izleyip kendi içinde takım elbiselerine yöneldiği esnada duyduklarına baştan vaktim yok üzgünüm diye karşı çıksada dudaklarına kondurululan öpücükle kızı baştan çıkarmaya başladığında kabul etti. Aklında binbir planla üzerini değiştirip çocuksu güzelliğiyle evden çıktığında onun istediği gibi bir yere pikniğe gittiler tabi bu tamamen görünürde olandı.

Dante'nin aklında olanlarsa çok farklıydı. Piknik yapacakları yere geldiklerin de stacy'nin etrafa hayran bakışlarını gülümseyerek izledi. Sevgilisinin kısa öpücüğüne tutkuyla karşılık verdi. Geri çekildiğinde duyduklarına sadece kafasını sallamakla yetindi. Aklındakileri eyleme dökmek için uzun uzun zamanı vardı nasılsa bu nedenle kıza yardım edip eşyaları hazırladı. Yemeklerin arasında scarlett'ın kendisine hazırladığı çeşitleri görünce yüzündeki gülümseme donsa da bozuntuya vermeden '' Herşey harika görünüyor sevgilim. Nora yardım etmişti değil mi? Sanırım şunları o hazırladı o zaman? Sevdiğim yemeklerdir.'' diyerek henüz stacy'e sevdiğini söylemediği yemekleri gösterdi.
Stacy Demon
Sihirbaz
Sihirbaz
Stacy Demon

Mavi ve Yeşil Empty
MesajKonu: Geri: Mavi ve Yeşil   Mavi ve Yeşil Icon_minitimeCuma Ekim 04 2013, 16:32

Bir çocuk gibi heyecan yapmıştı, piknik için... Aklına bir anda yeşillerin arasında gelen bu fikri Dante' kabul ettirmek düşündüğünden biraz uzun sürmüştü. Yine de sonuçtan memnundu. Gerçi Dante'e kalsa yataktan çıkabileceklerini sanmıyordu. Onu uyandırmak için başlattığı küçük öpücük Dante'nin arzusu ile derinleşmişti. Doyumsuz bir sevgiliye sahipti ve bu birleşmeler hala onun için yeniydi. O, farklı şeyler yapmak istiyordu. Çocukluk ve gençlik yıllarının bir kısmını kaçırmıştı. Bu yüzden yeni yerler görmek yeni şeyler denemek istiyordu. Bu yüzden yer bulma işini de sevdiği erkeğe bırakmıştı. Yeni yerler görmek merakını canlı tutuyordu. Sonunda vardıklar yer ise onu büyülemeye yetmişti. Etraf çok güzeldi ve bu mutluluğu bir öpücükle ödüllendirip yerleşmeye başladı. Birlikte yemekleri yerleştirirken Dante'nin sözleri ile onun yüzüne baktı. Suratı bir şekilde asılmıştı, nedenini ise anlamıyordu. Duydukları ile gülümsemeye devam etti.

"Hayır hayatım onları ben yaptım, Nora değil... Sevdiğin yemekler olmasına sevindim, ikizimle sen işteyken bir gün mutfağa girdik oda bana bazı yemekler gösterdi. Bende denemek istedim, umarım beğenirsin..."

Cümlesini en tatlı haliyle söylemişti. Ama bunun yanında düşünmediği şeyler vardı. Bunları Scarlett'an öğrenmişti. Yemekleri ikiz kardeşinden öğrenmiş olsa bile unutmaması gereken bir şey vardı. Dante ile ikizinin geçmişleri... Onun yaptıkların da hiç bir şeyde art niyet aramıyordu, onu seviyordu ve aynı zaman da güveniyordu. Üstelik Dante ile olan ilişkilerini onayladığını biliyor ve onun yaşadığı periye aşık olduğunu da biliyordu. Zaten bu yüzden ortadaki rahatsız edici durumun farkında olmadan önünde yiyeceklerin keyfini çıkarmaya başladı. Çok açıkmıştı. Yemekten sonra da ilk iş olarak etrafı görmek istiyordu.

"Hayatım yemek sonrası dolaşalım mı?"
Dante Drake
Sihirbaz
Sihirbaz
Dante Drake

Mavi ve Yeşil Empty
MesajKonu: Geri: Mavi ve Yeşil   Mavi ve Yeşil Icon_minitimeCuma Ekim 04 2013, 18:22

Çıkardıkları yemeklerden bazıları en sevdiği yemekler olmasına rağmen scarlett'la olan anılarını hatırlattığı için uzun süredir onları ağzına sürmemişti. Onunla aralarında olanlar, stacy ile sevgiliyken yatmış oldukları gerçeği, karşılaştıklarında kızın gözlerinde gördüğü ve kendi içinde olan o tanıdık tutku dante'yi son derece rahatsız ediyordu. Aralarındaki aşk bitmişti ama arkasında garip bir alışkanlık ve kurtulmakta zorluk çektikleri tutkuyu bırakmıştı. Bu da ondan uzak durmak için bolca çaba göstermesinin en önemli nedeniydi. Sevdiği kadına hissettirmeksizin bu işte scarlett'ın parmağı olduğunu basbas bağıran iç sesine aldırmadan yemekleri kimin yaptığını sordu. Duyduklarıyla gülümsemesi bir süre yüzünde donmuş sonrada stacy'e fark ettirmemek adına yavaş yavaş kaybolmuştu. Düşünceler benliğini ele geçirirken derin bir nefes alıp önündeki yemeğe odanlandı. Demek eski sevgilisi bir ara kendi elleriyle hazırladığı Dante'nin en sevdiği yemekleri unutmamış hatta ikizine öğretmişti. İşte bu garipti. Onu hayatından uzak tutmaya çalıştıkça bir şekilde hep başarısız oluyordu. Yemeğin arasında sevgilisinin sözleriyle kendine geldi. Duyduklarını anlayabildiğinde yüzünde sinsi bir gülümseme oluştu. Sesini normal tutmaya özen göstererek '' Olur sevgilim dolaşalım'' dedi. Aklında binbir türlü plan dolanırken yemeklerini bitirdi.

Ayağa kalkıp elini kıza uzatarak '' Hadi hayatım. Gezeceğimiz çok yer var.'' dedi. Sevdiği kadın itirazsız teklifini kabul ettiğinde gözlerinde muzip bir parıltı belirdi. Etrafı bir süre gezdikten sonra kızı kendine çekip dudaklarına kapandı. Elleri onun harika bedeninde gezerken onu ağaca dayayıp boynuna öpücükler kondurmaya başladı. Uzun tutkulu dakikaların arasında nefes almak için geri çekildiğinde '' Burayı beğendin mi bebeğim?Bence hiçbir şey senden daha güzel değil.'' dedi ve yeniden dudaklarına kapandı.
Stacy Demon
Sihirbaz
Sihirbaz
Stacy Demon

Mavi ve Yeşil Empty
MesajKonu: Geri: Mavi ve Yeşil   Mavi ve Yeşil Icon_minitimeC.tesi Ekim 05 2013, 15:26

Evden çıkmadan önce keşke bir şeyler atıştırmış olsaydım diye düşündü. Tüm o hazırlıklar ve evden çıkmak uzun sürmüştü. Üstelik buraya gelmeleri içinde belli bir süre geçmişti. Çok fazla acıktığı için yemekleri yerleştirirken gözleri parlıyordu. Yemekleri dünyadaki en harika şeylermiş gibi bakarken yemeğe başladı. Bunun yanında Dante'nin durgunluğunu anlamaya çalıştı ama anlamıyordu. Bu yüzden aklına gelen tek düşünceye sarılmaya karar verdi. Sevdiği erkek yanındayken onu mutlu edebilirdi elbette bu yemeklerin tadını çıkardıktan sonra. Yemeklerle işi bitmeye yakın etrafı gezmek istediğini söyledi. Bu yer çok güzeldi ve daha fazlasını görmek istiyordu. Yemek bittiğinde biraz toparlama yaptıktan sonra sevgilisinin elini tutarak ayağa kalktı. Yüzünde mutlu bir gülümse vardı.

"Haklısın sevgilim, etrafı görmek için sabırsızlanıyorum..."

Bu kelimelerin ardından onunla yürümeye başladı. Aldığı her nefeste yaşadığını hissediyordu ve buna gerçekten ihtiyacı olduğunu biliyordu. Teknik olarak 6 yıl ölüydü. Kaçırdığı zamanı ise bu şekilde telafi etmek istiyordu. Meraklı kişiliği yüzünden görebileceği her şeyi görmeliydi. Bunlarda genel olarak doğa ile ilgili şeylerdi. Bir yönden tam bir çiçek çoğuna benziyordu. Doğa aşığı çiçek kız... Yürüyüş sürerken kendini bir anda çeken eller yüzünden bedeni sevdiği erkeğin bedenine yaslandı. Ardından dudaklarındaki öpücüğe tutku ile karşılık verirken kendini ağaca dayalı bir halde buldu. Nefesi kesildiğinde öpücük sonlandığında Dante'e aşkla bakmaya başladı.

"İltifat için teşekkür ederim burası gerçekten harika... Şimdi..."

Yeni bir öpücük istilası ile cümlesi yarım kaldı. Dante'nin bedeni geçen her saniye ona yaklaşırken öpücükleri bir süre sonra derinleşti. Erkeğin dokunuşları hızlanırken bunun sonunun nereye varacağı kesinleşti. Dante onunla olmak istiyordu, o ise burayı görmek. Üstelik birilerinin gelme ihtimali de vardı. Bu yüzden onu göğsünden iterek uzaklaştırdı.

"Aşkım bence bu kadar yeter hem birileri gelebilir ve ben daha fazla yer görmek istiyorum..."
Dante Drake
Sihirbaz
Sihirbaz
Dante Drake

Mavi ve Yeşil Empty
MesajKonu: Geri: Mavi ve Yeşil   Mavi ve Yeşil Icon_minitimePaz Ekim 06 2013, 16:48

Sevgilisini izlerken onun hala ne kadar masum olduğunu düşünüyordu. O burayı gezmenin derdindeydi dante sevdiği kadını götürmenin... Elinde değildi onu özlemişti. Scarlett yüzünden son zamanlarda ender görüştüğü aşkıyla vakit geçirmek güzeldi. Onunla normal bir şeyler yapmayı kendide istiyordu tek farkla beraber geçirecekleri ateşli dakikalardan sonra. Etrafta küçük bir tur attıktan sonra daha fazla dayanamayıp kızı kollarının arasına alarak o tatlı dudaklarına kapanmıştı. Başta amacı sadece özlediği dudakların tadına bakmak olsa da içindeki arzu çok geçmeden harekete geçip benliğini ele geçirmişti. Kızın konuşmasına bile izin vermeyerek onu baştan çıkarmaya başladığında zamanın ve ya bulundukları yerin hiçbir anlamı kalmamıştı. Kız tarafından itildiğinde geri çekilip gözlerini onun gözlerine dikti. Duydukları hiç hoşuna gitmemişti. Dişlerini sıkıp sakinleşmek adına derin bir nefes aldı. Birilerinin gelmesi umurunda değişdi onu istiyordu fakat bu çocuksu güzelliği birinin çıplak görebilme ihtimali beyninden vurulmuş etkisi yarattığından geri çekilip  ''İstediğin gibi olsun aşkım. '' diyerek sızlayan erkekliğini görmezden gelip yürümeye başladı.

Uzun bir keşif yolculuğunun ardından neredeyse her yeri görmüş bir şekilde yorgun argın piknik yaptıkları yere döndüğünde kendini yere atıp bir süre dinlendi. Hava çoktan kararmış etrafta onlar haricinde kimse kalmamıştı. Durumun farkına vardığında gözlerini araladı. Yüzünde sinsi bir gülümseme belirdiğinde hızla yerinden doğruldu. Stacy'e yaklaşarak  ''eee sevgilim. İstediğin gibi bir gün oldu mu? '' diye sordu. Saniyeler sonra nefesi yüzüne çarpacak kadar yaklaşıp yanağını okşayarak ''Bu güzel günü daha harika bir şekilde bitirelim bence '' diyerek dudaklarına kapandı. Elleri bedeninde gezerken onu altına almıştı bile...
Stacy Demon
Sihirbaz
Sihirbaz
Stacy Demon

Mavi ve Yeşil Empty
MesajKonu: Geri: Mavi ve Yeşil   Mavi ve Yeşil Icon_minitimePtsi Ekim 07 2013, 14:38

Dante ile birlikte doğanın keyfini çıkartıyordu. Bu yer oldukça hoşuna gitmişti, uzun bir süre sevdiği adamla bu yerde kalabilirdi. Gezinti devam ederken kendini onun kollarında bulduğunda başlayan öpücükle kolları erkeğin bedenine dolandı. Duyduklarından sonra kendini ağaca dayalı bulduktan sonra durumun küçük bir öpücükle sınırlı kalmayacağını anladı. Bedenindeki dokunuşlar artarken dudaklarından bir inilti firar etti. Ama sonra sevdiği adamı bir anda uzaklaştırdı. Şu an bunu istemiyordu. Onunla birlikte olurken çok fazla zevk alıyordu ama çocuksu kalbini başka şeylerle beslemek istiyordu. Dante, ondan biraz uzaklaştığında gözlerinin içine baktı. Her halinden oldukça istekli olduğu belli oluyordu ama buna rağmen anlayışlı tavrı ile ona gülümseyerek üzerini düzeltti. Sevdiği adamın elleri yüzünden elbisenin askıları düşmüş ve eteği kıvrılmıştı. Dante'nin elini tutarak yanağına masum bir öpücük kondurdu.

"Teşekkür ederim, sevgilim."

Bu konuşmadan sonra uzun bir yürüşe çıktılar. Ormanın derinliklerine ilerlerken derin bir nefes daha aldı. Kuşların seslerini dinlerken yüzündeki gülümseme hiç eksik olmamıştı. Gölün kenarına gittiklerinde kendine engel olamayarak ayakkabılarını çıkardı. Bir süre ayaklarını suya soktuktan sonra  gölün kenarında güneşlendi. Saat ilerlerken güneş batmaya başlamıştı. Tekrar piknik yaptıkları yere döndüklerinde yüzünde hala tatlı gülümsemedi duruyordu. Sevdiği adam kendini yere attığında oda yere uzandı. Oldukça yorulmuştu. Dante'nin hareketlerini fark ettiğinde doğrulup sevdiği adama baktı. Sorusunun ardından yanağına yeniden bir öpücük kondurdu.

"Evet aşkım güzel bir gündü..."

Konuşmadan saniyeler sonra yüzüne yaklaşan nefesle bir anda durdu. Yanağındaki yumuşak dokunuş heyecanlanmasını sağlarken duyduklarının hemen ardından dudaklarına kapanan dudaklarla öpücüğe karşılık verdi. Kendini yerde bulduğunda erkeğin bedenin üstüne çıkmıştı. Öpücükleri derinleşirken baştan çıktığını hissediyordu. Hava kararmış ve etrafta hiç kimse yokmuş gibi görünse de yine tedirgin olmuştu. Baştan çıkarıcı öpücükten ve dokunuşlardan kurtulmak zor olsa da bunu başardı.

"Sevgilim bunu gerçekten burada yapmak istediğine emin misin? Bence durmalıyız çünkü bu..."
Dante Drake
Sihirbaz
Sihirbaz
Dante Drake

Mavi ve Yeşil Empty
MesajKonu: Geri: Mavi ve Yeşil   Mavi ve Yeşil Icon_minitimeSalı Ekim 08 2013, 21:00

Sıradan bir gün pek hayal ettiği bir şey değildi. Günün sonuna kadar nasıl sabrettiğini bile bilmiyordu. Ona duyduğu arzu bastırılamayacak seviyede olduğundan akşam etrafta kimsenin kalmamasından da yararlanarak kızı altına almıştı. Tadını özlediği güzel dudaklara kapandığında elleri onun muhteşem tenini keşfetmeye başladı. Öpücük kısa sürede derinleşmişti. Hareketleriyle onu baştan çıkartırken elbise askılarıyla oynamaya başladığında onun itmesiyle geri çekilip kızın sözlerini dinledi. Stacy'nin konuşması bittiğinde dudaklarına yeniden kapanmadan önce çok kısa konuştu.

''Eminim hayatım. Etrafta kimse yok ve ben seni istiyorum''

Bu onun kızın üzerindeki kıyafetlerden kurtulmadan önce kurduğu son cümleydi. Dudaklarına yeniden kapandığında etrafa aldırmaksızın kızı soyup baştan çıkartan hareketlerle yalvaracağı ana getirip ona büyük bir zevkle sahip oldukten sonra sarılıp bir süre kendine gelmeyi bekledi. Biraz toparlanmayı başardığında giyinip stacy'nin de hazırlanmasını bekledi. O da giyindiğinde piknik eşyalarını toplayıp eve doğru yola çıktılar.  

Mavi ve Yeşil
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeşil Şeytan
» Acımasız Mavi