Kayıp Zaman Mm-3_zps38d4803f
Kayıp Zaman Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kayıp Zaman

2 posters
YazarMesaj
Cade
Cadı
Cadı
Cade

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimeÇarş. Ekim 15 2014, 23:29

Kendisine yüzyıllar gibi gelen uzun bir zamandan sonra özgürlük beklediği gibi harika hissettirmemişti. Yaşananlar, yaptıkları, iğrenerek de olsa yapmak zorunda bırakıldığı şeyler çok kötüydü. Cade değer verdiği kişiler dışında olan hiçbir şeyi sorun etmiyordu. Ama sevdiği kadını aldatmasını ya da arkadaşlarının bazılarını katletmek zorunda kalışını hazmedemiyordu. Bu nedenle serbest kaldığı ilk gün koşarak aşık olduğu kişinin yanına gitmek yerine yaşadığı onca şey nedeniyle kendini bir bara atıp her şeyi ve herkesi unutana kadar içmişti. Kendini biraz toparladığında yaptığı ilk şey sevgilisinin yanına gelmek olmuştu. Yapmayı planladığı bir sürü şey vardı. İşkence etmesi gereken insanlar,alması gereken canlar, alınması gereken intikamlar… Ama önce onu görmeliydi. Caitlyn’i görüp onun iyi ve güvende olduğundan emin olmalıydı. Aurasına odaklanıp onun bulunduğu yere gittiğinde düğüne beklenmedik bir giriş yaparak onu şaşırtmıştı. Ömrüm dediği kişiye biraz ilgi göstererek onu mutlu etmeye çalışarak bir jest yaptığında olaylar kontrolü dışında gelişmeye başladı. Özlem devreye girdiğinde dudakları birbiriyle kavuştuktan kısa süre sonra onun orada olduğunu hissetmek istercesine ellerini teninde gezdirdi. Bedenleri tutkuyla alev alıp daha fazlasını istediği sırada caitlyn’nin görevi yüzünden ayrılmak zorunda kalmışlardı. Vücudu arzu doluyken ve onu bu kadar özlemişken geri çekilmek ölüm gibi gelse de bunu başarıp onun elleri arasından kayıp gidişini izledi.

Sevgilisi düğünü başlatıp gelene kadar aklından milyonlarca kötü düşünce geçti. Tatlı bir koku zihnini ele geçirip caitlyn kollarına atıldığında kendine gelerek ona sıkıca sarıldı. Etrafın değiştiğini anlaması saniyelerini aldı. Nerede olduklarına bakarken gördüğü yerle ufak bir gülümseme belirdi. Gözlerini karşısında bulunan göz kamaştıan güzelliğe dikerek ''Seni özledim meleğim '' diyerek dudaklarına kapandı. Elleri kızın bedeninde gezinirken onu yavaşça koltuğa yatırarak göğüslerini ve kalçalarını okşayarak ''kalbimin sahibi '' diye mırıldandı.
Caitlyn
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Caitlyn

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimePerş. Ekim 16 2014, 19:14

Cade'i kaybettiği gün Morgana sadece onu değil, kendinden bir parçayı da çalmıştı. Eğer elinde olsa asla gitmesine izin vermezdi. Ama başka bir çare kalmamıştı. Sihirbazı, perisi ve diğer herkes için aşkından vazgeçmişti. Onsuz geçen günleri ruhunu daha fazla karartırken olmadığı kadar acımasız olmuştu. Tıpkı Cade'in dediği gibi Morganaya benzemeye başlamıştı. Şu an tertip ettiği düğün ise içindeki karanlığın bir kısmını alıp götürmüştü ama elbette kalp ağrısı olduğu gibi duruyordu. Sevdiği adamı deli gibi özlemişti ve bu düzenlediği düğünde bir anda onu bulmak mutlulukla birlikte heyecanlanmasını da sağlamıştı. Öyle ki neredeyse düğünü başlatacak ve serseri perisi ile Rose'un evliliklerini mühürleyecek olan olayı gerçekleştiremeden düğünden ayrılacaktı. Sorumluğunu yerine getirdiğinde ise sevdiği erkeğin kollarına döndü. Bir kaç saniyede düğün geride kalmış ve evlerinin oturma odasına gelmişlerdi. Özlendiğini duyduğunda gülümsedi.

"Bende seni çok özledim, hayatım..."

Dudakları birleştiğinde öpücükleri çok çabuk derinleşmişti. Ayrı kalınan kayıp zamanı adeta telafi etmek istercesine birbirlerine dokunuyorlardı. Kendini koltukta bulduğunda onu daha da kendine çekti. Dokunuşları inlemesini sağlarken  mırıldanılan kelimeleri duyduğunda büyü ile iki bedeni odasına taşıdı. Tek bir farkla, artık altta Cade vardı. Üzerine oturup gözlerinin içine baktı.

"Seni seviyorum, kalbimin sahibi..."

Dudaklarına kapanıp kıyafetini çekiştirip çıkarmaya çalıştı. Arzusu dayanılmayacak raddeye gelmişti. Konuşulacak konularının olduğunu bilse de tutkusunun önüne geçememiş onu öpmeyi sürdürmüştü.
https://mirai.1forum.biz
Cade
Cadı
Cadı
Cade

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimePtsi Ekim 20 2014, 22:25

Nathaniel duygusuzluğu ile bilinirdi. Yüzyıllar boyunca  ailesini kaybettiğinden bu yana caitlyn ile geçirdiği o güzel yılların dışında yaptığı tek şey öldürmekti. Fedakarlık ise yılların onda kaybettirdiği bir erdemdi. Sevdiği kadın için yaptığı anlaşmaysa tam olarak neyi gösteriyordu bilmiyordu. Orada o perilerin ya da sihirbazların bir önemi yoktu.  İyi ya da kötü kısmın kazanmasını da umursamıyordu. Aklında sadece bir şey vardı oda hayatına anlam katan tek kişinin üzülmemesi. Onun hayatını olanlarla mahvetmesini izlemek yerine kendi hayatından, yaşayabilecekleri güzel zamanlardan vazgeçmişti. Geçen birkaç ay cade e birkaç seneymiş gibi gelmişti. Kendisine oldukça uzun gelen bu zamanı telafi etmek adına özlemle sevgilisini kollarına aldı. Öpücükleri daha da derinleşerek kadınını koltuğa uzattığında aklında onan başka hiçbir şey kalmamıştı.

Caitlyn’nin üzerine çıkmasına çapkınca bir sırıtışla karşılık verdi. Onun dudaklarından özel o iki kelimeyi duyduktan sonra derin bir nefes aldı. Saçlarını okşayarak ‘Bende seni seviyorum.’ Dedi. Dudaklarındaki dudaklara tutkuyla karşılık verdi. Arzu dolu kadınının belinden tutup onu daha çok kendine çekerek bir süre tadını çıkardı. Tek bir hareketle yine yerlerini değiştirip kızı yatakta altına aldı. Üzerindeki kıyafetleri yırtarak bedeninin her santimini öperek tadını çıkardı.

Boynuna öpücükler ve ısırıklar kondurarak zevkle inledi. Bu tanıdık tat, koku ona iyi gelmişti. Dudakları onun dudaklarına kapandığında erkekliğini bir süre ona sürterek sevgilisinin kıvranışını izledi ve dayanamayarak içine hızla yerleşti. Sert ve yavaş ritmi gittikçe hızlanıp doruğa ulaştığında ona uzun tutku dolu bir öpücük verdi. Gözlerini gözlerine dikerek ''Seni çok ama çok özledim. Sevgilim. Seviyorum seni. ''  diyerek onu kollarına alıp nefesini düzenlemeyi denedi.
Caitlyn
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Caitlyn

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimeSalı Ekim 21 2014, 21:19

Cade'in kollarında erirken ondan başka hiç bir şeyi düşünemiyordu. Özlemi, tutkusu ile birleşirken dokunuş ve öpücükleri daha da derinleşti. İlk aşkı, erkeği Cade onun için her şey demekti. Onsuz hiçliğe düşerdi. Düşmüştü de onsuz zamanlarında sadece bir kaç ayda engel olmaya çalışsa da karanlık benliğine sızmayı başarmıştı. Herkesi korumaya hazır yanı ile bir anda ortaya çıkmış hakim olma isteği kendi içinde bir savaşa neden olmuştu. Elindeki mirai taşları tanıdığı herkesi çaresiz birer köleye dönüştürebilecek kadar  güçlüydü ve ona güvenen insanları tuzağa düşürmek kesinlikle kolaydı. Şimdi ise Cade ışığı olarak yeniden belirmişti. Onu odasına götürdüğünde tadını çıkarmak istercesine dudaklarını teninde gezdirdi. Ona doyamayacağı bir gerçekti, onu hayatı boyunca arzulayacak ve sahip olmak isteyecekti. Kendini onun altında bulduğunda yırtılan kıyafetleri bir an bile önemsemedi. Bedenini Cade'in dudaklarının hizmetine bırakmış ve inlemeye başlamıştı. Aynı sertlikle Cade'in kıyafetlerini parçaladığında dayanılmaz bir anda erkeğini içinde hissetti. Verdiği hissi  tarif etmek imkansızdı, içinde hareket eden erkeğin başını kavrayıp gözlerinin içine baktı.

"Seni çok seviyorum..."

Dudaklarına bir öpücük kondurduktan sonra her ritim de sevdiği erkeğin adını haykırır oldu.  Tatminlik bedenini ele geçirdiğinde nefesi kesilmiş bir halde kendini Cade'in kollarına bıraktı. Onun sözleri kalbini ısıtırken nefesini düzenlemeye çalışıyordu. Başını onun göğsüne yaslamış kalp atışlarını dinlerken tutkunun sisi yavaşça üzerinden kalktı. Hatırladığı şeyler gözlerini doldururken yatakta hafifçe doğrulup onun gözlerinin içine baktı.

"Cade, ben çok özür dilerim... Benim için yaptığın fedakarlığı asla ödeyemem... Orada olanları ödemesi gereken en son kişi sendin ama ben senin gitmene bile engel olamadım..."

Cade
Cadı
Cadı
Cade

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimePaz Ekim 26 2014, 22:42

Bedeni tutku ile özlem duygularının kontrolünde her saniyesini onun tadını çıkararak yokluğunu hissettiği kokuyu içine çekerek değerlendiriyordu. Morgana ile yaşadığı her şeyi unutma çabasında sevdiği kadınla yakından ilgilenirken beynini yok saymak istediği şeylerden bir parça uzaklaştırmak rahatlatmıştı. Kadının muhteşem tadı yumuşak teni kontrolünü kaybettirmişti. Geçirdikleri ateşli dakikaları elinden geldiğince uzun tutmaya çalıştı. Vücudu yorgunluktan infilak ettiğinde kolları arasına çektiği güzellikle dinlenirken onu sevdiğini dile getirmişti. Aylar sonra ilk kez huzura kavuşmanın verdiği keyifle gözlerini kapadı. Sevgilisinin hareketlenmesiyle gözlerini aralayıp ona baktı. Duyduklarıyla derin bir nefes aldı. Bu konudan bahsetmek istemese de eninde sonunda açılacaktı. En mantıklısı her şeyin bir an önce konuşulup kapanmasıydı. Zorlu saatlerin onları beklediğini bilerek dişlerini sıkıp gözlerini onun gözlerine dikti.

Bir eliyle kadının belini diğer eliyle de yaş dolan gözlerini gördüğü için yanağını okşadı. Ses tonunu ayarlamayı başardığından emin olduğunda '' Özür dilemene gerek yok bitanem yapılması gereken şey buydu…'' dedi. Caitlyn’i kendine çekip dudaklarına ufak bir öpücük kondurdu teselli adına ve geri çekilip '' Benim gitmem birçok kişinin hayatını kurtardı. İyi taraf da.'' dedi ve sustu. Yaşadıklarını görmezden gelmeyi deneyerek '' iyi tarafta büyük bir avantaj sağladı. Hem artık birlikteyiz'' dedi. Aşkının bu konuyu daha fazla irdelememesini umuyordu.
Caitlyn
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Caitlyn

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimePaz Ekim 26 2014, 23:34

Uzun zaman sonra bedeninin istediği sıcaklığı Cade dokunuşları ile vermişti. Onsuz kalbi, benliği buz geçmişti. Şimdi onun kollarında ateşi ile erirken onun kollarında her şeyi unutma iznini kendine verdi. Ama elbette bu durum sadece tutku girdabının içindeyken işe yaramıştı. Benliği gerçekliğe döndüğünde konuşulması gerekenler dudaklarından dökülürken suçluluğu gözlerine yansıdı. Cade hiç istemediği bir savaşın kurbanı olmuştu, üstelik onu kendi elleri ile Morgana'a vermişti. Sarf ettiği kelimelerin ardından yanağına değen elle bakışlarını erkeğine dikti. Duyduklarının ardından öpücüğüne karşılık vermiş olsa da sözlerine katılmıyordu. İyi taraftan bahsediyordu, kendisi her iki tarafı da istemediğini açıkça dile getirirken şimdi böyle söylüyordu.

"Hayır bu doğru değil?  Evet oradaki herkesi kurtarmış olabiliriz ama bu senin kurban olduğun gerçeğini değiştirmez... Üstelik ben kurban olmana izin verdim..."

Göz yaşları artarken derin bir nefes aldı. Morgana'nın acımasızlığının ne denli büyük olduğunu biliyordu. Sevdiği adamla şu an yan yana olsalar bile onun çekmiş olduğu acıları şeyleri yok sayamazdı. İkizi ona her şekilde sahip olmak için her şeyi yapmış olmalıydı. Onu çalarken bile yaptıkları aklına geldikçe delirecek gibi oluyordu. Aşık kalbini bile bile Cade'i gözlerinin önünde öpmüştü. Çok daha fazlasını geçen aylarda yaptığına neredeyse emindi. Onun burada olduğunu kendine adeta kanıtlamak için Cade'e sıkıca sarıldı.

"Şu an burada olsan bile Morgana'nın sana yaptıkları var... Onları yok sayamam Cade... Hepsi de benim yüzümden..."

Eli teninde gezerken az önce hissetmediği pütürlü bir deri hissetti. Cade'in sırtında dolaşan parmak uçlarında... Aklına gelen şeyle Cade'i yatakta ters çevirip sırtına baktı. Tırnak izleri olduğundan emin olduğu çizikleri gördüğünde dondu. Az önce sadece düşünce olarak kalan her şeyin gerçek bir kanıtı tam olarak önünde duruyordu. Kendine olan öfkesi benliğini ele geçirdiğinde ayağa kalkıp üzerine bir gecelik giydi.

"Özür dilerim, Cade..."

Cade
Cadı
Cadı
Cade

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimePerş. Ekim 30 2014, 23:10

Nathaniel duygularını belli etmemek adına cade kimliğine bürünüp sakin ses tonuyla kadınını yatıştıracağını düşündüğü cümleleri kelimelere döktü. O dakikalarda akla, mantığa yatan bir şekilde sevdiği kadının kendisini bu işten sorumlu tutmaması için çalışmıştı. Duydukları başaramadığını gösterirken gözlerini kapayıp bir süre düşündü. Lanet olası anların kendisinde oluşturduğu yıkımı yok saymaya çalışırken sesinin tonunu ve seviyesini ayarlayabildiğine karar verdiğinde ''Yapabileceğin bir şey yoktu caitlyn… Morgana sana pek bir seçenek bırakmamıştı. Bir kişinin hayatına karşılık bir sürü insanın ki. '' Dedi.

Saçlarını okşayarak sevgilisini yatıştırmak ve ona orada olduğunu kanıtlamak istedi. Kadının kendisine sıkıca sarılmasıyla onu kolları ile daha da göğsüne bastırdı. Son duydukları ile bir süre sessiz kaldıktan sonra ''Değild ''‘ dedi. Doğru kelimeleri bulmaya çalışırken ‘Bu benim seçimimdi. Sen engel olmaya çalışsaydın da sonuç yine aynı olacaktı. ‘ dedi. Sevdiği kadının bedeninde dokunmasından sonraki tavrı önce şaşırtmış sonra olanları idrak etmişti. Caitlyn’in yataktan kalkıp giyinmesi ile oda hızla ayaklandı. Üzerine bir şort geçirdi. Sevgilisinin yanına gidip zarif bir hareketle kollarının arasına aldı. Boynuna tatlı birkaç öpücük kondurduktan sonra ''Özür dilemene gerek yok aşkım. Sadece bu morgana olayını kapatalım olur mu? Hayatımıza kaldığımız yerden devam etmek istiyorum '' dedi.
Caitlyn
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Caitlyn

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimePerş. Ekim 30 2014, 23:41

İçindeki suçluluk duygusu bir türlü bitmek bilmiyordu. Morgana'nın yaptıklarını sadece tahmin edebiliyordu. Gerçeklerin ise hayallerinin bile ötesinde olduğunu biliyordu. Onun karanlığına, acımasızlığına tanık olsa da ayrı kaldıkları zaman içinde çok daha fazlasına sahip olduğunu tahmin ediyordu. Aslında içten içe biliyordu. Çünkü onlar sonuçta ikizlerdi. Hiç istemeseler bile aralarında kırılmaz bir bağ vardı. Şu an elleri arasında olan erkeğine, ikizinin aşık olmasına rağmen cür'etkârca sahip olduğunu bilmek canını acıtıyordu. Cade onu yatıştırmaya çalışsa da suçlu olduğu bir gerçekti. Bunu hiç bir şey değiştiremezdi. Ona sıkıca sarıldığı anda ise hissettiği şeyle ondan uzaklaştı. Aslında bunu yapmak istemiyordu ama ondan uzak durursa Cade yeniden tarafsız bir şekilde beladan uzakta hayatına devam edebilirdi. Bunu vurgulamak istercesine uzaklaşırken onun yanına gelmesi ile ona baktı.

"Uzak dur Cade, benden uzakta yeniden eskisi gibi olabilirsin..."

Bunu söylemek bile canını yaktı, onun dudaklarını teninde hissettiğinde nefesini tuttu. Öpücükleri tatlı olmasına rağmen bedenini kavuruyordu. Duyduğu kelimelerden sonra gitmesine izin verse de gerçi bu oldukça zordu, sevdiği adam kalmakta kararlı görünüyordu. Tek bir hata yüzünden yıllarca birbirlerine hasret kaldıktan sonra Morgana için onu bırakmaya çalışıyor olması beynine dank ettiğinde Cade'in yakasını kavradı. Onu yatağa ite ite götürdükten sonra yatağa uzatıp üzerine çıktı.

"Tekrar özür dilerim, sevgilim... Ben, benden uzakta daha iyi olabileceğini düşündüm. Ama diğer yandan sensiz olamayacağımı da biliyorum..."

Konuşmasının ardından onu ateşle öpmeye başladı. Cade'in giydiği şortu yırtarken dudaklarını ısırdı. Birden vahşi bir tutku bedenini ele geçirmişti. Eli sertçe erkekliğini okşarken dudakları boynuna kaydı. Öpüp, ısırarak göbeğine doğru ilerlerken daha aşağılara inip ağzına aldığı erkeklikle Cade'i arzudan kıvrandırmaya başladı.
Cade
Cadı
Cadı
Cade

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimePtsi Kas. 03 2014, 22:49

Morgana. Hepsi o lanet olası cadı yüzündendi. Geçmişlerini mahvettiği yetmemiş gibi geleceklerini de yok etmeye çalışıyordu. Şimdiye kadar gayet başarılı olduğu ise açıktı. Yüzyıllar öncesinde onun entrikaları yüzünden bir süre onun tarafında yer alarak sevdiği kadınla zıt düşmüştü. Yeniden bir araya gelip yanlış anlamaları bitirmek gerçekten uzun sürmüştü. Her şey tam yoluna girdi derken de bu sefer sihirbazı yüzünden ayrılmak zorunda kalmışlardı. Eğer bu kader dedikleri şeyse hayat onlarla resmen kafa buluyordu.

Cade kimliğinde hissettiği bütün o berbat şeyleri dışa yansıtmamayı başardığında caitlyn’nin kendisini suçlamasıyla karşılaşmıştı. Her şey neden bu kadar zordu? Sanki etrafında var olan bütün şeyler onun sınırlarını zorlamak için vardı. Derin bir nefes aldı. Gözlerini onun gözlerine dikerek'' Senden uzakta yaşayamam, ölürüm. '' Dedi. Dudaklarına ufak bir öpücük kondurup geri çekilerek'' Sen hala ayakta olma sebebimsin. Girdiğim intikam savaşlarında dikkatli davranmam için beni tetikliyorsun '' dedi.

Onun tarafından yatağa götürülürken sesini çıkarmadı. Saçlarını okşayarak'' İkizin yüzünden yeterince vakit kaybetmedik mi? '' diye sordu. Duyduklarıyla gülümsedi. Dudaklarına kapanan dudaklara tutkuyla karşılık verirken bedenindeki dokunuşlara caitlyn’nin erkekliği ile yakından ilgilenmesiyle kıvranmaya başladı. İnlemeleri hırıltılara dönüşürken dayanamayıp onu durdurarak altına aldı. Bir büyüyle kadınını yatağa bağlayarak ipleri onun büyüsünden koruyan bir başka büyüyü de gerçekleştirip sinsice gülümsedi. Derin bir nefes alarak'' Bence cezalandırılmayı hak ettin bebeğim '' diyerek dudaklarına kapandı. Elleri onun tatlı bedeninde gezerken vücudunu ona bastırıp erkekliğini kadınlığına sürtüyordu.
Caitlyn
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Caitlyn

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimeÇarş. Kas. 05 2014, 19:14

İkizinin yaptıkları, erkeğine dokunduğu gerçeğini düşündükçe çıldırıyordu. En çokta kendisi yüzünden bu işkenceye maruz kalması berbat hissetmesini sağlarken onsuz olmanın ölümden farksız olduğunu bilse de uzak durmaları gerektiğini söylemişti. Cade'in buna karşılık söylediği söz ise kalbinin teklemesine neden oldu. Cade, ölemezdi. Bunun düşüncesi bile korkunçtu.

"Hayır böyle söyleme, yaşamalısın Cade bunu hak ediyorsun. Hatta çok fazla şey hak ediyorsun benim sana veremediklerimi bile..."

Kalbi ve mantığı onun söylediği diğer kelimelerle savaşa girmişken kalbi yavaş yavaş daha ağır basmaya başladı. Mantığının her ikisine de acı çektireceğini fark etti. Bu düşünce ile onu yatağa götürürken, tutku bir anda alevlenmişti. Cade'in bedenine dokunurken Morgana'nın bıraktığı her izi silmek istedi ve her bir izin yerinde kendi özel izlerini bırakmak. Cade'in bedenine benim demek, kendisine ait olduğunu bildirmek istercesine damgalamak isterken tırnakları bedenini çizdi. Tutkusu karanlık bir hal alırken erkekliği ile ilgilenmeye başladı. Onu tıpkı kendisi gibi kavurmak için. Cade onu durduğunda ise kendini onun altıda buldu. Sarılmak istediği anda bileklerini bağlayan iplerle şaşırdı. Kurtulmayı denese de başarılı olamadı. Cade'in sözleri ile derin bir nefes alırken öpülmeye başlandı. Dudaklarını öpen harika dudaklara karşılık verirken ona dokunamamak çıldırmasını sağlıyordu. Bedenindeki dokunuşlar giderek artarken, bacaklarının arasındaki nihai temasla çığlık çığlığa inlemeye başladı. Dayanamıyordu.

"Bebeğim, lütfen... Seni içimde istiyorum.. Hem de, hemen... Lütfen..."

Cade
Cadı
Cadı
Cade

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimeSalı Kas. 11 2014, 22:06

Ondan ayrılmak,caitlyn’siz bir hayat yaşamak düşüncesi kanının çekilmesini sağlarken onsuz yaşayamayacağını dile getirdi. Kesinlikle hiçbir nedenden dolayı buna morgana da dahildi ondan ayrılmak istemiyordu. Birçok şey yaşamışlardı. Mutlu olmayı hak ediyorlardı. Meydana gelen olaylara olan öfkesi içten içe onu yiyip bitirirken gözleri sevdiği kadınla buluştu. Onun baştan çıkarmalarına büyük bir tutkuyla karşılık verdikten sonra yerlerini değiştirip kadınını yatağa bağladığında aklından milyonlarca fantezik düşünce geçiyordu. İşe koyulup onu tatlı tatlı taciz etmeye başladıktan bir süre sonra enfes sevgilisinin melodik çığlıkları çapkınca gülümsemesini sağladı. Duydukları ile birkaç santim çekilip nefesinin onun tenine çarpmasına izin verirken ''Henüz değil güzelim.  Önce yaptığın o ayrı kalmalıyız konuşması ile beni korkutmanın bedelini ödeyeceksin ''diyerek tenine öpücükler kondurmaya başladı. Göğüs uçlarının pembe ve leziz görüntüsüne bakıp derin bir nefes aldı. Onları hafifçe dişledi. Diliyle bir göğüsünün etrafında daireler çizdikten sonra emip ara ara ısırırken diğer eliyle boşta kalanı tatlı bir sertlikte sıkıyordu.

İkisiyle de eşit oranda ilgilendikten sonra yavaş yavaş bedenine öpücükler kondurarak önce karnına oradan daha aşağılara indi. Elleri bedeninde ustaca gezinirken en mahrem yerine ulaştı. Kızın bacaklarını omuzuna atarak o mükemmal hazineyi önce diliyle keşfe çıktı. Ardından birkaç kez dişleyip emmeye devam ederken devreye parmaklarını sokması gecikmemişti. Önce bir ardından iki parmağıyla onun derinliklerini okşarken diliyle çıldırtmaya da devam ediyordu.

Sevgilisinin inlemelerle karışık çığlıkları hat safhaya ulaşıp dayanamadığını gösterirken onun sınırda olduğunu düşünerek geri çekildi. Dudakları onun dudaklarını bir süre sömürürken bedenini onun bedenine yasladı. Dudakları boynuna kayıp dişlerken ''Yaptığının hata olduğunu kabul ediyor musun bebeğim '' diye fısıldadı.
Caitlyn
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Caitlyn

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimePerş. Kas. 13 2014, 21:03

Onunla ayrılma düşüncesini nasıl düşünebildiğini bilmiyordu. Cade onun her şeyiydi, ilk aşkıydı. Ama yine de onun iyiliği için yapabilirim sanmıştı sonrasında ise hatasını fark etti. Cade ise hatasını onu bileklerinden bağlayarak cezalandırıyordu. Tüm o dokunuşlar, öpücükler bir işkenceden farksızken ona yalvarma başladı. Ona ihtiyacı vardı, delice onu arzuluyordu. Duyduğu kelimelerden sonra ise derin bir nefes aldı.

"Bebeğim ben..."

Konuşması göğüslerine konulan öpücükler ve dişleme hareketleri yüzünden yarım kalmıştı. İnliyor kıvranıyor, haz ve acıyı anda anda hissediyordu. Ona dokunamamak ise ayrı bir işkenceydi. Cade buna kesinlikle bir son vermeliydi. Ama yine de henüz gerçek acıyı hissetmediğini içinde hissettiği parmaklar ile anladı. Nefesi daha da sıklaşmış inlerken neredeyse nefes almayı unutacak raddeye gelmişti. Bilekleri çekiştirdiği elleri yüzünden acırken tiz bir çığlık attı.

"Cade... Cade..."

Sınırında patlamak üzereyken bir anda kesilen temasla gözlerini açıp ona baktı. Onu böyle yarım bırakmayı düşünüyor olamazdı, değil mi? Dudaklarını öpen dudaklara karşılık verirken hırsla dişlerini de geçirdi. Boynunda hissettiği dişlerin ve dilin ardından duydukları ile nefesini kontrol ederek konuşmaya çalıştı.

"Evet kabul ediyorum, Cade... Ben hatalıydım özür dilerim, sevgilim... Senden asla uzak kalamam seni seviyorum... Şimdi lütfen bana sahip ol aklımı kaçırmak üzereyim..."

Cade
Cadı
Cadı
Cade

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimePaz Kas. 16 2014, 23:12

Nathaniel yılların birikimlerini başarılı bir şekilde sevdiği kadının üzerinde denerken aklında onu daha fazla nasıl çıldırtabilirim sorusundan başka bir şey yoktu. Her şey geride kalmıştı. Arkadaşlarını öldürmek zorunda kalışı, Morgana ile geçirdiği berbat dakikalar silinmişti Sadece o vardı. Elinin altındaki tatlı güzel sevgilisinin çığlıkları hazzını arttırırken kadınının cümle kurmaya çalışmasını izledi. Bu düşündüğünden daha eğlenceli bir hal almaya başlamıştı. Sınırda bıraktığı bedeninin kıvranışını keyifle seyrederken ellerini onun teninde gezdirmeye devam ediyordu. İstediği kelimeleri onun dudaklarından duyduktan sonra erkekliğini kadınlığına sürterek '' Bende seni seviyorum bebeğim'' dedi ama içine girmedi. İşkenceyi biraz daha sürdürdü. Dayanamayacağı raddeye geldiğinde içine sertçe yüklendi. Birkaç dakika hareketsiz durarak anın tadını çıkardıktan sonra sert darbelerle ama yavaş bir şekilde içinde hareket etmeye başladı. Caitlyn’in ilk doyuma ulaşması uzun sürmedi.

Altındaki tatlı beden titreyerek rahatladığında ona kendisine gelme fırsatı tanımadan hareketlerine devam etti. Hızını gittikçe arttırırken sevdiği kadını sabırla bir sonraki sınıra taşıdı. Onu birkaç kez tatmin ettikten sonra bir sonrakinde kendisini serbest bırakıp onunla birlikte mükemmel anı yaşadı. İpleri bir büyüyle yok edip onu kolları arasına çekti. Nefesini düzenlemeyi başardığında saçlarına bir öpücük kondurarak '' Bir daha ağzından hiçbir şekilde ayrılık kelimesi duymak istemiyorum
''
dedi.
Caitlyn
Cadı l Admin
Cadı l Admin
Caitlyn

Kayıp Zaman Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Zaman   Kayıp Zaman Icon_minitimeSalı Kas. 18 2014, 15:21

Cade onu öldürüyordu. Dokunuşları, ve dudakları ile adeta işkence ediyordu. Ne kadar dayanabilirdi, işte onu bilmiyordu. Bedeni ihtiyaçla kıvranırken sık nefesler arasında ona yalvarmaya başladı. Sevdiği adam ise umursamazca acımasız saldırısına devam ediyordu. Kadınlığındaki sürtünme bile artık acı verirken onun sevdiğini söylemesine rağmen işkence edişine çaresizce katlanmaya çalışıyordu. Sonunda içinde hissettiği sertlikle çığlık attı. Ama işkence bitmemişti, onun yavaş ritmi kaslarının ısrarlı sancısına neden olurken sonunda tatmin oldu. Bedeni onca acılı dönemin ardından gevşerken onun hareketleri ile tekrar ve tekrar baştan çıkarak bir kaç sefer daha tatmin oldu. Her tatminlik evresinde onun adını haykırdı, ama dokunamamak hala bir işkenceydi. Sonunda Cade ile birlikte tatmin olduğunda ipler yok olmuş ve onun kollarına çekilmişti. Kolları uyuşmuş bir şekilde bir süre Cade'e ters ters baktı.

"Duymayacaksın sevgilim ama bana yaptığını ödeyeceksin, ama bugün değil..."

Onun göğsüne başını yaslayıp derin kokusunu içine çekti. Tüm o ateşli ve sancılı anlardan sonra huzur onun kolları arasındaydı. Cade'den asla ayrı kalmak istemiyordu. Bunun içinse her şeyi yapmaya hazırdı.
Rp Sonu.

Kayıp Zaman
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kayıp Aşk
» Kayıp Hafıza
» Kayıp Peri