Saplantılı Koruma, Romantik Aşık Mm-3_zps38d4803f
Saplantılı Koruma, Romantik Aşık Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Saplantılı Koruma, Romantik Aşık

2 posters
YazarMesaj
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

Lakap : Ukala

Saplantılı Koruma, Romantik Aşık Empty
MesajKonu: Saplantılı Koruma, Romantik Aşık   Saplantılı Koruma, Romantik Aşık Icon_minitimeSalı Ara. 23 2014, 17:17

Kızları ve baygın dostunu malikaneye getirdikten sonra ilk iş olarak bir büyü mırıldandı. Büyü Jared'ı zindandaki demir tezgaha zincirlerken Anya'nın yanağına masum bir öpücük kondurdu.

"Aşkım, bir şeyler ye ve dinlen odada buluşuruz..."

Anya yanlarından ayrıldıktan sonra Fia'a döndü. Üstü başı kan içinde olan peri kızının aurasındaki karanlık can sıkıcıydı. Onun çocuksu halini görmese doğuştan ölüm meleği odluğunu düşünebilirdi.

"Güzelim benim Jared ile bir süre işim var... O ara sende kendin ile ilgilen işim bittiğinde onu tamamen sana bırakırım. Onun tehlikeli odluğunu göz ardı edemem..."

Fia gittikten sonra hızlı adımlarla zindana gitti. Onu uyandırmak istememişti, şu an isteyeceği en son şey uyanık beyni boş dostunun zırvalarını ve tehditlerini dinlemekti. Üzerinde savaştan dolayı yırtık olan gömleği daha da yırtıp kalbinin üzerine odaklandı. En eski büyü kitaplarında yer alan alfabenin lanetleri harflerini kullanarak ismini bir dövme şeklinde Jared'ın bedenine kazıdı. Yavaş yavaş oluşan harfler perinin tenini dağlıyordu. Uyandığında muhtemelen acısından çığlık atacaktı. Kalbinin üstündeki işaret tam olarak oluştuğunda tüm yetenekleri işaretten kendi bedenine dolmaya başladı. Bu olurken de sesli bir lanet mırıldandı, Jared'ı zindana bağlamıştı. Zindan dan ayrılırken zeki dostunun Fia'ı kullanarak yapabileceği muhtemel şeyleri düşünerek son olarak da zindanın girişine görünmez bir duvar oluşturdu. Duvar sadece fiziksel bir engel değil, aynı zaman da acı verici elektrik akımı oluşturan bir bariyerdi. Dokunulduğunda oluşan akım geçmeye çalışacak Jared'ı zindanın duvarlarına fırlatacak kadar güçlüydü. İşi bittiğinde hızlı adımlarla önce Fia'nın yanına uğradı.

"Sevdiğin adamı alabilirsin, güzelim. Sana tavsiyem beynini biraz olsun zorla onun dışında ona birkaç büyü yaptım. Gücü artık yok, kaçması ise imkansız..."

Sonunda olmak istediği asıl yere geldiğinde yatağa uzanmış kadınını gördü. Hızlı bir banyo yaptıktan sonra yatakta ona katılarak onu kolları arasına çekti.

"Seni özledim, aşkım... Savaşta beni dinlediğin için memnunum bunu sizin yaptığımı biliyorsun değil mi?"

Konuşmasından sonra boynuna öpücükler kondururken eli karnını yavaşça okşuyordu. Elinin altında bebeklerini hissetmek ve dahası kadınının kokusunda kaybolmak tarif edemeyeceği bir mutluluk olurken aklına Phin geldi evli ve eşi hamileydi. Hamile olan sevgilisi ile evlenebilir miydi?
Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

MesajKonu: Geri: Saplantılı Koruma, Romantik Aşık   Saplantılı Koruma, Romantik Aşık Icon_minitimePerş. Ara. 25 2014, 20:49

Hiçbir şey yapmayıp sadece etrafındaki perileri iyileştirerek geçirdiği ilk savaştı. Doğrusunu söylemek gerekirse sıkılmıştı. Eski ortağından tut sevgilisine yeni yeni dost olmaya başladığı fiadan hiç tanımadığı perilere kadar hepsi bütün o süre boyunca onu korumaya özen göstermişti. Anya ise tegan’a vermek zorunda kaldığı sözden dolayı birkaç peri de kendi halletmek yerine bitki gibi tepkisizce durmuş büyü yapmıştı. Aslında bu bile onu yormuştu ama daha yararlı olabileceğini söyleyen yanını bastıramıyordu. Aşık perilerin anya diye seslenişine kulak verip sihirbazları yardım edebildiği tek yolla iyileştirdikten kısa bir süre sonra savaş bitmişti. Her şey istedikleri gibi sona erdiği için ufak bir teşekkür seremonisinin ardından aşık olduğu adamın büyüsüyle kendilerini evinde bulmuşlardı. Hamileliğin neden olduğu ani bir halsizlik bedenini ele geçirirken fia’yı inceledi. Onun için hala endişeleniyordu ama sevgilisini geri aldıklarını düşünülürse iyi olacaktı. Jared’ın durumunu göz önüne alınca biraz zaman alacaktı fakat sonuçta imkansız değildi. Yanağına kondurulan masum öpücükle sevgilisine odaklandı. Duyduklarıyla iç çekip onun dudaklarına küçük masum bir öpücük bırakarak  ''Görüşürüz aşkım''   diyerek odasına çıktı. Öncelikle kendini  duşa atıp tozu üzerinden attıktan sonra bir şeyler yemeğe çalıştı. Denemesi mide bulantısı ile birlikte kusma ile sonuçlanınca bu kısmı atlayarak dinlenmeye karar verip kendini yatağa attı. Olanları düşünüp  savaşın onlar için iyi bittiği gerçeği ile mutlu olurken yanına gelen sevgilisine sokulup büyüleyici kokusunu içine çekerken kolları arasında olmanın huzurunu yaşıyordu.

Boynuna kondurulan öpücükler tahrik ederken karnındaki dokunuşlar duygulandırıyordu. Aşık olduğu adama dönüp dudaklarına ufak bir öpücük kondurup geri çekildi. Duydukları ile durgun haline engel olamayarak  ''Biliyorum ama size daha çok yardım etmek isterdim''   dedi. Gözlerini gözlerine dikerek ''Fia nasıl? Sence jared normale dönebilecek mi?''   diye sormayı da ihmal etmemişti.
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

MesajKonu: Geri: Saplantılı Koruma, Romantik Aşık   Saplantılı Koruma, Romantik Aşık Icon_minitimePerş. Ara. 25 2014, 22:05

Tüm isteklerini harfiyen yerine getiren ortaklar onu memnun ederken herkes istediğine kavuşmuştu. Aşık oldukları her hallerinden belli olan periler sevdiği kadınları almışken oda dostuna kavuşmuştu. Gerçi elbette kendinden daha mutlu birini tanıyordu, Fia... Eve gittiklerinde kızın kendini toparlamasını söyledikten sonra dostu ile ilgilendi. Ona yaptığı bir sürü güçlü büyüden sonra hala tatmin olamadığı için görünmez bir bariyer bile yapmıştı. İçi rahat ettiğinde ise sevdiği kadınla yalnız kalmaya hazırdı. Onun kokusunu derin bir nefesle içine çekerken ellerinin arasında olmasının mutluluğu ile boynuna öpücükler kondurdu. Karnını okşarken içindeki sevgiden bebeğinin de yararlanmasını sağlıyordu. Bebeklerinin henüz çok küçük olması nedeniyle Anya'nın karnı henüz şişmemiş olsa da hissettiği aura dan bebeklerinin varlığını hissediyordu. Anya kendine dönerken peri kızı ile yüz yüze gelmişlerdi. Dudaklarına kondurulan öpücüğe arzuyla karşılık verdi. Peri kızının sözleri ile gülümserken Fia'ı sorması ile yüzündeki gülümseme daha da arttı. Fia'a alışmış olması onu memnun ediyordu. Sonuçta zor olsa da Jared'ın sonunda hafızası yerine geldiğin de grupça yapacakları çok şey olacaktı. Anyanın yüzünde parmaklarını gezdirirken konuşmaya başladı.

"Savaşa kafanı yorma, hayatım. Ne kadar işe yaradığını biliyorsun. Sen olmasan herkes hastanelik olurdu ama sen herkese yardım ettin. Fia, sanırım iyi olacaktır. Şu an Jared'ın yanında belki kendini hatırlatmanın bir yolunu bulur... Şimdi her şeyi boş verelim ben seninle ilgilenmek istiyorum..."

Yatakta yan dönerek Anya'ı üzerine yatırıp başını elleri arasına alarak bir süre gözlerine sessizce aşkla baktıktan sonra dudaklarını öpmeye başladı. Elleri hafifçe bedeninde gezinmeye başladığında öpücük derinleşirken hareketleri de hızlandı. Kızın kalçalarını sertçe sıkıp yoğurmaya başladığında dudakları boynuna yöneldi. Sertliğine Anya'ı daha fazla bastırırken onun inlemesi ile hınzırca gülümseyerek yerlerini değiştirdi. Üzerlerindeki kıyafetlerini uğraşmamak için tek bir büyü ile yok ederken kadınlığına sürtünmeye başladı. Bakışları kesiştiği anda derin bir nefes aldı.

"Bebeğim... Aslında romantik olmadığımı ikimizde biliyorsun... Bunu sana daha sonra telafi edeceğim söz veriyorum. Ama şu an bana bir cevap vermeni istiyorum. Benimle evlenir misin?"
Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

MesajKonu: Geri: Saplantılı Koruma, Romantik Aşık   Saplantılı Koruma, Romantik Aşık Icon_minitimePtsi Ara. 29 2014, 00:34

Gözlerini tavana dikmiş dinlenmeye çalışırken az önce didikleyip bıraktığı yemeğe kaçamak bir bakış attı. Görüntüsü bile midesini bulandırınca aç kalmanın güzel olacağına karar verip bir büyüyle etrafı temizledi.  Kendini yemeğe zorlayıp yeniden kusmak istemiyordu. Hamilelik denen şey okuduklarından ve düşündüklerinden daha zordu.  Halsizliğini üzerinden atmaya çalıştı. Karnında elini gezdirirken sevdiği adamın aurasını odada hissettiğinde durup aşık olduğu adama baktı.  Onun kendini banyoya atması ile o da bebeklerini düşünmeye başladı.

Acaba kime benzeyecek? Onunla bir yaşam nasıl olacak diye düşünürken bu duruma geldiğine kendi bile tam olarak inanamıyorken mutlulukla gülümsedi. Anya bir zamanlar uzun vadeli bir sevgilisi olacağını hayal bile edemezdi. Şimdi ise hamileydi ve aşık olduğu adamla birlikte onu heyecanla bekliyorlardı. Tegan yanına gelip her ikisini de sevmeye başladığında ilgiden gayet memnun bir şekilde merak ettiklerini sordu. Duydukları ile kıkırdayarak '' Hım… İgilen o zaman aşkım…'' dedi. Gözlerinde müzip parıltılar vardı. Arzu dolu bir şekilde'' Seni özledim'' derken dudakları örtülmüştü. Öpücüğe tutkuyla karşılık veriyordu. Elleri erkeğinin bedeninde gezinirken onun dokunuşları ile baştan çıktı. İnlemeleri odayı doldurduğunda kendini onun altında buldu. Üzerlerindeki kıyafetten kurtulduklarında arzu, şehvet ve aşk dolu gözlerini onun gözlerine dikti. Kadınlığındaki sertlik deli ederken onun bu işkenceyi kısa tutmasını istediğini inleyerek '' Aşkım…'' diyerek belirttiğinde karşılığında duydukları ile dondu. Gözleri şaşkınlıkla büyürken nefes almayı bile unutmuştu. Alev almış bedeni kaskatı kesilmişti. Duyduklarına inanamayarak '' Ne? Se- sen ciddi misin?'' diye sordu. Onun şaka yapmadığını fark ettiğinde zorlukla '' e- evet'' dedi.
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

MesajKonu: Geri: Saplantılı Koruma, Romantik Aşık   Saplantılı Koruma, Romantik Aşık Icon_minitimePtsi Ara. 29 2014, 23:28

Lenoirde, Phin'i gördüğünde itiraf etmek istemese de kıskanmıştı. Her ne kadar Anya ile ortak geçmişleri yüzünden küplere binmiş olsa da eşim dediği peri kızı öfkesini dizginlemesini sağlamıştı. Kız hamileydi, üstelik doğuma yakın olduğunu da açıkça belliydi. Ama daha da önemlisi onlar evliydi. İşte tam da bu yüzden hayatında ilk kez bir adamı kıskanıyordu. Gerçi Fia söz konusu olduğunda Jared'ı da kıskanmıştı ama bu onunla kıyaslanamazdı. Tüm karmaşanın içinde Anya ile evlilik fikrini kendine alıştırırken aşık olduğu kadına nasıl teklif edeceğini bile düşünmemişti. İşin aslı bu konuda tam anlamıyla odun sayılırdı. Ona olan aşkını bile yatakta söylemişti yani yeniden ona yatakta evlenme teklif edebilirdi. Bedenini ona sürterken bunu dile de getirmişti. Şoka girmiş kadınının tepkisini beklerken kalbi hem tahrik olmaktan hem de bekleyişin verdiği stres den deli gibi atıyordu. Ciddi olduğu ile ilgili soruya onun içini doldurarak cevap verdi, ciddiydi. Onunla evlenmek istiyordu. Baba olmanın yanında kocalığın nasıl bir şey olduğunu Anya ile birlikte öğrenmek istiyordu. Onun evet demesi ile dudaklarına ateşli bir öpücük kondurdu.

"Seni çok seviyorum, Anya... Kabul ettiğine göre en kısa zamanda evlenmeliyiz ama tabi öncelikle dostumun bir kendine gelmesi gerek çünkü onu sağdıç yapmayı düşünüyorum. Zaten sağdıç yapacağım başka kimsede yok ama şu an ondan da önemlisi seninle sertçe sevişmek istiyorum. Bunu kutlamalıyız..."

Hareketlerine başladığı anda önce yavaşça ona işkence eder gibi bir ritim tutturarak Anya'nın zevkten kıvranmasının tadını çıkardı. Tatminin sınırına geldiğini anladığında ise yumuşaklığından eser kalmamıştı. Ona son derece sertçe sahip olurken Anya ilk tatminini yaşamıştı. Ama bu sadece başlangıçtı. Onu yeniden yavaş ritimle sınıra getirdiğinde içinden çıktı. Kendini oldukça boş hisseden kadının bu yüzden acı çektiğini gözlerinden anlarken onu yatakta ters çevirip dizlerinin ve ellerinin üzerinde olmasını sağladı. Ardından yeniden içine girdiğinde elleri sertçe poposunu okşuyordu. İyice köklemeye başladığı sırada elleri göğüslerine yöneldi. Anya'ı bu pozisyonda bir kaç kez daha tatmin ettikten sonra son seferde kendini de serbest bıraktı. Öylesine yorgundu ki bir süre Anya'nın sırtına alnını dayayıp nefesini düzenlemeye çalıştı, ardından kendini yatakta yana attı. Yüzü yastığa gömülmüş saçları yastığa dağılmış Anya'nın tahrik edici görüntüsü hoşuna giderken benim diye bağırmak istedi. Onu kollarına çekip arkasından sarılırken omzunu öptü. Bir eli göğsünün üzerindeyken diğeri karnının üzerine gitmişti.

"Sanırım tutkunun ucunu biraz kaçırdım, hayatım. Umarım bizim ufaklığı rahatsız etmemişimdir?"

Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

MesajKonu: Geri: Saplantılı Koruma, Romantik Aşık   Saplantılı Koruma, Romantik Aşık Icon_minitimePaz Ocak 11 2015, 22:17

Bedeni tutkunun esiri olmuş bir şekilde kavrulurken ve kalbi aşkla yanarken istediği tek şey üzerindeki erkeğinin ona sahip olmasıydı. Vücudu onun dokunuşlarına fazlasıyla açtı. Hissettiği her bir dokunuş onun aklını başından alıp arzu denizinin içinde kaybolmasını sağlarken kadınlığındaki temas ile iniltileri çığlıklara dönüştü. Tam da o anda duydukları kalbinin saniyelik durmasını sağladı. Nefesi kesildi. Gözleri şaşkınlıkla büyüdü. E- Evlenme teklifi almıştı.  Aşık olduğu, ondan bir bebek beklediği adam kendisiyle bir ömür geçirmek dahası evlenmek istiyordu. Hiç beklemediği bu teklif nutkunun tutulmasını sağladığı için bir süre sessiz kalmış sonunda cevap vermeyi başarabildiğindeyse kabul etmişti. Bir zamanlar bunun hayalini bile kuramazken dahası aşık olduğu adamla bile bu fikir korkuturken şimdi hiç düşünmeden evet demişti. Gülümsedi. Bu adamı deliler gibi seviyordu.

Dudaklarına kapanan dudaklara tutkuyla karşılık verdi. Duydukları ile gülümseyip onun yanağını okşayarak  ''Bende seni seviyorum aşkım. Merak etme yeterince zamanımız var. Jared’ın düzelip her şeyin normale dönmesini bekleriz sorun değil.''dedi.Onun enfes bedenine bakıp dudaklarını dişleyerek ''Bence kutlamak için daha fazla beklemeyelim''  diyerek bedeninde ellerini gezdirmeye başladı. Onun hareket etmeye başlaması inlemelerinin çığlıklara dönüşmesini sağladı. Zevkin doruklarına ilk ulaşması çok çabuk olmuştu. Sonrasında aşık olduğu adamın sert tutumundan hoşlanarak birkaç kez daya doyuma ulaştı. İkisi de rahatladığında nefes nefeseydi ve kılını kıpırdatacak hali kalmamıştı. Kalbinin sahibi onu kolları arasına aldığında huzurla gözlerini kapadı. Henüz kendine gelebilmiş değildi. Omzuna kondurulan tatlı öpücükle iç çekerken duydukları ile yorgunca gülümseyerek ''Benim oldukça hoşuma gitti. Bebeğimiz ise annesinin bütün gün canına okuduğu için halinden oldukça memnun bir şekilde babası ile olmanın tadını çıkarıyor bence oldukça rahat''  dedi. Cümlesinin sonuna doğru sesi kısılmıştı. Sevişmenin, bütün gün yaşadıklarının ve hamileliğin getirdiği yorgunlukla daha fazla dayanamayıp kendini uykunun kollarına bıraktı.
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

MesajKonu: Geri: Saplantılı Koruma, Romantik Aşık   Saplantılı Koruma, Romantik Aşık Icon_minitimePaz Ocak 11 2015, 23:03

Anya'a son derece absürt bir evlenme teklifi yapmış olsa da onun kabul etmesiyle derin bir nefes aldı. Burnuna dolan koku sevdiği kadının tahrik olmuş kokusuydu ve çok geçmeden de onunda isteğiyle kutlamaya geçmişlerdi. Onun baş döndüren kokusu, doyulmaz tadı ile tutkunun bedenini ele geçirmesine izin verdi. Sert gelgitler ve değişik pozisyonlarla onu zirveden zirveye taşırken nefes nefese kalmıştı. Son cümlesi ise evlenme teklifi kadar absürt bir şeydi. Kollarının arasındaki harika kadının omzuna öpücükler kondururken duydukları ile gülümsedi. Onu ömrünün sonuna dek mutlu etmek istiyordu. Bunu başardığını duymak ise gerçekten harika bir duyguydu. Anya'nın düzenli nefeslerini duyduğunda uyuduğunu anladı. Elini karnında gezerken uyuyan güzelliğin yüzüne bir süre baksa da karnına odaklandı.

"Anneni çok yorma ufaklık baban yeterince yoruyor zaten... Senin annen olsa da bilgin olsun, o öncelikle benim... Her halde doğduğunda sırf bu yüzden seninle kavga edeceğiz, ufaklık."

Anya'nın omuzlarına kondurduğu küçük öpücüklerinin ardından ellerinden biri sol göğsünü kavradı. Kalbini elinin altında atmasıyla hissederken bir eli hala karnındayken uykuya daldı. Huzurlu uykusu gördüğü bir kaç kabusla gölgelenmişti ve birinin baş rolünde dostu vardı. Onu en kısa zamanda normale döndürmek zorundaydı. Gözlerini açarken yorgun güzelliğinin hala uyuduğunu gördüğünde ona sürpriz yapmaya karar verdi. Mutfağa geçip ona harika ve doyurucu bir kahvaltı hazırladıktan sonra onun uyuyan tatlı yüzünü seyretti. Onun yüzüne bakarken aklına gelen ilk çiçek güldü. Kucağındaki tepsiyi çekmeceli dolabın üzerine bıraktıktan sonra kırmızı gül yapraklarıyla yatağın üzerini ve Anya'nın harika bedenini kapladı. Dudaklarına öpücük kondurduktan sonra saçlarını okşadı.

"Hadi uyan güzellik, bebeğimin annesi ve gelecekteki eşim..."
Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

MesajKonu: Geri: Saplantılı Koruma, Romantik Aşık   Saplantılı Koruma, Romantik Aşık Icon_minitimeCuma Ocak 16 2015, 22:41

Evlenecekti. Hem de yıllar sonra yeniden aşık olmayı başardığı adamla ve ondan bir bebeği olacaktı. Bu harika bir histi. Sevgilisi ile geçirdiği muhteşem zamandan sonra halinden memnun bir o kadarda doyuma ulaştığı için yorgun bir şekilde onun kollarında olmanın keyfini çıkarırken geçmişini düşündü. Bundan bir 5 sene önce ona ileride hayatına çıkaramayacağın biri girecek, ondan kaçamayacaksın üstelik kör kütükte aşık olup hamile kalacaksın deseler bunu söyleyenin aklından şüphe ederdi. Şimdi ise hayalini dahi kuramadığı bu şeylerin hepsi gerçekti. Derin bir nefes alıp erkeğinin baş döndüren kokusunu içine çekti. Korkuyordu. Bu mutluluğunun gölgelenmesinden, ya da her şeyin tatlı bir rüyadan ibaret olmasından fazlasıyla korkuyordu ama huzurluyduda biliyordu ki aralarına herhangi bir şeyin girmesine müsaade etmeyeceklerdi. Gözleri ağırlaşıp tatlı bir rüyaya dalmadan önce aklında olan son şey ileride onları neyin beklediği sorusuydu.

Gece kesintisiz ve oldukça rahat bir uyku çektikten sonra sabah dudaklarına değen dudaklar ve burnuna dolan gül kokusuyla uykusu hafifledi. Saçlarındaki dokunuşların uyku sersemiyken bile aşık olduğu adama ait olduğunu bilerek gülümseyip gözlerini araladı. Duydukları ile tatlı bir gülümsemeyle ''Günaydım aşkım'' dedikten sonra gördükleri ile şaşkınlıkla kala kaldı.  Gül yaprakları ile dolu bir yataktaydı. Kalbi göğüs kafesinden çıkacakmış kadar hızlı atarken mutlulukla tegan’ın dudaklarına tutkulu bir öpücük kondurdu. Geri çekildiğinde nefes nefese''Gelecekteki eşim ve bebeğimin babası harika biri ben çok şanslı bir kadınım'' dedi. Sevdiği adamın yanağını okşayarak ''Seni seviyorum aşkım. Teşekkür ederim'' dedi.
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

MesajKonu: Geri: Saplantılı Koruma, Romantik Aşık   Saplantılı Koruma, Romantik Aşık Icon_minitimeC.tesi Ocak 17 2015, 22:50

Tarifsiz bir mutluluğun içindeydi. Belki yaptığı bencilce bir hareketti. Dostunu daha sadece bir kaç saat önce kurtarmışlardı ve o kendini bilmeden bir zindana kapatılmış haldeyken kendisi sevdiği kadınla en güzel anlarından birini yaşıyordu. Peki bu umursadığı bir konumuydu, elbette hayır. Jared için her ne kadar üzülmüş olsa da onun iyi olması için elinden geleni yapacağı bir gerçekti. Diğer yandan onların başına gelen bu durum mutlu anların ne kadar özel ve az olduğunu fark ettiren bir durumdu. Bunu ona hayat öğretmişti. Aldığı onca şeylerin yanında çok az mutlu olma şansı veriyordu ve Tegan bu şansını sonuna dek anya ile kullanmakta kararlıydı. Uyuyan dünya güzelini bir süre izledikten sonra geceki odunluğunu telefi etmek adına ona bir sürpriz hazırladı kahvaltı ve güller... Aşkının mutluluğu gözlerinden okunurken bu yaptığından oldukça haz aldı. Onun hızla atan kalbini duyarken duyduğu kelimelerle gülümsedi. Her bir kelime kalbine işlerken o dudaklara kapanma isteğini körüklüyordu ve buna kesinlikle engel olamazdı. Olamadı da... Ona hızla yaklaşıp öpmeye başladığında gül yaprakları kaplı yatağı umursamadan çıplak tenine dokunmaya başladı. Onunla ne kadar beraber olursa olsun ona doyamıyordu. İnlemeleri odayı doldururken oldukça ateşli bir şekilde onunla birlikte oldu. Onu özenle banyo da kendisi ile birlikte yıkadıktan sonra soğuyan çaylarını tazeleyip onunla kahvaltı yaptı. Onu ne kadar sevdiğini sürekli olarak dile getirdikten sonra dinlenmesi için sevdiği kadını yalnız bıraktı. Jared ile karşılaşmasını yeterince geciktirmişti, daha fazla vakit kaybedemezdi.

Saplantılı Koruma, Romantik Aşık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hırçın Aşık
» Acımasız Katil, Savunmasız Aşık