Karanlık Sular - Sayfa 2 Mm-3_zps38d4803f
Karanlık Sular - Sayfa 2 Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Karanlık Sular

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Colin Dread
Sihirbaz
Sihirbaz
Colin Dread

Lakap : Fear

Karanlık Sular - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Sular   Karanlık Sular - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 01 2016, 20:18

Öfkesi içini kavuruyor, kendini saniye saniye kaybediyordu. Perinin gitmesi iyi bir şey olsa da sözleri beyninde yankılanmaya devam ediyordu. En kötüsü de sevdiği kadının günlerden sonra ilk kez ışıldıyor olmasıydı. Her geçen gün biraz daha iyiye giden kadınını görse de daha bu sabahki Isabel ile şimdiki kadının farkını anlayacak kadar onu iyi tanıyordu. Bedeni ile ezdiği kadının acısını umursamadan bileklerini sıkmaya devam ederken Isabel'in göz yaşları bile öfkesini dindirmede başarılı olamadı. Kadının sözlerini duysa da gördüğü değişimle inanası gelmiyordu. Sevdiğini söylemesi ile bardağı taşıran son damla olmuştu. Periyi sevip sevmediğini ona sormamıştı. Ama savunmaya geçişi ona karşı duyguları olduğunu gösterirdi. Aşkı kendine odaklı olsa bile periyi sevmesi farklı duygular içerse de rahatsız ediciydi. Özellikle Colin'in bencil yanı için...

"Görüyordum, Isabel! Lanet olsun ki görüyordum. Günden güne sevgimle iyi olduğunu... Ama bu sabah nasıl göründüğünü de çok iyi biliyorum. Şimdi nasıl göründüğünü de... Bu ışıltının kaynağı kesinlikle ben değilim, o lanet olası herif..."

Kadının üzerinden kalkıp odada volta atarken bağırmaya başladı.

"Ayrıca sana onu sevdiğini söylemedim. Savunmaya geçmen ona karşı hislerin olduğunu ortaya koyar... Hele yakınlığınız, sana bakışları.... Lanet olsun, Isabel. İyi biri olmadığımı biliyorum ama yine de hayatındaki başka bir erkeği hak etmiyorum."

Isabel Flecther
Sihirbaz
Sihirbaz
Isabel Flecther

MesajKonu: Geri: Karanlık Sular   Karanlık Sular - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 01 2016, 21:16

Colin ile jace arasındaki gerilim, tartışmalar sonunda üzülen taraf isabel olmuştu. Sevdiği adamın altında bileklerindeki acıyı görmezden gelmeye çalışarak yaptığı açıklamaların onu sakinleştirmesini umarken daha da öfkelendiğini görmek kırılmasına neden oluyordu. Lanet olsun evet jace’e artık nefret beslemiyordu ve aralarındaki çekim dışında bir problemi olmadığından ilgisi iyi gelmişti fakat onun iyileşmeye başlamasındaki tek neden colin’di. Peki o neden bunu göremiyordu? Duyduklarıyla gözlerini kapayıp hıçkırıklarını bastırmayı denerken son sözler üzerine gözlerini açıp öfkeyle ayağa kalktı. Onun karşısına geçip göz yaşlarının izin verdiği ölçüde gözlerini onun gözlerine dikerek  '' Lanet olsun colin o benim perim!!! Aramızda değişik bir bağ var. Onu normal bir arkadaş gibi seviyorum  ve biraz konuşmak iyi geldi hepsi bu onun bana bakışlarının nasıl olduğunu bilmiyorum ama ben sana aşığım!  '' diye bağırdı. Yatağa oturup hıncını saçlarıyla uğraşarak çıkarırken  '' Ayrıca kendimi savunmuyorum sadece sana olanları açıklıyorum. Hayatında başka bir erkeğin olmasını hak etmiyorum cümleni nasıl yorumlamam gerektiğinden emin değilim ama başkasıyla olmayı kast ediyorsan öyle bir şey yok. '' Dedi.

Saçlarına işkence etmeyi kesip gözlerini onun gözlerine dikerek  '' Bütün olanlardan sonra elini bir dakika bile bırakmamışken benim böyle bir şeyi yapabileceğimi düşünüyor musun gerçekten! '' diye sordu. Gözlerinde yaşlar olsa da aynı zamanda öfkeliydi.  
Colin Dread
Sihirbaz
Sihirbaz
Colin Dread

MesajKonu: Geri: Karanlık Sular   Karanlık Sular - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 25 2016, 22:30

Düşünceleri daha fazla ne kadar kararabilirdi hiç bir fikri yoktu. Odada turlarken gözünün önüne sürekli olarak Jace denen perinin Isabel'e dokunduğu görüntüler gelip duruyordu. Buda onu her saniye biraz daha mahvediyordu. Karanlık düşüncelerini kelimelerine aktardığın da kadınını kıracağını düşünmemiş sadece öfkesine göre hareket etmişti. Önünde dikilen Isabel ile derin bir nefes alırken ellerini yumruk yaptı. Yaşlı gözleri sakinleşmesine ne yazık ki etki etmiyordu. Ama hala ona tam anlamıyla zarar vermemesinin tek nedeni içindeki sevgiydi. Onun tüm hareketlerini, sözlerini sindirdiği anda ortaya daha büyük bir sorun çıktı. Isabel'e yaptıkları... Ne yapması gerekiyordu. Ona zarar vermek istemese de bir şekilde veriyordu. Belki de perisi ile tanıştığı güne dönmeliydi. Kendini öldürtmesi gerekiyordu. Gerçi yine işin ucu kadınına dokunurken öfkeyle duvara ilerleyip sert bir yumruk attı. Kemiklerinin çatırdama sesini duyduktan bir saniye sonra elinde hissettiği uyuşuklukla Isabel'in yanına oturdu.

"Isabel... Ben... Kıskancım biliyorsun.Bencilim de... Perinin sana bakışları lanet olsun bilmiyorum ama neyse ki en azından seni koruyacak benim bile bilmediğim kötülüklerden! "

Yataktan kalktığında sağlam elini saçlarına daldırdı. Diğer elinden ise kanlar süzülmeye başlamıştı.

"Her neyse bizim için plan yapmıştım ama buna gerek kalmadı iyi geceler, Isabel."

Sonrasında hızlı bir şekilde banyoya ilerledi.

Isabel Flecther
Sihirbaz
Sihirbaz
Isabel Flecther

MesajKonu: Geri: Karanlık Sular   Karanlık Sular - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 26 2016, 00:59

İsabel colin’in karanlık öfkesini izlerken derin bir nefes aldı. Az önceki sözleri doğruydu aslında isabel onu asla bile isteye aldatmazdı. Az önce perisiyle olan şey neydi bilmiyordu ancak bir daha olmaması için elinden geleni yapacaktı. Şuan göz  rengi gittikçe koyulaşan bu adama o kadar aşıktı ki onun üzülmemesi, başına kötü bir şey gelmemesi için yapamayacağı şey yoktu. Jace’in ikinci adam olmadığını açıklamaya çalışırken hem öfkelenmiş hem de üzülmüştü. Düne kadar nefret ettiği bir adam yüzünden tartışıyorlardı. Derin bir nefes aldı. Perisinin nasıl oluyor da iyi bir şeyler yaparken bile işleri berbat etmeyi başarabildiğin düşünmemeye çalışarak duvara yumruk atan kişiye baktı. Sevdiği adamın eli acırken onunda içi acımıştı. İsabel’e değil de kendisine zarar veriyor olması bir şeyi değiştirmiyordu. Colin’in başına gelen her şey onun da canını bir şekilde acıtıyordu. Yanına oturup söylediği sözlerle biraz olsun mantıklı düşünebildiğini sanmıştı fakat son cümlesi ona laf çarptığını hissettirdi. Onun son sözlerini söyleyip banyoya ilerlemesiyle hissettiği suçlulukla kendisini öldürmek istedi. Lanet olsun neden böyle oluyordu? Jace’e bir kez daha içinden söverken kendini toparlayıp akmaya hazır olan göz yaşlarını geriye itti. Güçlü olmak zorundaydı. Derin birkaç nefes alıp banyoya gitti. Onu banyonun fayansına dayayıp dudaklarına kapandı.

Ellerini bedeninde gezdirip bildiği en iyi şekilde baştan çıkartırken inlemelerini duyduğunda geri çekildi. Gözlerini onun gözlerine dikerek '' Colin seni seviyorum ve senin beni kıskandığın gibi bende çoğunlukla seni kıskanıyorum ancak sadece bana ait olduğunu biliyorum. Bende aynı şekilde sana aitim. Bu konu da aklın karışmasın. Ve ne kadar kızgın olursan ol bir daha beni bırakıp çekip gitme colin ''diyerek onu yeniden öpmeye başladı.

Colin Dread
Sihirbaz
Sihirbaz
Colin Dread

MesajKonu: Geri: Karanlık Sular   Karanlık Sular - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 26 2016, 22:18

Sevdiği kadını ardından odana bırakırken ellerini yumruk yaptı. Az önce duvara yumruk attığı elinin acısıyla yüzünü buruştururken banyoda üzerindeki kıyafetlerden olabildiği en hızlı şekilde kurtularak duş başlığının altına girdi. Buz gibi açtığı suyun altında sakinleşmeye çalışırken sağlam eliyle buz kez fayansa yumruğunu geçirdi. Sızlayan elleri canını yaksa da sakinleşmeyi beceremeyen bedeninin titremesiyle suyu ılık hale getirip bir süre ellerindeki kanın akmasına izin verdi. Bir süre sonra duşa onunla katılan bedenle sırtı duvarla temas ettiğinde kadınının eşsiz kokusu burnuna doldu. Ona öpen dudaklara donukluk ile karşılık vermese de bedenine değen çıplak ten dikkatini dağıtarak onu ateşle öpmeye başladı. İnlemesi dudaklarından firar ettiğinde Isabel'in sözleri gözlerinin daha da koyulaşmasını sağlarken yerlerini hızla değiştirip kadınının ellerini tek eli başının üzerinde sabitlerken diğer eli göğüslerinde ve kadınlığında gezmeye başladı. Ona dokunurken gözlerinin içine baktı.

"Sen sadece benim olabilirsin, Isabel ve öyle de kalacaksın."

Dudaklarına kapandığında bu kez iki eliyle de acısına rağmen onu okşamayı sürdürdü. Kısa süre sonra kalçalarını kavrayıp bacaklarının beline dolanmasını sağladığında kendini sertçe ileri iterek birleşmelerini sağladı. Dakikalar boyunca gel git hareketlerinden sonra tatmin olduklarında kısa bir duşun ardından onu kucağına alarak yatağa götürdü. İçinde kıskançlıkla karışık öfkesi dursa da aşkının bir şekilde o duyguları gölgede bırakmasını sağladığında ona sarıldı.

"Seni çok seviyorum, Isabel."

Karanlık Sular
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Karanlık Gelecek
» Karanlık Tehlike
» Karanlık Efendi
» Karanlık Lord
» Karanlık Korusu