Tatlı Parfüm Kokusu Mm-3_zps38d4803f
Tatlı Parfüm Kokusu Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tatlı Parfüm Kokusu

2 posters
YazarMesaj
Jace Light
Hava Perisi
Hava Perisi
Jace Light

Lakap : Kalpsiz, Sapık, Bencil

Tatlı Parfüm Kokusu Empty
MesajKonu: Tatlı Parfüm Kokusu   Tatlı Parfüm Kokusu Icon_minitimePerş. Ağus. 07 2014, 16:00

Eğlencesini tamamlamış ve rahatlamıştı. Tüm gece boyunca kaç kızla birlikte olduğunu bilmiyordu. Zaten genel olarak da saymak gibi bir durumu olmamıştı. Bildiği tek şey çoğu erkeği kıskandıracak ölçüde geniş bir yelpazeye sahip olduğuydu. Onun için dişinin kim ya da ne olduğu önemli değildi. Önemli olan tek şey bedeniydi. Seksi ve onu cezbetmesi yeterliydi. Hatta onu isteyip istememesini de umursamıyordu. Bir kızı gözününe kestirir ve alırdı, hepsi bu...

Ertesi gün evinde gözlerini açtığında bugün yapması gereken bir kaç şeyi hatırlayarak duş ve kahvaltı faslını tamamladı. Görüşmesi gereken bir kaç peri ve öldürülmesi gereken gereksizler vardı. Ardından ise yeniden seksi bedenlere geçebilirdi. Dışarı çıkıp görüşmelerini tamamladığında öldürmesi gereken kişinin yerini öğrendi. Her zamankinin aksine bu kez insanların arasındaki bir ormanda onu bulacaktı. Overdose ormanında sevgili ölü ile karşılaştıktan dakikalar sonra üstü başı kan olmuştu. Hepsi de şu an ceset olmuş perinin kanıydı. Üstünü bir büyü ile toparladığında burnuna gelen parfüm kokusu ile bir yere döndü ve ilerlemeye başladı.

Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

Lakap : Zehirli Sarmaşık

MesajKonu: Geri: Tatlı Parfüm Kokusu   Tatlı Parfüm Kokusu Icon_minitimePerş. Ağus. 07 2014, 16:20

Amcasının erken saatteki eğitimi yüzünden yine uykusunu tam olarak alamamıştı. Bu iş sinirlerini bozuyordu. Sanki ailedeki tek sihirbaz kendisiymiş gibi bu şekilde üstlerine düşmeleri canını sıkıyordu. Eğitimi bir sıra esneme eşliğinden tamamlandığında uzun bir banyo yaptı. Bedeni anca dinlenmiş ve o iğrenç ter kokusundan anca arınmıştı. Öğleden sonrası ise arkadaşlar ile plan yaparak geçirmiş ve ormanda piknik, ardından da doğa yürüyüşün de karar kılınmıştı. Ormanlar en sevdiği mekanlardan biriydi, bunun nedeni belki de gücünün bitkilerle alakalı olmasıydı. Bunu bilmiyordu. Tek bildiği ağaçları çok seviyordu.

Arkadaşları ile ormana vardıktan sonra piknik alanı olarak seçtikleri yere yerleştiler. Uzun süre yemeklerin keyfini çıkartıktan sonra sıra oyuna geldiğinde,Tate yine onun sinirlerini tepesine çıkarmayı başarmıştı. En yakın arkadaşı olarak onu nasıl sinir etmesi gerektiğini biliyordu. Bu da onun daha fazla hırçınlaşmasına neden oluyordu. Öyle ki iş şımarıklığın verdiği garip bir cesaretle onların yanında ayrılmasına dek sürdü. Eşyalarını toplayıp ormanın içine daldığında ise kaybolmuştu. Bir ayak sesi duyduğunda Tate'in onu bulduğunu düşündü. Ama karşısındaki kişi o değildi. Yardım isteme umuduyla adama yaklaştı.

"Merhaba, acaba bana yardım eder misin? Sanırım kayboldum."
Jace Light
Hava Perisi
Hava Perisi
Jace Light

MesajKonu: Geri: Tatlı Parfüm Kokusu   Tatlı Parfüm Kokusu Icon_minitimeCuma Ağus. 08 2014, 19:11

Tatlı parfüm kokusunun sahibini merak ederek adımlarını hızlandırdı. Bu koku onu seksi birine götürse iyi olurdu. Sonuçta peri, cadı ya da sihirbaz olmasının pek önemi yoktu. Çoğu zaman avcı kızları hatta insanları bile yatak listesine ekliyordu. Yine de her şeye rağmen mühim olan tek bir kriteri vardı, seksi bir beden... Yürümeye devam ederken bir aura hissetti. Sıradan insanların asla yaymadığı türdendi. Biraz daha fazlasını hissetse çelimsiz bir peri ile karşılaşacağını düşünebilirdi. Ama parfümün sahibinin sihirbaz olduğundan emin olmuştu. Kızı gördüğünde onu baştan aşağı süzdü. Şansa bak ki kızda üzerine doğru ilerliyordu. Gördüğü manzara ise kesinlikle harikaydı. Kız oldukça seksi ve güzeldi. Buda onunla ilgilenmesi için yeterli bir sebepti. Cümlesini duyduğunda sinsice gülümsedi demek kız kaybolmuştu, ormanda ise en tehlikeli şey ile karşı karşıya gelmişti kendisiyle...

"Elbette sana yardım ederim, güzelim... Ama bunun bir bedeli olur..."

Kıza seri bir hareketle yaklaşıp onu elleri arasına aldı. Ağaca dayadığı kızın kırmızı dudaklarını öpmeye başladı. Elleri ise bedenini keşfetmekle meşguldü.

Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

MesajKonu: Geri: Tatlı Parfüm Kokusu   Tatlı Parfüm Kokusu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09 2014, 11:51

Tate'nin yaptığı eşek şakasından sonra orada bir dakika bile durmadım. Bunu her seferinde yapması beni deli ediyordu. Dost olmanın ne yazık ki böyle yanları da vardı. Canını nasıl yakabileceğini bilen biri karşısında zayıf oluyordunuz. Eşyalarımı alıp gittiğimde kısa sürede ormanın derinliklerine gelmiştim. Kısa sürede de kaybolduğumu anladım. Sanırım bende fazla agresif davranmıştım yada şımarık. Ama bu elimde değildi. Ormanda Tate ile karşılaşmayı beklerken karşıma çıkan adam ile kısa süre bir donukluk yaşadım. Yine de yardım istemekten başka da çarem yoktu. Çocuğun cevabı üzerine kısa bir süre düşündüm.

"Ne gibi bir şey..."

Ondan cevap beklerken hareketleri ile bana cevap verdi. Kendimi ağaca dayalı bulduğumda dudaklarıma kapanan dudaklarla karşılaştım. Ardından ise bedenimi ele geçiren seksi dokunuşlar. Tadı hoşuma gide dudaklara bir süre karşılık verip, onun bedenine bir süre dokundum. Dudaklarım boş kaldığı sırada da onu hafifçe ittim.

"Şey... Bu kadar bedel yeterli olur sanırım.  Artık yardım edebilir misin?"
Jace Light
Hava Perisi
Hava Perisi
Jace Light

MesajKonu: Geri: Tatlı Parfüm Kokusu   Tatlı Parfüm Kokusu Icon_minitimePaz Ağus. 10 2014, 21:24

Yardıma muhtaç seksi güzele bakarken kafasında bir sürü hain plan dönmeye başladı. Kıza elbette yardım edecekti. Bunu ise iyilik meraklısı olduğundan söylemiyordu. İyiliklerin karşılığında aldığı bedeller onu iyilik yapmaya zorlayan şeydi. Kızın seksi bedeni ise iyiliğinin karşılığını ona gösteriyordu. Kızın soru dolu bakışları ve kelimelerinin ardından onu elleri arasına aldı. Ağaca dayadığı güzelliğin dudaklarının tadını çıkartırken aldığı karşılık ile hareketleri biraz daha hızlandı. Elleri bedeninin büyün kıvrımların okşarken kalçasını kavrayarak onu bedenine bastırdı. Tam soymaya geçecekti ki kızın tereddüttü ile geri çekildi. Sözlerinin ardından çapkınca sırıttı.

"Güzelim... Elbette bu kadarı bana yetmez... Sana yardım edeceğim, sonuna kadar tadına vardıktan sonra..."

Kızı yeniden öptüğünde bu kez üzerindeki kıyafetleri ağır ağır çıkarmaya başladı. Kız önce itiraz etse bile kadınlığındaki dokunuşun verdiği zevkle inlemeleri kulaklarını doldururken bundan güç alarak işi biraz daha ileri götürdü. Yarı çıplak kalan kızı ağacın dibine yatırdıktan sonra pantolonun önünü açarak kızın içine sertçe yerleşti. Kızın içi iyi hissettirirken sert ritmini sürdürdü. Kızın tatmin olmasının ardından kendini serbest bıraktı. Sihirbaz kızın üzerini düzeltmesini bekledikten sonra son kez kolları arasına alıp dudaklarına kapandı.

"İstediğimi aldığıma göre artık sana yardım edebilirim..."

Bir büyü ile ormanın çıkışına gelmelerini sağlarken kızın çantasının yanında olması ile gerisi halledebileceğini düşündü ve hemen oradan uzaklaştı.
Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

MesajKonu: Geri: Tatlı Parfüm Kokusu   Tatlı Parfüm Kokusu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16 2014, 18:27

Karşısındaki yakışıklı umduğundan da hızlı çıkmıştı. Kendisini geri çekmesine adamın sırıtışı ve kelimeleri yaptıklarının burada kalmayacağını gösteriyordu. Aslında o da içten içe bunu istemiyor muydu? Tadı hoşuna gitmişti ve dokunuşları kesinlikle bedeninin cevap vereceği türdendi. Onun sözlerinin ardından seksi bir sırıtış attıktan sonra kendini ona teslim etti. Normalde bu kadar hızlı bir şekilde kendini bir erkeğe teslim etmezdi ama ondaki bir şey etkilenmesini sağlıyordu. Öpücüklerine karşılık verirken onun dokunuşları altında inlemeye başladı. Uzun süre bedeni ile oynandığından artık dayanacak hali kalmamıştı. Sonunda erkeği içinde hissettiğinde çığlık attı. Ormana eğlenmek için gelmişti ve şu an adını bilmediği bir yabancının elleri arasında oldukça eğleniyordu. Tatminlik bedenini ele geçirdiğinde bir süre ona sarıldı. Bedenindeki sarsıntıları kontrol etmeye çalışırken ne yazık ki toparlanma vakti gelmişti. Nefesini biraz daha düzenlediğinde kıyafetleri giymeye başladı. Biraz toprakla kaplanmış olsalar da sonuçta ormanda olduğunu diğerleri de biliyordu. Ormanın çıkışına yabancı ile geldiklerinde onun yanağına bir öpücük kondurdu.

"Teşekkür ederim... Yardım ve eğlence için..."

Yabancı yanından ayrılırken ormanın girişindeki arabasını gördü. Atlayıp evine gitmeli ve güzel bir duş almalıydı.

Tatlı Parfüm Kokusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çiçek Kokusu
» Tatlı Bir Sürpriz
» Islak ve Tatlı
» Tatlı Veda
» Tatlı ve Ekşi