Sürpriz Düello  Mm-3_zps38d4803f
Sürpriz Düello  Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sürpriz Düello

2 posters
YazarMesaj
Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

Lakap : Zehirli Sarmaşık

Sürpriz Düello  Empty
MesajKonu: Sürpriz Düello    Sürpriz Düello  Icon_minitimeCuma Eyl. 05 2014, 15:34

Spoiler:

Francisco ile yaptığı kaçamağın ardından yine eski rutinine dönmüş, amcası ile çalışmalarını sürdürüyordu. İçten içeyse onu yeniden görmek istiyordu. Sadece bir kaç gün ayrı kalmışlardı ama onu özlüyordu. Antrenmanı bittiğinde ani bir kararla banyosunun ardından hazırlandı. Üzerine dar deri pantolon vegöğüs dekolteli kolsuz bir kıyafet giydi. Deri ceketini de üstüne aldığında soluğu garajda aldı. Motosiklet kullanmayı özlemişti. Kaskını takıp motosikleti son sürat kullanırken Francisconun dairesine vardı. Kötü bir sürprizle karşılaşmamayı umarak derin bir nefes aldı ve kapıyı çaldı. Kapıyı açan seksi erkeği gördüğünde kendini tutamayıp onu kapıya dayayarak dudaklarını sertçe öptü.

"Hadi hazırlan gidiyoruz, bugün de beni sana bir sürprizim var..."

Francisconun hazırlanmasını bekledi, kısa süre sonra cadı hazırdı. Onu kolundan tutarak hızla motosikletinin yanına götürdü. Motosiklete binip cadıyı da arkasına aldığında beline kondurulan ellere son sürat planladığı yere sürdü. Ormanın derinliklerine motorla gidebildiği kadar gittiğinde motoru durdurup aşağı indi. Onun elini kavrayıp biraz daha ormanın derinliklerine götürdüğünde durdu.

"Bugün antrenaman yaparken aklıma sen geldin... Yeniden düello yapmak istiyorum... Geliştirdiğim bir kaç şeyi üzerinde denemek zevkli olacak..."
"Ben açıktım... Kurulanıp bir şeyler yemeye ne dersin?"
Diana Maurice
Cadı
Cadı
Diana Maurice

Sürpriz Düello  Empty
MesajKonu: Geri: Sürpriz Düello    Sürpriz Düello  Icon_minitimeCuma Eyl. 05 2014, 16:41

Spoiler:
Her zamanki gibi iksirleriyle uğraşırken kapının çalmasıyla irkildi. Birini beklemiyordu. Gelen gideni de olmazdı bu saatte. Hızla kapıya doğru yöneldiğinde karşısında siyahlar içinde Kat’i görünce şaşırdı. Daha geçen haftaki kaçamaklarının yorgunluğu üzerinden gitmemişken genç kız var gücüyle Fransisco’yu kapıya dayayarak dudağını öpücüğe boğdu. İçinde bir gevşeklik hissetti. "Hadi hazırlan gidiyoruz, bugün de beni sana bir sürprizim var..."Sürprizi duyunca sinsi bir şekilde gülümsedi. Tamam, anlamında başını salladıktan sonra hızla odasına kaçıp giyinmek için koyuldu. Aklına ilk etapta kötü şeyler geldi. Hemen çırılçıplak soyundu. Masasına koşup kozmetik dolabından losyonları vücuduna sürdü. Saçını başını ayarladı. Her zamanki gibi erkekliğini tüm ihtişamıyla ortaya seren siyah mayosunu giydi içine. Hızla tişörtünü ve kotunu da giyince aynada son rötuşlarını da yapıp Kat’in yanına geldi.

Uzunca bir motosiklet yolculuğunun ardından kendisini ormanın içinde buldu. Motosikletten inince bu sefer eli tutulup da sürüklenen Fransisco idi. Ormanın ortasında biraz boş sayılabilecek bir alanda durdu. "Bugün antrenaman yaparken aklıma sen geldin... Yeniden düello yapmak istiyorum... Geliştirdiğim bir kaç şeyi üzerinde denemek zevkli olacak..."Kendine gelen güveni biraz şaşırtsa da denek olarak kullanmak hoşuna gitmişti. Bu sayede hamlaşmıyordu. “Tamam, o zaman başlayalım.” Hızlı bir manevrayla kendisini geri fırlattı. Ellerini sonuna kadar açarak genç kızı her zamanki gibi ağaca yapıştırıp dalların arasında yavaşça sarmaya başladı. Sinsice gülümsedi. Toprak zemini kaldırıp hızla genç kızın yanına doğru gitti. Güzel bir hamle bekliyordu genç kızdan. “Şimdi ne yapacaksın?”
Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

Sürpriz Düello  Empty
MesajKonu: Geri: Sürpriz Düello    Sürpriz Düello  Icon_minitimeCuma Eyl. 05 2014, 23:34

Spoiler:

Sürprize hazırlanırken oldukça özenle hazırlanmıştı. Kıyafeti de buna özeldi. Motosiklet kullanacağı için pantolon giymişti. Ama buna rağmen Fransisco'u etkileyecek tarzda üzerini giyinmeyi ihmal etmişti. Kim bilir belki de bu düellonun sonu da ateşli bir şekilde bitebilirdi. Düello yerine onun yağacağı tarzda vardıklarında cadıyı bıraktı. Kendine güveni oldukça yerinde olduğundan ilk hamle için cadıyı bekledi. Gerçi yine bir gerçeği unutmamıştı, aralarındaki güç farkını... Fransisco ilk hamlesini yaptığında onu izledi. Kendini bitkiler tarafından sarılır halde bulduğunda cadının sözü ile ona baktı. Bakışları kesiştiğinde yüzünde sinsi bir ifade belirirken bedeninin etrafına zehirli sarmaşıkları doladı. Sarmaşıkların zehri onu saran bitkileri etkilemiş ve bir kaç darbe ile onlardan kurtulmuştu. Yere dokunup toprağa dokunduğunda Fransisco'nun bulunduğu yerde uzunca bir kök meydana geldi. Farklı bir tür sarmaşık cadıyı sararken tenine değen yerleri yakıyor ve acı veriyordu.

"Buna ne diyorsun, gelişme kaydediyorum dimi..."

Sarmaşıklar cadıyı biraz daha sardığında bundan kurtulması onu elbette şaşırtmadı. Ama gardını düşünmeden büyük çiçekli bir bitki oluşturdu. Bitkinin polenleri nefesle çekildiğinde baş dönmesine neden oluyordu. Onun aldığı nefes ile sersemlediğini fark ettiğinde hızlı bir dövüş hareketi ile onu altına aldı. Ama o an düello yerine başka bir şeye odaklandı. Dudaklarına onu ateşli bir şekilde öpüp biraz vücuduna dokunduğunda hızla ayağa kalktı.

"Az önceki bitkiyi bu sabah öğrendim... Güzel hareket değil mi?"

Diana Maurice
Cadı
Cadı
Diana Maurice

Sürpriz Düello  Empty
MesajKonu: Geri: Sürpriz Düello    Sürpriz Düello  Icon_minitimePaz Eyl. 07 2014, 11:39

Sihirbaz kendini geliştirdiğini tahmin etmişti. Ani bir hamleyle sarmaşıklar etrafını sarıyordu. Sarmaşıklar, değdiği yerleri yakıyordu. Enerji iksirini içmiş olmasaydı kolaylıkla iyileşirdi. Enerji iksiri bağışıklık sistemini de zayıflatıyordu. Bu sefer kendi sinsi ifadesi Kat’in yüzüne yerleştirdi. "Buna ne diyorsun, gelişme kaydediyorum değil mi? Zoraki de olsa Fransisco da gülümsedi. Gücünü toplayıp sarmaşıklardan kurtulunca bu sefer de Fransisco da sinsi bir tebessüm yerleştirdi. Büyük çiçekli bir bitkiden nefesine çektiği polenler daha da fazla sersemletip Kat’in bir dövüş hareketiyle yere yığılmasına neden oldu. Sabah yaptığı diyafram nefesi egzersizleri polenlerin etkisini arttırıp daha derinlere ulaşmasını sağlamıştı. Üzerine yığılırken Fransisco’yu altına almıştı. Kat, Fransisco’nun kabaran erkekliğine süründü, dudaklarına kondurduğu öpücük şifa gibi gelmişti. Üzerinden kalktığında ellerini beline yumruk gibi sıkıp koydu ve Başını sola eğdi. Az önceki bitkiyi bu sabah öğrendim... Güzel hareket değil mi?" Bu sefer hamle sırası Fransisco’daydı. Hızla ayağa kalkıp çarmıha gerilen İsa pozisyonuna geçti. Havalandı ve planör gibi hızla döndü. Zehri üzerinden attığında ayakları yere değdi. Sinsice gülümsedi. “Evet, güzel hareketti. Fakat beni yenmen için daha fazlasına ihtiyacın olacak.“ Ellerini döndürüp bir kasırga yarattı. Bu büyüde o kadar iyi değildi. Fazla da zarar vermek istemiyordu. Yarattığı küçük kasırganın içinde sürüklenirken muzip bir şekilde gülümsüyordu.

Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

Sürpriz Düello  Empty
MesajKonu: Geri: Sürpriz Düello    Sürpriz Düello  Icon_minitimePaz Eyl. 07 2014, 21:53

Spoiler:

Sabah öğrendiği bitkileri gerçekten çok sevmişti. Havaya saldıkları koku soluyan kişiyi sersemletiyor ve halsiz kalmasını sağlıyordu. Tabi bitkileri kendi yaptığından ona hiç bir şey olmuyordu. Halsiz Fransisco gözüne seksi göründüğünden onu altına alıp öptü. Kadınlığını baştan çıkarmak istercesine ona sürterken üzerinden kalktı. Sıradaki hamlesini beklerken kendini korumak için yollar arıyordu. Cadıyı biraz kızdırdığını düşünerek zor bir büyünün onu beklediğini biliyordu. Hissettiği sert rüzgar ile kendini bir kasırganın içinde buldu. Sabit kalmak oldukça zordu. Oluşturduğu köklerin toprağa sarılması ile sabit kalmaya çalıştı ama bu pek mümkün değildi. O da büyü sahibinin dikkatini dağıtmaya karar verdi. Dikenli gül dalları ile cadının bedenini sararken kasırga durdu. Sonunda kendini yerde bulduğunda nefes nefese bir hal almıştı. Bileğinin üzerine dengesiz düştüğü için sızlıyordu.

"Bu kadar yeter mi? Yoruldum... İyileştirme iksirlerinden yanında yoktur değil mi? Sanırım bileğimi incittim, çok acıyor..."

Diana Maurice
Cadı
Cadı
Diana Maurice

Sürpriz Düello  Empty
MesajKonu: Geri: Sürpriz Düello    Sürpriz Düello  Icon_minitimePaz Eyl. 07 2014, 23:08

Dikenler etrafını sarar iken ani bir büyü darbesiyle rüzgar büyüsü yapıp dikenleri üzerinden siler iken bir acı hissetti. Kalbinin ortasında bir acı… Sihirbazın feryadıyla irkildi. Canından bir parça kopmuş gibi hissetti. "Bu kadar yeter mi? Yoruldum... İyileştirme iksirlerinden yanında yoktur değil mi? Sanırım bileğimi incittim, çok acıyor..."Gözleri fal taşı gibi açılıp hızla kendisini kızın üzerine attı. Biraz da telaş yapmıştı. “Tamam, tamam acımayacak.” Demesinin ardından birkaç kelime mırıldanmaya başladı. Basit bir şifa büyüsü yapıyordu. Düello epey yormuştu cadıyı. İçinde kalan son güç kırıntısını bu büyüyü yapmak için harcamıştı. Bir mühlet gücünü kullanamayacaktı. “Bu biraz acını hafifletecektir.” Genç kızı kucağını aldı. Bir ağacın kenarına doğru taşıdı ve bıraktı. Gözlerinin içine baktı. “Sen burada bekle şifalı birkaç ot bakmam lazım.” İksirlerden anladığı için haliyle bitkiler hakkında bilgi sahibiydi. Gözlerinin içine baktı. Gitmek istemiyordu ama mecburdu. Sonunda gözlerini ayırıp oradan uzaklaştı.

Ot arar iken aklı Kat de kalmıştı. Acele ediyordu. Bilinci hiç olmadığı kadar açıktı. Fakat dikkatini ot aramak için zor toplamıştı. Evhamlı olduğu nadir anlardan birini yaşıyordu. Ot aramak için ormana çıktığında biraz melekotu bulmuştu. Büyü gücünü toparladığı için basit bir büyü de yapabilirdi. Genç kızın ayak bileğini ele aldı. Melek otunu yaranın üzerine koydu. Birkaç büyülü sözcük mırıldandı. Cebinden çıkardığı fuları ayak bileğine sardı. Bir öpücük de kondurup genç kıza baktı. Sevecen bir şekilde gülümsedi. “Şimdi nasıl hissediyorsun?”

Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

Sürpriz Düello  Empty
MesajKonu: Geri: Sürpriz Düello    Sürpriz Düello  Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2014, 07:34

Kasırgadan kurtulmaya öylesine odaklanmıştı ki kendini toparlayamadan dengesizce düşmüştü. Bunun bedeli ise bileğindeki acıydı. Ayağa kalkmak zonklamayı arttırırken düellonun bitmesini talep etmişti, elbette biraz da yardım... Fransisco üzerine geldiğinde ise onun gözlerinde endişe gördü. Bu his nedense garip gelmişti.Çünkü daha önce görmediği bir davranıştı. Acısı biraz hafiflerken kendini cadının kucağında buldu. Sırtını ağaca dayarken bileğinin tahminden biraz daha kötü olduğunu fark ettiğin de yüzünü buruşturdu. Duydukları ile garip bir şekilde mutlu oldu. İlgi görmek hoşuna gitmişti.

"Zaten hareket edebileceğimi sanmıyorum... Zonkluyor..."

Ağaca dayalı bir halde Fransisco'u beklerken cadının panik hali nedense hoşuna gitmişti. Aralarında sevgili olduklarını gösteren kelimeler geçmemişti. Yine de onun gözün de farklı olmak gerçekten güzel bir histi. Bileğine bir kaç kere ovmak için dokunduğunda acı bunu yapmasına engel oldu. Gerçekten zonkluyordu. Acaba kırılmış olabilir miydi? Gerçi o zaman daha çok acı olacağını düşünüyordu, ağlatacak kadar... Cadı geldiğinde sessizce onun yaptıklarını izledi. Bileğine bitkiyi koymasını ve yaptığı büyü... Acı giderek hafiflerken yok oldu. Her ne kadar normal sihirbazlar dan daha çok cadı deneyimi olsa da onların yeteneği hala onu şaşırtıyordu. Fransisco'nun sevecen gülümsemesi ile çekici olan dudaklarına baktı. O an sorusunu es geçerek onun başını kavrayıp kendine çekti ve dudaklarına ateşli bir öpücük kondurdu. Geri çekildiğinde ise ona olan sevgisinin parıltıları bakışlarına yansıyordu.

"İyiyim... Gerçi üstüne şimdilik basmaya çekiniyorum ama acı yok oldu. Senin sayende teşekkür ederim... Bir cadı ile takılmak bu gibi durumlarda gerçekten işe yarıyor gibi... Tabi iyi bir cadıyla...
Diana Maurice
Cadı
Cadı
Diana Maurice

Sürpriz Düello  Empty
MesajKonu: Geri: Sürpriz Düello    Sürpriz Düello  Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2014, 14:10

Dudaklarına kondurduğu öpücükle içinin yağları erimiş, yüzüne hücum eden ısının ve sıcakkanın etkisiyle yanakları kızarmıştı. Hiç böyle hissettiğini hatırlayamıyordu. Şaşkın bir gülümseme yerleşti yüzüne gözlerini gözlerinden kaçırdı. Aralarındaki psişik bağ günden güne kuvvetleniyordu. Bunun farkında değildi tam anlamıyla. Sürekli inkar ediyor, birine bağlanma ihtimalini zayıflık olarak görüyordu. "İyiyim... Gerçi üstüne şimdilik basmaya çekiniyorum ama acı yok oldu. Senin sayende, teşekkür ederim... Bir cadı ile takılmak bu gibi durumlarda gerçekten işe yarıyor gibi... Tabi iyi bir cadıyla... Konuşurken yüzüne baktı. Yüzündeki acınası ifadeyi kaybetti. Balını sağa çevirdi. Sonra da tekrar yüzünü Kat’e doğru çevirdi. “Yakında bir tane kaplıca var. Oraya gidelim mi?”

Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

Sürpriz Düello  Empty
MesajKonu: Geri: Sürpriz Düello    Sürpriz Düello  Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2014, 15:35

Fransisco'nun ilgisini üzerinde hissetmek harika bir duyguydu. Onu seviyordu, kendi içinde bu sevgisi hiç sönmemişti. Hatta aldatıldığı zaman bile... Ama öfkesi de hep vardı. Yine de onun hiç kimseyi sevmediğini de bildiğinden gösterdiği bu ilgi ve değer veriyormuş gibi görünen hali mutlu etmeyi başarıyordu. Fransisco ile göz göze geldiklerinde onun sorusunu bir saniye bile düşünmedi.

"Tamam gidelim.. Yorgunluğuma iyi gelecektir... Sana da tabi..."

Onun tutuşu ile ayağa kalktığında yine yönlendirme işini cadıya bıraktı. Yürürken onun koluna girmişti. Bedenlerinin birbirine yakın olması hoşuna gidiyordu. Kaplıcaya geldiklerindeki kadın için ayrılan yere girerek kıyafetini değiştirdi. Fransisco ile birlikte sıcak suyun içine girdiklerinde bedeni gevşemeye başlamıştı. Onun yüzüne bakarken artık duygularını kontrol edemiyormuş gibi hissetti. Cadıya yanaşıp gözlerinin içine bakarken saçlarını kavrayıp onu kendine çekti. Derin ve tutku dolu öpücükle beraber eli de seksi bedeninde geziniyordu. Nefessiz kalıp kendini geri çektiğinde cesur olmaya karar verdi.

"Fransisco ben... Seni seviyorum... Her zaman da seni sevdim... Geçmişte de şimdi de...".

Diana Maurice
Cadı
Cadı
Diana Maurice

Sürpriz Düello  Empty
MesajKonu: Geri: Sürpriz Düello    Sürpriz Düello  Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2014, 17:31

Kat’i motosikletin olduğu yere kadar taşımıştı. Kasklarını giydiler. Bu sefer motosikleti Fransisco sürüyordu. Bir iki dakika geçer geçmez Kat çoktan elini Fransisco’nun beline dolamış, başına sırtına yaslamıştı. Sıcaklık ve gıdıklanma hissiyle birlikte kesik kesik nefes alıyordu. Otele vardıklarında küçük havuzlu odalardan birini istedi. Odaya varır varmaz. Siyah mayosu hariç üzerindekileri çıkartıp yatağa girdi. Enerjisini toplamak için bir güç toplama büyüsüyle birlikte biraz kestirmek için koyuldu. O esnada Kat havuzu kaplıca suyuyla doldurmuş, içine girmişti çoktan. Kendisini enerjik hissediyordu. Küçük kestirme işe yaramıştı. Kat’in yanına geldiğinde gülümsedi. Kat’i çıplak görünce üzerindeki siyah mayoyu da çıkartıp suyun içine girdi. Sıcak su yorgun ve çıplak bedenini iyice gevşetmişti. Kat’in gözlerinin içine daldı tekrardan. Genç kız hızlı davranıp Fransisco’yu kendisine doğru çekti. Tutkulu öpücüklere boğduğunda elleri Fransisco’nun bedeni üzerinde gıdıklıyordu. Sıcak su iyice gevşetmiş ve damarlarını açınca kan daha hızlı pompalanıp tenini özellikle yanaklarını kıpkırmızı yapmıştı. Geriye çekildiklerinde Kat konuşmaya başladı. Kesik kesik nefes alıp veriyordu. "Fransisco ben... Seni seviyorum... Her zaman da seni sevdim... Geçmişte de şimdi de...". Korktuğu fakat bir o kadar da duymak istediği cümleler dudaklarından döküldüğünde paniklemişti. Aklına gelen içgüdüsel olarak yaptığı ilk hamleyi yapıp daha fazla konuşmasına müsaade vermemek için tekrar dudaklarına yapıştı. Kızı kenara ittirip ellerini Kat’in yanaklarına koydu. Kızın dudaklarını var gücüyle emer gibi öpüyordu. Bir saniye geri çekildiğine ellerini suyun altına sokup kızı belinden tutarak kenara kaldırdı ve yatırdı. Kendi de biraz sudan çıktığında belinin altı hala sudaydı. Sıcak suyun altında kabarmaya başlayan uzvu içini gıdıklıyordu. Biraz daha sudan çıkıp kızın üzerine çıktı. Öpücükleri dudaklarından boynuna boynundan da göğüs hizasına kadar öptü. Başını kızın göğsüne gömdüğünde emer gibi sert öpüyordu. Sağ eliyle de kızın kadınlığıyla da oynamaya başladı. Ardından hemen göğsünü de öptükten sonra göbeğine ve daha aşağıları öpücüklere boğdu. Tekrar belden aşağısı suyun içindeyken kızı ters çevirdi. Ellerini bele koyduğunda kabaran uzvunu kızın içine sokup çıkarmaya başladı. Bunu ilk etapta yavaş yapıyor; sonra da hızlanıyordu. Kızı suyun içinden çıkardı. Yere yan yattırdığında erkekliğini kızın içine soktu. Ellini kızın belini koyup yılan balığını yuvaya girmesiyle iyice köklemeye başlamıştı. Kesik kesik nefesleriyle hızlandı. Son hamleyi de yapmak için kızı çevirdi. Şınav pozisyonuna geçtiğinde şalap şalap sesleri eşliğinde beyaz tohumlarını kızın içine bıraktı. Tekrar yorulduğunu hissetti. Hiç beklemeden suyun içine girdi. Hiçbir şey olamamış gibi davranmaya başladı. “Su çok güzel hadi gel.”

Kat Giulio
Sihirbaz
Sihirbaz
Kat Giulio

Sürpriz Düello  Empty
MesajKonu: Geri: Sürpriz Düello    Sürpriz Düello  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10 2014, 11:05

[

Suyun içinde gevşeyen bedeni ile duyguları içine sığamaz olmuştu. Fransisco'nun bu ilgisine de güvenerek ona kalbini açmaya karar vermişti. Hata olsa bile söylemişti. Yine de bu cadının son şansı gibi bir şeydi. Cadının panikleyen hali hata yaptığını düşündürürken dudaklarına kapanan dudaklara karşılık vermeye başladı. Tenlerinin uyumu elinde olan bir şey değildi. Onu öpüp okşarken her şeyi unutuyor olmak, acizce bir şeydi. Ama yine de kendine ona için engel olmadı. Fransisco'nun dokunuşları ve öpücükleri ile alev alan bedeni inlemeleri ile karşılık veriyordu. Omuzlarını sertçe tutarken onu içinde hissettiğinde tırnaklarını derisine batırdı. Kendini kaybetmiş bir şekilde kalçaları ile ona ayak uydururken tatminlik duygusu tüm hücrelerini ele geçirdi. Birazcık sarılmanın o an için daha iyi olacağını düşünse de Fransisco işini bitirmiş biri gibi üzerinden kalkmış ve kendini duya atmıştı. O ise nefesini düzenlemeye çalışıyordu. Onun çağrısına uyarak ter kaplamış bedenini duyun içine attı. Düşünceleri beynini istila ederken cesaretini toplayarak ona yanaştı.

"Fransisco az önce sana kalbimi açıp, seni sevdiğimi söyledim... Bana cevap vermen gerekmiyor mu?".

Diana Maurice
Cadı
Cadı
Diana Maurice

Sürpriz Düello  Empty
MesajKonu: Geri: Sürpriz Düello    Sürpriz Düello  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10 2014, 21:05

"Fransisco az önce sana kalbimi açıp, seni sevdiğimi söyledim... Bana cevap vermen gerekmiyor mu?". Alaycı ve kendinden emin bir şekilde gülümsedi.  Yanına yaklaşan kıza daha çok yaklaştı ve elini suya daldırdı. Kızı havuzun kenarına doğru itti. Eliyle Kat’in kadınlığını okşarken gözlerinin içine baktı. Haz alıyormuş gibi kesik kesik nefesler almaya başladı.   “Sen zaten cevabı biliyorsun. Ama emin değilsin.” Duraksadı; kızın içine girmişti neredeyse.  Biraz geri çekilince son ve sert bir hamle yapıp kızı inletti. “Bu soruyu emin olunca tekrar sor!” Arkasını döndü ve suyu içinden çıktı. Kat’in yüzüne bile bakmadan konuşmaya başladı. “Üzgünüm çok yoruldum biraz dinlenmem lazım.”

Uyandığında saat epey geç olmuştu. Kat, çıplak bir vaziyette yatağa girip, arkasını Fransisco’ya dönüp uyuya kalmıştı. Yapacağı şeyi her ne kadar yapmak istemese de Fransisco buydu. Daha fazlası olamazdı.  Yataktan kalkar kalkmaz ellerini kızın üzerinde gezdirerek hipnotik dalgalar yayarak kızın uykusunu derinleştirdi. Sağ gözünden bir damla yaş yere akar iken derin bir hıçkırık içine çekti. Yanağına bir öpücük kondurduktan sonra giyindi. Pılı pırtısını toplayıp odadan çıkarken Kat’e baktı. “Elveda!” Arkasını dönüp kapıyı kapattığında İçinden bir parça kopmuş gibi hissetti. Oradan hızla adımlarla kaçtı. Bir otobüse atlayıp soluğu Vitaearum şehrinde aldığında içinde hala tarif edilemez bir acı vardı.

RP SONU

Sürpriz Düello
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tatlı Bir Sürpriz
» Sürpriz Ortak
» Alışveriş Sonrası Sürpriz
» Sürpriz Doğum Günü
» Karanlığın Ardındaki Sürpriz