Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Mm-3_zps38d4803f
Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Endişeli Bekleyiş ve Sonrası

3 posters
YazarMesaj
Fia Polyxena
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Fia Polyxena

Lakap : Küçük cadı, seksi peri

Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Empty
MesajKonu: Endişeli Bekleyiş ve Sonrası   Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Icon_minitimePaz Eyl. 28 2014, 22:28

Cezası hala sürerken yapabileceği şeyler oldukça kısıtlanmıştı. Artık sadece Jared ile çalışıyor o ne derse harfiyen yerine getiriyordu. Gerçi onunla sürekli olarak vakit geçirmeye başladığı için mutluydu, yine de o görevini yapmaya gittiğinde evde oturmak can sıkıcı olmuştu. Her akşam yaptığı gibi ona ve kendine yemek hazırlayıp Jared'ı beklemeye başladı. Saatler geçmesine rağmen onun gelmeyişi canını sıkarken ne yapacağını bilemedi. Aramalarına cevap vermiyordu, kötü bir şey olduğunu düşünmek istemiyordu. Ama yine de bu içini kemiren duyguya engel değildi. Evden çıkıp onu aramaya gidebilirdi belki... Ama Jared, çıkmadan bugünde evde kalmasını söylemişti ve mühür o istemese de işlevini yerine getiriyordu. Dört duvar arasında aklını kaçırmak üzereyken uyuya kaldı. Uykuya daldığı saatin kaç olduğunu bile bilmiyordu. Gece gördüğü bir dizi kabustan sonra ter içinde uyandı. Jared'ın aurasını hala hissedememek canını ölesiye sıkarken yirmi dört saatin dolması ile hazırlandı. İlk önce gitmesi muhtemel yerleri aradı ama hiç bir yerde Jared'dan iz yoktu. Onu ararken yemek yemeği dahi unutmuştu. Başı dönmeye başladığında can sıkıntısı ile eve döndü. Kendine gelmesi için banyo yaptı ve yemek yedi. Canı bunları yapmak istemese de bitkin hali ile yapacakları kısıtlıydı. Son çare yemek yerken aklına Tegan geldi. Geçmişini bilen kendi dışında tek kişi o periydi. Hızlı bir şekilde hazırlanıp evden çıktı. Kısa süre sonra Tegan'ın malikanesine gelmişti. Buraya eğitimi sırasında oldukça sık gelmişti. Endişeli bir şekilde kapıya yanaşıp zile bastı.  Kapıyı açan esmer kıza bir süre baktıktan sonra derin bir nefes aldı. Anlaşılan Tegan eve kız atmıştı. Kızı görmezden gelip hızla içeri girdi.

"Tegan... Konuşmamız gerek... Hemen yanıma gel..."
Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

MesajKonu: Geri: Endişeli Bekleyiş ve Sonrası   Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Icon_minitimeC.tesi Ekim 04 2014, 00:06

Anya Showalter. Erkeklerden bir şeyler hissetmeye başladığı anda köşe bucak kaçıp kendisine yeni maceralar aradığı için hayatının sonuna kadar yalnız kalacağı tescillenmiş güzel peri kızı aşık olmuştu. Üstelik sevgilisinden hamileydi. Bu hala alışmaya çalıştığı bir durumdu. Sevdiği adamın yanında olduğu, bir bebekleri olacağı gerçeği mutluluk vericiydi. Mide bulantısı, kusma, halsizlik ve olur olmaz yerde bayılmaları saymazsak. Hayatına eskisi gibi ama daha dikkatli devam edişi ise sevgilisinin onu mutfakta bayıldığında, kafasını yere sertçe çarptığı için bilinçsizce kan kaybederken bulduğunda sonlanmıştı. Artık her anını onunla geçiriyordu. Bundan ise oldukça memnundu. Böylelikle evde oturma günleri sona ermişti. Uzun yürüyüşlerinden birinde aklından geçen şeyler tam olarak bunlardı. Eve geldiklerinde onu arzulayan bedeniyle baştan çıkartıp son derece ateşli bir şekilde birlikte olmalarını sağlamıştı. Duş sonrası aşağı inip kalbinin prensine yemek hazırlamak için aşağı indiğinde çalan kapıyla tereddütle durdu.

Kapıya doğru ağır adımlarla ilerlerken olası bir savaş için birkaç koruma büyüsü yaptı. Buraya geldiği ilk günlerde anladığı bir şey vardı o da bu eve misafir’in gelmediğiydi. Bebeğini tehlikeye atmamak adına önlem amaçlı oluşturduğu silahı arkasına saklayarak kapıyı açtı. Karşısında gördüğü kız şaşırtırken onun kendisini umursamadan içeri dalmasıyla sinirlendi. Kızın kendisini yok sayması iyice çileden çıkartırken onun kolundan tutarak '' Sen kim oluyorsun da içeri bu şekilde dalıyorsun?'' diye sordu. Direk olarak tegan’ın adını ağzına alıp onu yanına çağırması kıskançlık krizine girmesini sağlarken duyduklarıyla öfkeyle dişlerini sıktı. O sırada yanlarına gelen sevgilisine bakıp '' O aşkım… Hoş geldin. Ama biraz geç kaldın küçük sürtüğünle çoktan tanıştık.'' dedi.
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

Lakap : Ukala

MesajKonu: Geri: Endişeli Bekleyiş ve Sonrası   Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Icon_minitimePaz Ekim 05 2014, 15:41

Baba olacağı gerçeği hala sindirmekte oluğu bir durumdu. Evet o bebeği çok istemişti. Anya'nın hayatının sonuna dek ona bağlanması için... Bu başta sadece bir araç gibi görünse de karşılıklı duyguları eşliğinde şu an aşık bir çiften fazlası değillerdi. Üstelik ikisinin de merakla beklediği küçük bir mucize vardı. Yine de her şey toz pembe sayılmazdı. Anya'ı kanlar içinde bulduğu o anı hatırlamak dahi istemiyordu. Jared'ın işleri ile ilgili dışarıda bir kaç detayla uğraşırken Anya evde tek başına bayılmış üstüne bir de oldukça fazla kan kaybetmişti. Onu bir an olsun gözünün önünden ayırmamak için sürekli olarak kadını ile vakit geçiriyordu. En yakın dostuna henüz Anya'dan bile bahsetmemişti. İşin aslı ondan günlerdir de haber alamıyordu. Genelde görevlerinde bir kaç detayı onunla paylaşır ve ani saldırıları minimum düzeyde tutmaya çalışırlardı. Anya'nın varlığı ise arkadaşını açıkçası unutturmuştu. Onun istediklerini gerçekleştirirken birlikte yaptıkları yürüyüş sonrası ateşli bir sevişme ile ödüllendirilmişti. Birlikte girdikleri banyodan Anya karnı acıktığı için çabucak çıkarken o biraz daha suyun bedenini dinlendirmesine izin vermişti. Çıkıp üzerine çamaşır ve sadece eşofman giydi. Üstünün çıplak olmasını umursamadı sonuçta onu görecek tek kişi aşık olduğu kadındı.

Kapının sesini odadan duyduğunda tehlikeli sinyalleri bedenini ele geçirirken hızla aşağı indi. Fia'nın sesini duymak varlığını hissetmek rahatlamasını sağlasa da onun gözlerinde gördüğü endişe ile donukluk yaşadı. Ardından ise Anya'nın kıskançlık krizi ile karşılaştı. Fia'nın duyduğu hakaretle Anya'a saldırmaması için sevdiği kadının önüne geçti.

"Fia... Bir saniye... Anya, bebeğim... O, benim sürtük kadınım ya da seni aldattığım biri değil sakin ol... Sen hayatımdaki tek kadınsın... Fia, henüz tanışmadığın en yakın arkadaşımın sevgilisi... Şimdi sakinleş..."

Başını Fia'a çevirip gözlerine baktı. Bu işten hoşlanmamıştı.

"Fia... Jared'a bir şey mi oldu?"

Fia Polyxena
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Fia Polyxena

MesajKonu: Geri: Endişeli Bekleyiş ve Sonrası   Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Icon_minitimePaz Ekim 05 2014, 19:25

Sevdiği adamı ararken aklını kaçırmak üzereydi. Neredeydi? Nereye giderdi? Neredeyse aklına gelen her yere bakmıştı ama ondan ne bir iz ne de bir haber vardı. Hüznü endişesi ile karışırken son çare Tegan'a gitmeye karar verdi. Onla aralarında meydana gelen sır sonrası pek sık görüşmemiş olsalar da Jared yanlarındayken konuştukları olmuştu. Hem artık o sırrın bile bir önemi kalmamıştı. O asla sevdiği adamı aldatmazdı, Tegan da aynı ona ihanet etmez, böyle bir şeyi yapmazdı. Anlık bir şey olarak yaşanmış ve sonsuza dek kapatılmıştı. Jared  dan bir haber alma umudu ile Tegan'ın kapısını çaldığında bir kadının kapıya çıkmasına bir anlam verememişti. Çünkü Tegan'ın evine o kadar sık gelmişti ki eğitimi sırasında hiç bir kadın görmemişti. Bu nedenle kadını görmezden gelmiş ve Tegan'a odaklanmıştı. Kadının onu çekmesi ile bir adım geri çekildi. Zaman kaybetme lüksü olmayan bir şeydi.

"Tegan'ı görmem gerek, kim olduğum seni ilgilendirmiyor..."

Periyi gördüğünde gözlerini ona dikti. Peri kızının sözleri ile aşkım kelimesini duyduğunda bir anlık durakladı. Ama sürtük kelimesi yıpranmış sinirlerini bozarken peri kızına doğru bağırdı.

"Ben kimsenin sürtüğü değilim... "

Tegan'ın araya girmesi ile sustu. Durumu anlamaya çalışıyordu. Tegan'ın peri kızı ile ilgilenmesi gözlerinin dolmasına neden oldu. Onun ne ara sevip değer verdiği bir kız arkadaşı olduğunu bilmiyordu. Ama bu manzara kaybettiği ve şu an oldukça endişe duyduğu erkeği ona hatırlatırken gözünden yaşlar süzüldü. Tegan sonunda ona döndüğünde kontrolsüz bir şekilde ona doğru adımlar atarak üstünün çıplak olmasını bile umursamadan ona sarıldı. Ağlayışı hıçkırıklara dönüşürken zar zor kelimeler dudaklarından döküldü.

"Ja... Jared... Günlerdir ondan haber alamıyorum. Çok endişeliyim... Amcasını biliyorsun... Ya ona bir şey olduysa..."

Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

MesajKonu: Geri: Endişeli Bekleyiş ve Sonrası   Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Icon_minitimeÇarş. Ekim 08 2014, 23:42

Anya hamilelik evresine alışmaya çalışırken elinden geldiğince eskisi gibi olmaya çalışsa da bir şeyler değişmişti. Özellikle duygularını daha yoğun yaşıyordu artık. Önceden yüzüne başarıyla taktığı duygusuzluk maskesinde artık başarılı olamıyor, kendisini kontrol etmekte zorlanıyordu. Sürekli değişen hormonları sayesinde ise hiç olmayacak söze alınıp ağlamaklı olabiliyordu. Bunu sevmiyor olsa da engelleyemiyordu. Fiziksel etkileriyse cabasıydı. Bütün bunlara rağmen bebeklerini heyecanla bekliyordu. Son olayı sevdiği adamın sürekli olarak yanında olmaya çalışmasını sağladığı için dert etmemişti. Onunla olup bedeninin tadını sıkça çıkarırken halinden oldukça memnundu. Bu akşam karşısındaki bu kızla karşılaşana kadar tabi. Kızın kendisini yok sayışı, bu kadar rahat davranabiliyor olması tegan ile yakından ilgilenmesi onu aldattığı kadın olduğunu düşündürürken gözleri dolmuş öfkesi daha bir ön planda olduğundan çokta mantıklı düşünemediğinden hakaret etmekten geri kalmamıştı. O sırada yanlarına gelen sevgilisine laf sokmaktan geri durmazken lanet hormonların göz yaşı bezlerini etkilememesi için büyük uğraşlar veriyordu. Tegan önüne geçtiğinde ona kötü bir bakış atarken adının fia olduğunu öğrendiği kızı süzdü. Kahretsin ki oldukça güzeldi. Sevdiği adam kendisine döndüğünde dolan gözlerine söz dinletmeye çalışmakla meşguldü. Duyduklarıyla derin bir nefes alıp mantıklı düşünmeyi denedi. Gözlerinde görülen aşk ona inanmasını sağlarken küçük bir çocuk gibi tamam anlamında kafasını salladı.

Sevgilisinin sorduğu soruyla odak noktası gene kız olmuştu. Tegan’ın hayatındaki tek kadın olduğunu bilmek , kızın arkadaşının sevgilisi olması rahatlatsa da hala kıskançlık damarlarında dolanıyordu. Onun ağlayarak anya’nın erkeğine sarılması dişlerini sinirle sıkmasını sağlamıştı. Derin nefeslerle sesizliğini korurken duydukları ile bir an kendisini onun yerine koyup üzülmüştü. Ona acırken bulundukları duruma daha fazla dayanamadığı için kendisini tutamayarak kızın omzunu tuttu. Fia denen kız sevgilisinden ayrılıp kendisine odaklandığında mahcup bir şekilde  ''Ben… özür dilerim. ''   dedi.

Farkında olmadan dudaklarını dişledikten sonra  ''Kapıyı açar açmaz sevgilimi sorman ve beni yok sayman yanlış anlamama neden oldu. Kıskançlık krizine girdim…. Üzgünüm. Yardım etmek istiyorum.''   Dedi. Sevgilisinin yarı çıplak olduğu gerçeği ile  ''Ama tüm bildiklerini anlatmadan önce biraz otursan iyi olur kötü görünüyorsun''   derken aşık olduğu adama dönüp  ''Hayatım sende o ara üstünü giyin istersen''   dedi.
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

MesajKonu: Geri: Endişeli Bekleyiş ve Sonrası   Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Icon_minitimePerş. Ekim 09 2014, 21:43

Aşık olduğu kadın ve doğacak bebekleri... Bu hayatta başka onu bu kadar ne mutlu edebilirdi, bilmiyordu. Anya'ın hayatına girdiği gün aklına geldikçe gülümsemeden edemiyordu. Onu yaptığı hatanın bir cezası olarak gönderildiğini düşünmüştü. O ise hayatının hediyesine dönüşmüş dahası şu an karnında bebeklerini taşıyordu. Günlerdir ilgi gösterdiği sevgilisi ile oldukça yakından ilgilendikten sadece bir kaç dakika sonra çalan kapı tüm atmosferi bozmuştu. Fianın varlığının Anya üzerindeki etkilerini kontrol etmeye çalışırken büyük çaba harcadı. Peri kızının dolan gözleri canını sıktı. Üzülmesini istediği en son kişi Anya'ydı. Üstelik ortada üzülmesini gerektiren bir durumda yoktu. Makul açıklamaların ona yeterli olmasını umarken Fia cephesinde durumlar daha da karışıktı. Bir anda kollarına atılıp ağlayan kıza teselli olması için sarıldı. Peri kızının göz yaşları omzunu ıslatırken duyduğu kelimelerle öfkeyle dişini sıktı.

"Jasper..."

Jared'ın amcasını herkesten daha iyi biliyordu. Eğer dostu onun elindeyse onu kurtarmak zorundaydı. Diğer yandan Fia'nın yanında da değilse nerededir sorusuna bir cevabı yoktu. Kız onu bıraktığında konuşmaya başlayacakken Anya'nın lafa karışması ve gözlerinden okunan kıskançlıkla ona odaklandı.

"Tamam o halde... Sen Fia ile ilgilen ben üzerimi giyinip geliyorum, aşkım..."

Güzel peri kızının dudaklarına tatlı bir öpücük kondurup hızla yukarı çıktı. Üzerine kısa kol bir tişört geçirip oturma odasındaki kızların yanına giderek Anya'nın yanına oturdu. Fia hala ağlamayı kesmemişti.

"Fia, sakin ol... Jared'ın nerede olabileceğini bilmiyorum, biz günlerdir pek görüşmedik. Üstelik senin yanından başka gideceği bir yerde yok... Bu durum ne yazık ki Jasper ihtimalini güçlendiriyor. Ben muhbirlerden bir kaçı ile konuşup bilgi alırım. Sen ise güçlü olmaya çalış..."

Sözleri bittiğinde sevdiği kadının elini sıkı sıkı tuttu. Durum ne olursa olsun hamilelik hormonlarını es geçemiyor, Fia ile ilgilenmesi gerekse bile bir şekilde ona ilgi göstermeye çalışıyordu.

"Anya, güzelim... İşin içinde olmak istediğini biliyorum ama bebeğimizi düşünmek zorundasın..."
Fia Polyxena
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Fia Polyxena

MesajKonu: Geri: Endişeli Bekleyiş ve Sonrası   Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Icon_minitimePerş. Ekim 09 2014, 22:29

Jared olmadan geçirdiği her saniye ölüm gibi gelmeye başlamıştı. Yardım için gittiği yerde de karşılaştığı kadının sözleri ile çileden çıksa da yıpranan sinirleri ve Tegan'ın tavrı ile kavga etmemişti. Hem zaten derdi, kızda değildi. Tegan sonunda kendisi ile ilgilenmeye başladığında ise hıçkırıklarla ona sarıldı. Artık tutamıyordu. Açıklamaları bile zar zor dile getirmişti. Perinin de kendisine sarılması ile ona daha sıkı sarıldı. Omuzundaki eli hissedene dek... Tegan'dan uzaklaşıp peri kızına döndüğünde duyduğu özürle ona baktı. Göz yaşları devam ederken oda kızdan özür diledi.

"Bende özür dilerim... Sevgili olduğunuzu bilsem böylesine kaba davranmazdım..."

İkisi arasındaki sevgi gösterisini gördüğünde başını başka yöne çevirdi. Çünkü bu durum aklına Jared'ı daha çok getiriyor ve kalbini daha fazla acıtıyordu. Kız ile birlikte oturma odasına geçip tekli koltuğa oturdu. Göz yaşlarını elleri ile silerken yeniden konuşmaya başladı.

"Pek iyi tanışmamış olsak da tanıştığımıza memnun oldum, Anya... Tegan'ı daha önce böyle mutlu görmemiştim..."

Sonrasında yine kendi içine gömüldü. Hüznü içini kemiriyordu. Endişesi de öyle... Tegan'ın bir çözüm bulabilmesini umuyordu. Sonunda o geldiğinde gördüğü mutlu çift yeniden hıçkırıklara boğulmasına neden oldu. Bu kıskançlık değildi, sadece sevdiği adama duyduğu özlem... Duydukları ile sakinleşmeye çalışırken kesin ihtimal kalbine bıçak darbesi alması kadar canını yaktı. Diğer yandan güçlü olması gerektiğininde farkındaydı. Ağzını açıp konuşmak istediği anda Tegan'ın Anya ile ilgilenmesini sessizce seyretti. Hıçkırıkları kesilse de göz yaşları hala akıyordu. Bebek lafı ise donmasına neden oldu. Tegan baba oluyordu. Anya, Jared'a asla veremeyeceği bir mucizeyi Tegan'a veriyordu.

"Be... Bebek mi? Tebrik ederim..."

Sonrasında aklına gelen karanlık bir düşünce ile ayaklandı. Doğmamış bir bebeğin babasını muhtemel bir savaşa benimle gel diyemezdi. Hızla doğruldu. Gitmeliydi, gerçi mantıklı düşündüğü söylenemezdi.

"Şey... Aslında ben bir yolunu bulabilirim... Başınızı belaya sokmak istemem ben sadece gitsem iyi olacak..."
Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

MesajKonu: Geri: Endişeli Bekleyiş ve Sonrası   Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Icon_minitimeCuma Ekim 10 2014, 23:09

Tegan’ın mantıklı açıklamaları onu yatıştırsa da ağlama isteğini bastırmamıştı. Sevdiği adama başka bir kızın dokunması sinirlerini daha çok bozarken gözlerini kapayıp derin birkaç nefes aldı. Gözünden akmasını engelleyemediği bir damla yaşı hızlıca silip kendine hakim olmak adına büyük çaba harcayarak fia denen kızı sevgilisinden uzaklaştırdığında hamilelik hormonları yeniden devreye girmişti. Bu sefer tamamıyla ağlayan peri kızının lehine işlediğinden ona normalden daha yumuşak davranmasını sağlamıştı. Anya’nın aşık olduğu adam en yakın arkadaşı tehlikedeyken onu dinleyip kendisine gayet uysalca cevap verdiğinde tatlılıkla gülümsedi. Ruh hali bu kadar çabuk değişebiliyordu işte. Dudaklarına kapanan dudaklara karşılık verdikten sonra sempati hissettiği kızla içeri geçti. Sessizce sevgilisini beklerken aklını jasper ismi kurcalıyordu. Onun adını tegan ile tanışmadan birkaç kez duyduğunu hatırladığında nefesi kesildi.

Onun ne şekilde anıldığını da hatırlamıştı. Dalgınlıkla kıza acıyarak bakarken sesiyle kendisine geldi. Duyduğu sözlere hafif bir baş hareketiyle karşılık verirken sevgilisi yanına oturmuştu. Onu dinlerken kızı teselli etme dürtüsüyle uğraşıyordu. Elinin tutan elle bebeğinin babasına baktı. Onsuz bir hayat düşünemiyordu. Bir sabah yanında tegan olmadan uyandığı fikri bedeninin buz kesmesini sağladı. Fia’nın gitmeye kalkışmasıyla onu durduracak tarzda bir sesle''Lütfen otur yerine. Olabilecekleri biliyoruz yine de yardım etmek istiyoruz. Bu bizim seçimimiz.  ''  dedikten sonra tegan’a odaklandı.

Sevdiği adamı neyle karşı karşıya olduklarını bilmediği bir savaşa tek göndermemekte kararlı bir şekilde ona bakarak'' Bebeğimizi düşünüyorum… Bu yüzden seni sonucu belirsiz bir savaşa tek göndermeyeceğim. Jasper ismini daha önce duymuştum. Eğer jared’ın ortalarda görünememe nedeni oysa geri almanız zor olacak bu yüzden yardıma ihtiyacınız var. Seni kaybetmek istemiyorum. ''  Dedi.

Elini sıkıca tutup ona ağlamaklı bakarak ''Lütfen… İzin ver yardım edeyim. Su perisiyim iyileştirme gücüm işinize yarar üstelik kötü de savaşmıyorum. ''  Dedi.
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

MesajKonu: Geri: Endişeli Bekleyiş ve Sonrası   Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11 2014, 19:19

Jasper gerçeği ile dişlerini sıktı. Dostunun onca zaman sonra ele geçirilmiş olmasını hazmedemiyordu. Gerçi henüz kesin bir şey yoktu. Diğer yandan Jared'ı tanıyordu. Böylesine ortadan kaybolmazdı. En azından dostuna haber verirdi. Lanet olsun Anya ile ilgilenirken verdiği sözü es geçmiş dostunu yalnız bırakmıştı. Bu durum içindeki öfkeyi arttırırken Fia'nın göz yaşları daha da sinirini bozuyordu. Fia'ı mutlu görmeye alışıktı. Peri kızının yüzünde hep tatlı bir gülümseme görmüştü, şimdiye dek... Jared ile yaptığı onun tanık olduğu atışmalarında bile suratını assa da hep gülümsemişti. Onu sakinleştirmeye çalışırken hayatının aşkına kurduğu cümle gerçekten düşüncesizce olmuştu. Bunu ise biraz geç fark etmişti. Fia'nın tebriği ve sonrasını duyduğunda kızın gözlerindeki hüznün katlanması ile kendinden nefret etti. Onun ayaklanması ile de hemen ayaklandı. Ama konuşma işini sevdiği kadın üstlenmişti. Ama konuşmadan duramadı.

"Saçmalama Fia... Jared eğer tahmin ettiğim gibi Jasper'ın elinde ise elbette sana yardım edeceğim. Dostum tehlikedeyken hiç bir şey yapmamamı bekleyemezsin... Aynı şekilde senin güvenliğinden de ben sorumluyum, o yüzden gitme fikrini aklından çıkar..."

Biraz öfke ve sitemle sözlerini tamamladığında Anya'nın sözleri ile karşılaştı. Onu savaşta istemiyordu, aynı şekilde Fia'ı da... Jared'ın onu işin içine karıştırmasından nefret edeceğini bilse de tatlı peri kızının evde oturmasını sağlayamazdı, elbette lanetsiz bir şekilde. Anya da kısmen aynı durumdaydı. Fianın koltuğa yerleşmesi ile derin bir nefes aldı.

"Pekala... Şimdi plan zamanı... Sizi evde lanetlemeden oturmayacak olduğuma göre... Bedeninize işaret koyup, araştırma görevini üstlenmenizde bir sakınca görmüyorum. Elbette dikkatli olacak ve olası bir kapışmaya paldır güldür dalmadan bana haber vereceksiniz... Zaten bedeninizde işarette tehlikeli olduğunuzda bana haber verecek... "

Derin bir nefesle mırıldandığı büyü sevdiği kadın ve Fia'nın kolunda benzer iki işaret oluşturdu.

Fia Polyxena
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Fia Polyxena

MesajKonu: Geri: Endişeli Bekleyiş ve Sonrası   Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11 2014, 20:42

Bebeği duyduğu ilk anda donmuştu. Onların sevgili olduğunu yeni yeni idrak ederken bebek gerçeği... Ne diyeceğini bilemezken bir süre durmasına neden olmuştu. Yarım yamalak kurduğu tebrik cümlesinden sonra beynine dolan kötücül düşüncelerle ayaklandı. Mantıklı düşünemiyordu. Çaresizliğini onu buraya getirmiş olsa da daha doğmamış bir bebeğin babasını savaşa göndermek bunu yapamazdı. Dile getirip gitmeye yeltendiği anda onu durduran ilk kişi Anya olmuştu. Peri kızının içten söylediği kelimeler kıpırdamamasını sağlarken Tegan'ın öfkesini gördüğünde koltuğa oturdu. Peri öfkesini ve sitemini dile getirirken ona da hak veriyordu. Jared sevdiği adam olduğu kadar Tegan'nın dostuydu. Çiftin sözlerinin altında ezilirken koltuğa biraz daha gömüldü.

"Ben sadece sizi ve bebeği düşündüm..."

Mırıldanarak söylediği kelimelerin ardından Tegan'ın sözleri ile ona odaklandı. Plan yapmak evet sevdiği adam için bir şeyler yapmalıydı. Periyi dinlerken göz yaşları tamamen dinmişti. Anya'nın da istekli olması garip bir rahatlama ve ona ısınmasına neden oldu. Peri kızı sevdiği adamı tanımıyor olsa da yardım etmek istiyordu. Dinlediği kelimelerin sonunda kolundaki işarete göz attı.

"Tamam Tegan, kabul ediyorum. Ayrıca sevdiğim adam tehlikedeyken bende evde oturamam... Buna karşılık Anya ve bebeğinizi tehlikeye atmadan bu işi yapabiliriz... Öyle değil mi Anya?..."

İçi buraya geldiği zamandan daha rahattı. Çifte ise minnettardı. Ortada yapabileceği bir şey olması iyi gelmişti.

"Öyleyse... Ben şimdi eve gideyim... Yarın öğlen gelir Anya ile gideceğimiz yerleri belirleriz..."
Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

MesajKonu: Geri: Endişeli Bekleyiş ve Sonrası   Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Icon_minitimeSalı Ekim 21 2014, 23:46

Kendisini gittikçe kötü hissetmeye başlamıştı. Peri kızını anlayıp dinlemeden ona o kadar sert çıkıştığı için pişmanlık duyuyordu. Erkeğini kaybetmenin nasıl bir şey olduğunu öğrenmek istemediği gerçeğiyle derin bir nefes aldı. Tegan’a bariz bir korkuyla bakarken kızın hamile olduğunu öğrenmesinin ardından kalkıp gitmeye yeltenmesi ile ne hissettiğinden emin olmasa da onu durdurdu. Böyle bir durumda onları düşünmesi oldukça inceydi fakat ikisi de ona yardım etmek konusunda hem fikirdi.  Bu konudaki fikirlerini dile getirdikten sonra dayanamayıp kızın yanına gitti. Koltuğun koluna ilişip destek olmak için kızın elini tuttu. Kızın gözlerinin içine bakarak '' Kötü düşüncelerin zihnini ele geçirmesine izin verme onu geri almana yardım edeceğiz ''  dedikten sonra sevdiği adamın gözlerine lütfen müsaade et dercesine baktı.

Duyduklarıyla gülümseyerek tegan’ı dinlemeye başladı. Sözleri bittiğinde içinden gelen isteği bastırmayı denemeden koşarak sevgilisine sarıldı. Dudaklarına küçük ama ateşli bir öpücük kondurarak '' Yardım teklifimi kabul ettiğin için teşekkür ederim aşkım. Sana söz veriyorum oldukça dikkatli olacağız ve kesinlikle sana haber vermeden hiçbir savaşa dalıp bebeğimiz ile kendimi tehlikeye atmayacağım. ''  Dedi.  Kızın sorusuyla ona bakıp  '' Kesinlikle '' dedikten sonra dayanamayıp onu bir kez daha öperek ''Seni seviyorum. ''  Dedi. Fia’nın gitmeye kalkışmasıyla biraz tereddüt etse de sonunda dayanamayarak '' Yapacak bir işin yoksa eğer… yemeğe kal. Birlikte bir şeyler yedikten sonra gidersin. ''  Dedi.
Tegan O'connor
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Tegan O'connor

MesajKonu: Geri: Endişeli Bekleyiş ve Sonrası   Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Icon_minitimeÇarş. Ekim 22 2014, 18:43

Kızları bu işin içinde istemiyor olsa da lanetsiz bir çözüm bulamadığı için kendince bir plan yaptı. Kızlar oluşturduğu işaretle gözetiminde olacağından en azından güvenlik için önlemini almıştı. Anya'nın ateşli öpücüğüne karşılık verip, Fia'nın biraz daha rahatlamış halini gördüğünde doğru kararı verdiğini düşündü. Peri kızının yeniden gitme girişimine sevdiği kadın engellerken gülümsedi. İkisinin anlaşması güzel bir şeydi.

"Fia, Anya haklı yemeğe kalmasın... Aslında senin yalnız kalmanı da istemiyorum. O yüzden bizimle kalıyorsun, itiraz etme şansın yok..."

Sevdiği kadının elinden tutup yemek işi için mutfağa gittiklerinde kendileri için hazırladıkları yemeğe Fia'ı da dahil ettiler. Yemekte de konuları Jared ve ne yapabiliriz soruları olurken kendince bir plan yaptı. Bir ön araştırma için evden gitmesi iyi bir fikir olabilirdi. Yemek bittiğinde bakışlarını Fia'a dikti.

"Ben birazdan hazırlanıp bir ön araştırma için dışarı çıkarım. Siz bugünlük evde kalın ve biraz daha kaynaşın kızlar. Ayrıca Fia kendini evinde hisset. Üst kattaki odalardan istediğine yerleşebilirsin... Şimdi Anya ile özel konuşmalıyım, rahatına bak..."

Kadınını elinden tutup en üst kattaki odalarına götürdüğünde ses geçirmez bir büyü yaptıktan sonra kadınını kapıya dayadı. Ondan ayrı kalacağı düşünce kanını ateşlerken dudaklarını sömürürcesine öperken elleri bedeninde gezinip onu çıplak bırakma işine koyuldu. Dudaklarını göğüslerini yalayıp, emmeye başladığında eli kadınlığının derinliklerini okşamaya başlamış, onu çok çabuk baştan çıkarmıştı. Anya'ı yatağa yatırıp hızla üzeridekilerden kurtulduğunda peri kızının içine yerleşti.

"Seni seviyorum bebeğim..."

Hızlı ritimlerinin arasında iki bedende tatmin olduğunda nefes nefese bir halde kendine gelmeyi denerken büyü ile iki bedenide temizleyip yorgunluğunu aldı. Hiç kalkmak istemese de çıplak bedeninin üzerinden kalkıp hazırlanmaya başladı. Gözleri ise hala çıplak olan kadınının üzerinde geziyordu.

"Fia sana emanet, bitanem... Bir delilik yapmaması için gözün üzerinde olsun. Bir kaç saate eve dönmüş olurum..."

Hazırlığı bittiğinde Anya'nın dudaklarını ateşli bir şekilde öpüp Fia'nın yanına gitti. Peri kızının kendini iyi hissetmesi için bir kaç söz söyleyip ona sarıldı. Evden ayrılmaması için ikaz ettikten sonra evden ayrıldı. Kapıdan çıktığı ilk anda artık tek odak noktası Jared'dı. Evde belli etmese de dostu için endişeleniyordu.

Anya Showalter
Su Perisi
Su Perisi
Anya Showalter

MesajKonu: Geri: Endişeli Bekleyiş ve Sonrası   Endişeli Bekleyiş ve Sonrası Icon_minitimeC.tesi Kas. 01 2014, 23:52

Anya karma karışık duygularla kızın gitmesini engellediğinde kendisiyle büyük bir savaş içerisindeydi Derinlerde bir yerlerde hala ufak bir kıskançlık vardı fakat kurduğu empati, hamilelik hormonlarının da işe karışmasıyla birlikte bunu gölgede bırakıyordu. Gözlerini onun gözlerini dikip gülümsemeyi denedi. Onu yalnız bırakmayı istemiyordu. Sevgilisinin kıza evde kalmasını istediğini dile getirerek emri vaki yapmasına ses çıkarmadı. Tegan’ın doğru karar verdiğini düşünüp başıyla onu desteklediğini gösterir bir hareket yaptıktan sonra mutfağa aşık olduğu adamla birlikte girip akşam yemeğini hazırladı. Yemek jared adındaki adamı nasıl kurtaracaklarıyla ilgili konuşarak geçtikten sonra bebeklerinin babası ile odaya çıkmışlardı.

Kızı aşağıda bırakmak hiç içine sinmese de onunla yalnız kalmak isteyen yanına karşı koyamamıştı. Kendisini kapıya dayalı bulduğunda dudaklarına kapanan dudaklara tutkuyla karşılık verdi. İçindeki büyük endişeyi onun varlığını hissederek atmayı denerken her zamankinden daha ateşli bir şekilde açlıkla ona cevap vererek son derece harika bir şekilde sevişmişlerdi. Yorgunluk bütün bedenini ele geçirdiğinden bir süre kendisini toparlamaya çalıştı. Sevgilisine ''Merak etme hayatım onunla ilgilenirim. Sen kendine dikkat et ''  dedi. Tegan’ın odadan çıkışıyla bir büyü mırıldandı. Kendisine gelmeyi başardığında giyinip fia’nın yanına indi.

Onun kafasını dağıtmak için uzun sohbetler etti. Gece tek kalmasını istemediğinden pijama partisi önerip ona kalacağı bir oda bulduktan sonra işler sandığı gibi gitmemişti. Kız sevgilisinin hüznüyle gözyaşlarına boğulup onun omzunda ağlarken çaresizce teselli etmeye çalıştı. Gecenin ilerleyen saatlerinde onun saçlarını okşayıp düzenli nefes alıp verişlerini dinlerken uyuyakalmıştı.

Endişeli Bekleyiş ve Sonrası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Endişeli avcının öfkesi
» Havuz Keyfi ve Sonrası
» Alışveriş Sonrası Sürpriz
» Aile Toplantısı ve Sonrası
» Berbat başlayan bir gün ve sonrası