Acımasız Katil, Savunmasız Aşık - Sayfa 2 Mm-3_zps38d4803f
Acımasız Katil, Savunmasız Aşık - Sayfa 2 Mm-3_zps38d4803f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Acımasız Katil, Savunmasız Aşık

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Fia Polyxena
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Fia Polyxena

Lakap : Küçük cadı, seksi peri

Acımasız Katil, Savunmasız Aşık - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Acımasız Katil, Savunmasız Aşık   Acımasız Katil, Savunmasız Aşık - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 18 2015, 01:48

Gerçekleri öğrendikten sonra içimdeki öfkeye lanet ettim. Sevdiğim adamın hayatını inadım yüzünden göz göre göre yok eden bendim. Jared, her ne kadar tersini düşünse de durum bundan ibaretti. Onsuz yaşamayacağımı bilsem de bunu onun için yapacaktım. Yani bir anda verdiğim karar buydu. Ağzımdan dökülen kelimeler de düşüncelerimi yansıtırken onun bakışlarını gördüm. korkusunu garip bir biçimde hissediyordum. Yapmayı planladığım ayrılığı onu düşünerek yaptığımı bilsem de onu üzmeye devam ettiğimi gözlerinde gördüm. Bir şey söylemeden dudaklarıma kapanan dudaklarla dondum. Bağırmasını bekliyordum ya da karşı çıkmasını...  O an karşımda katil Jared'ı görmeye ne kadar  alıştığımı dehşetle fark ettim. Ama beni bu şekilde öpen tenime yavaşça dokunan adam kesinlikle katil değildi. Aşık olan ve sevdiği kadına şefkat ile yaklaşan aşık olduğum adamdı. Öpücüğüne karşılık vermeye başladığımda ellerim bedeninde gezinmeye başladı. Beni soymasına izin verirken onu daha fazla özlediğimi hissediyordum. Onu bırakamazdım ayrılamazdım, bedenimdeki her dokunuşu bunu asla yapamayacağımı adeta görmemi sağlıyordu. Dokunuşları sertleşirken dudaklarının dokunduğu her yere kendinden izler bırakıyordu. Bacaklarımın arasında hissettiğim dudaklar yüzünden kendimi kaybettim. Deli gibi inliyordum ve sonunda onun adını haykırarak nefes nefese tatmin oldum. Ama onun durmaya niyeti yoktu, tekrar bedenimi oldukça dolu hissederken tatmin olmama çok az kaldığını hissettim. Bu kez bedenime adeta işkence çektiren erkek ile göz göze geldim.

"Ja...Jared."

Sesim arzu yüzünden boğuk çıkıyordu. İçime girdiği an başımı geriye doğru attım ama hareketsiz kalması yüzünden yeniden ona baktım. Bakışlarımız kesiştiğinde duyduğum kelimeler kalp ritmimi alt üst etti. Arzu ve baştan çıkmam yüzünden zaten oldukça hızlı atan kalbim kelimeler yüzünden iyice dengesiz bir hal aldı. Hafifçe doğrulup Jared'ın yanaklarına ellerimi koyup onu kendime çekerek dudaklarına tutkulu bir öpücük kondurdum. Arzu dolu bedenim yüzümden zar zor konuşuyordum.

"Sevgilim ben sürekli ani kararlar veriyorum biliyorsun... Aptalın tekiyim, çocuk gibiyim. Üzgünüm bende sensiz olamam seni çok seviyorum Lütfen bana daha fazla işkence etme seni istiyorum."

Jared/Keiro
Su Perisi
Su Perisi
Jared/Keiro

Lakap : Jared

MesajKonu: Geri: Acımasız Katil, Savunmasız Aşık   Acımasız Katil, Savunmasız Aşık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 20 2015, 01:06

Tatlı peri kızını çileden çıkarttığımı bilerek onunla oynarken içten içe kaybetme korkusunu yaşıyordum. Hem zevkin en uç noktasında geziniyor hem de karanlığın en dibinde kendi endişelerimde boğuluyordum iki duyguyu aynı anda yaşıyordum. Gözlerimde görülebilense sadece ona olan saf aşkımdı. İçimdeyse fırtınalar kopuyordu. Ya beni terk ederse düşüncesi içimi kemiriyor yaşama arzumu tüketiyordu. Fazlasıyla baştan çıkmış olsam da içinde hareket etmemek için kendimi zorlayıp imkansızı başararak aklımdakileri sözcüklere döktüm. Dudaklarıma kapanan dudaklara ateşle karşılık verdim.

Tutkumu tamamıyla öpücüklerime ve dokunuşlarıma yansıtırken fia’nın geri çekilip söylediği sözlerle çapkınca gülümsedim. Boynuna ufak öpücükler kondurarak   ‘Çocuksu yanını ve seni seviyorum aşkım… ‘   dedikten sonra artık dayanamadığım için hareket etmeye başladım. Hızlı ve sert vuruşlarım ile sevdiğim kadın az önce onun bedenini fazlasıyla uyardığım için çabucak tatmin olsa da ben bunun kıyısında bile olmadığımdan içindeki hareketime devam ettim. Bir yandan da onu öpüyor ve okşuyordum. Bir süre sonra pozisyon değiştirme kararı alarak içinden çıkıp onu dizlerinin üstünde durur pozisyona getirerek arkadan yeniden içine yerleştim. Gidiş gelişlerime hızla kaldığım yerden devam ederek sabırla fia’yı bir sonraki sınıra taşıdım.

Sevgilim üçüncü kez tatmin olurken bende kendimi serbest bırakıp onun üzerine yığıldım. Kendimi yatağa atmayı başarıp bir büyüyle çarşafı üzerimize çektikten sonra sevgilimi kollarım arasına alıp sıkıca sardım. Başımı boynuna gömerken   ‘Bence diğer aşıkları baş başa bırakıp evimize gidelim. Ne dersin? ‘   diye sordum. Zindandan çıkmak için mırıldandığım büyünün hiçbir işe yaramadığımı görünce sesli bir küfür savurdum. Aşık olduğum kadına bakarak   ‘Anlaşılan o aptal aşık bizi burada unuttu!!! ‘   diye sinirle söylendim. İç çekip somurtarak   ‘Sanırım bu gece buradayız. Eğer şanslıysak o kız çabuk uyanır ve onu sakinleştirmeyi başardıktan sonra bizi hatırlatır ‘   diye homurdandım.
Fia Polyxena
Ateş Perisi
Ateş Perisi
Fia Polyxena

Lakap : Küçük cadı, seksi peri

MesajKonu: Geri: Acımasız Katil, Savunmasız Aşık   Acımasız Katil, Savunmasız Aşık - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 21 2015, 00:29

Jared'ı terk etmek... Böyle bir şeyi yapmam mümkün müydü? Buna cevabım belliydi. Kocaman bir hayır... Ama diğer yandan onun hayatını kararttığım düşüncesi ile yaşayamıyordum. Tüm bunları düşünürken beni inatla baştan çıkaran erkeğe ise yapabileceğim hiç bir şey yoktu. Sadece çaresizce inliyordum, sözleri ise aramızdaki aşkı bir kez daha bana gösterdi. Onsuz ölürdüm, oda bensiz. Bu yüzden de hatamı kabul ettim. Jared, işkencesine son verip harekete geçtiğinde tatminlik ile çığlık attım. Çok çabuk tatmin olmuştum. Kalbim göğüs kafesimden çıkmaya çalışırken pozisyon değiştirmemiz ile onu yeniden içimde hissettim. Her vuruşta adını haykırırken bedenim yaşadığı tatminlik duyguları ile iyice yorgun düşmüştü. Sevdiğim adam beni kolları arasına aldığında olmak istediğim tek yer olan göğsüne başımı koydum ve nefesimin düzenlenmesini bekledim. Jared'ın kurduğu cümleyi beynime pek oksijen gitmediği için biraz geç algıladım. Evimize gitmek iyi bir fikirdi ama o Tegan büyüsünü çekmeden buradan gidemezdi. Ağzımı açamadan aşık olduğum adamın sözü ile karşılaştığımda yatakta hafifçe doğruldum. Yavaşça yanağını okşarken gözlerine baktım.

"Evet, Tegan gerçek bir aptal aşık onları yan yana normal zamanda görmelisin. Ayrıca sevgilim onun laneti sadece seni burada tutuyor."

Dudaklarına ateşli bir öpücük kondurup üzerime normal bir elbise oluşturdum.

"Şimdi sevgilim ben Tegan'ın yanına gideyim. Ayrıca kız dediğin perinin adı Anya, oldukça iyi anlaştık sende seversin büyük ihtimalle. Çok tatlı bir anne olacak şimdi gideyim."

Alt dudağımı dudaklarıma alıp hızla zindandan çıktım. Anya sahiden de gördüğüm kadarıyla harika bir anne olacaktı. O an peki ben diye düşünmeden edemedim. Bir bebek herhalde asla sahip olamayacağım bir şeydi. Yani bunu Jared dan isteyemezdim. Ufak adımlarla odalarının kapısını çaldığımda yarı çıplak bir Tegan ile karşılaştım. Anya'nın iyi olup uyuduğunu öğrendiğimde büyüsünü bozmasını söyleyip sevdiğim adamın yanına indim.

"Artık gidebiliriz, sevgilim."

Jared/Keiro
Su Perisi
Su Perisi
Jared/Keiro

Lakap : Jared

MesajKonu: Geri: Acımasız Katil, Savunmasız Aşık   Acımasız Katil, Savunmasız Aşık - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 22 2015, 00:49

Sevdiğim kadının tadını çıkartırken içten içe tegan’ın dönmeyeceğini bildiğim için gayet rahattım. Gözlerinde yakaladığım o bakıştan anladığım kadarı ile dostum o kıza onun ve karnındakinin hayatı için yalvaracak kadar delicesine aşıktı ki arkadaşımı biraz tanıyorsam sevmediği bir kadından olan bir bebeği kabul etmez onun için kılını bile kıpırdatmazdı. Bu da demek oluyordu ki bütün gece yaşadığı korku ile o kızla ilgilenecekti. Yani birlikte her şeyi yapabilmek için bolca zamanları vardı. Fia’nın teninde kendimi kaybedip sınırları zorlayarak pozisyon denerken de buna güvenmiştim. İkimizde zevkle kendimizi kaybedip doyuma ulaşarak tatmin olduğumuzda artık mahzende vakit kaybetmek yerine sevdiğim kadınla ait olduğumuz yere evimize gitmek isteyip kelimelere döktükten sonra gitmeyi deneyip başaramayınca ortağıma sinirle sövüp bol bol içimden küfrederken yanağımda hissettiğim elle bir parça sakinleşip gözlerimi onun gözlerine diktim.

Duyduklarım ile ‘Tegan ve aptal aşık halleri kulağa ilgi çekici gelse de şuan tek istediğim evimize gitmek ‘   dedim. Dudaklarıma kapanan dudaklara ateşli bir şekilde karşılık verdim içten içe onun tadını daha çok çıkartmak istesem de evimize gidip onunla uyumak, uyanmak ve normalce zaman geçirme isteğim daha ağır bastığından ellerimi sevgilimin üzerinden çekip gitmesine izin verirken duyduklarım tek kaşımı kaldırıp ona gerçekten mi dercesine bakmamı sağladı. Nedense kurduğu cümleden o peri kızını koruduğu hissine kapılmıştım. Ondan herhangi önemsiz biriymiş gibi bahsetmemden hoşlanmamıştı. Pekala madem o su perisine ismiyle hitap etmem onu memnun edecekti bende bu konuda dikkatli davranmaya özen gösterecektim.

Derin bir nefes alıp ‘Tamam sevgilim. Ben seni burada bekliyorum. Umarım anya kendini daha iyi hissediyordur… Çabuk dön tamam mı? Kızla sohbete dalıp beni unutma gerçi tegan’ın anya konusunda şuan paylaşımcı olacağını sanmıyorum’ ‘   diyerek göz kırptım. Sevgilim gözleri parlayarak bahsettiği ‘’Anne’’ adayının yanına teganla konuşmaya giderken ben ise olanları düşünerek büyük bir karamsarlığa gömüldüm. Fia bütün güzelliği ile zindanın ortasında belirdiğinde gülüşünün ışıltısı karanlık düşüncelerimi dağıtırken ayaklanıp onun yanına gittim. Sevdiğim kadını belinden tutup kendime çekerek dudaklarına kısa bir öpücük kondurduktan sonra ‘Gidelim sevgilim… Senle vakit geçirmeyi ve evimizde birlikte tembellik yapmayı özledim ‘   diyerek bir büyüyle ikimizi de dairemize götürdüm.   

Acımasız Katil, Savunmasız Aşık
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Hırçın Aşık
» Saplantılı Koruma, Romantik Aşık
» Acımasız Efendi
» Acımasız Mavi
» Acımasız Adamın Elinde...